Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.01.2016., 16:25   #361
Marko031
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2015
Lokacija: OSK
Postovi: 11
Citiraj:
Autor GymBaja69 Pregled postova
Vidim da si u pravu, nažalost.
Za sada ostavljam remote pristup i nadam se da mi neće prčkati previše, QoS mi radi i bolje nego što sam očekivao. Ako mi kojim slučajem resetiraju i onemoguće pristup QoS postavkama isti dan im šaljem pritužbu a zatim i HAKOM-u.
Jebeni twilight zone, nakon nekoliko godina mučenja sa IskonCarnet konekcijom koja je više ne radila nego radila sada se moram bojati da će mi downgradeati uslugu koja radi savršeno. Ovo već prelazi u psihičko maltretiranje od strane ISP-a...

Inače, kako da saznam na kojem sam točno firmwareu? Meni doslovce piše samo V1.00(AAUN.1)
To ti je to, firmware koji imas.
Ja sam prije jedno mjesec dana iskljucio remote mgmt i onaj tr-069.

Inace ja sam i dalje na V1.00(AAUN.1), cak i kad sam resetirao ruter i sve, on i dalje na istom..
Marko031 je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2016., 11:48   #362
GymBaja69
Registered User
 
GymBaja69's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Taiwan
Postovi: 13
Pod file sharing kad kliknem na enable i potom na apply vrati mi nazad na disabled. Mislim na ovo:



USB disk je uredno spojen na ruter i svijetli zelena lampica ali iz nekog razloga ne želi enableat file sharing opciju. Wtf?
GymBaja69 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.01.2016., 19:04   #363
salvarez
Premium
Moj komp
 
salvarez's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 269
Došao i meni prije par dana ovaj ruter i imam jedan problem sa jačinom signala.
Ruter je u potkrovlju i sve dobro radi osim wifi smart pluga (D-Link DSP-W215) koji mi je dolje u prizemlju i preko njego palim i gasim pumpe za cirkulaciju tople vode. S obzirom da ruter mora ostati tu di je, a na SX763 koji sam morao vratit je sve dobro šljakalo, koje su mi opcije?

Opcija raskapanja rutera i stavljanja jače antene mi ne igra. Imam doma jedan SX763 od tcoma, jel bi on radio da ga spojim u repeater mode? Ili nešto drugo pokušati?
salvarez je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2016., 19:10   #364
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,067
instaliraj ddwrt na sx-a i stavi ga negdje na pol puta.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2016., 20:08   #365
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,067
danas sam se nabrzaka poigrao sa routerom i njegovim wan portom.


pokušavam čini se nemoguće, fizički preseliti telefonsku liniju na drugu lokaciju, jer želim uzeti vdsl na lokaciji gdje je dostupan, i preko wifi linka telefoniju prebaciti kod mojih doma.
uzeo sam stari adsl modem, bacio ga u bridge, i lan kabel spojio u lan4 port zyxela.
kreirao sam novi connection za net i za voip. net se uredno spoji kao šta bi to napravio i bilo koji drugi wan router, ali voip no go, iako sam ga prebacio na novi voip connection, ali ta nova veza dobije ip adresu iz mog dhcp poola, a ne iskonovog. možda bi se dalo i izforce-at statičnu ip adresu za telefoniju, ali neznam koji je gateway. a i onda - kako će router znat kako doć do te adrese kad nije podešen vlan?

čini mi se da bi logika iza toga trebala bit kao i kod tekomove optike, tj preko ont-a, ali nešto mi bježi.

bi li itko imao vremena i volje probat se pozabavit ovime, ili ponuditi alternativno rješenje kako telefon prebacit wirelessom na drugu lokaciju?

info radi - trenutno imaju akciju 50mbit vdsl za 162kn mjesečno uz ugovor na 24 mjeseca.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2016., 14:44   #366
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Veliki problemi...

