Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.05.2011., 10:17   #391
Booger
Premium
Moj komp
 
Booger's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Iza Karpata (Sisak)
Postovi: 306
Znam da je već rečeno, al meni je to "puno previše prešareno".
šmrc
Booger je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 10:28   #392
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor Booger Pregled postova
Znam da je već rečeno, al meni je to "puno previše prešareno".
šmrc
Kladim se da neće dugo proći dok netko ne napravi modifikaciju za smanjivanje kontrasta i živosti boja

Najgore je što se prašina diže oko D3, a kako je sve krenulo prema mass online igranju, meni se sve manje i manje dopada igra.

I sigurno neću biti jedan od onih koji čeka u kilometarskom redu pred algoritmom, kako sam to prvotno zamislio.

Prvo će se igra isprobati i ako valja, kupujem tek tad
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 10:45   #393
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Baš kako neko na yubito komentirao, ovo je pre worldofgaycraftovski
Sjećam se koliko je mračan prvi đavo bio , jezive mjuze kada se spuštaš u crkvu, vriskova demona koji čekaju u mraku, dan danas me trni prođu kolko je to dobro bilo

Ovo mi izgleda kao whatever, makar ću odigrat kad dođe, no prvo isprobat
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 10:54   #394
Booger
Premium
Moj komp
 
Booger's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Iza Karpata (Sisak)
Postovi: 306
Baš sam to mislio. Ovo me jako vuče na Torchlight, koji sam odigrao btw i dobar je. Ali baš ta tama, muzika, metalni zvuk kad slashaš kostura u prvom Diablu veeeliki osmijeh izmami na lice, euforija.
Booger je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 11:20   #395
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
OffT : ma dečki ,fulali ste globalni point ,vi ste sada "stari konji" (u kasnim 20tim ) a ovo je namjenjeno novoj klinčadiji koju je strah igrati u tamnici ...po mraku

OnT :
IMHO ,pa i nije baš šareno toliko , dvojka je isto bila šarena , jedino mi upada u oko taj wow štih ,al prolazno ...
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 11:29   #396
the.elles.d
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 472
Citiraj:
Autor BSA Pregled postova
vi ste sada "stari konji" (u kasnim 20tim ) a ovo je namjenjeno novoj klinčadiji koju je strah igrati u tamnici ...po mraku .
Tužna istina...
the.elles.d je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 12:02   #397
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Booger Pregled postova
Znam da je već rečeno, al meni je to "puno previše prešareno".
šmrc
Pa šareno je u otvorenim prostorima što je i normalno s obzirom na vanjsku vegetaciju ali meni je bitno ovo:



Totalni Diablo II štih
Mislim da ste previše zabrijali, bit će to sve kako treba, bar kad se kolje u dungeonima
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 12:38   #398
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Glavno da je to Diablo
Lako za boje i šarenilo.

Nemogu ni zamisliti koja će ovo biti navala na igru kad izađe.
Igrat ću odmah i stalno dok ne završim sa svim klasama, i onda opet na sljedečoj težini.
__________________
blaa

Zadnje izmijenjeno od: hammer_of_thor. 13.05.2011. u 12:44.
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 12:43   #399
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Glavno da je to Diablo
Lako za boje i šarenilo.

Nemogu ni zamisliti koja će ovo biti navala na igru kad izađe.
Igrat ću odmah i stalno dok ne završim sa svim klasama.
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 14:32   #400
Zicy
Guest
 
Postovi: n/a
nakon toliko cekanja, prava igra napokon stize na lager
  Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 15:21   #401
tomov
Premium
Moj komp
 
tomov's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 586
Meni je to nekako World of Diablo a ne Diablo kojeg sam ja igrao...
tomov je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 17:12   #402
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
To sam pomislio odmah, kad sam prvi put vidio gameplay video. Samo da maknu onaj zelenkasti ambient-light i bit će bolje. Ima dosta slika na netu gdje je promjenjena paleta boja i izgleda kak treba, klaustrofobično i mračno. Ali, šta god bude, igrat ću jer je to ipak diablo. Lako je smanjit saturation .
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 17:30   #403
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Meni ovo vise lici na dvojku nego sto dvojka lici na jedinicu.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2011., 00:18   #404
@qu@burn
Premium
 
@qu@burn's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 55
Ljudi previse iscekuju od D3. D2 je bio super s grafikom za svoje vrijeme ali nismo ju igrali zbog grafike vec zbog legendarnog gameplayea koji je ne nadje... Igra jednostavno nikada nije dojadila jer si stalno mogao ici i nabrijavati lika i traziti nove iteme.

Neka i bude World of Diablo ali neka ne diraju gameplay i charakter editing.

