Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 22.12.2015., 02:54   #6301
raptox
Premium
Moj komp
 
raptox's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 137
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Ako ga punis sa ipad punjacem gubis garanciju posto mob negdje vodi racuna o tome kolki napon mu je spicen prilikom punjenja (citao na apple forumu o tome).
Isto tako je normalno da mob spusta napon punjenja ( i time sporije puni) sto je blizi 100% baterije, to produljuje zivot bateriji.
Moze neki link? Googlao sam i nemogu nac. Svoju 5icu punim sa iPadovim punjacem vec preko 2 godine i kada sam ju nosio na servis nisam zbog toga imao problema, odmah sam dobio novi mob. Pitam jer sam u nabavi 6s pa da nebi bilo nisam znao.
Sa iPadovim punjacem se napuni full brzo a i neda mi se nosit 2 razlicita punjaca kad idem negdje od kuce, ako iPad punim sa ajfonovim punjacem treba mu cijeli dan da se napuni.
raptox je offline  
Staro 22.12.2015., 11:15   #6302
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,404
Fulao sam forum, ali evo ovdje, drugi komentar (e sad istina ili ne, nije bas da kosta 5kn pa da ti netreba garancija zbog brzeg punjenja ):

http://www.igeeksblog.com/iphone-6-c...hone-6-faster/

A ovdje ima citava studija o punjacu :

https://discussions.apple.com/message/19487515#19487515
__________________
Slobodno me dodajte na PSN

Zadnje izmijenjeno od: Disco. 22.12.2015. u 12:09.
Disco je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.12.2015., 12:26   #6303
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Haha, discussions.apple je oduvijek poznat kao izvor korisnih informacija.

https://support.apple.com/en-us/HT202105

"While these USB power adapters are designed for use with your iPad, you can charge all iPhone and iPod models by connecting them with either a Lightning to USB Cable or a 30-pin to USB cable."

Mislim da je sve jasno.
RascaL je offline  
Staro 22.12.2015., 14:54   #6304
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 539
Citiraj:
Autor RascaL Pregled postova
Jer nije realan prikaz. Uobičajeno je da za "prividnih" sat vremena potrošiš 10% (barem kad je 100% napunjen). Postoji tweak za realan prikaz s kojim sam se uvjerio u to, ali sam isti odmah i uklonio jer je bilo iritantno - više volim kad me Apple laže.
Ali to je katastrofalno jer onda praktički ne znaš koliko ti je baterije još preostalo ukoliko jedan dio trošiš sporije (tj. tako ti se prikaže) a drugi dio ti ode praktički u par minuta. Jučer sam testirao dok sam bio na LTE-u, dakle bio je upaljena audio player i browser, samo to dvoje, i svake minute je jedan % išao dole, ukoliko sam brže otvarao stranice postotci su išli još brže dole, cca 30tak sec. To je kad sam već bio debelo ispod 50% i kad postotci padaju strahovito brzo. Stvarno ne mogu shvatiti da je to "normalno" jer u tih cca 8h dnevno što ti treba mobitel negdje vani pokušavaš se nekako organizirati oko korištenja te baterije da izdrži dok ne dođeš do kuće, u ovom slučaju ne možeš..
jacobbb je offline  
Staro 22.12.2015., 14:59   #6305
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Svojevremeno sam govorio da se vani može kupiti proširenje memorije za iP. Sada ga ima i kod nas.
https://www.links.hr/hr/memorija-pqi...ipad-051300299
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 22.12.2015., 15:56   #6306
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor jacobbb Pregled postova
Ali to je katastrofalno jer onda praktički ne znaš koliko ti je baterije još preostalo ukoliko jedan dio trošiš sporije (tj. tako ti se prikaže) a drugi dio ti ode praktički u par minuta. Jučer sam testirao dok sam bio na LTE-u, dakle bio je upaljena audio player i browser, samo to dvoje, i svake minute je jedan % išao dole, ukoliko sam brže otvarao stranice postotci su išli još brže dole, cca 30tak sec. To je kad sam već bio debelo ispod 50% i kad postotci padaju strahovito brzo. Stvarno ne mogu shvatiti da je to "normalno" jer u tih cca 8h dnevno što ti treba mobitel negdje vani pokušavaš se nekako organizirati oko korištenja te baterije da izdrži dok ne dođeš do kuće, u ovom slučaju ne možeš..
Iz tog razloga i ne koristim LTE. Uglavnom mi je Edge upaljen za messengere, dok za povremeno browsanje gdje nema WiFi koristim 3G (po mogućnosti što kraće). Povrh toga mi je konstantno upaljen Low Power Mode i Power Saving Mode (tweak). To je, u mom slučaju, jedino rješenje za normalnu bateriju tokom dana.

Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Svojevremeno sam govorio da se vani može kupiti proširenje memorije za iP. Sada ga ima i kod nas.
https://www.links.hr/hr/memorija-pqi...ipad-051300299
Skromna cijena. Koliko vidim na ebayu su još skuplji.
RascaL je offline  
Staro 22.12.2015., 16:44   #6307
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Svojevremeno sam govorio da se vani može kupiti proširenje memorije za iP. Sada ga ima i kod nas.
https://www.links.hr/hr/memorija-pqi...ipad-051300299

Ma čekaj malo, zar bi ja trebao dat 370kn za obični USB stick od 16GB sa Lajtning konektorom? (pošto sad iphone podržava OTG).
wtf, zašto tolika cijena?
i btw, na eBayu nisu skuplji, ali hebeš ibej u ovom slučaju.
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline  
Staro 22.12.2015., 18:43   #6308
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Ma čekaj malo, zar bi ja trebao dat 370kn za obični USB stick od 16GB sa Lajtning konektorom? (pošto sad iphone podržava OTG).
wtf, zašto tolika cijena?
i btw, na eBayu nisu skuplji, ali hebeš ibej u ovom slučaju.
Razlika između ovog i generičnih sa ebaya je u brzini prijenosa - zato tolika cijena.

Za ovaj model $59.53 je najmanji iznos = 415,309 kn, ergo skuplje.
RascaL je offline  
Staro 22.12.2015., 18:53   #6309
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
Ja slicno kao RascaL switcham 3G/edge

Ali ja nisam jos nikad low power mode koristio, sto gubim time? Radi net u tom modu?
__________________
mamutarka je offline  
Staro 22.12.2015., 22:54   #6310
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,404
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Ja slicno kao RascaL switcham 3G/edge

Ali ja nisam jos nikad low power mode koristio, sto gubim time? Radi net u tom modu?
Ja ne primjecujem ama bas nikakvu razliku, kaze da malo spusta takt proca, i ne osvjezava aplikacije u pozadini (viber, whatsapp i fb messanger rade normalno).

Cak sam igrao i igre najnormalnije. I na 5 i sada na 6s.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.12.2015., 01:09   #6311
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Ja slicno kao RascaL switcham 3G/edge

Ali ja nisam jos nikad low power mode koristio, sto gubim time? Radi net u tom modu?
Geekbench pokazuje znatno manji rezultat kad je uključen. Koliko sam skužio do sad net radi, ali povremeno (barem WiFi). U svakom slučaju vidi se razlika u trajanju baterije.
RascaL je offline  
Staro 23.12.2015., 12:52   #6312
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
iPhone mobiteli

svi spominjete da se ne treba zamarat sa sintetičkim i nepotrebnim benčmarcima a opet svi ta sranja koriste, stavljaju screeshotove, hvataju se za glave i slično. Zar ne možete koristit uredjaj bez tih testova?
Uff, baš sam zagovornik jednostavnosti bez nevažnih informacija i tupljenja drugih.
Punite mobitele kako želite, kada crkne baterija promjenite ju. A ne one fore punit ju do 95%, ne čekat da se isprazni do kraja, mislim wtf.
Onda, ja imam Samsung čip i baterija mi traje 30% dulje, ja nemam i što ću sad, itd itd.
Dobro, možda kada takvi pojedinci shvate da život treba pojednostavit a ne zakomplicirat tek tada će razmišljati drugačije.
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline  
Staro 23.12.2015., 13:32   #6313
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Sve bi se to zaobišlo da Apple ne ciganči sa miliamperima. Međutim, kako stvari stoje, veće su šanse da implementiraju solarni panel nego veću bateriju jer je izmišljanje tople vode jebeno revolucionarno i do sad neviđeno.

