Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.11.2013., 10:13   #1771
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
zona je bliža nego što mislite
link pitanje je vremena
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2013., 11:03   #1772
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor kasper_sky Pregled postova
zona je bliža nego što mislite
link pitanje je vremena
Ne pričati gluposti, ne ne ne NEK je sigurna da nemre bit sigurnija. To je američka Westinghouse nuklearka i tijekom remonata rade najveći stručnajci iz SAD-a i Francuske. A i nije dizajnom takva da bi se moglo dogoditi što se dogodilo u Černobilu i Fukušimi, niti ima partijske komesare koji kažu kako se treba testirati.

Radije linkaj nuklearku u Pacsu u Mađarskoj. To je RMBK reaktor, identičan onom reaktoru 4 iz Černobilske nuklearke
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.11.2013., 11:05   #1773
Yax023
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Slatina
Postovi: 27
Sad sam u dilemi - kupiti novu grafu ili antiradijacijske tablete i ak47
Yax023 je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2013., 11:18   #1774
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Yax023 Pregled postova
Sad sam u dilemi - kupiti novu grafu ili antiradijacijske tablete i ak47
Radije avionsku kartu za kanadu
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2013., 14:40   #1775
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Nije takav reaktor, nemoj plašit ljude. RMBK reaktori su pogašeni svugdje, osim u današnjoj Rusiji. U Pacsu su VVER reaktori.

http://en.wikipedia.org/wiki/Nuclear...igned_reactors
  Reply With Quote
Staro 27.11.2013., 15:22   #1776
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Nije takav reaktor, nemoj plašit ljude. RMBK reaktori su pogašeni svugdje, osim u današnjoj Rusiji. U Pacsu su VVER reaktori.

http://en.wikipedia.org/wiki/Nuclear...igned_reactors
Hahahahaha, čekao sam ovo zanimalo me tko će prvi za kanadu
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2013., 15:23   #1777
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Kakva je to ozračje? Reaktori, nuklearke, zračenje. Brzo par viceva.

Humorist
Uhvatili stalkera plaćenici, urone mu glavu u bačvu s vodom i pitaju: "Novac, artefakte, imaš?" Stalker odgovara: "Ne." Opet ga urone u vodu i upitaju: "Novac, artefakte, imaš?" Stalker već umoran od njih, kaže im: "Dečki, voda je toliko mutna da se ni prst ne vidi!"

Identifikacija
Klinac u baru pristupi čovjeku: "Vi ste sigurno stalker?" "Da. Kako znaš?" "Moj otac također miješa čaj nožem i baca vijke u juhu."

Dobra dusa
Halo, je li to "Radio-Zona"? Blizu istoćnog tunela nađeno je osobno skrovište. U skrovištu municija, sačmarica, artefakt "Zmajevo oko", kreditna s 30.000 elektroničkih rubalja i dokumenti nekog stalkera Ramstajna. Pustite mu, molim vas, neku dobru pjesmu.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2013., 17:34   #1778
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
složite si survajvor stalker loadout
http://innawoods.net/
uživajte
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2013., 22:57   #1779
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Kakva je to ozračje? Reaktori, nuklearke, zračenje. Brzo par viceva.

Humorist
Uhvatili stalkera plaćenici, urone mu glavu u bačvu s vodom i pitaju: "Novac, artefakte, imaš?" Stalker odgovara: "Ne." Opet ga urone u vodu i upitaju: "Novac, artefakte, imaš?" Stalker već umoran od njih, kaže im: "Dečki, voda je toliko mutna da se ni prst ne vidi!"

Identifikacija
Klinac u baru pristupi čovjeku: "Vi ste sigurno stalker?" "Da. Kako znaš?" "Moj otac također miješa čaj nožem i baca vijke u juhu."

Dobra dusa
Halo, je li to "Radio-Zona"? Blizu istoćnog tunela nađeno je osobno skrovište. U skrovištu municija, sačmarica, artefakt "Zmajevo oko", kreditna s 30.000 elektroničkih rubalja i dokumenti nekog stalkera Ramstajna. Pustite mu, molim vas, neku dobru pjesmu.
Identifikacija najjači do sada
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2013., 11:11   #1780
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766

a link?
jel valja meni da
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.11.2013., 15:11   #1781
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a


Evo mene.
  Reply With Quote
Staro 29.11.2013., 10:17   #1782
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
moj prvi survajvor slagao sam ga postepeno. a od tada su updejtali i sami prozor.
http://s29.postimg.org/5uh0c1tlz/sta...jvor_marac.jpg
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2013., 15:15   #1783
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Pogrešno si naoružan. Treba ti puška za lov, glad je opasna, i nešto maleno za držat pod jastukom ili skriveno u čarapama.
MP5, i skoro sve ostale automatske puške, funkcioniraju u urbanim sredinama i kad si dio neke postrojbe koja traži sukob. Kad si solo lovac/borac moraš borbu ili izbjegavati ili se potruditi da se odvija na tvom terenu, i na 400m udaljenosti, inače bezveze riskiraš ozljede.
Municija je možda najvažniji faktor, jer tog nikad ne bi imao više od par komada, i moraš tražit pušku i kalibar najpopularniji u području u kojem se nalaziš. Kod nas bi vjerojatno najbolje prošao sa Zastavinim karabinom, PAP, cal. 7.62x39 mm.

