Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.10.2020., 10:42   #2611
freerock0
Premium
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: tu i tamo
Postovi: 199
Citiraj:
Autor creatin Pregled postova
Koliko je poznato nemaju tu opciju aktivnu pa ti vezw puca cim se javis jer ti prebaci na 3G
Hvala na informaciji !
Mislim da mi je to(barem za sad) jedina zamjerka na ovu "Flatbox duo" uslugu...
freerock0 je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2020., 12:00   #2612
selk
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: Garešnica
Postovi: 249
Citiraj:
Autor freerock0 Pregled postova
Hvala na informaciji !
Mislim da mi je to(barem za sad) jedina zamjerka na ovu "Flatbox duo" uslugu...
Ne pukne veza skroz kod prebacivanje sa 4g na 3g nego malo sporije onda radi internet dok se telefonski poziv odvija.
selk je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.10.2020., 18:39   #2613
cici
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 19
Zanima me dali se može prebaciti sa homebox na flatbox uslugu (homebox mi je pod ugovorom još 9 mjeseci) i ako može dali se isplati nadoplatiti za zte mf286 modem (trenutno imam mf 283-brzina nekih cca 16 Mbita,lokacija zaleđe Omiša)
cici je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2020., 09:51   #2614
freerock0
Premium
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: tu i tamo
Postovi: 199
Citiraj:
Autor selk Pregled postova
Ne pukne veza skroz kod prebacivanje sa 4g na 3g nego malo sporije onda radi internet dok se telefonski poziv odvija.
Istina, veza ne "pukne" ali je praktički neupotrebljiva za bilo kakvo korištenje neta ... barem je tako kod mene.
freerock0 je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2020., 11:55   #2615
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor the chosen one Pregled postova
S tim routerom sam i ja imao problema, pisao sam tu negdje na forumu, isti slučaj. Ubačena HT kartica, prvo je pucala veza da bi se na kraju zblesirao i WLAN tj internet je radio na svemu osim mobitelima... Ne bi se čudio da je alergičan na HT kartice
Ni ja ni korisnička više nismo imali živaca pa sam ga poslao u vječna lovišta
Uspio sam riješiti većinski problem.

Kako sam selio, prikačio sam telku i jedan PC na wifi uređaja i 2 kompa na mrežu. Do sada sam imao sve na gigabit switchu i samo 2 mobitela na wifiju.
Izgleda da kada se ruter optereti, sve padne. Recimo kad na telki upalim plex i pustim nešto(dok je telka na wifiju), ruter odmah krkne.


Vratio sam sada switch u igru i sve je upiknuto u switch, i samo jedan kabel ide prema homebox ruteru, i sada je ok stanje.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2020., 20:48   #2616
stifmeister
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: *
Postovi: 110
Citiraj:
Autor freerock0 Pregled postova
Istina, veza ne "pukne" ali je praktički neupotrebljiva za bilo kakvo korištenje neta ... barem je tako kod mene.
Ja sam napravio test u jednoj igri. Kad se počne koristiti telefon, konekcija se kao "zamrzne", ne prekine baš ono da te izbaci sa servera, ali se osjeti freeze od par sekundi, ping skoči za 20-30ms. Kad se vraća na 4g nakon završetka poziva ista stvar, samo se ping smanji. U routeru onaj brojač normalno broji kao da ništa nije bilo, IP je isti.
stifmeister je online   Reply With Quote
Staro 07.10.2020., 10:14   #2617
Armor
Premium
 
Armor's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: HR Zagorje
Postovi: 226
Ima 2 tjedna probnog, dal radi na B315 od Tele 2, da se ne mora od njih tražiti router?
Tu je i neka caka sa online narudžbom je tak?
Armor je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2020., 09:30   #2618
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,245
Ima koga da je s pokucnog presao na flatbox? Iskustva, dojam brzine i to?