Kada igra izade ce vec svi pohrliti u ducane jer svi smo pomalo nostalgicni za starim igram i sada se opet neke od njih pocinju opet buditi (Duke Nukem)..... i svi cemo ih igrati zbog starih sjecanja na ne prespavane noci dok smo ubijali Mephista po 1000 puta jer smo trebali zadnji komad ThalRashe............................
__________________
WarPig - MB:ASrock Z97X Killer CPU:i7 4790K @4.4, COOLER: Scythe Asuhra LE, RAM:4*4GB G.Skill Trident 2400mhz , SSD: 250GB, 120GB, 120GB Intel 535, HDD: WD Caviar RED - 1TB, GFX:Nvidia Gainward 970GTX Phantom, CASE:Antec GX700,PSU:Antec 850W High Current Gamer modular, Asus Xonar DX 1+ Logitech 2.1 Z-323, Headset: Roccat Kave 5.1, Monitors: Samsung LS24D590PLX, Mouse:Logitech G602, Tipkovnica:Logitech Orion Spark, Mouse Pad: Logitech G240, OS:Win 10 64bit
@qu@burn je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2011., 01:16   #405
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
U D3 vise nebus mogao slagati buildove kao u D2 jer ce im se atributi(strength,magic,vitality itd..) dizat sami po leveliranju i nema vise onakve kastomizacije ko u dvojci i to NEVALJA.

Tam sam mogo roknut barbaru sve na strength i vitality a magic minimalno i bio sam bog a sad bum morao igrat kak mi jebeni komp slozi lika

osim ako nisu nesto mijenjali sto se tog tice a nadam se da jesu jer nisam nikakve novosti gledao duze vrijeme
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2011., 07:23   #406
death13
Worldeater
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak/Zagreb/Požega
Postovi: 80
U D2 se na Nightmare i Hell ionako stavljalo samo Vitality za svaku klasu, tako da i nije baš bilo nekog izbora.
U WOW-u se isto automatski dodjeljuju atributi (ovisno o klasi) i dobro je funkcioniralo.
Bit će dovoljno modificiranja preko talenata, runa itd.
death13 je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2011., 11:45   #407
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor @qu@burn Pregled postova
...i svi cemo ih igrati zbog starih sjecanja na ne prespavane noci dok smo ubijali Mephista po 1000 puta jer smo trebali zadnji komad ThalRashe............................
A ne ne, ja sam 1000 puta ubijao onih 4-5 beštija (The Couuncil) ispred onog hrama u kojem je Mephisto, svaki taj Council member je ispuštao lijepe komade oružja ili opreme, ako nije bilo dovoljno dobro za dat svojem liku onda se bar moglo lijepo prodati u gradu
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2011., 12:11   #408
@qu@burn
Premium
 
@qu@burn's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 55
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
A ne ne, ja sam 1000 puta ubijao onih 4-5 beštija (The Couuncil) ispred onog hrama u kojem je Mephisto, svaki taj Council member je ispuštao lijepe komade oružja ili opreme, ako nije bilo dovoljno dobro za dat svojem liku onda se bar moglo lijepo prodati u gradu
LOL i to je jedna od mogucnosti. Ali nemoj zaboraviti na Baila koji i isto davao super stvari. Ali mislim da je i dalje ne dvojbeno najbolje Mephista klati
__________________
WarPig - MB:ASrock Z97X Killer CPU:i7 4790K @4.4, COOLER: Scythe Asuhra LE, RAM:4*4GB G.Skill Trident 2400mhz , SSD: 250GB, 120GB, 120GB Intel 535, HDD: WD Caviar RED - 1TB, GFX:Nvidia Gainward 970GTX Phantom, CASE:Antec GX700,PSU:Antec 850W High Current Gamer modular, Asus Xonar DX 1+ Logitech 2.1 Z-323, Headset: Roccat Kave 5.1, Monitors: Samsung LS24D590PLX, Mouse:Logitech G602, Tipkovnica:Logitech Orion Spark, Mouse Pad: Logitech G240, OS:Win 10 64bit
@qu@burn je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2011., 12:16   #409
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor @qu@burn Pregled postova
LOL i to je jedna od mogucnosti. Ali nemoj zaboraviti na Baila koji i isto davao super stvari. Ali mislim da je i dalje ne dvojbeno najbolje Mephista klati
Da , pogotovo kad se potrefila mapa da je teleport na 2 lvl kraj ulaza na 3 di je Mefisto. Laganini teleport u chargevima ili neki leap i odmah si do njega, treba ti 30 sekundi na hell-u. To je kod nas u ekipi bilo popularno "žmikanje Mefista"
Pitanje: Bude li se moglo preko Steama uzei diablo? Pošto nisam siguran da Blizzard daje svoje igre tamo...? O.o
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2011., 12:23   #410
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Ma kasnije su s patchevima nerfali dropanje uber itema, kao npr na cow lvlu.
Nadam se da ce opet ubaciti neki secret lvl
veve je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2011., 12:31   #411
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor veve Pregled postova
Ma kasnije su s patchevima nerfali dropanje uber itema, kao npr na cow lvlu.
Nadam se da ce opet ubaciti neki secret lvl
Joooj, dobar stari cow level - stoka leti okolo sa helebardama
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2011., 13:09   #412
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Meni igra vise ipak vuce na God of war uz kombinaciju Diablo serijala.

