Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.02.2017., 11:14   #4321
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Ja sam testirao build sa onim adrenalinom il kako se vec zove, izgubio sam pola HPa a dobio sam pola sec na reloadu. Sad il to ne radi u trening sobi il je beskorisno na Zaou.

Demolition expert za samo 2% je gotovo beskoristan. U Tieru 3 uz Superintendenta je bolji BoS ili vigilance. 4th tier, concelement. Dalje po volji, al Zao nije AA cruiser tako da je investiranje u AFT i BFT bacanje skill pointa.

A igru nisam realno igrao otkad su novi skilovi upali. Fali vremena....i volje
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2017., 12:28   #4322
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Ja sam testirao build sa onim adrenalinom il kako se vec zove, izgubio sam pola HPa a dobio sam pola sec na reloadu. Sad il to ne radi u trening sobi il je beskorisno na Zaou.

Demolition expert za samo 2% je gotovo beskoristan. U Tieru 3 uz Superintendenta je bolji BoS ili vigilance. 4th tier, concelement. Dalje po volji, al Zao nije AA cruiser tako da je investiranje u AFT i BFT bacanje skill pointa.

A igru nisam realno igrao otkad su novi skilovi upali. Fali vremena....i volje
Po sjećanju ovo mi je oprema:

Moduli-

-Main armaments mod 1
-AA guns mod 2
-Gun fire control
-Damage control
-Steering gears mod
-Concealment

Kapetan 16pts

-Priority target
-Expert marksman
-BFT
-Inertia fuse for HE shells
-Concealment expert

2 poena nisu još iakoristena

Što misliš?
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.02.2017., 13:16   #4323
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Tier 1 je ok. Tier 2 za rotaciju topova je ok.
Tier 3, BFT je tesko potreban, carriera jedva da ima ingame. Bolje, tj, obavezno uzmi Superintendent za jos jedan heal, puno je korisnije.
IFHE su govorili da je vrlo malo (ako i ikako) koristan za topove preko 155mm, I ovako imas dovoljnu penetraciju da probijes deck armor. Na ruskim cruiserima je to must have, mogami, cleveland profitiraju isto sa tim skillom.
Tier 4, concelement, naravno, obavezan je.

Moj build, prije nego sam zasrao testiranjem drugih skilova je
Tier 1 - Priority target da znam koliko je brodova okrenilo na mene (jer igram agresivno) i IFA (da znam kad stize salva).
Tier 2 - Expert marksmen, nije da ce puno pomoc al rotacija topova je must pogotovo kad okreces a topovi nemogu pratit metu.
Tier 3 - Superintendent i ako bude viska bodova, BoS ili Vigilance (ovisno o stilu igranja)
Tied 4 - Concelement (Zao sa 10km detekcijom je osnovna stvar)

Oprema -
Main armaments 1
Aiming system za 7% manje disperzije, na vecem dometu to zna pomoc.
Gun fire control
Dmg control
Steering gears
Concelement
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2017., 14:37   #4324
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Tier 1 je ok. Tier 2 za rotaciju topova je ok.
Tier 3, BFT je tesko potreban, carriera jedva da ima ingame. Bolje, tj, obavezno uzmi Superintendent za jos jedan heal, puno je korisnije.
IFHE su govorili da je vrlo malo (ako i ikako) koristan za topove preko 155mm, I ovako imas dovoljnu penetraciju da probijes deck armor. Na ruskim cruiserima je to must have, mogami, cleveland profitiraju isto sa tim skillom.
Tier 4, concelement, naravno, obavezan je.

Moj build, prije nego sam zasrao testiranjem drugih skilova je
Tier 1 - Priority target da znam koliko je brodova okrenilo na mene (jer igram agresivno) i IFA (da znam kad stize salva).
Tier 2 - Expert marksmen, nije da ce puno pomoc al rotacija topova je must pogotovo kad okreces a topovi nemogu pratit metu.
Tier 3 - Superintendent i ako bude viska bodova, BoS ili Vigilance (ovisno o stilu igranja)
Tied 4 - Concelement (Zao sa 10km detekcijom je osnovna stvar)

Oprema -
Main armaments 1
Aiming system za 7% manje disperzije, na vecem dometu to zna pomoc.
Gun fire control
Dmg control
Steering gears
Concelement
Thx,probacu i te skillove ali sad ne mogu retrenirat kapetana.

