Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.06.2007., 20:36   #1
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Vazno za kupce LG linijskih snimaca + par preporuka >>>

Prije par dana imao sam jednu avanturisticku epizodu sa kupovinom Linijskog Snimaca. Da bi mogli pratiti nastavak, trebate procitati ovo.

Primjetio sam odmah da u grupi nema niti jednog spomena na Samsung za kojeg sam pitao. Nedostatak potvrde (koju sam ionako nasao) nije me zacudio. No bilo mi je cudno kako se niti jedan vlasnik LG-a nije javio. Onda dobih par mailova i sve mi je postalo jasnije. U jednoj poruci, covjek se sokirao i rekao da uopce nije znao da ima mono tuner, te da mu je neugodno sad tamo komentirati priznanje, buduci je vec puno pisao o njemu na grupi.

Otprilike malo ispeglanije ali slicne sadrzajem su bile i druge poruke. Tko bi rekao da smo toliko sramezljivi kad treba nesto priznati

Strasnije je od sve ovoga podatak kojeg saznah ducanu... kako sam prvi koji je vratio LG radi mono tunera! Sramotno, da ljudi danas imaju toliko niske kriterije da uopce to niti ne primjecuju.

Pronasao sam ovu stranicu i toplo je svima preporucam kad zele u tancine saznati ama bas svaki detalj o Linijskom Snimacu kojeg planiraju kupiti > DiVX compare

Silom prilika u tih nekoliko dana, imao sam priliku ispitati podosta modela i mogu konstatirati pod pretpostavkom da dobijete ispravnog (danas je sve moguce) posebno za one koji zele za male novce dobiti Linijski Snimac :

Samsung model DVD-R129 je prava bagatela sa svim opisanim prednostima u linku gore. Posebno izbjegnite 2 pocetna modela Philipsa. Sramotno spor i kaotican nakon snimljenog materijala. Cak da je snimano istom pola minute on se jednostavno kilavi dok sumira ono sto je snimio. Nedopustivo spori uredjaji.

Samsung je kozmeticki puno dojmljiviji od LG modela. Mada nisu svi LG losi izgledom, no nakon "mono" saznanja ; mislim da tko god drzi do svojih usiju, nece niti razmatrati LG-a nakon ovoga. Osim ako nece uzeti vise modele samo za potrebu inputiranja kamere. Ali cemu onda uopce uzimati LG kad postoji Panasonic?

Jedan od najboljih daljinskih po pitanju ugode u ruci ima Samsung. Cak mi se vise svidja od Panasonica, mozda i od Pioneera (koji je A1). LG kopira Sony modele sa pocetka 90-ih i uopce se ne doima kao daljinski od nekog recordera.

Ako vas ne smetaju ili imate vec od prije neki Line Recorder Panasonica, Pioneer-a ... svakako pucajte na Samsung jer kao i LGmono (.ovno) jedini dopusta bacanje DiVX-a na HD. Govorim o HD modelima. Samsung meniji su fantasticno dobri, brzi, jednostavno sve je na mjestu.

Ako DiVX nije toliko bitan, a trazi se *bas max slike, onda su Panasonic i Pionirko za ra$trosnije i $posobne, svakako preporuka buduci da je sva interna dekoderija mahom njihova vlastita a ne kombinacija kao kod Samsunga i LG-a.

Takodjer, Panasnic je otvorio sa 57 modelom ono sto ce u vrlo kratkom roku imati vecina. Govorim o nadolazecim DVB-T sposobnim modelima. Koliko ovo znaci vlasnicima poput Gabre-a, koji je nabrzinu kupio Plazmu sa analognim tunerom, samo da u šubu pogleda svoju novu RAMBO kolekciju DVD-a - nije potrebno ni spominjati

Dakle vise nece biti potrebno gledati u pod pred susjedima kako se nema DVB=T

Toliko od mene.

* = za mnoge diskutabilno jer ionako vecina daje pristojnu sliku.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2007., 21:16   #2
Majestic
Devil
 
Majestic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 104
gledam na LG-jevoj stranici i ne vjerujrem. pa stereo je u pogonu jos od 60-tih ak me pamcenje ne vara
Majestic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.06.2007., 21:18   #3
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor Majestic Pregled postova
gledam na LG-jevoj stranici i ne vjerujrem. pa stereo je u pogonu jos od 60-tih ak me pamcenje ne vara
Nisu ni pojedini serviseri vjerovali. Zalosna vremena "ekonomizacije" zdravog razuma.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2007., 21:25   #4
bobe
teta Mraz
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: hr
Postovi: 1,595
mono tuner , kakav je to drek, anbilivbl, nemam rijeci ovo me je zateklo
__________________

bobe je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na