Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.03.2018., 21:02   #10501
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor tascam Pregled postova
čim spomeneš da je nešto dobro a nije Sony dižete se svi na zadnje noge.
Jedine dvije stvari kojima pridonosis temi su kako je oled rijesenje za mir u svijetu i ovo gore. Za ovo drugo ne vidim po kojoj osnovi. Osim sto sa forum.hr ekipom zakuhate stvari. Demokracija? Ovdje bi trebalo biti bas suprotno

Citiraj:
Autor santos Pregled postova
znaci da se nadovezem na ona 2 samsungova modela... jedino sta sam uspio naci je da jedan ima taj neki hybrid mode gledanja tv-a i headphone output, a drugi nema...

https://www.cena-vykon.cz/porovnani-...ung-ue43mu6172

da li uzet onda 6102? cijena je ipak znatno niza... minus je sta ga ima samo kod madjara (ako ga ima). uzeo doduse tamo vec jedan samsung starcima od 40 incha koji sad vec dura dobre 3-4 godine bez problema.
Vjerojatno samo verzija za druga trzista sa drukcijim/dodatnim tunerom. Ako nemas problema sa kupovinom u edigital, razlika u cijeni jest poprilicna ali 6172 u HG ima za 3700.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 00:09   #10502
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
Sony 65XD7505

mislim da mi je krepao HDMI 4 ulaz, inače na njega imam spojen komp i vidim da ne radi, probam spojit ps4, ne radi, max tv - ne radi

što činiti? da to idem nekako rješavat ili? imam još slobodnih HDMI-a. Neznam dal se to popravlja ili novi tv?
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.03.2018., 02:03   #10503
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Sony 65XD7505

mislim da mi je krepao HDMI 4 ulaz, inače na njega imam spojen komp i vidim da ne radi, probam spojit ps4, ne radi, max tv - ne radi

što činiti? da to idem nekako rješavat ili? imam još slobodnih HDMI-a. Neznam dal se to popravlja ili novi tv?
vjerojatno novi tv.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 02:09   #10504
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
Rijesio factory resetom

Inace na temi o garancijama i povratu novca smo zakljucili da bi prije lovu vratili nego novi tv dali
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 08:43   #10505
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Zašto novi TV ako krepa HDMI.
Bolji servis to riješi bez problema
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 09:09   #10506
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,525
Kakav novi tv, pa mjenja se matična ploča...
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 10:05   #10507
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
obrisano
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 11:06   #10508
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
Zašto novi TV ako krepa HDMI.
Bolji servis to riješi bez problema
dobro je znati, tenks
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 17:05   #10509
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 795
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Jedine dvije stvari kojima pridonosis temi su kako je oled rijesenje za mir u svijetu i ovo gore. Za ovo drugo ne vidim po kojoj osnovi. Osim sto sa forum.hr ekipom zakuhate stvari. Demokracija? Ovdje bi trebalo biti bas suprotno


Vjerojatno samo verzija za druga trzista sa drukcijim/dodatnim tunerom. Ako nemas problema sa kupovinom u edigital, razlika u cijeni jest poprilicna ali 6172 u HG ima za 3700.
Rista smatram te kvalitetnim forumašem nemoj da moram promijeniti mišljenje
tascam je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 18:06   #10510
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
A dobro jutro, na forumu nema demokracije, nit je treba bit.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.03.2018., 18:53   #10511
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 795
a niti jednostranačje
tascam je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 21:04   #10512
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor tascam Pregled postova
a niti jednostranačje
Ni slucajno. No ja ni ne vidim temu na taj nacin. Kada bi proletio kroz ovih 10g sto postoji, siguran sam da je jedina pristranost koju bi zamijetio ona prema boljim televizorima iz svog vremena. Sony je ovdje bio nista prije XE serije. I tako bi i trebalo biti. Promijenio sam puno TVa kroz godine ali nisam nikada kupio ni dva istog proizvodjaca zaredom, kamoli istu seriju.