Nabavio sam i Dimitri Donskoi.
I taj cruiser je odličan sa onim rail gunovima i 20.6km dometa.
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2017., 20:58   #4325
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
ste skuzili da postoji BUG.

Ako ste sa suprotne strane otoka, a u range u kojem ste vidljivi bit cete otkriveni.
Vec par puta mi je tak propao ambush jer odjednom sam detektan, a nemam biti od koga
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2017., 22:26   #4326
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
ste skuzili da postoji BUG.

Ako ste sa suprotne strane otoka, a u range u kojem ste vidljivi bit cete otkriveni.
Vec par puta mi je tak propao ambush jer odjednom sam detektan, a nemam biti od koga
Ne dogadja mi se to nikad da me netko spota iza otoka a da nema direct line of sight/radar/hydro iki da sam mu unutar min spotting range od 2/3km ovisno o protivnickom kapetanu odnosno imali onaj skill koji povecava detekciju.

Mislim da te netko drugi spotao ili si uletio u nesto od gore navedenog.
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2017., 08:48   #4327
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Zasrali su totalno sa T7 ranked,meta je katastrofa.
Trebali su ostavit T6 i T8 ,bilo je puno zanimljivije.
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2017., 09:56   #4328
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Ne dogadja mi se to nikad da me netko spota iza otoka a da nema direct line of sight/radar/hydro iki da sam mu unutar min spotting range od 2/3km ovisno o protivnickom kapetanu odnosno imali onaj skill koji povecava detekciju.

Mislim da te netko drugi spotao ili si uletio u nesto od gore navedenog.
Znam kak dela spotanje.
Nije bilo nikoga oko mene barem 10km, jedina dva broda su bila iza otoka i bio sam detektan, samo je onaj usklicnik bio prikazan. Ko da postoji line of sight, a stoje iza otoka.

doso sam do lvl-a 12 na rankedu i ekipa se mrvicu popravila, al i dalje ima budala i idiota.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2017., 12:14   #4329
Šole
Premium
Moj komp
 
Šole's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zürich
Postovi: 681
Pa na kolko su ti bili ti iza otoka?
Šole je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2017., 12:19   #4330
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Bili su unutar detectiona, 4-5km. Ali je otok bio izmedju nas i nije bilo line of sight-a.

Ne znam, ocito onda otok nije bio dovoljno visok, jer sam gledao i po sluzbenom forumu pa nitko ne kuka.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.02.2017., 13:43   #4331
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Tnaci vjerojatno si bio proximity spotan, za to ti netreba line of sight, jedostano si spotan bez obzira na barijere kada dodjes unutar tog rangea (koji se moze buffati s kapetanom)
Ti nisi njih/njega spotao jer vjerojatno nemas taj skill a on ga je imao, takodjer mislim da BB po defaultu imaju taj proximity range veci od ca i dd
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2017., 00:28   #4332
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Kao sta su vozaci Tirpitza u 99% katastrofa. Ekipa kupila T8 BB i misli da je uhvatila boga za jaja. E pa nije.
Slazem se s ovim, ali isto to cesto vidjam i kod Scharnhort igraca.
Onda kad ih kritiziras za los gameplay u kojem nista ne rade nego cesto bjeze prema granicama mapa te napadnu kao da si siromah koji si ne moze priustit premium brod.

Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
Prošlu sezonu ranked mi je bio gust.
Fuso u T6 je bila uzivancija + Tirpitz u T8

Ovo sad je patnja.
Ovisi s cim igras.
Primjerice Fiji na ranked je milina zaigrat. Nadjes neki cosak otoka, hitis smoke i rastapas ekipu sa nekoliko tisuca damage po salvi.
Ok mi lezi i Haguro te Gneis.

Ali da, ako ti MM dodjeli lose timove radi kojih cesto gubis onda je banalno.
GreenArrow je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2017., 11:12   #4333
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor GreenArrow Pregled postova
Slazem se s ovim, ali isto to cesto vidjam i kod Scharnhort igraca.
Onda kad ih kritiziras za los gameplay u kojem nista ne rade nego cesto bjeze prema granicama mapa te napadnu kao da si siromah koji si ne moze priustit premium brod.
Nije Tirp jedini brod sa losim igracima, vecina premium brodova ima katasrofa igrace. Ima, naravno, dobrih igraca. Al overall je to mamac za djecu, kupe da si financiraju gameplay sa brodom koji vise zaradjuje.

