Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.02.2014., 22:35   #151
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
to je to
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2014., 16:25   #152
The Satara
Premium
 
The Satara's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 417


Razmišljao sam zaigrati WTGF kad izađe, ali ako igra ostane u stanju u kakvom je sad, mislim da ipak neću.

Dok sam igrao WoT, znao sam popiyditi zbog nekih nelogičnosti, ali tamo sam barem (uglavnom) znao na čemu sam. Ovo do sad viđeno u WTGF-u mi se ni malo ne sviđa.

Ali će zato biti yebeno zabavno čuti reakcije WoT igrača (znam ih nekolicinu privatno ) koji nestrpljivo čekaju ovu igru kao svjetlo na kraju "mračnog tunela" (kakav je u njihovim očima WoT - prepun kempera, artija, siemki, itd.) kad, nakon što budu opetovano oneshotani od strane kempera i bombera, konačno shvate da ako žele pobjeđivati, za razliku od WoT-a, ovdje moraju raditi ono što najvše mrze - kempati i surađivati sa siemkama
The Satara je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.02.2014., 19:24   #153
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Zato ja volim avinjone, nema kampiranja i snajpanja, ok mozda malo snajpanja ima, ali neš ti meni kampirat u avionu no-vej brale.

Uglavnom bilo je maglovito jutro ok jaaaako maglovito jutro, a teren jako brdovit, idealno vrijeme da svoju Štuku odvedem u šetnju, nabio sam visine i počeo obrušavanje, sa ljeve strane sam primjeto lovca koji me je snimio, ali kasno pošto sam imao dovoljno i brzine i razmaka da me ne moze stići prije nego sta ispustim bombu drito u njihovu bazu.
Bum 500kg drito u sridu, cigla na gas i bjez u maglu, ali lovac koji me je primjetio vec je sad opako blizu i praši me ko fazana na livadi, djelovi aviona (mog) lete na sve strane, zadnji mitraljezac pregrijava cijev pokusavajuci otjerat progonitelja, ja krivudam ko pijani rus i kuzim da se necu docepat magle, brzi pogled na mapu, rjecni kanjon sa ljeva duboko dolje, palica dolje ljevo, gas do daske, meci zuje, zadnji pogađa sve bolje onog sta mi je na repu, avion opasno nosi u ljevo, dokopali smo se uskog rjecnog kanjona, bam, killl zadni je skinija proganjatelja, jupi.
Ali kratko je traja moja sreca tu je drugi, trejseri zuje, oplata otpada, ja krivudam po kanjonu (Neretve), mulac me opet pogađa, motor više neradi nego šta radi, zadnji opet pregrijava cijev, bam dva tri dobra pogotka u proganajtelja.
On ili gubi kontrolu ili pokušava ozbjec mog zadnjeg i trassss, zaljepi se ko palcinka u zid kanjona
Nekako motor dolazi sebi, vidim svoj aerodrom, joooošššš samo malo i mozda cak i uspijem sletit, avion opasno nosi u ljevo, flapsovi ko od švicarskog sira, iiii jos samo malo i tu sam.

Taaa dammmmm kraj partije, pobjeda moje strane, jupiiiii.
Adrenalin 200%

Uglavnom meni je ova igra zakon, a i štuka nije totalna koma ako je znas koristit na pravom terenu i jos da sam imao koga da me pokriva pala bi jos koja krmača na njihovu bazu. Magla i brdovit teren zakon za ovu šljuku od avinjona ok i dobra doza ciste srece
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2014., 03:43   #154
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Nisam siguran koliko ljudi ovu igru shvaca ozbiljno ili ne. Ja osobno nemam pojma koji avion imam, nemam pojma o upgrade-ima niti icemu drugom. Iskreno to me niti ne zanima. Zabavno je letit i to radim.

Znam da imam onog IL Ruskog... onaj sta je prvi IL koji se moze uzet. Avion je bomba prava, svaki put nabacim kill a da nisam niti svjestan kako.

Ali nema veze, mislin da je ovo prva prava igra koja me doslovno zabavlja i opusta. Je da igran ko debil ali nema veze
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2014., 09:07   #155
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
Zato ja volim avinjone, nema kampiranja i snajpanja, ok mozda malo snajpanja ima, ali neš ti meni kampirat u avionu no-vej brale.

