Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.07.2019., 19:29   #781
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
meni su fascinantniji ljudi koji slusaju te kanale na kojima neki lik jambra po pola sata sat, melje na siroko na dugacko, predvidja ko baba gatara, raspravlja o tracevima raznim, izmislja malo da digne gledanost....

malo baca bureke pa javi uzmi to sa zrnom soli



daj nesto konkretno, a ne melji me melji i melji i melji a na kraju balade nista nisi cuo.



Ima takvih kanala cudo, jedva sam ih se porjesavao iz feeda.

Teme tipa, kad se o mobitelima pise,
Pixel CATCHING FIRE?!

Pixel NEW LEAK!!

Pixel CHANGING HISTORY!

Google is DOWN!!



e ne mogu smisliti takve kanale i takve likove i onda takvi zive od toga, imaju po par sto tisuca subscribera, a sve sto rade je da imaju nenormalnu moc blebetanja u kameru. Niti truda niti pameti.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2019., 19:38   #782
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
toliko je lik bitan da nikad za njeg cuo nisam dok ovaj topic nisam malo poceo pratit.

adios, you wont be missed
Nikad mi nije bilo jasno kako ljudi olako komentiraju čak i one koji im nisu bitni i koje jedva prate. Ako ti netko nije bitan, pa onda ni ne govoris o njemu.
Meni ce falit. pa nismo svi isti i dobro je sto nismo. Vidjeti cu to oko Patreona. Cak mudro, i bolje da ga pratimo samo mi koji želimo.
Nije to stvar ega, jednostavno nisu svi isti i ne trpe svi komentare na jednak nacin. Kad ih je puno, to umara

A u ovom videu je rekao nekoliko zanimljivih stvari. AMD nas laže (više zanimljivih detalja je iznio), naravno kapitalistički gleda sada profit, i s obzirom na Intel (konkurencija) koji kaska sa svojim 7nm koji tek stiže 2021, Zen3 i više klokove bi nam AMD mogao i skupo naplatiti.
Krivo mi sto nisam vidio part1
Vidjeti ćemo..
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE

Zadnje izmijenjeno od: Eladio. 23.07.2019. u 19:44.
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2019., 20:33   #783
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
OT: Škot dobio unsubscribe ladno. Zanimljiv je volio sam ga pogledati.Al ono, izbaciti part 2 na youtube a part 1 zaključan iza patreona hahahahhahahahah. Nisam ni gledao unsub, unfollow na Twitteru i zaboraviti da lik postoji.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2019., 20:37   #784
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Gabre to što za njega ti nisi čuo ne znači da je nebitan. Lik je imao nekoliko svjetskih ekskluziva (nvidia rtx, chipleti sa I/O die na Romeu, Pascal je skinio performanse u bobu pun kuki prije izlaska itd.) Da si pratio to bi znao

Najviše pljuju po njemu ovi što imaju najmanje pojma o njemu tj. koji nisu niti jedan video do kraja pogledali i tek znaju za promašaj vezan uz clockove za zen2

Ove zadnje nisam pogledao no očekivao sam neku butthurt reakciju. Šta se čovjek uopće opterećuje nek izbaci video kad mu se da i to je to. Nemaju svi želudac za yt karijeru

Lik barem ima neke veze sa tim svijetom (radio je kao savjetnik za tehnologiju), za razliku od mnogih popularnijih youtubera koji su high school dropouti i ne znaju neke osnovne stvari

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 23.07.2019. u 20:42.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2019., 20:46   #785
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Ne kužim kaj ga je tolko pogodil AMD-ov lažljiv marketing da je sad sav u čudu da marketing i PR općenito nastoji stvari prikazati u što boljem svjetlu. To je zapravo pravi razlog zbog kojeg se povlači iza Patreon plaćanja/donacija, jer i dalje misli analizirati i komentirati sve tri marketinški lažljive firme. Zajedljivi komentari na kojekakvim društvenim mrežama su debelo u drugom planu, a i to je također bedastoća - lik je kriv kaj Ryzen 3000 ne ide na all-core 5.0GHz, jer eto između ostalog je i to bila tema rasprave/analize procurenog materijala?

Ti mater i 5.0GHz.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2019., 21:18   #786
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Već sam vam objasnio zašto je "kriv" na primjeru dizanja plaće u firmi. Nema veze sa time, ali svatko tko je butthurtan će naći krivca. Možemo reći da nije fer, ali tako je kako je.

Sad je butthurtan i odlazi sa javne scene. I ok, onaj tko ga je pratio, pratit će ga i dalje. Onaj tko nije, neće. Barem ga nitko više neće trollat. I sve 5.