Ja sam uzeo Ataga jer mi se svidjao brod, al bar znam igrat sa njom (ako statsi tako kazu), drugima, bas kao sta ti kazes, prigovori da sta rade, zasto bjeze i onda pocnu vrijedjanja, tj, isto kao i u WoT, ako ima premium tenk vecinom je los igrac.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2017., 11:40   #4334
QS
Premium
Moj komp
 
QS's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Split
Postovi: 283
Jel imamo mi na PCE nekakav klan ili nesto slicno?
__________________
QS je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2017., 15:09   #4335
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Bas sam jucer spomenuo o WG planovima za ovu godinu koji ukljucuju i Francusku liniju novih brodova, i evo danas novosti

French Cruisers Coming Soon

Tier I - Bougainville
Tier II - Jurien de la Gravičre
Tier III - Friant
Tier IV - Duguay Trouin
Tier V - Emile Bertin
Tier VI - La Galissonničre
Tier VII - Algérie
Tier VIII - Charles Martel
Tier IX - Saint Louis
Tier X - Henri IV

Ovako od oka, meni djeluju zanimljivi. Izgleda da ce njihova prednost bit brzina, odnosno boost iste.

Zadnje izmijenjeno od: GreenArrow. 07.03.2017. u 15:36.
GreenArrow je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2017., 12:45   #4336
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Gdje su nestali svi?
Ne vidjam vise nikoga na TSu il da su online.

U 0.6.3. nema vise stealth firing-a.

Citiraj:
Balance Corrections
We have carefully studied your feedback and came to the conclusion that stealth firing, i.e. shooting while invisible to the enemy team on open water, causes more pain than profit. For that reason, Update 0.6.3 will make the detectability range of a ship after firing its main guns equal to the ship's maximum firing range at the moment of firing. This change will eliminate situations where ships with a low detectability range could open fire while remaining invisible to enemy ships. The change will not apply to shooting from behind obstacles like terrain and smoke screens, and will apply when firing from open water only.
Bas me zanima sada kako ce se adaptirati igraci kaj voze Zao i ruske kruzere.
Oduvijek me je zivcirao taj stealth firing i evo napokon ga maknuli.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2017., 14:40   #4337
extasy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: st
Postovi: 363
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Gdje su nestali svi?
Ne vidjam vise nikoga na TSu il da su online.

U 0.6.3. nema vise stealth firing-a.



Bas me zanima sada kako ce se adaptirati igraci kaj voze Zao i ruske kruzere.
Oduvijek me je zivcirao taj stealth firing i evo napokon ga maknuli.
Mene je oduvijek zivciralo to sta neznaju sta ce sa igrom, svaki patch nesto drugacije kako BB ekipa cvili po official forumu.
extasy je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2017., 18:12   #4338
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Konacno da micu taj prokleti stealth firing. Znam da gomilu igraca to nervira.
Kruzeri se vise nebu kurcili sa HE na long range.
GreenArrow je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2017., 19:42   #4339
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
I igra je sad balansirana kako?
Treba te cruiser tuc sa AP? Treba ti pric da te torpedira? A BB ga citadela pri svakom kutu. Ajde uzmi cruisera pa da vidis kako je sad lako igrat sa njma.

Nije stealth nikad bio problem, nije bio nit ce bit. Kriva je mehanika igre gdje cruiser nemoze nista BBu ako ga ne zapali. Na stranu ako ti na 10km BB da broad pa ga citadelas sa Moskvom il nesto, a to se dogodi jednom u 100 rundi.

Sad Zao nema Stealth fire, jelda, ok. A DM? Puca duplo brze, isto ce te kad tad zapalit, radi balistike shella moze pucat preko dosta otoka i kako je to onda nerf jednog broda a drugog nije? Zao radi flat putanje shella jedva puca preko icega. Moskva je u jos gorem stanju, al ona nikad nije ni bila u stanju kampat i stealth fireat.

I ako bas hoce "neku" realnost, kako to da odma vidis brod koji ispali sa 18.8km a ne vidis golim okom DDa na 6km koji plovi kraj tebe? Neka svima maknu ikakav concelement onda.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2017., 23:59   #4340
extasy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: st
Postovi: 363
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
I igra je sad balansirana kako?
Treba te cruiser tuc sa AP? Treba ti pric da te torpedira? A BB ga citadela pri svakom kutu. Ajde uzmi cruisera pa da vidis kako je sad lako igrat sa njma.