Znaci ISKON 20/5 vdsl
Router zyxel VMG5313-b30a

Kompjuter spojen kabelom na router, sve radi normalno, i torrent i net

Drugi kompjuter, spojen wifi Stickom na router
Neradi torrent, teamvjuver, nemoze se logirat u World of Tanks i slicno

Smatram da je s ruterom sve ok ako sve radi na kompu spojenom kabelom

Problem je sto sam sve moguce pregleda i testira na kompu sa wifistickom i nikako dobit da normalno radi
Ma nemoguce

A i problem je sta to nije u mene doma, pa nemam bas mnogo vremena za testiranja kad dodjem tamo

Wifi komp je na win 7 32bit, ima maticnu Link
Koristi se integrirani GPU na procu,pa su svi dole PCIex slotovi slobodni
Bitdefnder free i Windows firewall, pregledan firewall, sva pravila su kako trebaju bit

Probana su dva wifi sticka, oba na usb, neki od 90tak kn i neki kinez
Brzina wifia na tom kompu je slaba i dosta varira, od 18/3 do 5/0.5
Udaljenost od rutera nije velika,nekih 5-6m zračne linije ali između je debeli armirano-betonski zid (neboder 15 katova)

Htio bih jači i stabilniji signal kao prvo,i kao drugo da proradi torrent,teamvjuver i sve

Preporuke,prijedlozi? što kupiti što srediti?

Zadnje izmijenjeno od: webstartm. 24.01.2016. u 14:52.
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2016., 15:00   #367
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,346
Treba ti neki stick s antenom koji ima bolji signal ili bogati provuci kabel od računala do usmjernika.

BTW radim na jednom projektu za zyxela, više detalaj uskoro
__________________
.
Ag008 je online   Reply With Quote
Staro 24.01.2016., 15:11   #368
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Treba ti neki stick s antenom koji ima bolji signal ili bogati provuci kabel od računala do usmjernika.

BTW radim na jednom projektu za zyxela, više detalaj uskoro
Kabel nije moguc
Stick ima antenu, ovakav sličan il isti
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2016., 19:36   #369
MasterX
do you speak it?
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: ::1
Postovi: 1,625
provjeri na kojem si kanalu pokusaj se prebaciti na drugi kanal na kojem je manje smetnji

evo ti inSSIDer pa vidi: https://jumbo.iskon.hr/dl/c8d7f1be-1...1-bc37ca2cd628

ako to ne pomogne a nemozes provuci LAN kabel onda probaj Powerline adaptere, npr. ovo http://www.tp-link.com/en/products/d...A4010PKIT.html

da li imas IPTV ili ne?
__________________
Drinking Rum before 10am makes you a Pirate, not an Alcoholic.
MasterX je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2016., 20:37   #370
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor MasterX Pregled postova
provjeri na kojem si kanalu pokusaj se prebaciti na drugi kanal na kojem je manje smetnji

evo ti inSSIDer pa vidi: https://jumbo.iskon.hr/dl/c8d7f1be-1...1-bc37ca2cd628

ako to ne pomogne a nemozes provuci LAN kabel onda probaj Powerline adaptere, npr. ovo http://www.tp-link.com/en/products/d...A4010PKIT.html

da li imas IPTV ili ne?
Vec namjesten kanal na najbolji
A probat cu sa powerlineom,ili kupiti neku jacu wifi karticu, tipa ovako nesto
Al dobro to sve
A zasto uopce neradi torrent,znaci uopce ne ostvaruje konekciju
niti WoT ,niti teamviwer
webstartm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.01.2016., 20:43   #371
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,346
Što kada premjestiš komp/računalo bliže routeru? Tada je koja kvaliteta signala i brzina?
__________________
.
Ag008 je online   Reply With Quote
Staro 24.01.2016., 20:45   #372
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Što kada premjestiš komp/računalo bliže routeru? Tada je koja kvaliteta signala i brzina?
Nije bas prijenosno, a i nije u mene doma, tj nije moje
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2016., 10:06   #373
MasterX
do you speak it?
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: ::1
Postovi: 1,625
Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
A zasto uopce neradi torrent,znaci uopce ne ostvaruje konekciju niti WoT ,niti teamviwer
nisi odgovorio na sva pitanja, zato :P
da li imas IPTV ili ne?

koji OS koristis, ugasi firewall na kompu pa probaj ponovo
__________________
Drinking Rum before 10am makes you a Pirate, not an Alcoholic.
MasterX je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2016., 10:55   #374
rkoren5
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 8
Znaci ISKON 20/5 vdsl
Router zyxel VMG5313-b30a

Pošto sam se preselio u stan, nije mi se dalo uzimati net, nego sam odlučio povezati dvije TP link antene. Samo da odmah napomenem, da mi je optička vidiljivost odlična (nema prepreka), a udaljenost zračne linije oko 300 m., antena je na visini nekih 11-12 metara od tla.