Uglavnom bilo je maglovito jutro ok jaaaako maglovito jutro, a teren jako brdovit, idealno vrijeme da svoju Štuku odvedem u šetnju, nabio sam visine i počeo obrušavanje, sa ljeve strane sam primjeto lovca koji me je snimio, ali kasno pošto sam imao dovoljno i brzine i razmaka da me ne moze stići prije nego sta ispustim bombu drito u njihovu bazu.
Bum 500kg drito u sridu, cigla na gas i bjez u maglu, ali lovac koji me je primjetio vec je sad opako blizu i praši me ko fazana na livadi, djelovi aviona (mog) lete na sve strane, zadnji mitraljezac pregrijava cijev pokusavajuci otjerat progonitelja, ja krivudam ko pijani rus i kuzim da se necu docepat magle, brzi pogled na mapu, rjecni kanjon sa ljeva duboko dolje, palica dolje ljevo, gas do daske, meci zuje, zadnji pogađa sve bolje onog sta mi je na repu, avion opasno nosi u ljevo, dokopali smo se uskog rjecnog kanjona, bam, killl zadni je skinija proganjatelja, jupi.
Ali kratko je traja moja sreca tu je drugi, trejseri zuje, oplata otpada, ja krivudam po kanjonu (Neretve), mulac me opet pogađa, motor više neradi nego šta radi, zadnji opet pregrijava cijev, bam dva tri dobra pogotka u proganajtelja.
On ili gubi kontrolu ili pokušava ozbjec mog zadnjeg i trassss, zaljepi se ko palcinka u zid kanjona
Nekako motor dolazi sebi, vidim svoj aerodrom, joooošššš samo malo i mozda cak i uspijem sletit, avion opasno nosi u ljevo, flapsovi ko od švicarskog sira, iiii jos samo malo i tu sam.

Taaa dammmmm kraj partije, pobjeda moje strane, jupiiiii.
Adrenalin 200%

Uglavnom meni je ova igra zakon, a i štuka nije totalna koma ako je znas koristit na pravom terenu i jos da sam imao koga da me pokriva pala bi jos koja krmača na njihovu bazu. Magla i brdovit teren zakon za ovu šljuku od avinjona ok i dobra doza ciste srece
Hahahha, kakav post i kakav vjeran opis filmske holivudske situacije!
I meni je igra zakon, kroz igranje se naleti na N ovakvih adrenalinskih situacija

Ako uspijem odigrat 2-3 partije dnevno, super za opustit mozak (a nekan treba i kombinatoriku u mozgu i malo planiranja uključit). Pritom, meni igra zaista prekrasno izgleda, na onim morskim mapama me romantika uhvati kad je neki lijepi odsjaj sunca na pacifičkim valovima a ja krećem deep dive-at

Meni su najveća špica rakete. Pikiram si nekog bombera, sletim se odozgora njemu na dupe kad je nisko u bombingu, i kad sam iza njega samo ga obaspem sa tih 6 raketa koje Hurricane nosi. Bam, grune bomber, i elegancija.

Jebemu, sa mitraljezima ga 5 minuta udaram, a ovo je čas posla

Baš volim bombere ganjat kad imam raketa
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2014., 11:36   #156
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Uuuuuuu ovo sa raketam moram probat, imam ih na ruskim zujalicama, a tek mi je sad palo na pamet da ih probam koristit na bombarderima, uj bit ce veceras zujanja
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2014., 11:54   #157
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
Uuuuuuu ovo sa raketam moram probat, imam ih na ruskim zujalicama, a tek mi je sad palo na pamet da ih probam koristit na bombarderima, uj bit ce veceras zujanja
Probaj defintivno, I-16 sa raketama, čuda možeš radit drugim avionima.
Okretan je kao zvrk, za čas si nekome blizu na guzici a kad ga dobro obaspeš raketama, jedna će ga dohvatit
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2014., 12:10   #158
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
samo moras dobro narihtat convergence
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2014., 12:17   #159
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
samo moras dobro narihtat convergence
Ha?

