Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.03.2017., 19:02   #841
EvilDigic
Premium
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 65
Citiraj:
Autor Nidjo89 Pregled postova
Kaj nije to od legit rivjua?
jes, od tuda sam ss-o

Teorija zavjere: Intel je "rezerviro" tvornice u prvom i drugom mjesecu tak da amd nije mogo doć na red

Ugl. doći će ploče, malo kasnije nego kaj bi trebale, al jbg, ko zna koji su tu faktori sve bili u igri
EvilDigic je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2017., 19:14   #842
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor EvilDigic Pregled postova
jes, od tuda sam ss-o

Teorija zavjere: Intel je "rezerviro" tvornice u prvom i drugom mjesecu tak da amd nije mogo doć na red

Ugl. doći će ploče, malo kasnije nego kaj bi trebale, al jbg, ko zna koji su tu faktori sve bili u igri
Nisu oni ocito ni racunali na ovakvu potražnju
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.03.2017., 19:31   #843
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Citiraj:
Autor EvilDigic Pregled postova
CEO se mijenjanju kao na traci, loše poslovne odluke i izlazak iz proizvoda koji su prije toga označeni strateškim, svake godine restrukturiranja i strah od otkaza kod zaposlenika, prihodi konstantno padaju, kontinuirano gomilanje milijunskih gubitaka, prezaduženost i prodaja nekretnina kako bi došli do casha, konkurencija superiorna u svakoj mogućoj usporedbi (od proizvoda do financijskog položaja), nekonkurentan proizvod na ionako sve manjem tržištu, sve manje sredstava za R&D, svake godine banke za vratom koje mogu gotovo kad požele cijelu tu priču pretvorit u dim......

Tako da i nije čudno da se malo pogube u organizaciji i tajmingu
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2017., 19:33   #844
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Listerstorm, bome ti si veći Intelov fanboj nego MarkecSMB
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2017., 19:40   #845
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Paa...možda, iako sam imao Athlon XP palomino tamo 2002.

No ovo što sam naveo sam pročitao u njihovim godišnjim izvještajima za 2014. i 2015.

Doduše oni su to upakirali da zvuči malo umjerenije.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2017., 20:08   #846
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,662
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2017., 20:47   #847
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Kad je listerstorm krenio pisati o otkazima ja u početku fakat mislio piše o intelu
Pa oni su otpustili skoro jedan i pol AMD od broadwella na ovamo.

EDIT

Malo sam i rekao

Iz 2014

Citiraj:
Just last year, Intel announced plans to eliminate 5 percent of its workforce - roughly 5,400 jobs worldwide. The company reduced its employee base by 20 percent between 2005 and 2009 as part of a broad, extended reorganization.
http://www.oregonlive.com/silicon-fo...numbers_h.html

2016:

Citiraj:
Intel's restructuring will be accompanied by the biggest single round of job cuts in its history. It announced Tuesday plans to eliminate 12,000 jobs, 11 percent of its total work force, as it recalibrates following another quarter of disappointing PC sales.
http://www.oregonlive.com/silicon-fo...y_results.html

Još tu ima nekih reportaža po par stotina, tisuću-dvije, no ne znam dali je to uključeno u ove ture od 5400 ili 12000 ili zasebna otpuštanja. Tako da im nije baš neka bajna situacija, dok je amd s druge strane u momentumu

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 14.03.2017. u 20:56.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2017., 21:04   #848
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
svake godine banke za vratom koje mogu gotovo kad požele cijelu tu priču pretvorit u dim......
Nisam neki financijski stručnjak (do 100 kn sam OK), ali čini mi se da je osnovni problem cross-licencing deal sa intelom. Nitko sa konkretnim kapitalom (čitaj : preuzimanje) ne može uletit, a ni Intelu nije baš u interesu da se AMD samo tako ugasi. Tak da godinama životare ni na nebu ni na zemlji.

