Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 20.11.2013., 01:15   #1
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 832
LG mobiteli - 1. dio

pozdrav. vidim da nema slične teme pa reko da ju pokrenem. prvi je razlog što mislim da lg konačno ima uređaj koji može parirati drugim flagshipovima . pričam o G2 naravno. ima li ga tko na forumu? kopka me da ga uzmem il da odem na etabliraniju konkurenciju? po recenzijama mobitel je u egalu i mnogima je ok. ono malo sto sam se druzio s njim u trgovini ostavilo je dobar dojam. nista lošiji od konkurencije na prvu ruku. zanima me samo podrška za njega, iako sam jedan od onih koji neće previše prčkati oko rootanja . prvenstveno stoga mislim na to kakavu lg daje podršku? idu li updejtovi ikako il nikako? tnx
snorky_vk je offline  
Staro 20.11.2013., 17:28   #2
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
meni je to najvj. sljedeci mobitel, jos nisam odlucio....premalo mi je 16gb, a od 32gb nema u hrvatskoj

Sto se tice podrske, LG nije bas hvaljen po tome no kako se cini (sudeci po xda) G2 ce biti jedan od prvih na kitkatu (preskacu 4.3)
bigAdvance je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.11.2013., 17:33   #3
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 541
S obzirom da je Cyanogenmod ozbiljno ušao na tržište i nudit će one-click installer(malo više od one clicka realno ali jako jednostavno) uvijek ćeš moći imati up to date system sa G2 jer je platforma slična novom Nexusu 5 kojeg također radi LG. To ti zato ne bi trebao biti neki faktor kod odabira. Svi flagshipovi su sad gotovo identični hardverski pa izaberi onaj koji ti najbolje leži u ruci i najviše ti se sviđa.
bg_4_l je offline  
Staro 20.11.2013., 19:34   #4
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor bg_4_l Pregled postova
S obzirom da je Cyanogenmod ozbiljno ušao na tržište i nudit će one-click installer(malo više od one clicka realno ali jako jednostavno) uvijek ćeš moći imati up to date system sa G2 jer je platforma slična novom Nexusu 5 kojeg također radi LG. To ti zato ne bi trebao biti neki faktor kod odabira. Svi flagshipovi su sad gotovo identični hardverski pa izaberi onaj koji ti najbolje leži u ruci i najviše ti se sviđa.

Pa imam i ja LGOG E975 koji je hardverski 99% nexus4 pa opet ništa što se rom-ova tiče ne dijele, pa tako ni cm. A i taj cm oneclick što je izišao podržava koliko 10 mobitela u svijetu, katafakingstrofa.
S ovom zadnjom rečenicom se slažem - nakon 4.1 androida, sve je to isto, samo uzeti mobitel koji pojedincu najviše odgovara vizualno i cijenom, ostalo su zanemarive razlike.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline  
Staro 21.11.2013., 09:13   #5
kyz0
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 347
Nakon 4 godine iPhonea isprobao bi i ja Android, zapeo mi je za oko G2 koji se prodaje kod nas, cijenom je vrlo prihvatljiv u odnosu na jednako kvalitetnu konkurenciju.

Znate li gdje u ZG-u mogu vidjeti mobitel? U kojem centru.
kyz0 je offline  
Staro 21.11.2013., 11:01   #6
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Imas ga izlozenog na vecim Tele 2 prodajnim mjestima, ja ga osobno vidio u avenue mallu u tele 2
bigAdvance je offline  
Staro 21.11.2013., 12:57   #7
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 832
u vip centrima ga ima. ja sam bio u onome kod velesajma i bio je izložen. neki dan je dosao u tmobile , možda ga imaju sad vec izloženog. u teletini je bio samo u vitrini...to je bilo prije tjedan dana
snorky_vk je offline  
Staro 21.11.2013., 13:35   #8
thezero
Premium
Moj komp
 
thezero's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 235
Meni je visoko na ljestvici za sljedeci mob, nakon htc one, ali odbija me mala interna memorija-32gb tesko naci a sd card nema, dok mu u koristi idu, ekran, velicina, baterija odlicna, ois kamera...
thezero je offline  
Staro 21.11.2013., 13:44   #9
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor bigAdvance Pregled postova
...premalo mi je 16gb, a od 32gb nema u hrvatskoj
Bit će uskoro!
__________________

Rino je offline  
Staro 21.11.2013., 14:25   #10
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
A jel, odakle ti to?

