Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.12.2013., 16:21   #1
panisher20
Premium
Moj komp
 
panisher20's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Postovi: 936
Angry (riješeno) Komp se resetira

poz

ovak imam problem ak iko zna.... ugl igram league of legends i znam mi se desiti da se komp samo odjednom zamrzne i monitor se ugasi i lampica mi blinka... mislio sam da je napajanje pa sam stavio novo ugl opet isti problem...kak mi se buraz odselio uzeo je svoj komp meni je ostao ovaj setup, ugl kad sufram itd gleam filmove ili skidam torrent cjeli dan nista, samo kad igru upalim...ugl dns sam igro jedno 3 sata i sve ok i onda pocne frezz lampica, pa ga ugasim malo pomrdam kablove upalim radi, a onda opet isto frez monitor se ugasi (blinka)... jel ima ko kakvo rjesenje sta da radim

panisher20 je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2013., 16:46   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Najsumnjivija mi je grafa jer kad pokreneš intenzivniju upotrebu iste (3D u igrama), počnu problemi. Provjeri temperature iste tokom igranja ili pokreni program za testiranje koji ima mogućnost istovremenog prikazivanja temperature.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.12.2013., 16:50   #3
panisher20
Premium
Moj komp
 
panisher20's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Postovi: 936
evo bas vrtim OCCT cpu occt temp 70 vec 10 min sve ok, vidim da ima opcija za gpu pa cemo sd vidjeti... nmg vise izdrzati ono npr jucer sam igro od jutra do popodneva sve bilo ok onda pocne, eto dns vec 4 puta lud sam vise

http://imageshack.us/a/img197/6267/onlb.png

evo 11min 62 temp nista se nerusi, ja briem da je to do igre.....jel sam vidio da ekipa ima frezzeve, jel sam stavio nove drivere prie tjedana dana... ugl igra 100% koliko sam vidio po netu, 331.82 i 331.58 driveri su krivi koliko sam vidio...skidam 327.23 pa cemo vidjeti


e sad kad sam vec tu da te pitam imam doma xfx 260gtx extreme stoji mi s strane, imam 2 napajanja lc 500w i ms 400, imam 6000+ 1tb hard i 4gb mem, moje pitanje glasi koje da napajanje spojim i dal bi 260 mogla izdrzat...jel kak mi je buraz uzeo komp moram se snalazit :P

http://www.arrowmax.com/storefront/p...roducts_id=283

Zadnje izmijenjeno od: nino. 01.12.2013. u 18:02.
panisher20 je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2013., 18:12   #4
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Postojeći Cors je i više nego dovoljan. Ova druga 2 napajanja i nisu nešto, ali prednost LC-u.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na