Ovaj ryzen im je u tom svjetlu skroz dobro ispao, odlično čak
Ali kaj, imali su u odnosu na intela i boljih stvari (dok su imali što pametnog cijedit od one jadne alfe) i dugoročno se nije ništa pametnog dogodilo. Je, Intel se naplaćao OEM-ovima, bio jako zloćest, AMD je čak i dobio odštetu, ali cifra je bila smiješno mala, između ostalog i zato jer i ovako i onako nisu bili u stanju isporučit traženo.
I onda kaj. Intel izbacuje Core, a ovi kupuju Ati za za imbecilno preveliku svotu novaca. I yebi ga.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2017., 21:09   #849
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Bas gledam sta listerstorm pise, pa otkad Raja i Lisa tag-teamaju AMD, nit ima drame niti icega sto je listerstorm pisao. Zadnja velika prodaja je kad su se rijesavali FAB-ova. A neznam ni od kojeg su to proizvoda odustali (za razliku od Intela koji je odustao od Atom-a). Dugova se lagano rijesavaju, zadnji potez koji su povukli je bio uvodjenje novog broja dionica i prodajom istih da dodju do para sto je ispao dobar potez. Na koji dan je bila pala cijena dionica, ali se na kraju ustabilila i nastavila rast.

Cinjenica da je cijena dionica sa manje od $2 narasla na preko $14 govori puno o tome kako Lisa vodi AMD.

S druge strane Krzanich kao CEO Intel-a... ufff, nadam se za dobrobit Intel-a da ce ga smjenit asap.
GoGzS je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2017., 21:13   #850
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ma kao što sam govorio prije par godina bit će AMD beba. Nije to firma tipa đuro i sinovi, a neki su ih čak uspoređivali sa konzumom. Je da, jedinstvena tehnološka firma u svijetu za štošta je isto kao i jedna od milijun onih koji prodaju salame i paštete kako ne

Nadam se da će zgrniti koju milijardu sa ryzenom, pa da imaju više za R&D u narednim godinama. Onda će biti još konkurentiji
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.03.2017., 21:15   #851
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
CEO se mijenjanju kao na traci, loše poslovne odluke i izlazak iz proizvoda koji su prije toga označeni strateškim, svake godine restrukturiranja i strah od otkaza kod zaposlenika, prihodi konstantno padaju, kontinuirano gomilanje milijunskih gubitaka, prezaduženost i prodaja nekretnina kako bi došli do casha, konkurencija superiorna u svakoj mogućoj usporedbi (od proizvoda do financijskog položaja), nekonkurentan proizvod na ionako sve manjem tržištu, sve manje sredstava za R&D, svake godine banke za vratom koje mogu gotovo kad požele cijelu tu priču pretvorit u dim......

Tako da i nije čudno da se malo pogube u organizaciji i tajmingu
I uz sve to izbace CPU koji zaostaje tek 6,8% u IPC za KL i ima napredak od 52% IPC u odnosu na Excavator.
Plus taj CPU u dosta stvari pomete 6900k koji košta ko polovni auto.

Sami neki genijalci očito rade u AMDu kad su uspjeli izbaciti takav proizvod bez love za R&D i na rubu propasti.
Ili možda nisu ni bili na rubu propasti.

Jbg,postoje ekonomisti i "ekonomisti".
Nije to za svakog.
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2017., 21:23   #852
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Intel je dosao do one faze di su se troskovi navikli na konstantan rast na godisnjoj bazi, dok korisnici intelovu robu bas i ne mjenjaju svake godine... Samim time ne mogu oni vise drzat taj rast primanja... A cim se rast smanji, eto otkaza... A i doslo je doba kad i nema neke razlike i napretka... Intel sa 6700K na 7700K... Nikakve razlike...

Taman amd uletio da razbije monotonost i nadam se da ce sad nastavit ovim smjerom neko vrijeme... Veselim se ovom ryzenu ko nekad Athlonu 3200+
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2017., 22:09   #853
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 14.03.2017. u 22:15.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2017., 22:20   #854
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
Stigao Zvoncu Ryzen

Još se čeka ploča.. ako bog da do petka je tu

185e93c41ef136af8c01c0acb8bd7ab2.jpg
d7eafa2c8e16bdc8fbc63acdc72ef99e.jpg
52607f2a9de91b0ed2108075291c9ea7.jpg
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2017., 22:28   #855
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,921
Nice one
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2017., 22:53   #856
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Imamo i neke glasine oko vremena izlaska ryzena 5 - AMD Radeon RX 580 and Radeon RX 570 Polaris Rebrands Allegedly Postponed To April 18th – Will Launch After Ryzen 5 CPUs
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2017., 23:43   #857
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Kad je listerstorm krenio pisati o otkazima ja u početku fakat mislio piše o intelu
Pa oni su otpustili skoro jedan i pol AMD od broadwella na ovamo.