Komično je da su nakon toliko godina shvatili da koliko god optimiziraju softver on će i dalje trošit bateriju. Tim slijedom je vjerojatno nastala ideja: ajmo izbacit službeni battery case na principu dosadašnjih 3rd party dodataka, ali da je pritom znatno slabiji i estetski inferiorniji - odlična strategija.
RascaL je offline  
Staro 23.12.2015., 15:22   #6314
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 539
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Onda, ja imam Samsung čip i baterija mi traje 30% dulje, ja nemam i što ću sad, itd itd.
Obratno

Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Dobro, možda kada takvi pojedinci shvate da život treba pojednostavit a ne zakomplicirat tek tada će razmišljati drugačije.
Da nema potrebe raspravljati o svim tim "sitnicama" ne bi bilo ni ovog foruma. Ljudi bi si "pojednostavili život" i kupili najjeftiniji komad hardware-a koji obavlja određenu funkciju koja im treba i case closed. U toj priči Apple bi prvi na*ebo. Srećom, u čovjekovoj prirodi je da uvijek teži boljem i uvijek će biti takvih priča, one su u biti nusprodukt nadmetanja velikih kompanija i želje onog malog korisnika da to prati i ima što bolje.
jacobbb je offline  
Staro 23.12.2015., 15:33   #6315
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Moj je TSMC ali je kupljen u švici. Za sad radi kao sat
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline  
Staro 23.12.2015., 15:38   #6316
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 539
i moj TSMC je isto za švicarsko tržište (švicarska, njemačka, francuska i nizozemska). pokušao sam naći neku paralelu sa deklariranim tržištima sa apple-ove kutije i tim chip-om, ali premalo podataka ljudi pišu pa je teško i neki zaključak napraviti

baš me zanima jel ima tko tsmc sa hrvatskom deklaracijom na kutiji, do sada sve koje sam pitao imali su samsung chip
jacobbb je offline  
Staro 23.12.2015., 16:36   #6317
theobromine
Premium
Moj komp
 
theobromine's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
moj je kupljen u VIPu, 6s 64 gb, TSMC čip. prešao sam s 5s jer mi je 16 gb bilo premalo, uz slično korištenje kao na 5s baterija mi traje ~15% dulje.
pogledao sam deklaraciju, za njemačko i francusko tržište

Zadnje izmijenjeno od: theobromine. 23.12.2015. u 16:44.
theobromine je offline  
Staro 23.12.2015., 16:48   #6318
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 539
Citiraj:
Autor theobromine Pregled postova
moj je kupljen u VIPu, 6s 64 gb, TSMC čip. prešao sam s 5s jer mi je 16 gb bilo premalo, uz slično korištenje kao na 5s baterija mi traje ~15% dulje
na kojem jeziku ti je deklaracija na kutiji iza? češki-slovački-hrvatski ili neki drugi jezik?

pitam jer jedan dio ajfona u VIP-u se prodaje sa stranom deklaracijom, i ja sam kupio u VIP-u a nije namijenjen za hrvatsko tržište

edit: da, sad sam vidio nadopunu. ista stvar je i sa mojim, kupljen u VIP-u za njemačko-švicarsko, francusko i nizozemsko tržište je uređaj, TSMC chip

no ja tražim baš da je uređaj za hrvatsko tržište i da ima TSMC chip, ima li tko to?

evo i slika

lijevi je moj iz VIP-a, VIP nekim čudom prodaje i te za švicarsko-njemačko, francusko i nizozemsko tržište. ne znam kako smiju, unutra i sve knjižice su na tim jezicima umjesto na hrvatskom kako je u onima sa hrvatskom deklaracijom

desni je za češko-slovačko-hrvatsko tržište koji se prodaje u 90% dućana u HR


Zadnje izmijenjeno od: jacobbb. 23.12.2015. u 16:55.
jacobbb je offline  
Staro 23.12.2015., 16:52   #6319
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 785
Moj je tsmc, pogledati ću sutra deklaraciju
glista je offline  
Staro 24.12.2015., 16:37   #6320
M.Vlahovic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 869
Citiraj:
Autor RascaL Pregled postova
Koliko mi je poznato Apple otključava samo uz predočenje jamstvenog lista, a to je naravno i jedini način. Pošalji im mail i slijedi upute.
zašto ovaj icentar kod kojeg je garancija tvrdi da se ne može ništa, ili nać vlasnika na kojeg je prijavljen mobitel(apple id) ili bacit mobitel

zvao sam i u englesku ii na šugavom engleskom nekako se ssporazumio i isto mi je rekla ženska direktno iz apple podrške

