Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.02.2008., 21:40   #1
winter
Premium
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 51
Razer Diamondback

Ovak,nabavio sam gore navedenog misa...I sada ne znam kako da ga namjestim da mi bude savrsen za cod 4...Mislim,sensitivity i takve gluposti...Pa trazim pomoc =)
winter je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2008., 22:13   #2
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
to moras sam vidit kako ti odgovara, nemoze ti nitko drugi reć koja tebi senzitivnost najviše odgovara.
smanjivaj i povećaji dok ne dobijes neki osjecaj, i meni je trebalo par dana da se naviknem kad sam kupio diamondback 3g.
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.02.2008., 01:03   #3
Punio4
Premium
 
Punio4's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 437
Imaš skrivenu opciju u registryju. CoD_uberpwn, i vrijednost mu je 0 da ne bi bio tako uber. Promijeni je u 1, i da vidiš vraga :P
Šalu na stranu, pukni max dpi, smanji sens na koliko ti paše za normalan rad, a ostatak namjesti u igri. Nema tu neke filozofije. Miš ko miš...
Punio4 je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2008., 08:31   #4
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor Punio4 Pregled postova
Imaš skrivenu opciju u registryju. CoD_uberpwn, i vrijednost mu je 0 da ne bi bio tako uber. Promijeni je u 1, i da vidiš vraga :P
Šalu na stranu, pukni max dpi, smanji sens na koliko ti paše za normalan rad, a ostatak namjesti u igri. Nema tu neke filozofije. Miš ko miš...
Ima ima
Stavi na 1600dpi, sensitivity na 1.75 no acc
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2008., 18:52   #5
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
nakon dužeg vremena, odlučio sam se počastiti jednim dijelom periferije....i donio sam odluku da to bude miš....
....e sad, jedino sam siguran u to da ću uzet nekog Razera, skoro svaki mi se sviđa na svoj naćin, ali sa niti jednim nemam iskustva.....dosta sam se raspitivao i gledao review-ove Diamondback-a 3G, on mi se čini kao best buy riješenje....mnogo ljudi mi je skrenulo pozornost na Death Addera, al on mi se opet izgledom ne dopada.....
...miš mi inače služi za surferske pothvate, više za igranje Cod2,4, itd....
....kaj mislite dal bude ovaj miš zadovoljil moje potrebe i dal je obavezna kakva podloga za njega ???
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2008., 19:43   #6
stopalo9
Premium
 
stopalo9's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 763
Citiraj:
Autor karlito Pregled postova
nakon dužeg vremena, odlučio sam se počastiti jednim dijelom periferije....i donio sam odluku da to bude miš....
....e sad, jedino sam siguran u to da ću uzet nekog Razera, skoro svaki mi se sviđa na svoj naćin, ali sa niti jednim nemam iskustva.....dosta sam se raspitivao i gledao review-ove Diamondback-a 3G, on mi se čini kao best buy riješenje....mnogo ljudi mi je skrenulo pozornost na Death Addera, al on mi se opet izgledom ne dopada.....
...miš mi inače služi za surferske pothvate, više za igranje Cod2,4, itd....
....kaj mislite dal bude ovaj miš zadovoljil moje potrebe i dal je obavezna kakva podloga za njega ???
bit ces i vise nego zadovoljan sa 3gom
kaj se tice podloge,uvjek ju je bolje imat,jer se inace pohabaju,izgrebu noge i donji dio misa
stopalo9 je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2008., 19:48   #7
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
ova mi se čini adekvatnim izborom....nije preskupa(čitaj: đabe), a poslužila bude svrsi....
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2008., 21:41   #8
Beshtya
Premium
 
Beshtya's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: 'di me 'oće...
Postovi: 406
Citiraj:
Autor karlito Pregled postova
nakon dužeg vremena, odlučio sam se počastiti jednim dijelom periferije....i donio sam odluku da to bude miš....
....e sad, jedino sam siguran u to da ću uzet nekog Razera, skoro svaki mi se sviđa na svoj naćin, ali sa niti jednim nemam iskustva.....dosta sam se raspitivao i gledao review-ove Diamondback-a 3G, on mi se čini kao best buy riješenje....mnogo ljudi mi je skrenulo pozornost na Death Addera, al on mi se opet izgledom ne dopada.....
...miš mi inače služi za surferske pothvate, više za igranje Cod2,4, itd....
....kaj mislite dal bude ovaj miš zadovoljil moje potrebe i dal je obavezna kakva podloga za njega ???
pa da se počastiš-imam ih cijene su:
Razer Diamondback 3G EarthGreen optički miš USB 340 Kn
Razer Diamondback 3G FlameRed optički miš USB 340 Kn
Razer Diamondback 3G FrostBlue optički miš USB 300 Kn
podloge mi tek dolaze Nova Gamer MicroOptic Pro 60 kn link:
http://www.novasmic.com%2FMouse-pad%...roptic-pro.asp

eto ako te zanima javi se na PM ili mail (hardveraj@net.hr) ili na mob 095/9066 357. Pozdraf i sorry na uletu u temu
Beshtya je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2008., 21:56   #9
Beshtya
Premium
 
