Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.01.2009., 00:10   #1
Damir Salan
Premium
 
Damir Salan's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 50
Angry Acer Aspire 1650 - kvar

Dakle ovako radi se o dotičnom lap-u.
Jednostavno se neda upalit - ono mrtav mrtav. Probao sam sve varijante vezane za napajanje i pomicanje komponenti, ali ništa ne pali.
Znači pritiskom na power gumb lampica i ekran samo zabljesnu na sekundu - pa ako netko ima bilo kakvu zamisao što bi moglo biti ili što bi se moglo napravit bio bih veoma zahvalan. Mislim znam da se ne ispalti neke novce ulagat u to, ali bi mi ovog trena jako dobro došo tako da bi možda i neki prijedlog nekog jeftinog servisa (naravno ne ovlaštenog jer garancije nema) mogo leći ko budali šamar.

LP i svima sve naj naj u novoj...
__________________
Najgore je imati posla sa imbecilima, prvo se spustiš na njihovu razinu, a onda te dotuku iskustvom...
Damir Salan je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2009., 00:58   #2
Misek_Chipsy
Someone :D
Moj komp
 
Misek_Chipsy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: kk
Postovi: 332
predpostavka da je osla maticna.......
__________________
Svi uređaji rade na bijeli dim...kada dim izađe,uređaj više ne radi!
Misek_Chipsy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.01.2009., 08:04   #3
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,322
Da, vjerojatno ploča. Ja bi ga ipak odnio u servis da naprave bar dijagnostiku tako da budeš siguran da je u pitanju ploča. Ako je otišla ploča, ne isplati se ugrađivati novu jer za njenu cijenu možeš kupiti novi lap. Više se isplati prodati dijelove pokvarenog lapa, dodati lovu i nabaviit neki novi.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2009., 18:53   #4
Damir Salan
Premium
 
Damir Salan's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 50
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Da, vjerojatno ploča. Ja bi ga ipak odnio u servis da naprave bar dijagnostiku tako da budeš siguran da je u pitanju ploča. Ako je otišla ploča, ne isplati se ugrađivati novu jer za njenu cijenu možeš kupiti novi lap. Više se isplati prodati dijelove pokvarenog lapa, dodati lovu i nabaviit neki novi.
Tu se u potpunosti slažem - do sada mi se evo javilo nekoliko forumaša koji su zainteresirani za kupnju ili popravak.

Tako da sam sada u nedoumici - pa me zanima što mislite do koje cifre bi se isplatilo iči u vezi popravka, a druga stvar je koliko on u ovakvom stanju vrijedi (ono dijelovi, ekran itd)
__________________
Najgore je imati posla sa imbecilima, prvo se spustiš na njihovu razinu, a onda te dotuku iskustvom...
Damir Salan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na