Ja razmišljam dal pobjeć na flatbox, ali nekako naginjem ostajanju na vdslu. Sporo od početka do kraja mjeseca Nakon 1TB ako i uspijem na tak sporom paketu okrenuti (20mbit) nikom ništa, nema usporavanja :P
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2020., 12:55   #2619
madsav
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: ne znam
Postovi: 15
Ima... računao sam valjda ne može ništa biti sporije od 7 Mbps na Tele2 kad ono A1 na 2,5 Mbps.
Danas slijedi poziv podršci.
Testirao sam nedavno preko tomato SIM-a i imao sam ok 30 Mbps, ali na starom Huawei routeru gdje sam podesio B1 band. Na ovom zte go.nu ne mogu podešavati band.
madsav je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2020., 23:07   #2620
Doom
Émile Flournoy
Moj komp
 
Doom's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Okokolo Pule
Postovi: 1,492
Evo ja jučer instalirao onaj njihov 400-kunjski ZTE na tavanski prozor i pogodio dobru, neopterećenu BS.
Brzina ova dva dana 40/30 do 70/40 uz 20-ak ms ping tako da u ponedjeljak T-comu vraćam opremu i otkazujem uslugu. Javni IP sam dobio brzinski jednostavnim pozivom korisničkoj službi.

U Linksa uzeo 10m gotovog Cat5e UTP-a, onaj tanki CCA jeftinijak od 35 kn a pasivne isto jeftinjak POE adaptere sam imao od prije.
Dok nisam disejblao WiFi pad napona je bio prevelik i ZTE se blesirao/gasio, al nakon disejblanja WiFi-ja radi bez greške.

Za vrijeme korištenja telefona brzina padne na 9/1.5 Mbit ali ne prekida vezu i odmah digne na max kad se telefon prestane korisiti.
Doom je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.10.2020., 14:33   #2621
selk
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: Garešnica
Postovi: 249
Citiraj:
Autor Doom Pregled postova
Evo ja jučer instalirao onaj njihov 400-kunjski ZTE na tavanski prozor i pogodio dobru, neopterećenu BS.
Brzina ova dva dana 40/30 do 70/40 uz 20-ak ms ping tako da u ponedjeljak T-comu vraćam opremu i otkazujem uslugu. Javni IP sam dobio brzinski jednostavnim pozivom korisničkoj službi.

U Linksa uzeo 10m gotovog Cat5e UTP-a, onaj tanki CCA jeftinijak od 35 kn a pasivne isto jeftinjak POE adaptere sam imao od prije.
Dok nisam disejblao WiFi pad napona je bio prevelik i ZTE se blesirao/gasio, al nakon disejblanja WiFi-ja radi bez greške.

Za vrijeme korištenja telefona brzina padne na 9/1.5 Mbit ali ne prekida vezu i odmah digne na max kad se telefon prestane korisiti.
Možeš mi pojasniti ovo za WiFi, kako si to disejblao ?
Ja sam primijetio da na mome nakon par dana više nije vidljivo koji su uređaji bežično spojeni na njega, ne piše više naziv uređaja (Xiaomi Redmi, android....) nego samo crtica (----), i onda mu treba dulje vremena da se spojim na njega, npr.sa mobitelom. Nakon gašenja i paljenja rutera onda je ponovo sve dobro, što bi to moglo biti.
selk je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2020., 15:07   #2622
Doom
Émile Flournoy
Moj komp
 
Doom's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Okokolo Pule
Postovi: 1,492
Citiraj:
Autor selk Pregled postova
Možeš mi pojasniti ovo za WiFi, kako si to disejblao ?
Ja sam primijetio da na mome nakon par dana više nije vidljivo koji su uređaji bežično spojeni na njega, ne piše više naziv uređaja (Xiaomi Redmi, android....) nego samo crtica (----), i onda mu treba dulje vremena da se spojim na njega, npr.sa mobitelom. Nakon gašenja i paljenja rutera onda je ponovo sve dobro, što bi to moglo biti.
Na početnoj web config stranici ideš na "postavke" ispod WiFi oznake, otvori ti se "prekidač za WiFi" i tu na onemogući.

Za WiFi/ žičnu mrežu koristim bolji uređaj, na ZTE je spojen samo telefon i jedan UTP koji ide u WAN ulaz glavnog routera.
Doom je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2020., 15:57   #2623
selk
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: Garešnica
Postovi: 249
[QUOTE=Doom;3447081]Na početnoj web config stranici ideš na "postavke" ispod WiFi oznake, otvori ti se "prekidač za WiFi" i tu na onemogući.

Ako se to onemogući, onda se ne mogu više bežično spojiti na njega.