Ma to se radi po "osjećaju za feeling", samo se treba dovoljno približit
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2014., 20:55   #160
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Bome ovo sa raketama radi ko grom, odma je pao lol, pao sam i ja ali pao je i on njihhhhh
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.02.2014., 22:25   #161
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
Bome ovo sa raketama radi ko grom, odma je pao lol, pao sam i ja ali pao je i on njihhhhh
Ma ti "Unguided" killovi su najveći gušt
Pogotovo ogromne bombere masakrirat
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2014., 23:06   #162
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Doso sam do drugog levela sa njemackim avionima i pomalo sam razocaran lovcima Me 109 (bar modeli koje sam je otkljucao) lete ko cigle a okrecu ko šleperi, dobri su samo za bum&zum a takvom taktikom je teško napravit kill, asistenciju da ali kill sa par metaka gotovo pa nemoguće (ok posrecilo mi se par puta).
Jel imate kakav savjet kako od cigle napravit formulu i da li su i druge nacije tier 2 isto tako trome (govorim o lovcima)
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2014., 23:30   #163
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Kasnije verzije nadoknadjuju ove rane. Tam na 4 ces dobit prvi posteni Messer kojeg ces moc koristi kasnije na puno visim levelima a ovi kaj dodu jos kasnije su odlicni. Imam skoro 2k killova sa njima.. Imas dobru izdrzljivost, puno konja i dobro naoruzanje. Okretnost im nije najbolja i jako tesko se oterasit neceg agilnog.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2014., 23:45   #164
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Kasnije verzije nadoknadjuju ove rane. Tam na 4 ces dobit prvi posteni Messer kojeg ces moc koristi kasnije na puno visim levelima a ovi kaj dodu jos kasnije su odlicni. Imam skoro 2k killova sa njima.. Imas dobru izdrzljivost, puno konja i dobro naoruzanje. Okretnost im nije najbolja i jako tesko se oterasit neceg agilnog.
Pod 4 na sta mislis?
Level 4 ili četvrti model Me 109?
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2014., 23:47   #165
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Avion je level 4. Kak god, treba se naviknut na njih i ne zaletavat se u fight nego navlacit druge avione na head on ili dobivat h na prepad.

Znal sam na pocetku partije nevino letit da me svi vide i skinut ih po 3 ili cak 4 koji se krenu zaletavat na mene i to ko na traci.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 08.03.2014. u 23:53.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2014., 00:56   #166
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Sta se dogodi kad sletis na svoj aerodrom bez kotaca (jer si toliko izbusen da ne idu van iz krila), naravno sletis naj bolje sta se da, a da ostanes u jednom komadu.
Jel ti se postojeci avion popravi i mozes sa njim dalje u lov i ribolov, ili se to isto smatra krešlendingom i nista od doticnog aviona tj. moras uzet novi iz rezerve.
Jucer sam se sa u arcade modu sa izbušenim Hurricane Mk1 nekako docepa aerodroma, ali kotaci nece van pa da ih krunom krunis, i dok sam se ja smislija ocu sletat na trbuh ili ne, partija je zavrsila pa nisam stigo probat ovo sta pitam.
Mozda ima rucni mod kad hidraulika zakaze, tipa lupaj po tipki "G" sta jace mozda kotaci izajdu van
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2014., 05:53   #167
Shamanix
Banned
Moj komp
 
Shamanix's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 870
Ako uspijes sletit u jednom komadu, popravis se i mozes s istim avionom dalje..

Meni je skroz fora pokusat sletit bez tockova, moras letit sto nize i sporije i kad pocnes gubit brzinu i onda se avion sam spusti na pistu.. jest da ostanes bez propelera i krila, ali se popravi...
Shamanix je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2014., 23:42   #168
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Jel to samo meni pehisti ne prizna barem jedan kill po partiji (bila je jedna di nije cak tri killa prizna od pet ) od kad je izaso update 1.39 ????
Igram defakto od kad je update izaso i po partiji mi minimalno jedan kill aviona ne prizna iako napise da sam ga oborio (znate onaj tekst dolje desno).

