Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.05.2013., 19:09   #1
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Sony Ericsson x10 punjac ne puni

Pozdrav kolege i kolegice! Imam mobitel (gore navedeni) i znači pred jedno 6 mj. mi je punjač prestao raditi kada bi ga normalno priključio u mobitel. I onda sam ja guglao, radio sve moguće i došao na ideju da stavim neku malo težu stvar na punjač ( onaj dio koji ulazi u mobitel) i proradilo je, ali onda je svako toliko prestajalo i stalno sam dodavao težinu.. i došlo je do toga da sada nikako neće. evo slike na šta mislim -
nisam imao garanciju ni kada se to desilo nemam ju ni sada pa me zanima ako netko zna neko moguće riješenje ili koliko bi mogao koštati taj dio i ako bi se to uopče moglo popraviti?
hvala

ako sam fulao mjesto i trebao staviti ovu temo pod hardverske probleme neka ju moderatori prebace

Zadnje izmijenjeno od: Toorop. 06.06.2013. u 21:47.
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2013., 22:45   #2
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
A jesi li ikad probavao sa drugim usb kablom? Ili posudit od nekoga kabl pa probat.
Forace je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.05.2013., 15:16   #3
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Sve sam isprobao.. Znači uzeo sam od frenda koji ima isti mobitel, i nije radilo, pa sam uzeo novi čisto da probam i nije radilo, isto tako sam i onda svoj punjač posudio frendu i njemu radi bez problema..
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2013., 15:38   #4
branuschi
Premium
Moj komp
 
branuschi's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 397
Nažalost x10 su imale problema stim i najčešće je bila u pitanju matična eventualno da nađeš još nekog boljeg servisera da ti proba zamjenit konektor punjenja ali 99% da je matična problem ako ti se isplati možda najbolje da uzmeš neki eksterni punjač na ebayu + bateriju i tako ga koristiš!
__________________
Moje trgovine: 1 ,2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24
branuschi je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2013., 15:58   #5
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
e pa vidiš ovo čak ni nije toliko loše! hvala puno, budem za vikend otišao kod jednog čovjeku da on vidi i kaže šta je, pa ako je kako kažeš matična, uzeti ću ovo! hvala puno!
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2013., 21:46   #6
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Evo mene opet! Znaci doslo mi je to prije par dana i sve radilo savrseno do sad. Znaci imam 3 baterije ukupno i dok je kedna u mobu druga se puni a treca je tu ako zagusti. I sada je meni taj punjac bio non stop u struji i cekao bateriju.. kada sam izvadio bateriju i stavio novu nikakvog znaka nicega! Pazio sam i na + - a kada sam vratio staru daje znak da je puna vratim novu, nema znaka osim ako malo ne pomaknem pa dode da je prazna i opet nestane. Kada sam to izvadio iz struje onako, biloo je jako vruce i smrdilo je mislim nije smrdilo ko zapaljeno ili nesto nego kao i obocne baterije koje koristimo u svakodnevnoj uptrebi. Zna netko nesto? Da pustim
pa da proam ujutro? Hvala

EDIT : a kada je punjac u struji bez baterije svijetli normalno da radi bez problema. Sad sam, cisto da probam na njega prikljucio iPhone i sve radi puni ga normalno, prikljucio eksterni hdd sve vrti se disk ko lud, stavio staru bateriju kaze puno, stavio nove, nema znaka!

Zadnje izmijenjeno od: Toorop. 06.06.2013. u 22:14.
Toorop je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na