A sad bi molio dosta o njemu. Nema veze sa ovom temom.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2019., 21:43   #787
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Evo nesto novo, mozemo ocat ccx svaki odvojeno i na taj nacin izvuc malo veci score

Takodjer, dobili smo savjet za idealan vcore, za one koji zele OC je 1,35V

Kaze još, ako spustimo maxOC s kojim testiramo CB za 100-150mhz , onda bi trebali biti i "prime95" stable

Der8auer :
https://youtu.be/M5pHUHGZ7hU

Ps.. Evo nastavno na ovih par komentara gore, snimio je video i o "nama" lol: https://youtu.be/x03FyPQ3a3E
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE

Zadnje izmijenjeno od: Eladio. 23.07.2019. u 21:56.
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2019., 22:23   #788
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Po ovim svim filmićima ispada da je default presižn boost najbolja opcija,uz adekvatno hlađenje,rajt?

btw. problem ljudskog mozga je da danas ima previše influensera,a da su filteri i mogućnost pohrane memorije u zaostatku sa količinom sadržaja.Ono,veća je mogućnost doći na scenu,zaraditi neku lovicu,ali isto tako je teško iskočiti i biti relevantan.Konkretno,niti mislim na škota sa meni teško razmuljivim naglaskom niti ovog seljaka tj bauera...
__________________
...help me understand the best I can...

Zadnje izmijenjeno od: Flood. 23.07.2019. u 22:30.
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2019., 22:25   #789
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
di? daj neki time mark hebemu
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 00:16   #790
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
OT.
Za vikend cu pogledat part 1, a iduce god. ce biti kak je on(skot) heroj i kak je tocno "zdrmao" da ce na desktopu biti zen2 refresh samo sa clockovima ~ 5GHz.(dok svi pricaju o novoj arch)

I dalje sam uvjeren da amd vec sada posjeduje nemaleni br. zen2 chipleta koji boostaju ili su u mogucnost boostati na ~5GHz, neke pakuju za epyc, a dio moguce odvajaju za refresh.

Inace amd vec neko vrijeme prijavljuje patente za posebna hladjenja kod stackanih cipova, eksperimentiraju sa termoelektricnim hladjenjem itd.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 24.07.2019. u 00:25.
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 05:16   #791
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,425
Ja što više razmišljam o tom pbo+auto to mi više zvuči bzvz, barem za 3600.
Njegov max boost je 4200, a toliko bi dobar primjerak mogao ići all core sudeći po videima, onda ga fino pukneš na 4,1 ili 4,2 sa nekom normalnom voltažom da ga ne ''pržiš'' bzvz i to je to. Auto+PBO vidim daje do 1,45V što bi moglo biti previše, pa bi proc mogao degradirat. Ne znam, ali kad mi dođe kramarija i posložim to sve ću se malo poigrat i vidjet što bi bilo najbolje.
A ovaj clock per CCX je ja mislim odlična stvar, BTW evo link na sve alate:

https://www.techpowerup.com/257599/c...h-new-features
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je online   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 07:48   #792
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Disco, to je bio i moj plan , drzati ga na max boostu all core i super... Ali 3600 (bar moj i od nas tu par) ne mozeš držat na 4,2, a i 4,1 je vrlo vrlo upitno.. 4050 tu je negdje realnost kako kome..
Zato i kažem da su malo lošije binani, a sad.. vidjeti cu uskoro opet, kad probam opet s novijim biosom i nekim još idejama koje imam..
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE

Zadnje izmijenjeno od: Eladio. 24.07.2019. u 07:54.
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 10:12   #793
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Svejedno i da ne može 4.2ghz ionako mu all core nebi išao toliko... Tako da je 3600 najbolje manualno clockat i toje to
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 10:41   #794
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,425
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Svejedno i da ne može 4.2ghz ionako mu all core nebi išao toliko... Tako da je 3600 najbolje manualno clockat i toje to
A baš, 100mhz gore/dole neću ni osjetit osim u sintetici.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je online   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 10:44   #795
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Mogu se pohvaliti da u 12 dana imanja R5 3600 nije bilo niti jednog BSODa, freeza, CTDa u igrama i sličnih pizdarija.
BIOS mouse bug je riješen sa 7201 i sve radi ko majka te nemam nikakvih zamjerki više ni Asusu ni AMDu

Pilali ste me za postakve u BIOSu da ih okačim jel tko probao?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 11:00   #796
viper84
Premium
Moj komp
 
viper84's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Vž
Postovi: 238
Brko kakvi su ti rezultati u Cinebenchu kad ti je undervoltan? Meni kako čim manji offset stavim to je rezultat lošiji a ne vidim da clockovi padnu. U igrama kad je sve na stock dere 4.2ghz all core ali je i napon onda cijelo vrijeme na 1.4v. Čim ga smanjim tako i clockovi padaju. Još se nisam s PBO igrao...
Kod mene isto sve ok u radu, samo se još čeka MSI da popegla bios. Ponekad ne boota iz prve i još uvijek se ne vidi onaj welcome screen od biosa kod paljenja, jučer mi nije htio iz sleepa, samo crni ekran i zbilja se nadam da je to stvar samo u biosu a ne nečem drugom.
__________________
Trgovine: 1, 2, 3
viper84 je online   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 11:03   #797
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Undervoltan? Pa nije undervoltan, postavljen je na fiksni napon 1.221V