Zadnje izmijenjeno od: selk. 11.10.2020. u 16:04.
selk je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2020., 18:07   #2624
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
[QUOTE=selk;3447094]
Citiraj:
Autor Doom Pregled postova
Na početnoj web config stranici ideš na "postavke" ispod WiFi oznake, otvori ti se "prekidač za WiFi" i tu na onemogući.

Ako se to onemogući, onda se ne mogu više bežično spojiti na njega.
Zaista vrlo cudno
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2020., 02:28   #2625
creatin
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 139
Svi ti ruteri nisu predvidjeni za dugotrajan rad od ZTE, pa Huawei B715.
Treba ih restartati svaka 2-3 dana inace se zblesiraju i ne rade do restarta.
Kod mene je B715 namjesten da se restarta svaka 2 dana, jer mi istovremeno zna biti spojeno preko 20 uredjaja, ne koristim njegov wifi vec je sve lanom spojeno
creatin je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2020., 08:06   #2626
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,768
Meni ta opcija automatskog restarta nikad nije radila na B715 (DNA firmware). Podesim recimo svaki dan, pa se ulogiram nakon 3 dana i na njemu uredno pise uptime 3 dana. Restartam ga kroz postavke, resetira se i uptime.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2020., 09:28   #2627
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,245
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Meni ta opcija automatskog restarta nikad nije radila na B715 (DNA firmware). Podesim recimo svaki dan, pa se ulogiram nakon 3 dana i na njemu uredno pise uptime 3 dana. Restartam ga kroz postavke, resetira se i uptime.
Ne znam zakaj se mučite. Ako ruter pametuje, spojiš ga na "smart plug" kineski ili premium za 5x para, staviš schedule kak se pali gasi i bok. Imali šaku tplinkova hs100, schedule složen za svaki radni dan i sve je bilo tip top. Doma koristim sonoff, isto funkcionira schedule. Sonoff su pravilu ide i na tasmotu pa je to onda već pjesmica.
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2020., 12:02   #2628
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,768
Ma nije muka, samo mi je bizarno da mi ta funkcija ne dela.

Imam slicnih pametnih uticnica, ali ne mogu je isprogramirati da se upali kada je ruter (internet) offline, jasno, jer ne moze dobiti info sa clouda. Mozda tplink ima neku shemu da se isprogramira neovisno o internetu.

Koristim hardverski timer i podesen mu ne scheduler svaki dan negdje ujutro da se ugasi pa upali na jednu minutu. Preko njega spojeni firestick i chromecastovi koji se isto restartaju.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2020., 19:55   #2629
duffy
Brum brum...
 
duffy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 582
Zanimalo me jel se može uzeti sama usluga za 179kn bez uređaja i UO ali ne može.

Citiraj:
Uslugu je moguće uzeti bez ugovorne obveze ali je potrebno uzeti i uređaj, usluga ne prodajemo bez uređaja. Cijena routera je 399 kn


Imam fancy ruter koji sam skupo platio - jedino mi preostaje da uzmem i preprodam ruter za 300kn ...ali kome kad se mora uzeti i uređaj.

Uglavnom ako nekog zanima postam info.
duffy je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2020., 22:38   #2630
exzzy
Premium
Moj komp
 
exzzy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 843
Citiraj:
Autor Armor Pregled postova
Ima 2 tjedna probnog, dal radi na B315 od Tele 2, da se ne mora od njih tražiti router?
Tu je i neka caka sa online narudžbom je tak?

Ja sam uzel i rekli mi 3 dana probnog. Na B315 bi trebo radit ali taj router kolko mi se cini nema agregaciju frekvencija tak da je pitanje na sta ce ti brzine liciti. Ali kolko citam nije ni ovaj ZTE bas nesto tak da bi mozda valjalo probat. Ak probas javi, jel i ja imam b315 koji ce mi sad prasinu skupljat pa ak slucajno bolje radi onda njega stavim, ali mi se ne skida sad naljepnica sa ZTE samo da probam.


Citiraj:
Autor johnsmith Pregled postova
Ima koga da je s pokucnog presao na flatbox? Iskustva, dojam brzine i to?

