Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.12.2010., 17:18   #1
tonymontana2
Registered User
Moj komp
 
tonymontana2's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 92
koje pojacalo za slusalice za mjuzu na laptopu

imam slušalice sennheiser hd 555 (880kn,iz starije serije sennheiser audiophile)
slušam muziku na kompu
kada slusam muziku na kompu preko slušalica i kada pojacam do maksimuma zvuk i dalje mi nije dovoljna jacina zvuka(te su slusalice napravljene da se koriste uz hifi liniju koja naravno ima pojacalo dovoljno jako na sebi)
znaci trebalo bi mi nekakvo dodatno pojacalo za njih
ja si ne zelim kupiti liniju posto linija kad tad se pokvari(cd leca)
a i znam kada mi rikne laptop da cu si kupiti novi pa
me zanima da li postoji kakvo pojacalo za slusalice u koje mogu ustekati slusalice , a to pojacalo spojiti s laptopom i dobiti kvalitetan i dovoljno jak(posto slusam techno i rock volim da je jako glasan ) zvuk
moram napomenuti da slusam muziku samo na slusalicama radi ljudi oko sebe
(uvijek ovaj iza mene lupa gore kada slusam muziku bez slusalica)
e sada sam vidio da jos postoje zvucnici koji se mogu spojiti s laptopom i koji imaju u sebi utor za slusalice,
ja sam vidio jedan model -jedan veliki sa 4 ili 5 mala zvucnika i samo u jednom malom zvucniku je utor za slusalice pa mislim da mi to nebi bilo dovoljno
ja sam laik sto se takvih stvari tice pa bi volio da mi neko objasni cemu pojacalo za slusalice sluzi znaci koja mu je prvobitna namjena i da li mi netko moze preporuciti neko dodatno pojacalo ili zvucnik ili vec sta.. u koje mogu ustekat slusalice, i to dodatno pojacalo spojiti sa kompom i dobiti kvalitetan zvuk
inace zivim u zgu pa mi mozete ako mi nesto i preporucite odma preporuciti i ducan


( pisem ovo naknadno,vidio sam da neka pojacala za hifi (komponente koje se spajaju sa zvucnicima i cd plejerom) imaju utor na slusalice u sebi ko recimo ovaj model Pojačalo Marantz PM 5003 black pa ako mi to netko moze prokomentirati i da li se takvo pojacalo moze uopce spojiti s laptopom i kakak je zvuk onda itd...)

Zadnje izmijenjeno od: tonymontana2. 24.12.2010. u 17:48.
tonymontana2 je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2010., 17:38   #2
raliSHA
Premium
Moj komp
 
raliSHA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 970
proguglaj malo fiio e3,e5,e7
raliSHA je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.12.2010., 11:57   #3
tuljan
Premium
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 145
apogee duet
__________________
tuljan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na