Spojio sam lan kablom Zyxel iskonov router i TP link antenu, e tu dolazi do problema. Kada odem u postavke routera i napravim klasični AP (ima još mogućnost napraviti dvije vrste AP-a), zar nebi ta antena trebala kada se spojim na nju i odem na speed test imati brzinu slanja neta istu kao i sam Iskonov router? Kod mene to nije slučaj, maximalno što sam uspio dobiti je bilo do 10 mb, ali to nije trajalo dugo. Kada odem u drugu ulicu i spojim se mobitelom na antenu, brzina padne na 3,5 mb/s, što je još i dobro. Ne kužim da li je problem u Iskonovom routeru, odnosno u portovima u koje se "šteka" lan kabel, jer stvarno mi je glupo da mi je brzina na Tp link anteni ovako mizerna.

U stanu sam konfigurirao još jednu takvu antenu, ali kao repeater i to ok radi, odnosno emitira signal koliko dobiva brzinu neta koja dolazi od prve antene, a to je užasno malo.

Zanima me da li netko ima iskustva sa povezivanjem ovih antena?, jer definitivno je problem u povezivanju Iskonovog routera i sam TP link antene lan kablom.

Unaprijed hvala na odgovorima
rkoren5 je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2016., 13:42   #375
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor MasterX Pregled postova
nisi odgovorio na sva pitanja, zato :P
da li imas IPTV ili ne?

koji OS koristis, ugasi firewall na kompu pa probaj ponovo
Skuzaj ,preskocih
IPTV ne
OS je naveden u postu, windows 7 pro
Probao ugasit firewall, same shit
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2016., 09:52   #376
MasterX
do you speak it?
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: ::1
Postovi: 1,625
Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
Skuzaj ,preskocih
IPTV ne
OS je naveden u postu, windows 7 pro
Probao ugasit firewall, same shit
ponekad se znalo dogoditi ako je komp spojen u LAN port 3 ili 4 da ga router pogresno prepozna kao IPTV receiver

svejedno, pogledaj na kojem ti je LAN portu spojen kompjuter, probaj ga prebaciti na port 1 ili port 2 pa onda provjeri http://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/
__________________
Drinking Rum before 10am makes you a Pirate, not an Alcoholic.

Zadnje izmijenjeno od: MasterX. 26.01.2016. u 10:04.
MasterX je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2016., 18:15   #377
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor MasterX Pregled postova
ponekad se znalo dogoditi ako je komp spojen u LAN port 3 ili 4 da ga router pogresno prepozna kao IPTV receiver

svejedno, pogledaj na kojem ti je LAN portu spojen kompjuter, probaj ga prebaciti na port 1 ili port 2 pa onda provjeri http://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/
A nije spajan u LAN ,nego sa wifijem
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 00:07   #378
arcturus black
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: ZG
Postovi: 2
Zyxel VMG5313-B30A

Pozdrav grupi,

Više manje sve sam pokušao, ali još uvijek ne mogu riješiti problem s wifi brzinom na ovom routeru.
Android tablet, ipad, android telefon, iphone i novi intel laptop, ništa ne prelazi 300-500 KB/sec. Router javlja da se spajaju na 6 MBit!?
Koliko sam čitao, za moje uvjete (soba, nema prepreka, 2-3 m od routera ili manje), to bi trebalo davat barem 10-15 MB/sec.
Što da još pokušam? Možda je defektan? Help

EDIT:
Upaljen WPA2-PSK, sve ostalo defaultno. Gledao sken kanala zbog noisea, automatski je vec na najtisem (oko 40) kanalu.
Nikakve druge fancy stvari nisu upaljene. U zgradi sam, relativno visoko, ali nema prepreka između routera i uređaja.