Ja razmišljam dal pobjeć na flatbox, ali nekako naginjem ostajanju na vdslu. Sporo od početka do kraja mjeseca Nakon 1TB ako i uspijem na tak sporom paketu okrenuti (20mbit) nikom ništa, nema usporavanja :P

Ja, al danas tak da nemogu jos puno reci za sad a1 mrvu visu DL i dosta nizi upload. Osobno da imam pristup icemu preko zice sa 20+mbita ove pizdarije nebi ni gledo, a kamoli nesto vise.
__________________
exzzy je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 13:16   #2631
gigabyte091
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8
Ja sam uzeo, samo sam karticu stavio u Huawei B535 jer na ZTE sam imao od 3 do 9 Mbps... a sa istog mjesta na Huawei sam imal 32 do 50.
gigabyte091 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2020., 13:49   #2632
freerock0
Premium
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: tu i tamo
Postovi: 199
ZTE286 + VPN

Pozdrav,
nisam neki zahtjevan korisnik + ne kužim se baš u informatičko područje pa bi trebao pomoć forumaša.
Prebacio se na FlatbBox Duo pa razmišljam o nekom VPN-u.
Generalno mislim da znam kako radi( instalira se na željeni uređaj i uključi prema potrebi ??) pa me zanima preporuka forumaša koji VPN bi preporučili a da "normalno" radi na Flatboxu ? Prosječne brzine su mi oko 70÷80 Mb/s a max. 6 ukućana zna biti istovremeno prikaćeno na ZTE286.
Trebao bih za VPN SAMO za 2 uređaja i to za komp + laptop(tu bi se gledao Kodi + tor).
Ako imate kakvu preporuku a da su omjer kvaliteta/cijena prihvatljive , molim za preporuku.

Hvala unaprijed !
freerock0 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2020., 15:10   #2633
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,245
Ovak nabrzinu, https://www.purevpn.com/ ima 7 day trial za 0.99usd pa eventualno daj 1usd i vidi jel ti to to kaj ti treba, jel sve radi.
Onda uzmes lijepo 5god deal od njih https://www.purevpn.com/pages/5ydeal/

Ako ti ne radi sve, imas i nordvpn. 2god deal sad nude.

Na oba moš i cashback dobiti, purevpn 25% https://www.topcashback.com/purevpn/ a nordpvn 60% (isprobano ) https://www.topcashback.com/nordvpn/

Dok kupujes pretplatu, spoji se na US free vpn po mogucnosti i stavi da si iz US da ne plaćaš pdv :P Tak ja rješio nordvpn
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2020., 16:04   #2634
freerock0
Premium
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: tu i tamo
Postovi: 199
Citiraj:
Autor johnsmith Pregled postova
Ovak nabrzinu, https://www.purevpn.com/ ima 7 day trial za 0.99usd pa eventualno daj 1usd i vidi jel ti to to kaj ti treba, jel sve radi.
Onda uzmes lijepo 5god deal od njih https://www.purevpn.com/pages/5ydeal/

Ako ti ne radi sve, imas i nordvpn. 2god deal sad nude.

Na oba moš i cashback dobiti, purevpn 25% https://www.topcashback.com/purevpn/ a nordpvn 60% (isprobano ) https://www.topcashback.com/nordvpn/

Dok kupujes pretplatu, spoji se na US free vpn po mogucnosti i stavi da si iz US da ne plaćaš pdv :P Tak ja rješio nordvpn
Hvala na pomoći !
Ako može još objašnjenje : vidim da piše da je kompatibilan sa dosta uređaja među kojima je i kodi , pa me zanima dal je potrebno nešto aktivirati unutar postavki kodija ? Ja sam pretpostavio da ako instaliram VPN na uređaj sa kojeg ću gledati kodi , da tada VPN "blokira" informacije za cijeli uređaj a ne za pojedinačni program.

Zanima me još dal vip može stvarati kakve probleme oko korištenja vpn-a te može li se u ZTE286 "instalirati" vpn pa da sav promet ide preko njega ?

Za plaćanje paypal-om stavim svoju "pravu" email adresu ili "rezervnu" ?

Kao što sam rekao , ne kužim se baš u informatiku pa su i pitanja možda glupa.

Definitivno ću isprobati predloženi VPN.

Ako ima tko iskustva sa drugim vpn-om , molim za info.
freerock0 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2020., 16:18   #2635
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,245
Dok se spajaš vpnom u pravilu sav promet ide kroz tunel. Sad ovisno o tome gdje je kodi, ista stvar - na telefonu imas njihov app ili univerzalni i isto tak komp i recimo firetv stick ili libreelec.

