Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.07.2009., 15:20   #2911
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
Stvarno ne znam kako nama trojka moze biti sranje kad je ona tebi uz bok 1ici neshvatljivo nesto
Pa ima li kod VAS obrazloženje, zašto je SRANJE?
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2009., 15:26   #2912
subtex
Premium
 
subtex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 328
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Kako vam može 3ica bit sranje, pa ona mi je uz bok 1ici, a tek 2ica ide iza njih
Nisam reko da je njesra, ali da je kvalitetom iza prva dva, imam i argumente zašto mislim da je to tak.
Samo ne znam jel si ti pobrkao nešt, kad dvojku stavljaš na zadnje mjesto, a ona je najbolji dio trilogije, ne samo po kritičarima, nego i svi ljudi koje znam (koji vole filmove) dvojku stavljaju na prvo mjesto
__________________
Abit AB9 Pro \\ INTEL E6300 1.86Ghz & CoolerMaster Gemini II + 2X Xsilence RedWing 120mm \\ G.E.I.L PC26400CL5 2GB \\ Sapphire 3870 TOXIC 512mb
Seagate Barracuda 320GB 16mb SATA2 + 2x WD 500Gb, 16mb,SATA2 \\ DVD-RW SAMSUNG SH-W163A SATA & LITEON SHM-165S6S SATA
LCD Asus PW201 20,1" \\ Antec P160 Aluminium \\ Enermax Liberty 500W \\ MX518 + func 1030\\ Potenciometar ZALMAN ZM-MFC1 plus, sreberni 5.25"
subtex je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2009., 15:32   #2913
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Pa ima li kod VAS obrazloženje, zašto je SRANJE?
Jebga, pa nema ni kod tebe obrazloženja zašto je toliko dobra...
Meni osobno je nekad teško opisat zašto je neki film dobar. To bude spoj i dobre glume i ugođaja u filmu i još sto stvari. Neki film ti nekad baš legne. Meni osobno je Spielbergov AI fenomenalan film. Ali većini ljudi nije. Jebga.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2009., 15:40   #2914
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Pa ima li kod VAS obrazloženje, zašto je SRANJE?
Jedinicu i dvojku sam gledao sigurno preko 10 puta.
Trojka mi nije sranje (onaj prethodni post je imao drugu poantu, mozda sam trebao upotrijebiti drugu zamjenicu), pogledao sam mozda prvu trecinu i nisam imao volje dalje gledati jer mi nije to bilo to. Inace jako rijetko prekidam gledanje filmova, ali eto to je bio jedan od rijetkih. To ne znaci da je sranje nego da meni jednostavno ne idu Andy Garcia i suncane naocale uz Kuma.Potpuno subjektivno, ali tako je.
Uglavnom poanta je bila da imamo razlicite ukuse i ocekivanja i da ne treba uzimati sebe kao jedino mjerilo. Meni dobar dio filmova koji se ovdje spominju djeluje bezveze, ali jasno mi je da ne mozemo svi imati isti ukus kao sto mi je jasno da je drugaciji ukus nekoga tko je 10 godina mladji od mene.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2009., 16:23   #2915
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Meni je 1. daleko najbolji, a drugi jednostavno ne mogu probavit...Michael je tamo čudovište, totalno suprotno od Kuma. Sve je pobio, sve ignorira...jednostavno nisam mogao probavit taj film.. 3cu nikako da pogledam.
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2009., 16:29   #2916
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Ne znam.. Kum je "trilogija" () i ne mogu zamislit na što bi sličio bez jednog od 3 filma, niti jednom mogu dat veću ocjenu..

