Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.03.2017., 20:10   #1
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Arrow Podovi u domu a ponekad i zidovi - epoksi, poliuretanski, beton i ostala moderna čuda

Vidio sam par uživo i čudesa se mogu napraviti, ali ostaje problem kod nas neinformiranosti majstora, često visokih cijena, ograničenog izbora i mogućnosti nabave smola, sumnjičavosti prema kvaliteti i trajnosti...
Imate li iskustva s ovim što bi rekli industrijskim podlogama, osobito epoksi i poliuretanskim u svojim domovima? Dnevni, kuhinja, wc, bilo gdje.... Išta od toga u DIY izvedbi?
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2017., 20:14   #2
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
Vidio sam par uživo i čudesa se mogu napraviti, ali ostaje problem kod nas neinformiranosti majstora, često visokih cijena, ograničenog izbora i mogućnosti nabave smola, sumnjičavosti prema kvaliteti i trajnosti...
Imate li iskustva s ovim što bi rekli industrijskim podlogama, osobito epoksi i poliuretanskim u svojim domovima? Dnevni, kuhinja, wc, bilo gdje.... Išta od toga u DIY izvedbi?
Jednom razmišljao, problem bili strojevi za dovući ih doma ako je nešto kompleksnije.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.03.2017., 20:33   #3
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 892
U industriji se takvi podovi koriste radi lakog održavanja (nema fuga). Trajnost te ne bi trebala zabrinjavati jer se po njima možeš voziti sa viličarem (epoxy) Naj važnija stvar je dobra priprema podloge. Epoxy je čvršći i trajniji ali trebaš paziti da je podloga dobro osušena. Poliuretanski podovi su nešto mekši i elestičniji...
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2017., 22:05   #4
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
cool je epoxy, ima odlicnih ideja i izvedbi s njime

http://www.bestbartopepoxy.com/bar-top-epoxy-resin/

Necto je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2017., 09:25   #5
Feyd
hungry, for a little more
 
Feyd's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 227
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
Vidio sam par uživo i čudesa se mogu napraviti, ali ostaje problem kod nas neinformiranosti majstora, često visokih cijena, ograničenog izbora i mogućnosti nabave smola, sumnjičavosti prema kvaliteti i trajnosti...
Imate li iskustva s ovim što bi rekli industrijskim podlogama, osobito epoksi i poliuretanskim u svojim domovima? Dnevni, kuhinja, wc, bilo gdje.... Išta od toga u DIY izvedbi?
Mislim da je DIY prevelik zalogaj za nekoga tko se nije time bavio, imao sam ideju staviti u garaži, ali nakon malo istraživanja odustao.

Materijal nije jeftin, da se možeš igrati, podloga mora biti dobro pripremljena, ne smije biti vlage, za završnu obradu ipak treba stroj.

Tip mi je za Sto ili Siku tražio oko 350 kn/m2, jedan od popularnijih majstora, ne sjećam se kako se zove, ali me je udavio s pričom dobrih pola sata, a samo sam tražio okvirne informacije.
Feyd je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2017., 02:17   #6
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
http://in-pod-marelja.hr/galerija/

bacio oko tu i eventualno kontaktiraj covjeka, dobit ces odlican info iz prve ruke
__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2017., 18:04   #7
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor Blue Spirit Pregled postova
http://in-pod-marelja.hr/galerija/

bacio oko tu i eventualno kontaktiraj covjeka, dobit ces odlican info iz prve ruke
Ili pogledaj tute : http://www.tgstil.com.hr/ponuda/lijevani-podovi/
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2017., 18:36   #8
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,060
Citiraj:
Autor Feyd Pregled postova
Mislim da je DIY prevelik zalogaj za nekoga tko se nije time bavio, imao sam ideju staviti u garaži, ali nakon malo istraživanja odustao.

Materijal nije jeftin, da se možeš igrati, podloga mora biti dobro pripremljena, ne smije biti vlage, za završnu obradu ipak treba stroj.

Tip mi je za Sto ili Siku tražio oko 350 kn/m2, jedan od popularnijih majstora, ne sjećam se kako se zove, ali me je udavio s pričom dobrih pola sata, a samo sam tražio okvirne informacije.
I ja sam dobio informaciju od oko 50€ kvadrat epoxy poda...
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2017., 19:16   #9
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
50 EUR kvadrat nije puno,ako je uključen i materijal
webstartm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na