Nije stealth nikad bio problem, nije bio nit ce bit. Kriva je mehanika igre gdje cruiser nemoze nista BBu ako ga ne zapali. Na stranu ako ti na 10km BB da broad pa ga citadelas sa Moskvom il nesto, a to se dogodi jednom u 100 rundi.

Sad Zao nema Stealth fire, jelda, ok. A DM? Puca duplo brze, isto ce te kad tad zapalit, radi balistike shella moze pucat preko dosta otoka i kako je to onda nerf jednog broda a drugog nije? Zao radi flat putanje shella jedva puca preko icega. Moskva je u jos gorem stanju, al ona nikad nije ni bila u stanju kampat i stealth fireat.

I ako bas hoce "neku" realnost, kako to da odma vidis brod koji ispali sa 18.8km a ne vidis golim okom DDa na 6km koji plovi kraj tebe? Neka svima maknu ikakav concelement onda.
Tocno tako. Al opet dodjes na kraju na ono moje od iznad, 90% braindeadova igra BB-ove,kempa i ne razumije nikakvu mehaniku igre pa je sve sta drugi igraju krivo za njihov poraz.
Isti ovi dodju na forum i placu jer je jadan WG poznat po svojim "balansiranjima" (ARTY prije par godina na WoT)

Zadnje izmijenjeno od: extasy. 27.03.2017. u 12:10.
extasy je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 21:11   #4341
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Francuzi su vec popili nerf u obliku manjeg DPM.
GreenArrow je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2017., 16:21   #4342
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Up on NA portal, should be updated everywhere pretty soon!
Balance Changes
To increase survivability, basic sea detectability range decreased for:
Grozovoi: reduced from 8.82km to 8.29km
New Orleans: reduced from 12.42 to 11.82km
Main turrets turn time reduced:
Mogami 155mm guns: from 51.4s to 36s
Fubuki, Akatsuki, Kagero: from 30s to 26.1s
Yugumo, Shimakaze: from 25.7s to 22.8s
Mutsuki stock guns: from 30 seconds to 25.7 seconds
König: 'Sigma' parameter defining firing accuracy reduced from 2 to 1.8
Khabarovsk: Basic rudder shift time decreased from 6.1s to 11.1s




Il sta je rekao Trump: "Make Mogami playable again".
Prvo su brod totalno unistili sa nerfom i dometa i reloada i HE granata i rotacije tureta, sad 20 sec buff na rotaciju tureta... jel oni uopce znaju sta rade sa igrom?

Mogami mi je bio glavni DD hunter radi 15 cjevi na metu, al onda ode sve kvragu.

Sad gledam patch notes da se smijem.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2017., 18:14   #4343
extasy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: st
Postovi: 363
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Up on NA portal, should be updated everywhere pretty soon!
Balance Changes
To increase survivability, basic sea detectability range decreased for:
Grozovoi: reduced from 8.82km to 8.29km
New Orleans: reduced from 12.42 to 11.82km
Main turrets turn time reduced:
Mogami 155mm guns: from 51.4s to 36s
Fubuki, Akatsuki, Kagero: from 30s to 26.1s
Yugumo, Shimakaze: from 25.7s to 22.8s
Mutsuki stock guns: from 30 seconds to 25.7 seconds
König: 'Sigma' parameter defining firing accuracy reduced from 2 to 1.8
Khabarovsk: Basic rudder shift time decreased from 6.1s to 11.1s




Il sta je rekao Trump: "Make Mogami playable again".
Prvo su brod totalno unistili sa nerfom i dometa i reloada i HE granata i rotacije tureta, sad 20 sec buff na rotaciju tureta... jel oni uopce znaju sta rade sa igrom?

Mogami mi je bio glavni DD hunter radi 15 cjevi na metu, al onda ode sve kvragu.

