Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.10.2006., 21:59   #31
MAHER
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,581
vjerojatno nisi dobro pobrisao,možeš probat ponoviti postupak ako radi lošije,ali da ti pojasnim ideš unistal driver,pa u safe mod,tamo obaviš dc,restart odi u normalne windowse i instaliraš novi driver
MAHER je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2006., 22:24   #32
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Prvo uninstall,onda restart...kad uđeš opet u OS,pokreni DriverCleaner,pobriši sve šta ima veze s Atijem,kad to obaviš instaliraš nove i to je to...
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2006., 01:08   #33
CROUCH
Premium
 
CROUCH's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 63
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Prvo uninstall,onda restart...kad uđeš opet u OS,pokreni DriverCleaner,pobriši sve šta ima veze s Atijem,kad to obaviš instaliraš nove i to je to...
Evo napravio ovako.....Nakon uninstalla ponovno mi se slika prepolovila horizontalno preko pola ekrana,pa sam tako morao proći kroz DriveCleaner ( naravno resetirao sam komp - al slikao pet ostala ista kad su se digli WIN ),i kroz samu instalaciju drivera,a nakon što se instalirao i resetirao komp,slika je postala normalna.....ne znam zašto se to događa,a slika mi je ostala prepolovljena kada uđem u WIN SAFE MODE.....inače performanse u igrama su ponovno lošije nego nakon prvog puta što su novi driveri bili instalirani preko starih....
CROUCH je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2006., 16:45   #34
CROUCH
Premium
 
CROUCH's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 63
da ne otvaram novi topic,još jednom molim ako mi netko moe pomoći oko drivera....dakle nikako da uspijem normalno podesiti drivere,probao sve,instalirati stare ( orginal drivere) , nove ( 6.9. ) ,koristeči sve gore vaše navedene savijete,ali nikako da ih uštimam kako treba....dakle problem se javlja kod igara,igre užasno zapinju sa obzirom na stanje kako su radile dok nisam počeo petlati oko svih tih drivera....npr Pro evolution soccer ne radi normalno ni u 640*480 rezoluciji,slika zapinje.....slično je sa vim igrama dok na npr NBA 2007 i GRAND PRIX 4 javlja se problem kad se učitava sami početak igre,nestaje slika koja prati taj load i ostane samo linija load,a iza crni ekran....evo primjera slike
NBA

GRAND PEIX 4
[URL=http://www.imagesforme.com/viewer.php?id=6372formula load.jpg]
CROUCH je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2006., 19:24   #35
CROUCH
Premium
 
CROUCH's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 63
evo uspio riješiti probleme sa driverima....NAPOKON :clap:
jednostavno maknuo ATI i stavio omega drivere....valjda ovi 6.9. od atija nisu pasali....toliko od mene i drivera,valjda više neće biti sličnih problema....
CROUCH je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na