Beshtya's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: 'di me 'oće...
Postovi: 406
sorry ovo je ispravan link za podlogu
http://www.novasmic.com/Mouse-pad/re...roptic-pro.asp
Beshtya je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2008., 00:09   #10
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
na kraju sam uzeo Diamondbacka 3G, baš je danas došao....
....na početku mi je bio malo čudan, prevelik za ruku, čudan položaj tipki(već sam ga mislio mijenjat za Mx518....), ali ubrzo sam se priviknuo i više mi ga se neda ispuštati iz ruke.....
....oću samo reći da se ipak nisam zajebao sa tim mišem i moja preporuka svima koji pikiraju na dotičnoga....
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.06.2008., 21:13   #11
Kimi
Premium
Moj komp
 
Kimi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 652
Citiraj:
Autor karlito Pregled postova
....na početku mi je bio malo čudan, prevelik za ruku, čudan položaj tipki(već sam ga mislio mijenjat za Mx518....)
I zašto nisi?Igrao sam s jednim Razerom na LAN-u i jednostavno mi je nekako sklizak,ne leži u ruci ko' MX518
@ontopic namjesti da ti bude savršeno u windowsima,pa odi u igru i /sensitivity pa namjesšta od 0.01 do 5
Kimi je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 22:38   #12
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
Citiraj:
Autor Kimi Pregled postova
I zašto nisi?Igrao sam s jednim Razerom na LAN-u i jednostavno mi je nekako sklizak,ne leži u ruci ko' MX518
pa još uvijek stignem....al počeo sam se privikavati i sve mi je bolji i bolji, moram još isprobati u igrama i ako opravda hvaljeni ovijes, onda ga neću mijenjati u protivnom prelazim na Mx518....
OT: dal bi išao taj moj Diamondback 3G za 300kn ? ...novi novcat je....
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 23:01   #13
Kimi
Premium
Moj komp
 
Kimi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 652
Citiraj:
Autor karlito Pregled postova
pa još uvijek stignem....al počeo sam se privikavati i sve mi je bolji i bolji, moram još isprobati u igrama i ako opravda hvaljeni ovijes, onda ga neću mijenjati u protivnom prelazim na Mx518....
OT: dal bi išao taj moj Diamondback 3G za 300kn ? ...novi novcat je....
Ako nisi dešnjak onda je Razer jedino riješenje;inače po meni su bolji Logitechi zbog "urezanih" mjesta za prste.
Kimi je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2008., 09:25   #14
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
Citiraj:
Autor Kimi Pregled postova
Ako nisi dešnjak onda je Razer jedino riješenje;inače po meni su bolji Logitechi zbog "urezanih" mjesta za prste.
da, to mi se posebno sviđa.....mana ovog razera je baš nedostatak tog ureza i preglatka površina....

....imam jedno pitanje, dal na Mx518 svijetle one tipkice ??
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2008., 11:13   #15
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor karlito Pregled postova
da, to mi se posebno sviđa.....mana ovog razera je baš nedostatak tog ureza i preglatka površina....

....imam jedno pitanje, dal na Mx518 svijetle one tipkice ??
Nesvijetle, inače je miš super. Imam trenutno mx510, a cimer mx518. Miševi su super, narvo 518 ima bolju softversku podršu i više dpi-ja. Samo sam se naviknuo na strelice koje ima 510-ka koje imitiraju točkić. Te posjeduje tipku koja imitira alt+tab kombinciju, tj. otvara izbornik.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2008., 11:24   #16
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Nesvijetle, inače je miš super. Imam trenutno mx510, a cimer mx518. Miševi su super, narvo 518 ima bolju softversku podršu i više dpi-ja. Samo sam se naviknuo na strelice koje ima 510-ka koje imitiraju točkić. Te posjeduje tipku koja imitira alt+tab kombinciju, tj. otvara izbornik.
hvala na infu (ovo za svjetlo)....ostalo sve znam, pročitao sam par recenzija o njemu i super mi se čini, a niti nisam naišao na nekoga ko bi ga kritizirao, samo ga hvale....
....tak da mi ne preostaje nista drugo nego prodati ooga Razera (već je na tržnici) i upiknuti si Mx518....
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2008., 21:02   #17
refugee
Malac
Moj komp
 
refugee's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zabreg
Postovi: 290
A zakaj ne razmislis o Razer DeathAdderu?