Ako dodje super, samo se nadam da nece biti preko 4000kn (njuskalo cijena), jer tu vec ulazi u rang sa note3
bigAdvance je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.11.2013., 15:00   #11
kyz0
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 347
Thanks momci na info za lokacije, malo ću protegnuti noge pa proći par centara, onaj iza "bump" je malo neobičan, pa moram vidjeti kako to leži u ruci.
kyz0 je offline  
Staro 21.11.2013., 15:42   #12
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 832
naručio sam si jednog iz tmobile-a. 16gb( -os) mi je sasavim dovoljno. sad imam 8gb na sensationu i dosta mi . a gdrive je tu da pomogne. sad se bacam na traženje nekog case-a i screen protectora....

Zadnje izmijenjeno od: snorky_vk. 21.11.2013. u 15:49.
snorky_vk je offline  
Staro 21.11.2013., 19:09   #13
Broken Arrow
The Man
Moj komp
 
Broken Arrow's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 1,252
hmmm... mislim da je to moj idući mobitel...
samo kaj nema druge nego uzeti ovoga od 16gb...
__________________
"Everybody's at war with different things...I'm at war with my own heart sometimes"
Broken Arrow je offline  
Staro 21.11.2013., 19:56   #14
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Ako bude radio kao Optimus G,bit ce strasan mob. Imao sam ga kratko u rukama,fenomenalno sjedne u ruku,OS je brz i fluidan,ali prekratko sam ga imao da bih mu dao nekakavu ocjenu.
Bruno_Rv je offline  
Staro 21.11.2013., 20:22   #15
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Imao sam prvo Xperia T->HTC OneX->S3 = i sad Optimus G.

Ove prve uređaje sam imao po par mj i uvjek me je nešto naživciralo pa sam zamjenio za drugi...i tak došel do S3, reko imal sam S 2g. pa me neće valjda S3 razočarat, kad nakon mjesec dva poludio zbog lagova....

Naručio OG iz vana jer je bila neka uber dobra cijena taj dan i imam ga već dosta i ništa ali baš ništa me nije naživciralo.

Dizajn je odličan, kompaknost vrhunska, ekran vrhunski, brzina ekstravrhunska ma zasad je sve milina. LG je zbilja napravil posel sa tom serijom.

Samo me čudi kaj vrlo malo ili samo šačica ljudi se usudi uzet LG

Jedan veliki minus je podrška, nemrem vjerovat da sam još uvjek na 4.1.2 verziji softvera vrak ih jebi i sram ih bilo....


Odlična tema !
danc00 je offline  
Staro 22.11.2013., 07:38   #16
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
LG priprema nove quad i octa-core Odin procesore
http://www.unwiredview.com/2013/11/2...core-versions/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 22.11.2013., 13:14   #17
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova

Samo me čudi kaj vrlo malo ili samo šačica ljudi se usudi uzet LG

Jedan veliki minus je podrška, nemrem vjerovat da sam još uvjek na 4.1.2 verziji softvera vrak ih jebi i sram ih bilo....


Odlična tema !
Jedan od razloga si sam naveo,a drugi razlog je "švapski auto sindrom"
Bruno_Rv je offline  
Staro 24.11.2013., 22:38   #18
Broken Arrow
The Man
Moj komp
 
Broken Arrow's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 1,252
Jel nekome došao G2?
Molim utiske...
__________________
"Everybody's at war with different things...I'm at war with my own heart sometimes"
Broken Arrow je offline  
Staro 24.11.2013., 23:45   #19
Bezecinho
Premium
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: HR
Postovi: 148
Ja mogu samo potvrditi, nakon Galaxy s3, Notea1, Notea2, Xperie Z, LG Optimus G mi je inače bio prvi LG i bolji od svih navedenih! Telefon je kao 1. Made in Korea, (za razliku od sonya i galaxya kineskih), druga stvar, izrada kučišta, tipki i zaslona je vrhunska, radi bolje od svih navedenih, a baterija je prosjek klase. Podrška je manjikava, no razlika između androida 4.1 i 4.2 odnosno 4.3 je ionako u sitnim detaljima, koji ne pridonose ničem ekstra boljem. Bitno je reći da je LG-ev UI odlično ispeglan i radi stvarno vrhunski.

