Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.02.2013., 19:46   #1
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
Centro.hr (infomacije i iskustva)

Vidim da nema teme pa ajde da otvorim i napisem nesto.
Bio danas kod njih, kod Jaruna, zapravo možda već Prečko... Nebi imo potrebu ništa pisat, i inače ne pišem, ali ovaj put su me pozitivno iznenadili.
Naručio sam HDD Adata 500GB (najjeftiniji koji sam uspio naći, zato sam i išao k njima). Trebao je doći već u utorak ali tek danas sam otišao po njega. Prvo nisam bio baš sretan jer ga nisu mogli nać, a meni treba za sutra jer je kupljen za poklon. Nakon dosta kopanja (pao server pa kopali ručno po skladištu) su skužili da su im poslali 1TB model. I kad sam već mislio da je sve propalo, ponudili su mi Transcend 500GB koji je inače 40kn skuplji (i bolji) za istu cijenu.
Ja sretan

Zadnje izmijenjeno od: FRipper. 25.10.2017. u 21:03.
njuskalo je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2013., 20:03   #2
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.02.2013., 20:11   #3
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Ja sam naručio komponente za 2 kompa kod njih. Bilo je problema sa grafom jer nisu imali ni MSI ni GB 7850 2Gb. Kao raspoloživu mi je lik predložio Asusicu koja je bila skoro 500kn skuplja od ostale dvije.
Isto je bilo i s ramom. Naručim jednog raspoloživog - nema ga. Naručim drugog koji je na njihovoj stranici također označen kao raspoloživ - nema ni njega. Tek sam uspio trećeg naručiti. Ne u kombinaciji koju sam želio (umjesto kita 2x4Gb, uzeo sam 1x8Gb), ali sam ga dobio.
Vrhunac svega je bilo kad sam naručio raspoloživo napajanje i uredno ga platio po njihovoj ponudi da bi mi onda rekli da ga više nemaju. Ok, dao sam 80kn više i uzeo bolje napajanje.
Moram priznati da me neugodno iznenadila cijena dostave. Umjesto 45kn, platio sam 80kn iako paket nema 25kg. btw, potrošio sam preko 7k kn. Za tu lovu su mi baš mogli i besplatno dostaviti paket.
Dakle, nisam baš sretan svime. Cijene su im super, ali sve drugo je li-la.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2013., 23:09   #4
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Super si proso, Ja nisam bio te srece .

- Narucio HDD u Cetvrtak navecer (oko 18h) tako da sam prvo telefonski provjerio jel imaju tj. dobavljivo, JE, kazu stize kod njih u Petak ujutro.
- Ok super, odmah posaljem uplatu (online iz banke u banku (vidi se odmah jer je ista banka i poslao sam i PDF potvrdu uplate) i dobijem potvrdu prije 19h (do 19h rade) da je sve proslo ok.
- Posto je dostava Overseasom (dodantih 40kn na cifru od 21xx kn) mislio sam ponedjeljak je sigurno kod mene kuci ako bude srece mozda i subota .
- Ponedjeljak navecer nista niti paketa niti itko ista javlja. Zovem oko 18h i pitam di je zapelo, Kazu neki problem sa deklaracijama oko garancije pa cekaju novu deklaraciju od uvoznika ali kao mogu poslat jos veceras (neznam samo di to primaju posiljke nakon 18h?) ako ja bas hocu pa poslije posalju deklaraciju (zbog . Rekoh netreba onda, sacekajte deklaraciju pa onda posaljite sve zajedno, nebi htio sad izvisit za garanciju 2 godine ili cekatti posebnu posiljku za to.
- Na kraju sam disk dobio u Cetvrtak popodne (znaci 7 dana i 40kn dostave) i jos sam morao ici po njega u Overseas (15km) premda sam pod napomenu napisao da dostave kasnije popodne ako je moguce jer raidm do 16h ili da me dostava nazove i skrati su put te mi posiljku dostavi na posao kad vec krecu iz grada a i njima je duplo blize.
- Disk radi i ja sam zadovoljan s cijenom ali drugi put cu dobro razmislit jeli mi cijena presudan faktor jer cekati 7 dana dostavu ZG---OS i jos platiti 40kn mi uopce nije fora (BTW usporedbe radi sa E-baya mi stigo paket za 8 dana (ukljucujuci vikend) i free shiping ).

