Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.11.2012., 01:25   #1
VanHelsing
Registered User
Moj komp
 
VanHelsing's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 70
HP ProBook 4730s hotkey problem

Dobio sam laptop iz naslova da mu stavim windowse i podesim ga za normalan rad. E sad, naišo sam na problem nakon instalacije hotkey drivera. Naime, sve opcije tipki rade (Fn+ neka tipka, sve funkcije rade), ali nikako da mi prordi numerička tipkovnica. Kosa crta, zvjezdica, minus, plus, enter na numeričkom djelu rade. ali brojevi nikako. Paljenjem i gašenjem NumLock-a, u donjem desnom kutu pojavi se obavijest kad ga upalim i ugasim, ali brojevi ne rade. Kombinacijom AltGr i brojeva, okrećem sliku, pgup, pgdn i to radi, znači smo neće da ispisuje brojeve.

Jel mogu to nekako promjenit u nekim postavkama? Prekopo sam laptop i nigdje nisam našao software vezan za to, ili nisam dobro gledao
VanHelsing je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2012., 12:03   #2
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,504
Provjeri da nisu glupi winsi instalirali skraćenu a ne enhanced (široku) tipkovnicu.
Vidi dali ima kakva opcija u Bios - u vezano za status NumLock - a tj. da bude On po defaultu.
HW ispravnost tipkovnice testiraj nekim Live Win ili Linux cd - om.
Nikky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.11.2012., 14:39   #3
VanHelsing
Registered User
Moj komp
 
VanHelsing's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 70
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Provjeri da nisu glupi winsi instalirali skraćenu a ne enhanced (široku) tipkovnicu.
Vidi dali ima kakva opcija u Bios - u vezano za status NumLock - a tj. da bude On po defaultu.
HW ispravnost tipkovnice testiraj nekim Live Win ili Linux cd - om.

Tipkovnica je ispravna, sve je radilo dok nisam instaliro hotkey drivere, tek nakon instalacije se pojavio problem. Kad dođem kući provjerim jel ima šta u biosu
VanHelsing je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na