Evo bebe:




Inače, jesi probao igrati ARMA2 Dayz mod? Odlična mp survival igra, posebno zarazna ako voliš role play.

Zadnje izmijenjeno od: Nybelung. 29.11.2013. u 15:31.
  Reply With Quote
Staro 29.11.2013., 18:22   #1784
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Pogrešno si naoružan. Treba ti puška za lov, glad je opasna, i nešto maleno za držat pod jastukom ili skriveno u čarapama.
MP5, i skoro sve ostale automatske puške, funkcioniraju u urbanim sredinama i kad si dio neke postrojbe koja traži sukob. Kad si solo lovac/borac moraš borbu ili izbjegavati ili se potruditi da se odvija na tvom terenu, i na 400m udaljenosti, inače bezveze riskiraš ozljede.
Municija je možda najvažniji faktor, jer tog nikad ne bi imao više od par komada, i moraš tražit pušku i kalibar najpopularniji u području u kojem se nalaziš. Kod nas bi vjerojatno najbolje prošao sa Zastavinim karabinom, PAP, cal. 7.62x39 mm.

Evo bebe:




Inače, jesi probao igrati ARMA2 Dayz mod? Odlična mp survival igra, posebno zarazna ako voliš role play.
Otkad to je Papovka karabin? Kaj nije ona poluautomacka puška? Tanđara iliti M48 je karabin 7,9mm. Barem ono što ja znam budući sam rokao iz obje
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2013., 18:57   #1785
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Brko u pravu si po obićaju
Tanđara je zakon ako želiš jaćinu/snagu/moć odlićna sa optikom.....
PAP je samo malo preciznija radi duže cijevi u odnosu na AP istog kalibra....
Glede izbora municije ništa ispod 7.62x51 kao najniža granica pa prema gore onda imaš stroj.....
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2013., 19:17   #1786
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
hihi
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2013., 19:52   #1787
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor kasper_sky Pregled postova
hihi
S tim hihi donekle si u pravu. Najprije sam napisao desetak rečenica na izjavu Nibelunga: Kod nas bi vjerojatno najbolje prošao sa Zastavinim karabinom, PAP, cal. 7.62x39 mm. Sve sam to izbrisao da možda nekoga ne bi zamorio s čitanjem. Uglavnom, nije ni u bilo kojem slučaju ni približno isto igra i stvarnost. Za vrijeme rata poginuo mi je borac zbog samoopaljivanja papovke. Naslonjen na cijev, trešnja kamiona i puf. Zato i igru shvaćam samo kao igru i ne uspoređujem je s ničim drugim.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2013., 20:02   #1788
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Pardon, mislio sam prvo na Zastavin 8x57J karabin, koji je inače najpopularnija puška "u našem selu", neznam kako je kod vas. A municije najviše za kalašnjikove ima. Trebat će još dosta godina od rata proć da se to počisti ili ispuca. Pištolja raznih ima, ali ništa nije brojno ko Zastave i Tokarevi 7.62x25 kalibra, i Zbrojovke.
Ako se spremate za apokalipsu Krškog ne treba vam ništa uvozno, nema NATO municije po podrumima.
Nije šteta, vojni kalibar je ionako loš za potrebe lova i ganjanja zombija. Dizajniran je da onesposobi metu, ali ako je moguće bez trenutne smrti. Vojsci je dobro kad jednog ranjenog trojica odnesu, to je 4 manje na prvoj crti. Ali ljutom Pseudogiantu bi tako mal kalibar bio ko ubod komarca.

Inače, ne pišem ja ovo da nekog nagovorim da se šulja okolo i krade lovcima municiju. Nego čisto za potrebe role playa u DayZ i STALKERu. Ja kad je god moguće nosim samo oružje iz zemalja Varšavskog pakta. Ne mogu se ufurat u ulogu amurikanca s M4-kom.

Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Uglavnom, nije ni u bilo kojem slučaju ni približno isto igra i stvarnost
Naravno da nije. Zato i napisah da od automatskog oružja i nema neke koristi. U stvarnosti bi se 99% vremena sakrivao, a onih 1% ganjao kakvog guštera, zeca ili ako bude sreće krme.
  Reply With Quote
Staro 29.11.2013., 21:44   #1789
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
ajme.........
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2013., 09:34   #1790
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
I STALKER je na popustu preko Steama: SOC 5€, CS 5€, COP 13€.
Mislim da mi je SOC najisplativija kupnja ikad, samo sam negdje DVD zagubio.
  Reply With Quote
Staro 30.11.2013., 11:50   #1791
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Netreba se zalijetati jer uvijek bude igara sad pred Božić i budu još niže cijene ja sam svoju triologiju platio zajedno 15ojra prije cca 3god. preko steam-a.
I kupio sam CoP na DVD-u pa još moram i ostale 2 igre uzeti jer je to onda to pogotovo igranje sa modovima koji imaju ponekad problema sa stamom pa je igra na DVD-u prednost.