Napravljen je za desnjake, odlicno lezi u ruci, i nije sklizak, nego nekako gumiran.
Probao sam i G5 i G9 i MX1000, ali DeathAdder mi je najbolji.
__________________
Komp 2...
Barton 2500+
Abit NF7 2.0
1GB DDR 400 KingMax
Seagate 200 GB
PNY 6800 GT
NEC 4551 DVD-R/RW DL + Toshiba DVD-ROM
refugee je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2008., 21:16   #18
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
neznam, jedino znam da bi mi Mx518 super ležao u ruci (em zato kaj ima ona udubljenja po sebi i em zato kaj sam ga probao preko kutije , i bilo mi je ok )
.....a sad ići opet na Razera, hmhm, a vidjet ću još, trenutno sam zbunjen....trebao bi negdje probati prije kupnje, ali nemam di...
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2008., 21:18   #19
razor i2c
Premium
Moj komp
 
razor i2c's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Hercegovina
Postovi: 363
Razer DeathAdderu je odličan miš,fantastično leži u ruci i nije sklizak,ima osvjetljenje,kotačić nije tvrd,tipkice su odlične.ocjena 9.5/10 bar po meni.moja preporuka.G9 nisam probo ali po meni je DeathAdder bolji miš od G5,MX1000 isl.
__________________
Sig 50 kb max :-)
razor i2c je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2008., 21:33   #20
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
kak možeš preporučati G9 kad ga nisi ni probao....a i neću to čudo od miša....
....na kraju neću nista kupiti, jer dok se odlučim kojega bi već ću se priviknuti na 3G-a....
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2008., 21:50   #21
razor i2c
Premium
Moj komp
 
razor i2c's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Hercegovina
Postovi: 363
Citiraj:
Autor karlito Pregled postova
kak možeš preporučati G9 kad ga nisi ni probao....a i neću to čudo od miša....
....na kraju neću nista kupiti, jer dok se odlučim kojega bi već ću se priviknuti na 3G-a....
G9 misam ni preporučio,nego sam samo rekao da ga nisam probao i da ne znam kakav je u odnosu sa DeathAdderom,a napisao sam da je po meni DeathAdder bolji miš od G5,MX1000 i sl. mišonja.
__________________
Sig 50 kb max :-)
razor i2c je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2008., 17:10   #22
Kimi
Premium
Moj komp
 
Kimi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 652
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Nesvijetle, inače je miš super. Imam trenutno mx510, a cimer mx518. Miševi su super, narvo 518 ima bolju softversku podršu i više dpi-ja. Samo sam se naviknuo na strelice koje ima 510-ka koje imitiraju točkić. Te posjeduje tipku koja imitira alt+tab kombinciju, tj. otvara izbornik.
Mada,miš već imam 2 godine i nikad nisam instalirao driver,jer jednstavno više nemogu namjestiti savršenu brzinu u windowsima i cod4.
Kimi je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2008., 22:43   #23
Mejzlik
tha pilot
Moj komp
 
Mejzlik's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Imam DeathAdder-a i mogu reći sve najbolje o njemu, po meni bolje leži u ruci nego mx518, ima gumiranu površinu koja kao da upija znoj..., odlićne tipke i kotačić, jako efektno osvjetljenje..., izvrsna izrada i preciznost. Podlogu nemam ali otkad ga imam preporodio sam se u COD-u...
Ako tebi bolje leži mx518 uzmi njega, ako ti bolje leži DeathAdder uzmi njega, ni s kojim nećeš pogriješiti.

Pozdrav
Mejzlik je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2008., 17:50   #24
boLeK
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Đakovo
Postovi: 3
Ja imam Diamondbacka 3G, i podlogu Razer Mantis Control... Mislim da je to savrsena kombinacija... Trebalo mi je neko vrijeme da se naviknem na njega jer sam imo Egro misa... Ali sad mi je drago da sam ga uzeo.. Mis s ovom podlogom je stvarno pila...
PoZz svima...
boLeK je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na