Zadnje izmijenjeno od: arcturus black. 04.02.2016. u 00:11. Razlog: dodatan info
arcturus black je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 12:45   #379
maxtormaster
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: osijek
Postovi: 165
ja sad ne znam odakle a krenem ali da citam 200 stranica ufff.

jel rijesen problem sa usb na navedenom modemu?
treba mi samo print server koji mi vise ne radi a radilo je...jel netko rijesio na neki nacin ili treba sluzbu zvati pa ako su voljni da otkljucaju?
maxtormaster je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 14:59   #380
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,565
@arcturus black
Nešto sigurno nije kako treba, naći "slobodan kanal", fiksno ga postaviti u routeru,
prvo probati "osposobiti" wifi b/g (postaviti ga u routeru) i probati,
kada to da ok rezultat onda se igrati sa n, 20/40 Mhz širinom kanala ...

@maxtormaster
Ajde, pa samo je 13 stranica, moglo je biti i više,možeš i od kraja,
trebaš naći Super User pass, preciznije otkriti jeli neki od navedenih radi u tvom slučaju,
ovo "otkriti" jer ga genijalci iz Iskona miču / mijenjaju ...
kada ovo uspiješ onda ćeš moći (imati pristup) i ponovo upaliti Print Server kojeg su (opet genijalci) ugasili.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2016., 11:58   #381
GymBaja69
Registered User
 
GymBaja69's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Taiwan
Postovi: 13
Kakva su vaša iskustva sa bežičnim spajanjem na ovaj ruter?

Zadnjih tjedan dana se zna uredno 1-2 puta dnevno ugasiti wifi mreža. I to nije onaj jednodnevni reset za dobivanje nove ip adrese gdje se internet konekcija izgubi ali wifi mreža postoji.

U ovom slučaju wifi mreža kompletno nestane na nekih minutu dvije, ponovo se pojavi te vrlo brzo za otprilike minutu opet crkne ali ovaj put na duže vrijeme, možda nekih 5min. Za ovo sam siguran da nije do mog računala jer u to vrijeme nijedan drugi uređaj ne vidi wifi mrežu. Čak i kada se wifi opet pojavi treba mu nekoliko minuta da ruter "dođe k sebi", nije moguće mu pristupiti preko web browsera ni ne odaziva se na pingove.

Budući da nisam u mogućnosti spojiti računalo preko etherneta neznam da li je problem samo do wifi mreže ili se kompletno ruter resetira.

Ako išta znači, imam upaljen i guest wifi pored glavne wifi mreže.

Razmišljam o kupnji ethernet over powerline adaptera ako je problem taj da ruter na random gasi wifi ali u svakom slučaju zovem iskon podršku jer po meni ovo nije normalno ponašanje rutera, ispravite me ako sam u krivu.
GymBaja69 je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2016., 12:12   #382
amerix
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 499
Također imam problema sa pucanjem neta i zamrzavanjem slike na tvu..bit ce red zvati podrsku
amerix je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2016., 18:32   #383
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,067
Citiraj:
Autor GymBaja69 Pregled postova


Ako išta znači, imam upaljen i guest wifi pored glavne wifi mreže.
e pa fino ga ugasi. rečeno već, guest ssid često NE radi kako treba i ruši se wifi mreža.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2016., 00:36   #384
Blagus
Premium
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 505
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
pokušavam čini se nemoguće, fizički preseliti telefonsku liniju na drugu lokaciju, jer želim uzeti vdsl na lokaciji gdje je dostupan, i preko wifi linka telefoniju prebaciti kod mojih doma.
uzeo sam stari adsl modem, bacio ga u bridge, i lan kabel spojio u lan4 port zyxela.
kreirao sam novi connection za net i za voip. net se uredno spoji kao šta bi to napravio i bilo koji drugi wan router, ali voip no go, iako sam ga prebacio na novi voip connection, ali ta nova veza dobije ip adresu iz mog dhcp poola, a ne iskonovog. možda bi se dalo i izforce-at statičnu ip adresu za telefoniju, ali neznam koji je gateway. a i onda - kako će router znat kako doć do te adrese kad nije podešen vlan?

