Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Konfiguracije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.01.2004., 22:13   #31
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Uf, daj malo poradi na pravopisu, ne mogu te pratiti. Ako sam nešto krivo shvatio, ispravi me.
Gledam popis komponenti na prvom postu. Valjda će se naći nekih 100 kn kad ima za ovu konfu, zar ne? Odakle si isčupao 830 kn, ne kužim:confused: Cijena 8RDA+ u Ve-Milu

PATA diskovi neće tako lagano izumrijet (pogotovo ne unutar 2-3 mjeseca), osim toga SATA diskovi su skuplji od PATA diskova, a nisu toliko brži da bi isplatili razliku u cijeni. I sam si rekao da ciljamo što nižu cijenu, zar ne?

Giga nije nigdje pitao za RAID, da je pitao, možda bi mu nešto drugo predložio. Zašto bi plaćao nešto što mu neće koristiti? (opet se vraćamo na nižu cijenu).

A 8RDA+ ima nForce2 400 Ultra čipset, ima cijenu 641 kn za gotovinu, nema RAID (koji nigdje nije tražen), ima FireWire, ima SoundStorm, o kvaliteti ploče neću ni raspravljati. Zbilja ne mogu zamisliti bolju kupovinu od ove ploče.
A KT600 je samo KT400A sa podrškom za 200 MHz FSB. A svi znamo tko pobjeđuje u usporedbi nForce2 i KT600 čipsetova, da ne govorim u izboru kupiti EPoX ili Soltek.
Sky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na