Ali svakako preporuke za kupnju igre jer daje jako puno
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2013., 12:33   #1792
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
e a kaje s onim mizerijem jesu to pokrpali?
kolko je patcheva izašlo... 10?
edit:jel igra tko dolinu mod od bakice? zapeo sam.

Zadnje izmijenjeno od: kasper_sky. 02.12.2013. u 14:51.
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2013., 17:40   #1793
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Netreba se zalijetati jer uvijek bude igara sad pred Božić i budu još niže cijene ja sam svoju triologiju platio zajedno 15ojra prije cca 3god. preko steam-a.
I kupio sam CoP na DVD-u pa još moram i ostale 2 igre uzeti jer je to onda to pogotovo igranje sa modovima koji imaju ponekad problema sa stamom pa je igra na DVD-u prednost.

Ali svakako preporuke za kupnju igre jer daje jako puno
Ja sam uzeo još debelo pred skoro 2 godine, sva 3 za neku mizeriju, tipa 6,99 eura. Ono, 6 banki za sve. S time da imam orginal CoP Limited Edition kupljen u UK i one bedževe za rukav

Što se modova tiče, na steam verzijama nisam probao. Na DVD verzijama su radili, osim ona kenjaža u sgm 2.2 koju sam imao da nisam mogo dalje. Od onda više nisam ni igrao.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2013., 21:28   #1794
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
kakve beđeve imaš!?
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2013., 00:04   #1795
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ove:

Brko je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2013., 12:18   #1796
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
aha. ja to zovem patchevi ili priševci a beđ mi je ona mala plastika koja ide na kapu ili kragnu....
uglavnom to je to.
prodaš mi?
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2013., 13:39   #1797
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor kasper_sky Pregled postova
aha. ja to zovem patchevi ili priševci a beđ mi je ona mala plastika koja ide na kapu ili kragnu....
uglavnom to je to.
Ma da, i ja ih zovem zakrpe ili bedževi.

Citiraj:
prodaš mi?
Nažalost, nije na prodaju. Ipak je to kolekcija
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2013., 14:38   #1798
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Drug Brko, možda se Kasper krivo izrazio, možda želi cijelu kolekciju. One se čuvaju, ali se ponekad prodaju. Ja sam COP-a kupio na isti način kao ti, a dobio sam šipak. Jedina 'zakrpa' koju imam je punica, a nju nitko neće, pa čak ni u kolekciji s njezinom mirovinom. A sad bi malo o igrama i modovima. Nisu za probleme uvijek krivi bagovi i sl. Ponekad je kriv i sam igrač. Evo, trenutno obrađujem jedan jako zanimljiv mod. Bila je misija u kojoj je i cutscena i vrti se i vrti do beskonaćnosti i dalje nikako. Šest sati izgubio pretražujući po svim mogućim skriptama i ništa. Na kraju snage, palo mi je na pamet da promijenim odijelo (pojačano) u obično i najednom sve u redu. Sličan primjer je i u SGM 2.2 kada se u 'Crvenoj šumi' ne može obaviti misija ako imaš ugrađen artefakt protiv psi-zračenja. Čim ga ukloniš, sve u redu. Znam da poneki vole sami nešto promijeniti u gamedati (nosivost, novac i sl), a mala pogreška stvara probleme. Evo, u ovom modu, pokušao sam u actor.ltx i system.ltx napraviti promjene, koje inače radim u svim modovima i problem. Igra se ne može pokrenuti. Osim toga, neke promjene (grafika, zvuk itd) pa makar i bile male iziskuju igranje iz početka. Zato treba pripaziti što se može, a što ne. Nisu baš za sve uvijek krivi autori moda. Pozdrav, stalkeri, ma gdje god bili u Zoni.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2013., 18:05   #1799
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Hahahahaha... a koliki je paket penzije od punice? Pari mi se da nije velik kad je niko neće umro sam od smijeha na poslu danas

Osobno, nikad ne diram te ltx pizdarije. Nekad davno kad sam modao formulu 1 od ea sportsa 2000-2002, tada sam se napatio sa takvim stvarima.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2013., 17:18   #1800
max111
Premium
Moj komp
 
max111's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 542
Citiraj:
Autor kasper_sky Pregled postova
edit:jel igra tko dolinu mod od bakice? zapeo sam.
Ja sam odigrao dolinu barem glavnu misiju ali sam ostao još da radim neke sporedne zadatke. Doduše morao sam tražiti malo forume za pomoć ali bitan je artifakt kompas za završiti glavnu misiju. Ali sada trenutno ne igram više taj mod nego sam probao redux da vidim kako to izgleda. Reci gdje si zapeo? Govorimo o dolini sorohov modu?
__________________

CPU Intel i7 6700K
MBO ASRock Z270 Extreme4
RAM Kingston HyperX (2x8GB)
VGA MSI GTX970 4G TF5
HDD (1TB Samsung F3, Samsung 960 EVO, WD Caviar Green 3TB)
PSU Corsair AX750W
Windows 10 x64
max111 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na