imam samo neku garanciju, ne i račun

Zadnje izmijenjeno od: M.Vlahovic. 24.12.2015. u 17:36.
M.Vlahovic je offline  
Staro 24.12.2015., 18:16   #6321
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor M.Vlahovic Pregled postova
zašto ovaj icentar kod kojeg je garancija tvrdi da se ne može ništa, ili nać vlasnika na kojeg je prijavljen mobitel(apple id) ili bacit mobitel
Nisam upućen da li se nešto mijenjalo. Na ljeto sam se raspitivao o tome i rečeno mi je Apple otključava jedino uz predočenje računa/jamstva i to neovisno gdje je kupljen (to podrazumijeva slanje maila direktno njima). Budući da se u mom slučaju radilo o uređaju bez ičega nisam dalje poduzimao ništa.

Čitao sam po forumima da su im otključavali na spiku "preminulog rođaka" od kojeg je naslijeđen uređaj. Dakle, jedino je bilo bitno predočiti ovjereni dokument na kojem je naznačen IMEI (neovisno od vlasnika).

Trenutno ne mogu naći točne izvore, ali ovo je otprilike bazirano na istom principu: http://unlockicloud.info/unlock-with-apple-service/
RascaL je offline  
Staro 24.12.2015., 18:45   #6322
M.Vlahovic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 869
Citiraj:
Autor RascaL Pregled postova
Nisam upućen da li se nešto mijenjalo. Na ljeto sam se raspitivao o tome i rečeno mi je Apple otključava jedino uz predočenje računa/jamstva i to neovisno gdje je kupljen (to podrazumijeva slanje maila direktno njima). Budući da se u mom slučaju radilo o uređaju bez ičega nisam dalje poduzimao ništa.

Čitao sam po forumima da su im otključavali na spiku "preminulog rođaka" od kojeg je naslijeđen uređaj. Dakle, jedino je bilo bitno predočiti ovjereni dokument na kojem je naznačen IMEI (neovisno od vlasnika).

Trenutno ne mogu naći točne izvore, ali ovo je otprilike bazirano na istom principu: http://unlockicloud.info/unlock-with-apple-service/
na koji mail da probam poslat?
žena me na telefon pita pita jel imam invoice, reko nemam imam warranty i kaže to niš ne znači, a piše gore icentar, datum, imei

kolko sam skužio po ovom tvom linku moram fejkati račun

piše na toj garanciji od icentra t mobile, jel to znači da je kupljen u icentru ili je negdje drugdje pa je samo grancija u icentru=?
jel bi mi trebali oni moći izdati račun od prije pol godine po datumu, imeiju ili nečemu?

kako nema neki jailbreak ili neki hack?

Zadnje izmijenjeno od: M.Vlahovic. 24.12.2015. u 18:52.
M.Vlahovic je offline  
Staro 24.12.2015., 19:20   #6323
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor M.Vlahovic Pregled postova
na koji mail da probam poslat?
žena me na telefon pita pita jel imam invoice, reko nemam imam warranty i kaže to niš ne znači, a piše gore icentar, datum, imei

kolko sam skužio po ovom tvom linku moram fejkati račun

piše na toj garanciji od icentra t mobile, jel to znači da je kupljen u icentru ili je negdje drugdje pa je samo grancija u icentru=?
jel bi mi trebali oni moći izdati račun od prije pol godine po datumu, imeiju ili nečemu?

kako nema neki jailbreak ili neki hack?

Na linku je opisana procedura u slučaju da nemaš ništa. S obzirom da imaš jamstveni list postoji mogućnost da ti na osnovu toga na prodajnom mjestu mog izdat račun, ali ne garantiram ništa. Što se tiče prodajnog mjesta, odnosno gdje je izdana garancija nemam ideje jer nikad nisam išao za tim. Moguće je da T-mobile ima veze s tim, ali i ne mora značiti. Ako je zaključan na njihovu mrežu onda je sve jasno, a to se najlakše provjeri na: imeidata.net