Moguce da im se omaklo ovaj put i budem vjerojatno pokusao jos jednom u buduce ali trecu srecu nece vidit kod mene .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB

Zadnje izmijenjeno od: Lewis. 08.02.2013. u 23:18.
Lewis je online   Reply With Quote
Staro 09.02.2013., 00:24   #5
Groza
Strašni
Moj komp
 
Groza's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Split
Postovi: 128
Za razliku od gore navedenog ja imam samo pozitivna iskustva, naručia komplet konfu (cca 5500kn), u ponediljak navečer im se javia (mailom) za provjeru raspoloživosti, u utorak ujutro naručia (plačanje pouzećem), u srijedu u podne me zove lik iz Overseas-a da je isprid portuna, preuzea paket i sve 5.Jedina zamjerka je 40kn poštarine(mogli su za neku cifru preko 2,5k besplatno slat).BTW cijenom su super povoljni(konfa ispala 400kn jeftinije nego u ADM-a npr.)
Groza je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2013., 10:15   #6
KillerLoop2807
motion graphics freak
Moj komp
 
KillerLoop2807's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Kutina
Postovi: 175
Ja sam burazu naručio zvučnike kod njih, Geniusove za 550 kn plus, naravno, 40 kn dostava.

Jedini debilizam koji se desio je to da je lik iz Centra poslao mail burazu u kojem ga pita jel smije dati broj njegovog moba dostavljaču. Mail mu je ošao u junk i on to nije primjetio par dana tako da je odgodilo dostavu.

Mislim, ako sam u narudžbi ostavio broj moba onda je logično da ga mogu koristiti za dotavu.
KillerLoop2807 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2013., 14:18   #7
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,909
poz.
kakvi su sto se tice garancija i reklamacija ako je netko imao iskustava?
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2013., 19:04   #8
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Ja sam kod njih naručio...Nije bilo Spire Mavericka kojega sam prvotno htio, pa sam naručio MS Logic B03 i jedan 120mm fan za prednju masku (Znam da je šroteks, al komponente fakat ne zahtjevaju ništa bolje)..također sam ih pitao za probleme sa Fortonom 400W i kratkim kablovima i da će to možda biti problem kod MS Logica jer mu je napjanje dolje. Treća stvar je bio DVD kojeg sam ja odabrao neki najjeftiniji a toga nisu imali...probleme su riješili ovako:

1.Za kablove kod Fortona su rekli da su upoznati s time i da ako će biti problema da će staviti adaptere i sve srediti
2.Pošto nije bilo Mavericka, a ja naručio Logic i ventilator, poslali su mi ponudu bez venta i rekli kako će njega staviti na svoj trošak. Košta 30kn..nije puno, al čovjeka veseli kad dobije nešto besplatno
3. DVD-a nije bilo, pa su stavili LG-ev koji je u biti isti stvar, ali je cijena veća, s tim da su cijenu spustili na cijenu Samsugovog kojeg sam ja odabrao..

Znam, sve su to deseci kuna koje ja štedim, oni gube..nije puno, ali pokazuje dobru brigu o mušterijama i definitivno nastavljam kupovati kod njih..

