Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.05.2015., 13:26   #14971
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Oh god... Ovi Porschei mi idu od ružnog do jako lijepog auta što su agresivniji. Ove felge, ne znam dal sam ikad vidio ljepše felge na autu... Vjerujem da je uživo još 10x bolji, kao i ostali Porschei. Vožnju ne mogu komentirat očito, jer se nisam vozio u njemu.


IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 13:33   #14972
legija
CoD2 geek
Moj komp
 
legija's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Ogulin
Postovi: 409
jel netko vozio colta ? I zanima me dali netko zna vise o mehanici na njemu dali ima problema i slicno?
__________________
Posteni trgovac:
1
legija je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.05.2015., 13:51   #14973
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor legija Pregled postova
jel netko vozio colta ? I zanima me dali netko zna vise o mehanici na njemu dali ima problema i slicno?
Micek ko Micek, toci i vozi. Jednostavan auto, provjereni motori i jos je cistokrvni Japanac.. 4 miceka u familiji, zadnjih 15 god i ni jedan nije nikad reko ni a. Steta je kaj kod nas vise nisu popularni pa je slab izbor novih modela.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 14:23   #14974
Laszlo
Premium
Moj komp
 
Laszlo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 321
Citiraj:
Autor legija Pregled postova
jel netko vozio colta ? I zanima me dali netko zna vise o mehanici na njemu dali ima problema i slicno?

Imam dva, jedan iz 2005. i drugi iz 2009.
Auto je zvijer, apsolutno svaka preporuka za auto, nikakvih kvarova na nijednom nikada, na ovom iz 2005. su mi prije godinu dana pocele odlaziti zarulje, znaci 9 godina su drzale
Imaju ti smartovo podvozje, drze cestu fantasticno iako po izgledu karoserije to nebi rekao kad ih vidis.
Papucice kao kod svih japanaca malo tvrđe, mjenjac takoder malo tvrđi i dosta precizan.
Reci ako te jos sta zanima
Laszlo je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 15:01   #14975
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Gledaj 1.3 ili 1.5 benzinca i ne bi trebao imati nikakvih problema s motorom.
Naravno da će ga vlasnici hvaliti, ali osim male cijene održavanja i taman dovoljno prostora za 4 čovjeka taj automobil nema nikakvu posebnu prednost. Nije posebno brz, ni posebno štedljiv. Ovaj u kojem sam se ja vozio je bio i čitav plastičan, ružan, tvrd, naginjao se dosta u zavojima, sjedala ne drže dobro ni na pravcu, a kamoli u zavoju itd. Potpuno dosadan i nezanimljiv autić. Clio 3 je za njega space shuttle.

P.S.
Taj 1.5 turbak, i još k tome cabrio Colt, kojeg gledaš nema apsolutno nikakav smisao. Ta verzija gubi apsolutno sve prednosti običnog modela. A nadodaje samo ružnoću i vjetar u kosi.
P.S.2.
"Čistokrvni Japanac" made in EU.
  Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 15:08   #14976
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Mozda sklopljen u EU al nije made in EU sigurno. Mehanika dolazi iz Japana, potrosni materijal pitaj boga al glavno je made in Japan. Ne treba ocekivat cuda od tak malog auta.. Bitno da ne staje i da ne trosi previse..

Mislim da je Smart na Coltu a ne obratno. Takoder ima i micekove motore.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 21.05.2015. u 15:15.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 15:09   #14977
Laszlo
Premium
Moj komp
 
Laszlo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 321
Automobili

Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Gledaj 1.3 ili 1.5 benzinca i ne bi trebao imati nikakvih problema s motorom.
Naravno da će ga vlasnici hvaliti, ali osim male cijene održavanja i taman dovoljno prostora za 4 čovjeka taj automobil nema nikakvu posebnu prednost. Nije posebno brz, ni posebno štedljiv. Ovaj u kojem sam se ja vozio je bio i čitav plastičan, ružan, tvrd, naginjao se dosta u zavojima, sjedala ne drže dobro ni na pravcu, a kamoli u zavoju itd. Potpuno dosadan i nezanimljiv autić. Clio 3 je za njega space shuttle.