EDIT

Malo sam i rekao

Iz 2014

http://www.oregonlive.com/silicon-fo...numbers_h.html

2016:

http://www.oregonlive.com/silicon-fo...y_results.html

Još tu ima nekih reportaža po par stotina, tisuću-dvije, no ne znam dali je to uključeno u ove ture od 5400 ili 12000 ili zasebna otpuštanja. Tako da im nije baš neka bajna situacija, dok je amd s druge strane u momentumu
Intelu raste broj zaposlenih od 2009. do 2015. Vidljivo je u linkovima koje si stavio. A ako i otpuste 1,5 AMD-a oni su ipak tvrtka koja ima i proizvodne linije za razliku od AMD pa onda i tih 1,5 ne impresionira.

S druge strane, ADM je u zadnje 3 godine otpustio 25% djelatnika.

Tako da....

Citiraj:
Autor GoGzS Pregled postova
Bas gledam sta listerstorm pise, pa otkad Raja i Lisa tag-teamaju AMD, nit ima drame niti icega sto je listerstorm pisao.
Osim 15% otpuštenih u 2 godine i gubitka koji se mjeri u stotinama milijuna (i to tako godinama), situacija je zapravo super.

Citiraj:
Autor GoGzS Pregled postova
Zadnja velika prodaja je kad su se rijesavali FAB-ova.
A sale and lease back nekretnina kako bi došli do casha? I to dugo nakon prodaje FAB-a.

Citiraj:
Autor GoGzS Pregled postova
A neznam ni od kojeg su to proizvoda odustali (za razliku od Intela koji je odustao od Atom-a).
Hmm...da vidimo...akvizicija SeaMicra u koju su ušli 2012. i koja se u godišnjem izvjeću iste godine najavljivala kao najznačajniji strateški potez ...da bi pobjegli iz te priče 2015.

Citiraj:
Autor GoGzS Pregled postova
Dugova se lagano rijesavaju, zadnji potez koji su povukli je bio uvodjenje novog broja dionica i prodajom istih da dodju do para sto je ispao dobar potez. Na koji dan je bila pala cijena dionica, ali se na kraju ustabilila i nastavila rast.
Ma ništa oni nisu značajno smanjili. Oni su dug restrukturirali novim zaduživanjem s opcijom pretvaranja u udjele u kapitalu. Oni su samo rasteretili cash flow.

Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Ma kao što sam govorio prije par godina bit će AMD beba. Nije to firma tipa đuro i sinovi, a neki su ih čak uspoređivali sa konzumom.
Ivica Todorić ima biznis veći od AMD-a i to dvoznamenkasto veći u postotku.

Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
I uz sve to izbace CPU koji zaostaje tek 6,8% u IPC za KL i ima napredak od 52% IPC u odnosu na Excavator.
Plus taj CPU u dosta stvari pomete 6900k koji košta ko polovni auto.

Sami neki genijalci očito rade u AMDu kad su uspjeli izbaciti takav proizvod bez love za R&D i na rubu propasti.
Ili možda nisu ni bili na rubu propasti.

Jbg,postoje ekonomisti i "ekonomisti".
Nije to za svakog.
Da, s ryzenom su pogodili unatoč svim poteškoćama koje prolaze. No nisu 10 godina izbacili nešto spomena vrijedno. Do sada.

No ne bih više u detalje o tvrtki i poslovanju jer ne vidim smisao budući ekipa ne prati izvještaje koji su bitni, a meni se ne gubi vrijeme na komentiranje ostalih izvora niže razine vjerodostojnosti.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2017., 08:24   #858
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor lobo64 Pregled postova
Ryzen Versus Core i7 In 11 Popular Games by TomsHardware US

http://www.tomshardware.com/reviews/...ming,4977.html
Vidim po ovome da se fx još jako dobro drži u igrama.Pogotovo kad znam koliko sam ga platio.
Slabiji ryzeni bi trebali biti tu negdje.
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2017., 08:58   #859
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Vidim po ovome da se fx još jako dobro drži u igrama.Pogotovo kad znam koliko sam ga platio.
Slabiji ryzeni bi trebali biti tu negdje.
Shhhh,nemoj to govorit. Opcepoznato je da Ryzen nije dobar za geyming jer ga 7700k potuce na 480p rezi.