Još da napomenem da na mailove odgovaraju u stvarno rekordnom roku..obično im treba nekoliko minuta i odgovor stiže..tako da od mene centro.hr ima samo pohvale, iako bi bilo dobro i da imaju više stvari na lageru koje stoje na stranici

Zadnje izmijenjeno od: hedgehog. 01.05.2013. u 13:52.
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2013., 02:50   #9
vranjba
Premium
Moj komp
 
vranjba's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 613
Ja imam pozitivno iskustvo s njima, nedavno od njih kupovao par stvari. Kad sam naručivao rekli su mi da im dostave idu utorkom i četvrtkom. Uplatio u ponedjeljak popodne u srijedu ujutro paket stigao.
Najjeftiniji su bili za oba artikla, brza i uljudna komunikacija, u mom slučaju i brza dostava i to je sve što mi treba. Garanciju se nadam neću trebati
__________________


CPU: AMD Phenom II X2 545 @X4 B45 + AC Freezer 64 Pro PWM
MBO: Asrock a780GXH @ bios 1.70
RAM: Kingmax 2x2GB PC2-8500
VGA: Sapphire HD5570 1GB
Zvučna: Asus xonar d1
HDD: WD6401AALS + WD2000JB + WD3200AAJS
PSU: Corsair cx400W
Case: Gigabyte GZ-X6
Keyboard: Logitech mk520 + Microsoft Natural Wireless Mouse 6000
Daljnski: Mce ir
Zvučnici: Swans d1080mkii 08
Monitori: Philips 220SW + HP L1950g
TV: Panasonic TX-P50C3E
AIO: HP Deskjet F4280
OS: Windows 7 x64


HP Compaq nx7010
CPU: Pentium centrino 2.0 GHz
RAM: 1gb + 512mb PC2700
VGA: ATI Mobility Radeon 9200 32mb
HDD: wd 40 GB
OS: Win XP SP3 x32


CPU: Pentium 3 1.0 GHz + Glacialtech igloo 2520
MBO: Intel D815EFV
RAM: 2x 256mb PC133
HDD: Maxtor 80gb + Seagate Barracuda 7200.7 160gb
PSU: Codegen 400W
OS: Win XP SP3 x32
PCI Lan: Linksys cisco gigabit EG1032 v3
Routher: Thomson ST780i WL
Net: T-com Flat


Acernote lite 350pc
CPU: Pentium 100 MHz
RAM: 8 mb edo onboard
VGA: chips&tech f65545
HDD: ibm 540 mb
OS: win 95



CPU: pentium 166 MHz
MBO: ga 586vx rev 3.37
RAM: 4x16 mb edo ram
VGA: Ati 3D rage II +dvd 4 mb
HDD: quantum fireball se2.1a 2.1 gb
PSU: seasonic ssa-200g
Monitor: Acer 13"
OS: dos 6.22

vranjba je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2013., 11:06   #10
Krešimir-ZG
Premium
Moj komp
 
Krešimir-ZG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 318
ma ja imam pozitivno iskustvo do kraja s njima, ja ne znam jel to takav dan bio ili nesto, isao kupit kingston blue 1600MHz 4gb RAM i smijao sam se ko budala na izvale prodavaca, pregenijalno. Moram opet otic kupit nesto tamo, ahahaha. Mailove da ne pricam, odgovori u par minuta, -moze jedan ram gore naveden? -nema crnog ima crvenog -jbg daj plavi -da, nema vise ni crvenog, samo plavog, dosao je i crni -moze ipak plavi -nacin placanja, solarno? haha crko sam.

Pozdrav iz Zagreba momcima!!
Krešimir-ZG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.05.2013., 12:09   #11
Volume
Premium
Moj komp
 
Volume's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Šibenik
Postovi: 414
Također vrlo ugodna iskustva s dotičnom trgovinom. Cijene daleko najbolje kod nas, vrlo brzo odgovaraju na mailove, nakon svake narudžbe su me nazvali da mi jave kad će poslati ono šta sam naručio i za koliko će paket stići. Jedino bih volio da malo prošire ponudu, sve ostalo čista petica
Volume je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2013., 18:36   #12
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,273
Sta se tice mojih iskustava ona idu oprilike ovako (pocevsi od toga sta ih je skoro nemoguce dobit na telefon )

Narucija san u njih MSI grafu, a oni mi poslali Gygabite (sa racunom od MSI-a, neko se sjeba dok je pakira) i to su mi uredno i brzo zaminili.