Vrtio sam CB15 na 4090MHz (sad mi je na 4060MHz) tako da vjerujem da bi bilo par bodova manje. Vidi post moj od 12.07.2019 u ovoj temi par stranica u rikverc.

Nisam benčao sa PBO/AutoOC.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 11:17   #798
viper84
Premium
Moj komp
 
viper84's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Vž
Postovi: 238
Kak nije undervoltan kad si ga fiksirao na cca 0.200 manje nego koliko može ići? C15 nisam probao, samo C20. Evo u C20 rez mi je bio za čak 600 manji kad sam stavi napon na tu negdje ko i ti. Tebi je ok da cijelo vrijeme radi na istom naponu što god da radiš?
__________________
Trgovine: 1, 2, 3
viper84 je online   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 11:27   #799
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
meni su fascinantniji ljudi koji slusaju te kanale na kojima neki lik jambra po pola sata sat, melje na siroko na dugacko, predvidja ko baba gatara, raspravlja o tracevima raznim, izmislja malo da digne gledanost....

malo baca bureke pa javi uzmi to sa zrnom soli



daj nesto konkretno, a ne melji me melji i melji i melji a na kraju balade nista nisi cuo.



Ima takvih kanala cudo, jedva sam ih se porjesavao iz feeda.

Teme tipa, kad se o mobitelima pise,
Pixel CATCHING FIRE?!

Pixel NEW LEAK!!

Pixel CHANGING HISTORY!

Google is DOWN!!



e ne mogu smisliti takve kanale i takve likove i onda takvi zive od toga, imaju po par sto tisuca subscribera, a sve sto rade je da imaju nenormalnu moc blebetanja u kameru. Niti truda niti pameti.
Nevjerojatno, po ovom upisu sam milion % siguran da nisi pogledao ukupno niti minute bilo kojeg njegovog uratka.

Seres i pljujes, trpas u isti kos s nekim kretenima nekoga(skota) o kome pojma nemas.

To je to, tak treba

Edit. tko god od starijih clanova koji duze prate adored-a misle da je lik zasluzio unsuscribe, bashing itd. platite 2usd pa bar poslusajte sto ima za reci covjek.

Pogledao sam malo prije part 1, jos uvijek tople glave cu samo reci da ekipa iz amd nije puno bolji od nvda i intela, jedino je pitanje jesu li bas tolike šupčine ili su maloumni zbunjeni nesposobni kreteni.
Kako god da se okrene nije dobro i vjerojatno se u amdu dogadja onaj koorporativni smradovi zaokret.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 24.07.2019. u 14:08.
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 11:28   #800
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Mogu se pohvaliti da u 12 dana imanja R5 3600 nije bilo niti jednog BSODa, freeza, CTDa u igrama i sličnih pizdarija.
BIOS mouse bug je riješen sa 7201 i sve radi ko majka te nemam nikakvih zamjerki više ni Asusu ni AMDu

Pilali ste me za postakve u BIOSu da ih okačim jel tko probao?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Ja sinoc konacno upogonio sve. Probam se danas malo poigrat s postavkama i stavit tvoje posto je ista MBO+CPU, za sad sam samo usao u BIOS i vidio sumu postavki, nisam se igrao s OC-anjem od soc939, na 2500K sam samo vcore i multi podesio. BIOS flash odradio iz prve, sve radi s tim da nisam radio clean install vec samo diskove iz stare konfe preselio u novu, nije ni taj Windows 10 za bacit
njuskalo je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 11:43   #801
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,673
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Ja što više razmišljam o tom pbo+auto to mi više zvuči bzvz, barem za 3600.
Njegov max boost je 4200, a toliko bi dobar primjerak mogao ići all core sudeći po videima, onda ga fino pukneš na 4,1 ili 4,2 sa nekom normalnom voltažom da ga ne ''pržiš'' bzvz i to je to. Auto+PBO vidim daje do 1,45V što bi moglo biti previše, pa bi proc mogao degradirat. Ne znam, ali kad mi dođe kramarija i posložim to sve ću se malo poigrat i vidjet što bi bilo najbolje.
A ovaj clock per CCX je ja mislim odlična stvar, BTW evo link na sve alate:

https://www.techpowerup.com/257599/c...h-new-features

Nisam bas uvjeren koliko je taj "tool" siguran za sam cpu i koliko pametno ga je uopce koristiti...
Samo baci oko na komentare ispod, dovoljno je reci da The Stilt i 1usmus strogo preporucuju ljudima da ne koriste taj hack tool, nazivaju ga cpu killer...
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 12:06   #802
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor viper84 Pregled postova
Kak nije undervoltan kad si ga fiksirao na cca 0.200 manje nego koliko može ići? C15 nisam probao, samo C20. Evo u C20 rez mi je bio za čak 600 manji kad sam stavi napon na tu negdje ko i ti. Tebi je ok da cijelo vrijeme radi na istom naponu što god da radiš?
Nisam siguran da sam te razumio.

Ako sam dobro shvatio, ti misliš da bi ja imao jedne rezultate sa 4060MHz fix @ 1.221V i 4060MHz fix @ 1.30V?

Mislim da ne bi jer se radi o nevarijabilnom taktu. 4060MHz je takt, a napon je bitan za stabilnost, a ne za score.

2-3 dana sam štelao sve i sva, tako da ostatak vremena je 4060MHz @ 1.221V.
Citiraj:
Autor njuskalo Pregled postova
Ja sinoc konacno upogonio sve. Probam se danas malo poigrat s postavkama i stavit tvoje posto je ista MBO+CPU, za sad sam samo usao u BIOS i vidio sumu postavki, nisam se igrao s OC-anjem od soc939, na 2500K sam samo vcore i multi podesio. BIOS flash odradio iz prve, sve radi s tim da nisam radio clean install vec samo diskove iz stare konfe preselio u novu, nije ni taj Windows 10 za bacit
Super build.
Ali nema puno filozofije oko OCa. Mali bump za RAM, VCore, SoC (ako se OCa ram) i one load line calibratione ako ih ploča ima.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 12:22   #803
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Brko, probaj. Ja sam fixao multi i vcore u biosu, i imao u CB isti score na 4,1 kao na 4,0. A bar CB po tom pitanju mi je do sad bio vrlo precizan i dosljedan.
Nema logike znam, ali tu se nesto dogadja. Mozda u mom slučaju su one druge razne auto postavke (npr c4 itd) problem, pa zato. Ovisi kako si ih ti sebi postavio. Ali svejedno ne kuzim.

Logika kaze da bi se komp trebao rusiti, a ne smanjiti takt na bilo koji način. A nije da se nisu Windowsi rusili za vrijeme tih pokusaja. Jedino nizim taktom objasnjavam isti CB score, stvarno je dosljedan test. Još jedna stvar koju jedva čekam testirati opet za vikend
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE

Zadnje izmijenjeno od: Eladio. 24.07.2019. u 12:27.
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 12:27   #804
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Iskreno sam malo nevjerni toma. 4GHz je 4GHz, svejedno koji je napon ako je cpu stabilan.

Ali eto, budem oprobao isti takt sa manjim i većim naponom

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 12:33   #805
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Slazem se. Ja sumnjam da meni nije bio fixno 4,1 u tom slučaju i da je još neka postavka koja je bila na auto zezala, te iako sam ja mislio da je on bio fix, mozda ipak nije.

Kasnije sam dobivao vrlo vjerodostojne (uh koja riječ) rezultate na taktu ispod i različitim kombinacijama.
Jedino me taj pokušaj na 4,1 zbunio. CB je prosao, a prime95 ga je rusio. Znaci bio sam na nekoj granici.
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 12:39   #806
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Iskreno sam malo nevjerni toma. 4GHz je 4GHz, svejedno koji je napon ako je cpu stabilan.

Ali eto, budem oprobao isti takt sa manjim i većim naponom

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Pogledaj ovo ako nisi:https://youtu.be/JscRwIH3OAY


Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 13:02   #807
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Velim, budem probao. Jasno mi je da možda manje boosta ako mu se ograniči napon, ali ne kužim kako može biti slabiji sa manjim naponom ako ima isti takt

No da ne drvim, popodne probam pa okačim SSove

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 13:22   #808
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ako nije isti score vjerojatno neka "auto" postavka mijenja clock. Na kraju krajeva gledajte clock u vrijeme benchanja...


BTW nek piše i ovdje da u uziju imate x370 crosshair 6 za 1100kn...
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 13:42   #809
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Velim, budem probao. Jasno mi je da možda manje boosta ako mu se ograniči napon, ali ne kužim kako može biti slabiji sa manjim naponom ako ima isti takt

No da ne drvim, popodne probam pa okačim SSove

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
I cekaj koja ti je razlika izmedu 2600vs3600,di vidis najvise pomaka?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je online   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 13:50   #810
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Sretniji sam

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na