Inace,ajmo vidit kakve je probleme imao svemocni Intel na launchu svojih CPU:

Intel P67 (Sandy Bridge) - SATA
Z77 (Ivy Bridge) - nothing major apart from no solder on TIM which is a given because of node shrink but this was still SB on lower node.
Z87 (Haswell) - Errata with TSX implementation.
Z170 (Skylake) - The Bug cased in Mersenne Prime computations when using P95 casuing freezing.

Others: Pentium FDIV Bugs in Pentium Processors circa 1995.

The good news is that almost all existing X79 motherboards will see BIOS/EFI updates enabling Ivy Bridge E support. The keyword there is almost.

When it exited the desktop motherboard market, Intel only promised to release new Haswell motherboards and to support them through the end of their warranty period. Intel never promised to release updated X79 motherboards for Ivy Bridge E, nor did it promise to update its existing X79 boards to support the new chips. In a very disappointing move, Intel confirmed to me that none of its own X79 boards will support Ivy Bridge E. I confirmed this myself by trying to boot a Core i7-4960X on my Intel DX79SI - the system wouldn’t POST. While most existing X79 motherboards will receive BIOS updates enabling IVB-E support, anyone who bought an Intel branded X79 motherboard is out of luck. Given that LGA-2011 owners are by definition some of the most profitable/influential/dedicated customers Intel has, I don’t think I need to point out how damaging this is to customer relations. If it’s any consolation, IVB-E doesn’t actually offer much of a performance boost over SNB-E - so if you’re stuck with an Intel X79 motherboard without IVB-E support, you’re not missing out on too much.

ASUS New X79 Deluxe

The board worked relatively well but it seems like there’s still some work that needs to be done on the BIOS side. When loaded with 32GB of RAM I saw infrequent instability at stock voltages. It’s my understanding that Intel didn’t provide final BIOS code to the motherboard makers until a couple of weeks ago, so don’t be too surprised if there are some early teething
pains.


Add to that, the first chips released 22 months before, the Sandy Bridge-E i7-3960X and i7-3930K had a VT-d related bug, and thus that feature was disabled in the first revision that was sold.

Ali nee,to je samo Intel imao los dan dok je Ryzen total disaster i sramota.

Kako ljudi brzo zaboravljaju dok se bave nadriekonomijom i cudesnim usporedbama jedne od vodecih tehnoloskih kompanija sa prodavacima keksa i kobasica.
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2017., 09:16   #860
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Todorić pobogu u temi o ryzenu? Sad sam sve vidio...
A ako još jednom vidim, neće dobro završiti po autora
tor je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2017., 10:00   #861
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,404
A odvjetnika na sve strane, em ovi sto kazu da je Intel nedodirljiv em ovi sokoli...

Pa dajet ljudi, kakve veze ima sad za tih 5-10% razlika u performansama?

Glavno da je platforma stabilna i povoljnija, a tu sicu se vjerovatno u normalnom radu ni ne primjeti.

Ja bi se sa Ryzenom strpio 5-6mj da se platforma stabilizira i bar donekle popegla, vj ce biti i novijih revizija ploca sa ispravljenim bugovima.

Dan danas se sjecam Abit NF7-S (eno jedna u susjednoj sobi sa OCanim Bartonom i 6800GT ), prve revizije su bile ocajne za OC, nakon 2 ili 3 revizije ovo je postala jedna od top ploca tog doba. Strpljen-psasen, nebi rec da su vam svima pocrkali kompovi pa gori
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2017., 10:08   #862
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor GoGzS Pregled postova
Bas gledam sta listerstorm pise, pa otkad Raja i Lisa tag-teamaju AMD, nit ima drame niti icega sto je listerstorm pisao. Zadnja velika prodaja je kad su se rijesavali FAB-ova. A neznam ni od kojeg su to proizvoda odustali (za razliku od Intela koji je odustao od Atom-a). Dugova se lagano rijesavaju, zadnji potez koji su povukli je bio uvodjenje novog broja dionica i prodajom istih da dodju do para sto je ispao dobar potez. Na koji dan je bila pala cijena dionica, ali se na kraju ustabilila i nastavila rast.