Narucija san i ram al ti je djelomicno moja krivica, trazija san
"Kingston DDR3 8GB 1600MHz (2x4) HyperX Blu" (kopira san puno ime sa njihovog cijenika) a oni mi poslali predracun
"Memorija 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz PC3-12800 Kingston HyperX za PC P/N: KHX1600C9D3K2/8GX"
Nisan provjerava jer san konta da in je tako zavedeno u konpu, da skratin pricu umisto Blu dobija san Genesis (nisan reklamira)
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2013., 07:48   #13
veki19
Premium
Moj komp
 
veki19's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Viškovo,Rijeka
Postovi: 488
Kupio već dosta puta kod njih i uvijek sve prošlo u najboljem redu.
Jednostavna komunikacija preko maila,brza dostava,sve uvijek uredno dođe.
Zadnje što sam uzeo je Dell u2412m,poslali su u petak,došlo je u Rijeku u Overseas u subotu,pošto sam bio nestrpljiv,zvao sam Centro za tracking number da mogu podignuti paket u Overseasu,jer subotom ne voze.Čovjek iz Centra.hr ljubazno dao broj bez pogovora i monitor je bio već u subotu kod mene.
Znači,sve preporuke za ovu trgovinu.
veki19 je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2013., 09:55   #14
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Ajde bar si se dočepa ispravnog monitora (a onaj nesritni, ako ti ne posluži za dijelove, drži u autu, pa ako ikad naletiš na "Luciju", baciš partiju frizbija s monitorom u jednom smjeru, kroz prozor auta, i kažeš mu "to je rizik života koji je vani" )
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2013., 16:57   #15
veki19
Premium
Moj komp
 
veki19's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Viškovo,Rijeka
Postovi: 488
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Ajde bar si se dočepa ispravnog monitora (a onaj nesritni, ako ti ne posluži za dijelove, drži u autu, pa ako ikad naletiš na "Luciju", baciš partiju frizbija s monitorom u jednom smjeru, kroz prozor auta, i kažeš mu "to je rizik života koji je vani" )
Na svu sreću ovaj iz trgovine je ispravan .
''Frizbi'' je spreman i čeka na put ...ne uskoro ali jednog dana.
Budem napisao u Zlim trgovcima novosti od pošte i prodavatelju,sljedeći tjedan.Sporo ide to.
veki19 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2013., 17:04   #16
dejan1471
Premium
Moj komp
 
dejan1471's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zanzibar
Postovi: 43
Ja izvršio naruđbu u nedjelju još ništa ne dolazi, svašta
dejan1471 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2013., 17:43   #17
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Nisi izvršio u nedjelju nego u ponedjeljak, ili misliš da oni rješavaju narudžbe i nedjeljom?
Utorak je također bio neradan.
Osim toga, za svaku narudžbu se dobije odgovor odnosno povratna informacija, valjda su ti javili da li su primili uplati, da li su poslali i sl.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2013., 17:47   #18
dejan1471
Premium
Moj komp
 
dejan1471's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zanzibar
Postovi: 43
Nisu poslali ništa, poslao im mail kad će biti poslano, odgovorili danas da šalju robu.Valjda sutra bude u mene
dejan1471 je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2013., 19:01   #19
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Bili najjeftiniji, u ponedjeljak im platio, danas mi došlo. Solidno.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2013., 00:35   #20
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Evo moje iskustvo. Moze se okarakterizirat kao negativno ako usporedim s ostalim firmama od kojih sam narucivao, iako nije da me previse dira.