Nikad mi nije bilo jasno, zbog čega ih je tako malo na tržištu, a kad se usporedi direktan konkurent Sony Xperia Z, koji uz identičan hardver, višu cijenu te vidno lošiji displej, a prodaje se ko halva, covjek se zapita.
Bezecinho je offline  
Staro 25.11.2013., 20:39   #20
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,269
kupio ga u mobileshop.eu 32 GB....ima slobodno oko 25Gb.fino radi,baterija odlična oko 6h screen on iliti 1 i pol dan.
locks je offline  
Staro 25.11.2013., 23:59   #21
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 832
mobitel mi se sviđa mnogo. sve radi ko podmazano. nisam se previse družio s njim ,neam vremena,al jako je ugodan za rad . iako imam omanju šaku ( cura se neš buni ) neam nikih blema s baratanjem uređajem. nego pitanjce , jel normalno da piše na not. baru no sim pošto ona nije aktivirana? čekam da se kartica aktivira... reko da ju možda uređaj ne registrira?

edit: skonto je sim. dva-tri puta nutra-van i proradi, kao i inače . tnx bruno, inače bih čekao "aktivaciju" do preksutra, ovako se nadam do ujutro da ce ju aktivirati...

Zadnje izmijenjeno od: snorky_vk. 26.11.2013. u 01:09.
snorky_vk je offline  
Staro 26.11.2013., 00:01   #22
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Nije normalno da pise NO SIM. Treba pisati no service ili slicno. Nije registrirao sim
Bruno_Rv je offline  
Staro 26.11.2013., 10:11   #23
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Vidim po njuskalu da se ovo prodaje jako fino, cim neko stavi oglas da prodaje novi neotvarani lg g2 (kupljen kod nasih operatera), sljedeci dan ga nema...
bigAdvance je offline  
Staro 27.11.2013., 03:01   #24
-_Bad$ector_-
Premium
Moj komp
 
-_Bad$ector_-'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 251
LG ima stvarno lošu podršku u odnosu na druge proizvođače. Updateovi izlaze na kapaljku. Imam 4X HD koji je direktna konkurencija S3. Čitam da je za s3 izašao 4.3, moj LG zapeo na 4.1.2 i nema naznaka da će izaći neki update. Iako moram priznati da LG stvarno napravi dobar posao i ui radi perfektno tako da im opraštam slabiju podršku. Imam i nexus 7 pa sam se vjerojatno malo razmazio s tim updejtovima jer mi je nexus 7 već na 4.4 kitkatu.
__________________
Kad sam bio mlad mislio sam da je novac najvažnija stvar u životu; sad kad sam
ostario znam da jest! - Oscar Wilde
-_Bad$ector_- je offline  
Staro 28.11.2013., 00:36   #25
Bezecinho
Premium
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: HR
Postovi: 148
Ionako ništa ne propuštaš na 4.3. Razlike između 4.1 i 4.3 su zaista minimalne. A bolji telefon od samsunga dobivaš ionako po defaultu
Bezecinho je offline  
Staro 28.11.2013., 14:07   #26
Broken Arrow
The Man
Moj komp
 
Broken Arrow's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 1,252
Naš dragi HT digao cijenu za 200kn, a ja baš mislio nakon prvoga ići kupiti... :/
__________________
"Everybody's at war with different things...I'm at war with my own heart sometimes"
Broken Arrow je offline  
Staro 28.11.2013., 14:43   #27
kyz0
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 347
Citiraj:
Autor Broken Arrow Pregled postova
Naš dragi HT digao cijenu za 200kn, a ja baš mislio nakon prvoga ići kupiti... :/
Na XL tarifi mislim da je 500 kn razlike... na XXL je čini mi se 200.
kyz0 je offline  
Staro 28.11.2013., 19:17   #28
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 832
vide da se dobro prodaje. ja sam svog ubo za 2598 ....
snorky_vk je offline  
Staro 28.11.2013., 21:39   #29
dedaWraith
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 140
Kupil je frend G2 prošli utorak, malo sam se igral s njim. Kaj se tiče baterije nisam pital, al pod rukom je milina. Ekran odličan, responzivnost, nema laga, kamera isto super. Moj evo 3d naspram njega ko stara cigla izgleda
dedaWraith je offline  
Staro 28.11.2013., 22:46   #30
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,815
LG G2 baterija je nesto najbolje u top-level klasi sto sam vidio zadnjih par godina (ne racunajuci Note 3 za kojeg kazu da ima dobru bateriju).
Imam ga vec tjedan dana i zasad ne nalazim neke vece zamjerke.
__________________
Matta je online  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na