__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2014., 15:53   #169
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
Jel to samo meni pehisti ne prizna barem jedan kill po partiji (bila je jedna di nije cak tri killa prizna od pet ) od kad je izaso update 1.39 ????

Igram defakto od kad je update izaso i po partiji mi minimalno jedan kill aviona ne prizna iako napise da sam ga oborio (znate onaj tekst dolje desno).




Ja sam odigrao 5-6 partija i nisam jos to primjetio... Jesi dogural do tiera 3 da se zememo u squad i tucemo njubare malo?
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2014., 16:27   #170
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Ja sam odigrao 5-6 partija i nisam jos to primjetio... Jesi dogural do tiera 3 da se zememo u squad i tucemo njubare malo?
Nisam nisam ne stizem igrat koliko bi htio (poso-kuća-kuća-poso) + eto i sama me igra koci tj ne priznaje mi killove tako da jos guslam sa tier 2 klasom i to njemcima, ali bit ce bolje (za koje destljece )
Kad se docepam tier-a 3 javim se momentalno.
Jes ti sa svim nacijama u tier 3 ili si se specjalizira?

Mala anegdota od prije neko vece, dojasem ja tako doma kasno navece (nakon posla) umoran ko stari konj i ajmo zavrtit jednu ponocnu partijicu.
E ko da si fazana ubacija u sokolovo gnjezo (ja sam bija fazan), operušalo me ni okretnit se nisam stiga, a igra sa rusima tiera 1 svi aviona na max.
Ono sta ocu rec je da ne letite ako ste umorni, koncetracija nula bodova, bolje letit pijan nego umoran (probo ja ) dobro ne bas mrtav pijan, onako 3-4 rakijice i udri sa rusima (dvokrilci sa raketam = zakon), jelte njihovi avioni su predviđeni za pijane pilote
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2014., 21:57   #171
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
Nisam nisam ne stizem igrat koliko bi htio (poso-kuća-kuća-poso) + eto i sama me igra koci tj ne priznaje mi killove tako da jos guslam sa tier 2 klasom i to njemcima, ali bit ce bolje (za koje destljece )
Kad se docepam tier-a 3 javim se momentalno.
Jes ti sa svim nacijama u tier 3 ili si se specjalizira?

Mala anegdota od prije neko vece, dojasem ja tako doma kasno navece (nakon posla) umoran ko stari konj i ajmo zavrtit jednu ponocnu partijicu.
E ko da si fazana ubacija u sokolovo gnjezo (ja sam bija fazan), operušalo me ni okretnit se nisam stiga, a igra sa rusima tiera 1 svi aviona na max.
Ono sta ocu rec je da ne letite ako ste umorni, koncetracija nula bodova, bolje letit pijan nego umoran (probo ja ) dobro ne bas mrtav pijan, onako 3-4 rakijice i udri sa rusima (dvokrilci sa raketam = zakon), jelte njihovi avioni su predviđeni za pijane pilote
Hahahah, ovo su Rusima je komedija!
Ma jok buraz, samo sa Englezima igram, i to mi najbolje ide predvečer kad pijuckam čaj hahah

Vec sam neko vrijeme na Tieru 3 sa englezima, nisam ni ja baš puno igrao (poso-kuća-mali sinčić-poso i još diplomski koji nikako da svršim) i baš se igra nekako uspori, nit ima aviona više za researchat, upgradeovi su sve sporiji i sporiji još valjda nisam do kraja full upgredao prvi avion koji sam imao u tieru 3). To je baš ono što je magarac pričao...

A ništa, idem krenut s rusima, s njima sam taman na sredini tiera 2
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2014., 22:36   #172
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Dobil upad u betu sa tenkicima. Provjerite si mailove...
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2014., 23:22   #173
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Nema :/

Valjda sam junior member
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2014., 00:59   #174
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Ja probo igrat sa kinezima i sta da vam kazem, uj ima nas ko kineza

Par ok partija, par pušiona, ali brate ku.....a ne razumim kad pocnu pisat kineski
A oni jos manje Hrvatski
Uglavnom nakon ovog mogu rec da su i kinezi samo ljudi, ima pametnih i spretnih ali i glupih i bahatih, samo ljudi ko i svi mi, ok amerikanci su pak klasa za sebe
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2014., 09:11   #175
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Ekipa je nesto pisala ingame da treba imat kao 50killova i 10 pobjeda da bi se dobio invite za tenkove? Odkat se to broji uopce? I mislim da sam to natukao preko vikenda bez problema...