Nemas pojma i pricas totalne gluposti. Za tvoju informaciju colt je poslije audija a1 najstartniji gradski auto i ima najjacu masinu poslije njega u gradskim autima. Mjesta ima daleko najvise od svih gradskih autiju.
Sto se tice toga da nije stedljiv, ne znam s kojim drugim gradskim benzincem te masine ces se voziti po gradu sa 7 litara potrosnjom.
Clio je space shuttle za njega jedino u sf filmovima.
Laszlo je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 18:27   #14978
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Mozda sklopljen u EU al nije made in EU sigurno. Mehanika dolazi iz Japana, potrosni materijal pitaj boga al glavno je made in Japan. Ne treba ocekivat cuda od tak malog auta.. Bitno da ne staje i da ne trosi previse..

Mislim da je Smart na Coltu a ne obratno. Takoder ima i micekove motore.
1.1, 1.3 i 1.5 benzinci bez turbina su koliko je meni poznato Daimlerovi motori proizvedeni u Njemačkoj.

Citiraj:
Autor Laszlo Pregled postova
Nemas pojma i pricas totalne gluposti. Za tvoju informaciju colt je poslije audija a1 najstartniji gradski auto i ima najjacu masinu poslije njega u gradskim autima. Mjesta ima daleko najvise od svih gradskih autiju.
Sto se tice toga da nije stedljiv, ne znam s kojim drugim gradskim benzincem te masine ces se voziti po gradu sa 7 litara potrosnjom.
Clio je space shuttle za njega jedino u sf filmovima.
Jeste, da, naravno. Neznam zašto uopće pokušavam komentirati. Japanski fanatici su duplo gori od onih kojima je Das Auto jedini auto. I čim se potegne argument "cistokrvni Japanac" tu rasprave više nema. Samo mu se može pjevati :



Colt je jedan divan, prekrasan automobil. Na prvi pogled zaljubljuje, nakon pokretanja motora očarava, a pritiskom na papučicu gasa lijepi za sjedala.
Sklapaju ga najiskusniji Poljski sezonski radnici s najmekšim rukama u Europskoj Uniji, u klimatiziranim i dezinficiranim halama na najplodnijem nizozemskom tlu. Koriste samo najfiniji njemački rheinmetall čelik, sintetičke talijanske tkanine, savršeno obrađenu tursku umjetnu kožu i najelastičniju brazilsku gumu dobivenu iz kaučuka posađenog u crno amazonsko tlo obogaćeno izmetom endemskog majmuna urlikavca. Podvozje je, malo je reći, sportsko. Činjenica da su mu najsličniji Audi A1 i Smart Fortwo dovoljno govore o kakvoj se tu sportskoj kvaliteti radi. Recimo samo da se za cestu drži ko perzijski mačak za sag od devinog repa.
Motor i prijenos su izrađeni od metala dobivenog topljenjem najtvrđih katana iz 14. stoljeća, a ručno ga kuju japanske nindža djevice pod kosim, ali uvijek budnim, okom gospodara samuraja.
Na europskom tržištu je Colt ostavio dubok i neizbrisiv trag. Toliko je popularan da su mu 2012. ukinuli proizvodnju i zatvorili tvornicu. A među korisnicima je stekao tako dobru reputaciju da mu je Mitsubishi odlučio zatrti ime i novu generaciju supermini automobila nazvati Mirage.


  Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 18:39   #14979
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,941
Ahahahhaa, jebeno
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 19:21   #14980
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
1.1, 1.3 i 1.5 benzinci bez turbina su koliko je meni poznato Daimlerovi motori proizvedeni u Njemačkoj.
SVI benzinski motori su Mitsubishijevi. Pričamo o Smartu ForFour koji ima kompletnu šasiju s ovjesom i motorom preuzetu od Colta. Dizel je Mercedesov.

Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Na europskom tržištu je Colt ostavio dubok i neizbrisiv trag. Toliko je popularan da su mu 2012. ukinuli proizvodnju i zatvorili tvornicu. A među korisnicima je stekao tako dobru reputaciju da mu je Mitsubishi odlučio zatrti ime i novu generaciju supermini automobila nazvati Mirage.[/I]
Mirage je Colt na US i Japanskom tržištu od samih početaka, čak mislim da je i poneka generacija Lancera tamo bila Mirage. Sad samo prelaze na jedan model za cijeli svijet pod jednim imenom.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
<