Gledao cijene tvova, bili najpovoljniji i nazovem lika da mi provjeri imaju li na lageru (da ne moram cekat 10 dana). Zovem, sve 5, ima, salje mi predracun. Dobijem predracun sve platim banka -> banka. Nakon 30 minuta zove me lik da su provjerili, da to sto sam ja narucio "dobavljac vise ne prodaje" (uzeo sam produzenu garanciju). Na moj upit da kako kad sam zvao i pitao da se provjeri, on kaze da imaju tv, ali nemaju vise tu garanciju jer se "ne prodaje vise".
Odmah mi je to bilo sumnjivo jer je caka u tome sto su ostali shopovi tu produljenu garanciju naplacivali dodatno 100-200 kn vise nego tvove s normalnom garancijom. Kazem da cu mu se javit za par minuta kad provjerim neke stvari. Zovnem fino rs magazin, sve uredno kaze da imaju i kracu i dulju garanciju, i da ce zovnit sad dobavljaca da 100% provjeri imaju li dulju garanciju. Za 2 minute me zove i potvrdjuje da ima. Zovem centro nazad i kazem nista, kad nema toga dajte povrat novca, kad on pocne pricat sada odjednom da imaju dulju garanciju ali moram nadoplatit xxx kuna od onog sto sam platio (znaci u biti od pocetka je bilo da im je kriva cijena na shopu). Kako vise nisu bili konkurentni cijenom, te me pokusali zavaljat reko sam neka, dajte povrat. Povrat sam na kraju ceko jos 3 dana i 10 poziva da se to sprovede (u medjuvremenu mi je i tv stigo od rs-a). Posto je prevelika konkurencija a vise manje imam 100% pozitivna iskustva webshopova, ove preskacem.
sandokan111 je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2013., 17:55   #21
shabbban
šaljivdžija
Moj komp
 
shabbban's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Zagreb - okoliš
Postovi: 22
Kupio nekoliko komponenti kod njih, između ostalog i WD HDD od 500 GB u 10tom mjesecu. Kako je počeo puštati čudne zvukove - škljocati, nazovem ih da ih pitam koja je procedura i dobijem informaciju da odnesem disk njima na reklamaciju. Kako su radili do 2, trudio sam se stići čim prije i uletim 10 do 2, u dućanu gužva, mislim si ne budem danas ništa riješio.
Međutim, kada sam došao na red upita me djelatnik o čemu je riječ, objasnim ukratko i zamoli me da sačekam servisnu primku, rekoh nema frke, vidim da vam je gužva.
Zgodno je možda spomenuti da sam do nedavno radio u jednom sličnom shopu koji je neslavno propao pa sam podosta upućen u proceduru reklamacija i bio sam spreman na višetjedno čekanje.
Nakon par minuta dolazi drugi djelatnik i veli da su spojili disk u komp, dijagnosticirali škljocanje i da će mi napraviti zamjenu odmah jer imaju isti takav model na lageru a oni će dalje riješavati sa servisom i uvoznikom reklamirani disk.
Dobio sam novi račun, novo jamstvo, još su mi i sve najbolje zaželjeli.
Centro, svaka čast!
__________________
WYSIWYG !
shabbban je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2014., 01:21   #22
calypso
Premium
Moj komp
 
calypso's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Zagreb/Rijeka
Postovi: 1,517
Kupio sam nekidan disk kod njih... Vidim da postoji pattern u ponasanju... Jesu oni usluzni i sve, ali previse malih greskica...

Dakle, ponedjeljak ujutro, nazovem ujutro telefonski i pitam da li mogu nabaviti disk... Oni provjere i kazu da mogu i da ce biti oko 6 kod njih... Super, nazovem ih oko 6 i pitam da li imaju disk, kazu imaju... Dodjem kod njih, kopaju kopaju, ispada da nemaju taj disk i kazu da dodjem sutra...