Ja udaram na američkom, oni su mi nekako najgluplji

I napokon sam malo počeo ownat i u Tieru 3, dosta znače ovi upgradeovi po avionima. Dugo sam bio onako, prosječna svirala sa par killova po partiji. Typhoon sa battle ratingom 4.7, nije nešto agilan, ali je brz, jak i ima dobar climb-rate. I zadnji upgrade - 8 komada raketa.
Jao, postao sam smrt za bombere. Dignem se gore brzo s njim, za rep bomberima (najviše volim one mrcine, tvrđave od B17) i ispalim koju raketicu i lako ih prizemljim

I Spitfire Vc sa 4 canona (BR 5.0) isto fino radi posao

Baš sam nekako imao dojam da su oni FW-190 poprilično overpowered. Ako se ne varam, ima verzija sa 6x20mm cannona koji je zaista prejak. Jer je meni razlika sa Spitfireom 2x20mm i 4x20mm nebo i zemlja, sa ovim jačim ubijam sve, a sa ovim slabijim ne smijem fulat ni malo valjda ako nekog hoću brzo riješit kad sam im za repom. A mogu mislit kako je onda 6x20mm

I koliko sam skužio, sa zadnjim updateom su malo iznivelirali, ojačali bombere, imam dojam da ih je teže skinut (samo mecima, rakete su drugi par rukava) i da se više boduju ground targeti i bombanje... jer je to bilo dosta nepravedno, imao sam dojam da je airkill majka, a sve ovo ostalo sića u smislu skupljanja bodova...
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2014., 15:58   #176
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Je je malo su digli bodovoanje ground killa, ja imam fetiš na štuku (ona šarena iz tier 2 sta moze ponit bombončić od 1000 kg) i dobije se osjetno više bodova za uništavanje baza i tvrđih zemaljskih meta.
Diga sam riloada speed na štuki na max pa bombe ispadaju iz nje ko konfeti na vjenjcanju , a 1000 kg bomba je zakon , naravno ako me prije fešte ne stigne kakav mulac sa lovcem
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2014., 17:06   #177
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
greška dupli post admim molim te briši
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413

Zadnje izmijenjeno od: ante2. 28.04.2014. u 18:59.
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2014., 15:49   #178
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Od 01.05 od 05.05 bodovi 4x, ekipe ko kineza (osim sta njih bas nema puno ili rade ili su na drugim serverima)
Guzva u zraku ko u Zg oko 16h na cesti (uzi centar), jedno rusenje (mene) od njih pet je od strane kolege iz tima, jer se svi narajcaju na neprijatelja ko da nema sutra, pa ili me izbuse (boja verzija) ili me lupe
Izmislija sam novi termin za doticne budaletine FFČ (Fucxxxg Flying Čoban)
Uglavnom veselica.
Sta se vise penjes po tieru to sve vise trazi pazljivu ekonomiju, u trenu ostanes bez lavića ako se razbacas.
Tier 2 rusi su me ugodno iznenadili, mislio sam da lete ko cigle i da ce mi relativno mala kolicina municije stvarat problem, ali 5-6 dobro plasiranih 20mm i ode pajdo ljubit travu, a i relativno su brzi + raket.
Usput budi receno uzeo premium dok veselica traje

Dobar lov i pa'z na 6 sati
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413

Zadnje izmijenjeno od: ante2. 03.05.2014. u 21:01.
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2014., 20:46   #179
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Idem i ja malo letit

Meni je postalo čak malo dosadnjikavo na kraju tier 3 sa englezima. Nikakvih novih zanimljivih aviona, sve isti shit...

Mislim da cu uskoro nazad na ruse i tier 2 nastavit s njima
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2014., 22:30   #180
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Danas sam ih mlatio k'o zečeve

I još toliko volim kad ekipa ima jače avione od mene a ja ih ovako smlavim

Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na