Cinjenica da je cijena dionica sa manje od $2 narasla na preko $14 govori puno o tome kako Lisa vodi AMD.

S druge strane Krzanich kao CEO Intel-a... ufff, nadam se za dobrobit Intel-a da ce ga smjenit asap.
najgora odluka im je vjerojatno bila prodaja mobilnog odjela za milijune Qualcommu koji je to pretvorio u milijarde
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2017., 10:16   #863
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
najgora odluka im je vjerojatno bila prodaja mobilnog odjela za milijune Qualcommu koji je to pretvorio u milijarde
Prodaja fabsa je također promašaj.
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2017., 10:25   #864
thunderbird
Premijum AMDebil
Moj komp
 
thunderbird's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 1,142
Pa s obzirom na to koliko je to financijsko opterećenje (posebno da budeš u koraku s intelom po tpitanju proizvodnih procesa) ja ne bi rekao da im je to loš potez
__________________
X
thunderbird je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2017., 10:50   #865
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Spominjalo se dosta toga u onom pcper intervjuu od 1h sa onim nekim cpu stručnjakom. Pohvalio je snalažljivost i prilagodljivost AMD-a s obzirom da im fabsi nisu "in house" što je velika predost intela. Nakon launcha pcper je i pohvalio kako je sve dobro prošlo sa chipsetom budući da ih pravi druga kompanija. Moglo je to sve puno gore završiti

Taj stručnjak je predviđao i lošiji smt od intelovog. Kao rekao je da su boljoj poziciji glede istoga zbog CMT iskustva naspam intela prije 10 godina kad je uvodio HT, no da vjerojatno neće biti na nivou intelovog jer su ga ovi kao fajn tjunali godinama. Na kraju ispalo i bolje

Što se tiče GloFo to na kraju ipak ispada exclusive AMD fab, iako nisu vlasnici iste. Arapi koji su većinski vlasnici GloFo imaju i dio AMD-a (15%), te samo AMD proizvode prave. Recimo nvidia mislim nebi nikad uzela GloFo, nit bi ovi možda htjeli nju. Npr. isti 14nm proces za svoje gpu uzimaju od samsunga, a kod GloFo bi se vjerojatno bojali sabotaže, ind. spijunaže itd. Tako da GloFo nije AMD samo na papiru, no u praksi isti kuratz

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 15.03.2017. u 10:55.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2017., 12:40   #866
sharyn
Premium
Moj komp
 
sharyn's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: grubišno polje
Postovi: 553
__________________
sharyn je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2017., 12:51   #867
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
219 USD za 1600 non X, koji će se vjerojatno isto ili bolje clockati kao X model, sudeći po R7 seriji.

Na Alzi vjerojatni 219€.

S obzirom da je R7 "dobar samo uskom broju ljudi i nije za gaming", zanima me što će biti mantra dežurnih Intel baba za 6c/12t model.

Zadnje izmijenjeno od: sti. 15.03.2017. u 12:57.
sti je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2017., 13:01   #868
thunderbird
Premijum AMDebil
Moj komp
 
thunderbird's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 1,142
Biti će: Beeee, i dalje je 7700k bolji zbog višeg takta, Int3l 4 ever!!!!!!!!111!

__________________
X
thunderbird je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2017., 14:26   #869
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
UFFF ubosti jeftiniji 6c/12t + MBO za 3k kuna bi bilo super
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2017., 15:01   #870
lobo64
Premium
Moj komp
 
lobo64's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,327
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
Ali nee,to je samo Intel imao los dan dok je Ryzen total disaster i sramota.
Nee, gdična Katanić je imala loš dan kad se poskliznula pa joj je gubica završila u kibli sa belindžom a istovremeno svi oni pimp... u njoj.

Ovo kod Šintela se zove "poslovna praksa"...
__________________
Dabogda ti Chris Bangle radio facelift.
lobo64 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na