Sutra ih opet nazvao i doso po disk, sve OK... Ali kazem, ostaje taj mali problem jer sam provjerio da li imaju disk prije nego sam dosao i potvrdili su da bi se na kraju ispostavilo da nemaju disk... Auto trosi gorivo, a gorivo kosta... Srecom, nije predaleko, pa hajde, zazmirit cu na jedno oko, no takve stvari odbijaju kupce...
__________________

Lenovo ThinkPad P15v Gen3 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 6850H, 4.7GHz 8-core
32GB DDR5-4800 (2x16GB), quad-channel
NVMe1 - 512GB Micron 3400, PCI-E 4.0 x4
NVMe2 - 512GB Samsung PM981, PCI-E 3.0 x4
AMD Rembrandt integrirana grafika (Radeon)
nVidia Quadro T1200 diskretna grafika
15.6" 600nits 4K LCD
Lenovo 170W PSU
Lenovo 40AY docking station + 90W PSU


2x EIZO EV2336WFS3-BK
23" 1920x1080 IPS


Lenovo T14s Gen1 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 4750U, 1.7GHz 8-core
16GB DDR4
512GB NVMe x4 (Micron)
AMD Radeon Vega
14" FullHD IPS



Thinkpad - Nikad ne umiru, samo postanu obsolete... (c)FujiLim
calypso je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 10:19   #23
nevjerni toma
Premium
Moj komp
 
nevjerni toma's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 103
Naručim preko telefona g35 slušalice i vele mi da će biti u 18 sati tamo ja dođem i nakon 20 minutnog čekanja mi kažu da nisu došle..jeeeej
nevjerni toma je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 10:56   #24
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Nazvao ih telefonom i pitao za matičnu, dečki kažu da je drugi dan popodne kod njih ako treba. I pošto su mi u kvartu, došao tamo, platio, čas posla i sve ok. Cijena je poštena i sve super...
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 14:02   #25
JohnnyBoy
Guest
 
Postovi: n/a
Kupio kuciste Thermaltake Versa 2 i lik mi dostavio HP Expressom kad ono paket glasi na drugo ime ali je paket za mene, imam osjecaj da imaju previse posla pa nestignu sve i onda grijese :P
  Reply With Quote
Staro 03.03.2014., 17:25   #26
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 573
pohvala za ekipu iz ducana. reklamirao monitor, poslao ga overseasom na njihov trosak, drugi dan poslali novi monitor. +5
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 20:50   #27
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
+1 za pozitivno iskustvo, z3+ kućište...zvrcnuo na tel u utorak popodne, javio se čovjek odmah, dogovorili što i kako naručit, kasnije mi prvo stigao mail da je narudžba potvrđena, a zatim i drugi da će bit poslano u srijedu. stiglo jučer ujutro, bez ikakvih problema.

uglavnom, vrlo ugodna trgovina.
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2014., 22:14   #28
Dr_faca
Premium
Moj komp
 
Dr_faca's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 289
Svaka pohvala za centro,poslao par upita na mail,odmah odgovoreno,dogovorio preuzimanje u ducanu,prije preuzimanja nazvao i potvrdili mi da je stiglo kod njih.
Bez ikakve zamjerke...
Dr_faca je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2014., 00:31   #29
Campeonato
Premuim
 
Campeonato's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,746
Zadnjih godinu, dvije kupujem uglavnom kod njih, zasad nije bilo potrebe za reklamacijom, pa neznam kakvi su s te strane, ali kod kupovine komunikacija je u roku odmah, cijene odlične, uslužnost i ljubaznost na razini. I relativno su mi blizu
Jedina zamjerka, neprimaju amex na rate..
Campeonato je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2014., 12:00   #30
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor Campeonato Pregled postova
Zadnjih godinu, dvije kupujem uglavnom kod njih, zasad nije bilo potrebe za reklamacijom, pa neznam kakvi su s te strane, ali kod kupovine komunikacija je u roku odmah, cijene odlične, uslužnost i ljubaznost na razini. I relativno su mi blizu
Jedina zamjerka, neprimaju amex na rate..
Ista stvar, nedavno sam ih otkrio
Imaju dobro ponudu, nazovem ih telefonom, oni naruce, i za dan-dva pokupim to u ducanu koji mi je maltene u kvartu
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na