Sva 3 po 10, ukupna ocjena: 10.
  Reply With Quote
Staro 16.07.2009., 16:39   #2917
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Jebga, pa nema ni kod tebe obrazloženja zašto je toliko dobra...
Meni osobno je nekad teško opisat zašto je neki film dobar. To bude spoj i dobre glume i ugođaja u filmu i još sto stvari. Neki film ti nekad baš legne. Meni osobno je Spielbergov AI fenomenalan film. Ali većini ljudi nije. Jebga.
Slažem se za skup kvaliteta i ocjenu filma, kako nisam napisao par riječi o trici sada će
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
Jedinicu i dvojku sam gledao sigurno preko 10 puta.
Trojka mi nije sranje (onaj prethodni post je imao drugu poantu, mozda sam trebao upotrijebiti drugu zamjenicu), pogledao sam mozda prvu trecinu i nisam imao volje dalje gledati jer mi nije to bilo to. Inace jako rijetko prekidam gledanje filmova, ali eto to je bio jedan od rijetkih. To ne znaci da je sranje nego da meni jednostavno ne idu Andy Garcia i suncane naocale uz Kuma.Potpuno subjektivno, ali tako je.
Uglavnom poanta je bila da imamo razlicite ukuse i ocekivanja i da ne treba uzimati sebe kao jedino mjerilo. Meni dobar dio filmova koji se ovdje spominju djeluje bezveze, ali jasno mi je da ne mozemo svi imati isti ukus kao sto mi je jasno da je drugaciji ukus nekoga tko je 10 godina mladji od mene.
NP, dao si komentar i to cijenim.
Citiraj:
Autor BladeRunner Pregled postova
Meni je 1. daleko najbolji, a drugi jednostavno ne mogu probavit...Michael je tamo čudovište, totalno suprotno od Kuma. Sve je pobio, sve ignorira...jednostavno nisam mogao probavit taj film.. 3cu nikako da pogledam.
Kani se Blade Runnera i pogedaj 3icu
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Ne znam.. Kum je "trilogija" () i ne mogu zamislit na što bi sličio bez jednog od 3 filma, niti jednom mogu dat veću ocjenu..

Sva 3 po 10, ukupna ocjena: 10.
Slažem se


Uglavnom, vidim da je 2ica svima najbolja. Meni nije iz nekoliko razloga. Po meni u 2ici nema toliko radnje na koju sam naviako iz jedinice, priča se vraća u početak Corleonea (nije da nevolim to), i jednostavno mi nije toliko napeta koliko 1icia, gluma je OK.

Što se tiče 3. dijela, Michael donosi dosta važnih odluka, pojavljuje se u old looku, i jednostavno vrhunski glumi. Priča mi je fantastična, jer tada mjenja smisao cijele Mafie kao organizacije, koja pokušava skinuti ljagu s imena i pokreniti nešto dobro u svijetu, međutim tu dolazi sada jedna veća slika koja prožima treći dio, a ta je da i u idealnim okruženjima nema "idealnoga" i da se opet sve vraća na početak dodeš sada sa većim "ulozima" i "žrtvama".

Što se tiče Garcie, on je baš ubačen kao nasljednik svog tate koji je bio primjer lošeg Dona i jednokratnog Mafijaša koji stoji nasuprot starog iskusnog mačka Michaela, i to je ono što isto u trici znači (prekretnica u razmišljanjima/postupcima/ponašanju) i prema meni je zbog toga bolja.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2009., 17:26   #2918
bacyc
mučko đubre
Moj komp
 
bacyc's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: B.P.S.
Postovi: 285



zasjeda iz helikoptera, ninja/rambo/inspektor clouseau ubojica, pojavi se lik, bok bok, ajd sad ti budi don. posljednja scena je pre pre jadna. to je otprilike 10% gluposti koje su napravili u filmu

-->
Citiraj:
Autor BladeRunner Pregled postova
Meni je 1. daleko najbolji, a drugi jednostavno ne mogu probavit...Michael je tamo čudovište, totalno suprotno od Kuma. Sve je pobio, sve ignorira...jednostavno nisam mogao probavit taj film.. 3cu nikako da pogledam.



postao je "čudovište" u prvom djelu, i ta preobrazba mi je jedna od jačih stvar i u filmu

što se trice tiče, evo zašto ne valja (u odnosu na 1 i 2).




zasjeda iz helikoptera, ninja/rambo/inspektor clouseau ubojica, pojavi se lik, bok bok, ajd sad ti budi don. posljednja scena je pre pre jadna. to je otprilike 10% gluposti koje su napravili u filmu

__________________



phenom x3 435@phenom II x4 2900mhz big typhoon
asus m4n8 pro
2*2gb gskill
vtx ati radeon hd 5850
wd 640 aaks, blue
LG 42N
SEASONIC 380W
mx-518, Logitech wave
samsung 225bw










bacyc je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2009., 17:39   #2919
razor i2c
Premium
Moj komp
 
razor i2c's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Hercegovina
Postovi: 363