Sto vi tu konkretno povezeujte s WoWom?
ehohr je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2011., 13:28   #413
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
wtf?

Kakav mrtvi god of war?

Jesi ti ikad igro god of war?
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2011., 00:01   #414
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Pa presao ne znam koliko puta, jednostavno kad gledam monk movies nekako me podsjeca na GoW.

Ali jednostavno ne vidim sto se tu da povezat s WoWom.
ehohr je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2011., 14:21   #415
Zicy
Guest
 
Postovi: n/a
Meni samo nije jasno kako je diablo usporediv sa WoW-om, to su dvije razlicite price i žanra, MMORPG i hack n slash rpg... veze sa vezom nemaju, cak ni grafika nije ista , sta mnogi tvrdi i misle da je... bitan je gameplay , grafika moze bit brutalana , al sta mi to vrijedi kad cu igru igrat 2 dana i bacit sa strane
  Reply With Quote
Staro 19.05.2011., 18:11   #416
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor Zicy Pregled postova
Meni samo nije jasno kako je diablo usporediv sa WoW-om, to su dvije razlicite price i žanra, MMORPG i hack n slash rpg... veze sa vezom nemaju, cak ni grafika nije ista , sta mnogi tvrdi i misle da je... bitan je gameplay , grafika moze bit brutalana , al sta mi to vrijedi kad cu igru igrat 2 dana i bacit sa strane
Ma u onom prvom videu od barbarian-a armor koji pokupi izgleda malo wow-asto, najviše zato što ima više komada armora nego u d2. Neko je to odma u startu preuveličo kao ovo sranje da su boje pre "vesele" i odma svi to ponavljaju ko papagaji jer nemaju svoje mišljenje o igri!
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2011., 18:29   #417
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Ma u onom prvom videu od barbarian-a armor koji pokupi izgleda malo wow-asto, najviše zato što ima više komada armora nego u d2. Neko je to odma u startu preuveličo kao ovo sranje da su boje pre "vesele" i odma svi to ponavljaju ko papagaji jer nemaju svoje mišljenje o igri!
Pih, daleko ste od polazišta usporedbe sa wowom.

Naime, u doba diabla2 uveli su, osim battleneta, LAN opciju.

U diablu 3 lana nema, battlenet se u međuvremenu skroz promijenio, načule su se priče o pretplati za igranje preko battleneta za diablo3. Dakle, po tome je jedino bio karakteriziran kao wow. Nastavak na sve to naše drage balavudrije je bio ovaj o kojem sad pričate da se igre uspoređuju po principima i izgledu, a to, bar po meni, nije točno. Nek bude zelenila, ali nek bude i rupa i maggot laira, nije bed
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2011., 13:30   #418
Zicy
Guest
 
Postovi: n/a
Pa po svemu sudeci nece biti mjesecnog placanja, developeri su jasno na blizzconu 2010 spomenuli da ce se diablo 3 pridruziti servisu battlenet-a 2.0, i bilo bi stvarno smjeno da se od diabla naglo pocinje naplacivati content ,a starcraft II je vec fino u pogonu i ne naplacuje se mjesecno igracima, iz istog razloga ne vidim razloga za mjesecnom naknadom...
bilo kako bilo , nadam se da sam u pravu i da necemo morati placati igru nakon sto je kupimo
  Reply With Quote
Staro 20.05.2011., 17:04   #419
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor BSA Pregled postova
OffT : ma dečki ,fulali ste globalni point ,vi ste sada "stari konji" (u kasnim 20tim ) a ovo je namjenjeno novoj klinčadiji koju je strah igrati u tamnici ...po mraku

OnT :
IMHO ,pa i nije baš šareno toliko , dvojka je isto bila šarena , jedino mi upada u oko taj wow štih ,al prolazno ...
neki već u sredini 30 tih skoro ,,,da ali po videu , igra ima ipak D2 štih , kad sam vidio ovog barbariana da izvodi "whirlwind" , vratio sam se 10 g unatrag
  Reply With Quote
Staro 20.05.2011., 17:20   #420
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
neki već u sredini 30 tih skoro ,,,da ali po videu , igra ima ipak D2 štih , kad sam vidio ovog barbariana da izvodi "whirlwind" , vratio sam se 10 g unatrag
veliš ,vratilo me u 20te,kad sam po cijele dane i noći igrao ,a sad peglam i mijenjam pelene malome
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na