Sad gledam patch notes da se smijem.
Ne znaju
Statistika vodi igru u bilo kojem smjeru bez dugorocnih riješenja...
extasy je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2017., 18:54   #4344
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
A tako i izgleda. Osim ruskog biasa i plakanja i kmecanja BBabies na forumu, oni sami neznaju sta rade.
I apsolutni kreten bi zakljucio da nakon nerfa AFTa i unistene rotacije tureta, Mogami je unisten brod. Domet nikakav, rotacija tureta da nemozes pratit metu ni u najblazem skretanju...i koliko je trebalo da netko kaze mozda je sad, kinda, neigriv brod.

Sjebali su ekonomiju jer nisu znali kako sprijeciti snipanje, tipa, isto ti je potonio ti ili ne, full trosak popravka. Sta je dovelo do jos vise snipanja jer moras zaradit prvo pare potrosene na deployment a tek onda zaradit nesto. Sta neces napravit ako pogines na startu. Carrieri su bili totalno unisteni, 250k+ dmga i zavrsi u minusu

I nerf stealth firea. Opet promjena gameplay mehanike jer neznaju kako rijesit ulogu cruisera vs BBa.

Jedno po jedno, svi ovi nerfovi i rebalansi su ocajno nepromisljeni. Svi skupa, bas kao sta kazes, pokazuje da nemaju dugorocni plan balansiranja i rjesenja problema, opca katastrofa od ljudi sta vode igru.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2017., 22:07   #4345
extasy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: st
Postovi: 363
Bilo bi interesantno vidit statistiku broja prodanih premium brodova pa iz toga izvuci zakljucak kojoj ce sljedecoj ekipi podilazit kad cvile (za one koji ne razumiju ili ne zele razumjeti kao i svi nerfovi do sad).
Nakon promjene capt. skillova san igru ugasia i ne planiran igrat dalje.
extasy je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2017., 00:02   #4346
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Ja sam probao nekidan, Zao u ruke i ajmo. Pola moga tima puca po njima, ja opalim salvu. Posto imam sve one warning skilove lipo me je obradovalo, 1 te nisani, 2 te nisane, 3 te nisane, 4.. 5 te nisani i INCOMING. Oko mene jos cruisera i BBova i pola njih plovi broadside a ja anglan i sve i ja sam primary meta. Koji strah od Zaoa. Pobjedio.

Probam Bmarka i NC. Je komedija igrat BBa kad cruisere non stop vidis, kad tad ce ih nesto zakacit. Pobjedio obje runde.

Jos na Zaou imao onaj RPF skill. Koja je to fucking prednost ja nemogu shvatit da ljudi ne vide. Znas jel ti brod blizu i u kojem smjeru, tako da iako ga ne vidis, ne otvaras mu svoj broadside. Ides na cap? Vidis jel tko ispred tebe tu ide. Njihov DD bjezi? E pa nije, znam gdje ide. Usrani wallhack. Neka stave sljedeci skill da je aimassist.

E jebem se glupa na sta sam ja bacio pare...
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2017., 11:10   #4347
extasy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: st
Postovi: 363
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
E jebem se glupa na sta sam ja bacio pare...
Pa bacio si pare na nesto drugo, ovo nije ista igra od par miseci unazad
extasy je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2017., 11:27   #4348
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970







Ironično da stoji na brodu...
-->









Ironično da stoji na brodu...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2017., 11:34   #4349
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Sigh, bas tako Neo...bas tako.

Mogu shvatit rebalans nekog broda i to, al promjenu cijele mehanike igre.... e jeb ga, to vise nije to.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2017., 12:28   #4350
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
tapkaju u mraku malo, pogtovo ovo zadnje oko stealth firea ali morali su nes poduzet

Sjebali su jer su prevelikom broju brodova u startu dali tu mogucnost, da su recimo stavili da bude kao neka ekskluziva samo za ijn(ibuki, zao, akizuki), kod rusa chapaev bilo bi vjerojatno puno bolje. Manje iritantnih gorenja bb a da ne vidis ko te masakrira, manje kampanja, manje nezadovoljnih igraca, manje halabuke pa nebi bilo potrebe da micu tu mehaniku kompletno. Mogli su imat par brodova kojima je to jaca strana i koji se tak igraju.
Ovak su se ogranicili previse.

Premiumi poput Belfasta su fail za igru. ne ponovilo im se

Opet na kraju je jednak br. enemy hp polla za nakrkat, tak da mi je i dalje zabavno za igrat.

Pricaju vec ohoho da ce biti velike promjene kod cv u 2017. pa da i to vidimo
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na