čini mi se da bi logika iza toga trebala bit kao i kod tekomove optike, tj preko ont-a, ali nešto mi bježi.

bi li itko imao vremena i volje probat se pozabavit ovime, ili ponuditi alternativno rješenje kako telefon prebacit wirelessom na drugu lokaciju?

info radi - trenutno imaju akciju 50mbit vdsl za 162kn mjesečno uz ugovor na 24 mjeseca.
Možeš li malo bolje rastumačiti što hoćeš napraviti i ono što si probao?
Ako sam te dobro skužio, u teoriji, možeš na VMG-u (kad uzmeš VDSL na novoj lokaciji) prebaciti VoIP interface u bridge, pa preko interface groups postaviti da neki uređaj na LAN portu baca u tu grupu. Onda na tom uređaju - neki router - možeš koristiti WAN interface za spajanje na SIP sa podacima koje izvučeš iz VMG-a.

Taj uređaj može biti i wireless AP na koji će se spojiti drugi router bežično, pa opet raditi SIP konekciju.

To je sve u teoriji, naravno, u praksi će vjerojatno biti puno glavobolje ali vjerujem da je izvedivo.
Blagus je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2016., 16:50   #385
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,067
Citiraj:
Autor Blagus Pregled postova
Možeš li malo bolje rastumačiti što hoćeš napraviti i ono što si probao?
Ako sam te dobro skužio, u teoriji, možeš na VMG-u (kad uzmeš VDSL na novoj lokaciji) prebaciti VoIP interface u bridge, pa preko interface groups postaviti da neki uređaj na LAN portu baca u tu grupu. Onda na tom uređaju - neki router - možeš koristiti WAN interface za spajanje na SIP sa podacima koje izvučeš iz VMG-a.

Taj uređaj može biti i wireless AP na koji će se spojiti drugi router bežično, pa opet raditi SIP konekciju.

To je sve u teoriji, naravno, u praksi će vjerojatno biti puno glavobolje ali vjerujem da je izvedivo.
uglavnom komplicirano.
postoji način kako ne prčkat ništa po routeru - uzet 2 linksysova ata adaptera, prvi iz spa serije koji može "voipirat" analognu dolaznu liniju, i bilo koji ata adapter koji će bit client. i to sve ide u LAN pa nema potrebe nikakve vlanove i p.materine radit.
vidjet ću ubrzo, kad mi stignu mtk-ovi za link.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2016., 16:57   #386
KorisNick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: daleko, daleko iza 9 sela, daleko sam ja...
Postovi: 260
...

Zadnje izmijenjeno od: KorisNick. 16.02.2016. u 17:46. Razlog: zabuna
KorisNick je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2016., 17:53   #387
Ivan11
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Split
Postovi: 7
Pozdrav svima!

dobio sam od Iskona ruter Zyxel VMG5313-B30A a na njihovu mrežu bih trebao biti prebačen idući tjedan pa me zanima da li mogu izvući podatke da bih umijesto njega koristio Fritzbox koji imam ili moram čekati da mi liniju aktiviraju da bih došao do podataka za internet i voip (tv ne koristim)

Hvala
Ivan11 je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2016., 18:03   #388
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,565
Vjerojatno je došao sa default postavkama, tek kad se spoji na njihov ACS potegnit će postavke vezane za taj priključak.
E sad kako iščupati podatke koje namjerno kriju vidi šta se govorilo u temi ili ako ti netko drugi odgovori.
Možda jedino da sad dok još nije pokupio sa ACS - a probaš napraviti par SuperUser usera pa da kasnije preko njih štagod izvučeš.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2016., 18:09   #389
Ivan11
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Split
Postovi: 7
hvala na brzom odgovoru
logiram se kao superuser, napravio sam backup ali u samom ruteru ne vidim nikakve korisničke podatke za internet i voip
ne znam kako otvoriti conf file osim u tex editoru
Ivan11 je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2016., 18:21   #390
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,565
Trenutno nema podataka jer se nije spojio na ACS server,
bitno je da sada napraviš još 1 ili 2 usera sa SuperUser ovlastima,
kasnije kad povuče podatke preko tih usera bi trebao viditi šta ti treba,
osim ako ti useri ne "nestanu" kad potegne podatke.
Rekoh, probaj pročitat / prelistat temu, govorilo se o tome.
Nikky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na