Zte ruter sumnjam da ima vpn klijent na sebi. Ali ako ti je jednostavnije kroz jedan uređaj ići na vpn, treba investirati u raspberry pi/openwrt ruter/mikrotik/ ili neki uređaj dovoljno pametan i jak da može vrtiti vpn klijent na sebi.

Providera boli briga kaj ti radis dok god se drzis uvjeta korištenja i plaćaš račune.

Za email adresu, svejedno. Ionak ćeš se s nekom email adresom registrirati i napraviti account. Sad koju ćeš odabrati ....
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2020., 18:15   #2636
freerock0
Premium
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: tu i tamo
Postovi: 199
Citiraj:
Autor johnsmith Pregled postova
Dok se spajaš vpnom u pravilu sav promet ide kroz tunel. Sad ovisno o tome gdje je kodi, ista stvar - na telefonu imas njihov app ili univerzalni i isto tak komp i recimo firetv stick ili libreelec.
Trebali bi delati na laptopu(windows) bez nekih problema i ograničenja ?

Citiraj:
Autor johnsmith Pregled postova
Zte ruter sumnjam da ima vpn klijent na sebi. Ali ako ti je jednostavnije kroz jedan uređaj ići na vpn, treba investirati u raspberry pi/openwrt ruter/mikrotik/ ili neki uređaj dovoljno pametan i jak da može vrtiti vpn klijent na sebi.
Ako Zte286 nema vpn klijent na sebi - OK , trenutno nemam u planu investirati za drugi ruter s potrebnim karakteristikama ili ostalim navedenim stvarima u koje se ne kužim nimalo.

Citiraj:
Autor johnsmith Pregled postova
Providera boli briga kaj ti radis dok god se drzis uvjeta korištenja i plaćaš račune.
To je OK.

Citiraj:
Autor johnsmith Pregled postova
Za email adresu, svejedno. Ionak ćeš se s nekom email adresom registrirati i napraviti account. Sad koju ćeš odabrati ....
Znači mogu se registrirati "rezervnom" email adresom dok bi plaćanje bilo Paypal računom koji je registriran mojom "pravom" email adresom ?

Sorry na dodatnim pitanjima.
freerock0 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2020., 18:57   #2637
freerock0
Premium
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: tu i tamo
Postovi: 199
Citiraj:
Autor johnsmith Pregled postova
Za email adresu, svejedno. Ionak ćeš se s nekom email adresom registrirati i napraviti account. Sad koju ćeš odabrati ....
Krenuo sam naručiti probni period , naveo "rezervnu" email adresu , odabrao plaćanje paypal-om i automatski me preusmjerilo na moj paypal račun koji koristim - a koji je različit od navedene "rezervne" email adrese .

To je normalno ?
freerock0 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 08:11   #2638
freerock0
Premium
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: tu i tamo
Postovi: 199
Zna li tko ako je to normalno ?
freerock0 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 12:22   #2639
Blagus
Premium
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 505
Citiraj:
Autor freerock0 Pregled postova
Krenuo sam naručiti probni period , naveo "rezervnu" email adresu , odabrao plaćanje paypal-om i automatski me preusmjerilo na moj paypal račun koji koristim - a koji je različit od navedene "rezervne" email adrese .

To je normalno ?
Citiraj:
Autor freerock0 Pregled postova
Zna li tko ako je to normalno ?

Ostao ti je cookie/session na PayPalu, kliknuo si "remember me" kod nekog prethodnog plaćanja itd. Nije te preusmjerio VPN provider na tvoj account, PayPal je to sam napravio.
Blagus je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 13:27   #2640
freerock0
Premium
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: tu i tamo
Postovi: 199
Citiraj:
Autor Blagus Pregled postova
Ostao ti je cookie/session na PayPalu, kliknuo si "remember me" kod nekog prethodnog plaćanja itd. Nije te preusmjerio VPN provider na tvoj account, PayPal je to sam napravio.
OK , hvala na pomoći... nisam neki znalac na tom području pa pitam za svaki slučaj....
Hvala još jednom !

PS. imate kakav prijedlog za vpn ?
freerock0 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na