Hack ne postoji jer Apple. Ista stvar je i kod zamijene Home tipke - Touch ID ne radi iz sigurnosnih razloga. Jedini način zaobilaženja je socijalni inžinjering, odnosno listanje fb stranice vlasnika i prikupljanje relevantnih podataka za iforgot.apple.com što naravno implicira sivu zonu/radnje na rubu zakona. Zasad mi je poznat jedino način za nalaženje Apple ID-a originalnog vlasnika za iPhone 4, dok su 4s i noviji dodatno iskomplicirani novijim hardverom i os-om.
RascaL je offline  
Staro 24.12.2015., 21:50   #6324
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,404
Moj je sa Samsung cipom, ceska, hr deklaracija. T-Com (6S 64gb).
Inace baterija traje primjetno duze nego na 5ici kojem sam zamjenio bateriju pred cca 2-3mj.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline  
Staro 24.12.2015., 23:30   #6325
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Nevjerojatno, evo sad imam čudnu situaciju, ali izgleda identičnu sa tehničke strane kao i kolega Vlahović.

Jučer mi je kolega donio Iphone 6+ koji mu je sestra našla u noćnom klubu u USA. Cura je pitala konobare u klubu, nisu htjeli uzet, na svom kampusu gdje studira je napisala obavijest da je našla telefon i nitko se nije javio. Mob je bio ugašen, a nije imala ni punjač ni ništa. I tako je prošlo vrijeme, pa ga je donijela sada nazad u HR.
I pitao me kolega da li se može što sa njim napravit, i ja reko nema problema - stavimo ga u DFU mode, restore i to je to, a unlock cariera ćemo već nekako riješiti sa onim kodovima koji se kupe za 80-ak $ pa ga bar možeš tu koristit. Finders - keepers.

I sad sam se prvi put susreo da je mob zaključan preko iclouda. Što se može napravit? Pretpostavljam ništa, ali kako da uopće nađem vlasnika? Samo mi piše da je apple ID a*****@gmail.com...

Najbolje da ga otfuram u neki ishit iservis pa ga oni nekako vrate ili?

Zadnje izmijenjeno od: Sam Fischer. 24.12.2015. u 23:36.
Sam Fischer je offline  
Staro 24.12.2015., 23:46   #6326
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova

I sad sam se prvi put susreo da je mob zaključan preko iclouda. Što se može napravit? Pretpostavljam ništa, ali kako da uopće nađem vlasnika? Samo mi piše da je apple ID a*****@gmail.com...

Najbolje da ga otfuram u neki ishit iservis pa ga oni nekako vrate ili?
Ako je stariji iOS na njemu može se iskoristit bug da pokaže mail. S njim onda možeš korisnika naći na fb ili na WhatsAppu (ako je u njemu još us kartica), ali u konačnici nema neke koristi.

U servisu rade brute force otključavanje ako ima četveroznamenkasti pass tako da ti je to jedina nada. Sama činjenica da mora biti četveroznamenkasti implicira da se radi o iOS-u 8 ili niže. Čak i da djeluje na iOS 9, ako je alfanumerički u pitanju nema nikakvog načina. U tom slučaju uređaj vrijedi koliko i LCD + kućište.
RascaL je offline  
Staro 24.12.2015., 23:52   #6327
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Ma ne, ja sam već napravio budala restore na 9.2. i pri pokretanju samo traži Apple ID od tog izgubljenog vlasnika i to je to...

Malo sam istraživao o tom icloud otključavanju, ali sve mi se to čini navlakuša i fejk gluposti... Tako da, čini se da je ovo što kažeš. Ima 6+ display i kućište
Sam Fischer je offline  
Staro 27.12.2015., 00:55   #6328
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
edit
našao da postoji i tablet sekcija ios

jel zna netko kada u HR dolazi ovaj ipad pro u prodaju?
dadoremix je offline  
Staro 27.12.2015., 11:27   #6329
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Zar nije vec dosao? Imas ih vec i po njuskalu, neotvorenih. No osim ako nisi covjek koji ce crtati po istome, ne bacaj lovu. Prevelik i preglomazan. Imas iPad Air2 koji ce osim tog crtanja sve odraditi savrseno
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline  
Staro 27.12.2015., 17:22   #6330
jurica_m
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Stubičke Toplice
Postovi: 206
Imam jedno pitanje, hitno trebam odgovor. Na iphone 4s se nalazi ios 6.1.3 i digao bih ga na ios 7.1.2. Mislio sam skinuti firmware na komp i putem itunesa staviti tu verziju. Je li to moguće ili će me itunes slati na najnoviju verziju ios-a? Hvala
jurica_m je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na