Tema je hibrid konkretnih savjeta, rasprava o tehnologiji i prepirki koje su toliko pristrane da im je to jedini smisao. Ovo zadnje uopce ne pridonosi kvaliteti foruma. I uopce je stajem na niciju "stranu" kada to kazem.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 21:48   #10513
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Citiraj:
Autor Odinarius Pregled postova
@alengrosevic
Ne znam o kakvim problemima u reprodukciji u Kodiju na XE9005 govoriš, iz moje perspektive. Ja sam koristio milijun godina stari USB 2.0 WD disk od 250GB, jednako star Transcend USB 2.0 disk od 250gb, novi WD 3TB MyBook i Toshiba USB3.0 stick od 32gb. Filovi svih bitratea, uključujući native blu-ray fileove od 60GB (dakle ne remux ili rip, nego doslovno original bmw folder i sve to). 2160p ripove serija koji imaju po 12gb za 50min materijala. Kodi je sve progutao sa svih tih izvora. Nikad, ali baš nikad nije ništa ni pritrzalo, a gledao sam ju već više stotina sati. Taj Kodi je nešto najbolje ikad

Tako da provjeri medij na koji snimaš, digitalne stvari su takve, ponekad nelogično rješenje upali...

Imam ja pitanje o 9005. Jedino kad je slika znala "pritrzati" jesu scene kad se kamera pomiče po nekoj panorami, pa se zapravo čitav ekran pomiče udesno ili ulijevo. To je neovisno o fileu i mediju, mora biti da je karakteristika panela. Da li je to normalno, ima li neko objašnjenje? Postavke su mi ispravne (truecinema, high).
Po onim postavkama sa avforuma preporuka je stavit true cinema i low pod motion settings.Ja tak imam i nemam nikakvog pritrzavanja

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2018., 18:11   #10514
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Citiraj:
Autor Odinarius Pregled postova
@alengrosevic
Ne znam o kakvim problemima u reprodukciji u Kodiju na XE9005 govoriš, iz moje perspektive. Ja sam koristio milijun godina stari USB 2.0 WD disk od 250GB, jednako star Transcend USB 2.0 disk od 250gb, novi WD 3TB MyBook i Toshiba USB3.0 stick od 32gb. Filovi svih bitratea, uključujući native blu-ray fileove od 60GB (dakle ne remux ili rip, nego doslovno original bmw folder i sve to). 2160p ripove serija koji imaju po 12gb za 50min materijala. Kodi je sve progutao sa svih tih izvora. Nikad, ali baš nikad nije ništa ni pritrzalo, a gledao sam ju već više stotina sati. Taj Kodi je nešto najbolje ikad

Tako da provjeri medij na koji snimaš, digitalne stvari su takve, ponekad nelogično rješenje upali...

Imam ja pitanje o 9005. Jedino kad je slika znala "pritrzati" jesu scene kad se kamera pomiče po nekoj panorami, pa se zapravo čitav ekran pomiče udesno ili ulijevo. To je neovisno o fileu i mediju, mora biti da je karakteristika panela. Da li je to normalno, ima li neko objašnjenje? Postavke su mi ispravne (truecinema, high).


Ne znam jesi li detaljno čitao ali idem opet napisati.

Stick je ovaj (32GB):
http://www.adata.com/us/feature/145
Znači stick je dovoljan.
Televizor plus integrirani kodi šteka.
Vorke Z6 media player plus kodi ne šteka. Isti file, isti stick, samo sam ga premjestio na player.
Samim time vidiš da je stick dovoljno brz i da nije problem u njemu.

Film koji trza je ovaj:
Interstellar.2014.4K.UltraHD.BluRay.2160p.x264.DTS-HD.MA.5.1.AAC

Potraži ga na netu, ima ga na par mjesta. Stavio bih link ali ima ovdje korisnika kojima su takvi linkovi opasni. Maknuo sam ih iz tog razloga.

Drugo, ti gledaš film preko integriranog kodi-a. Vidio sam da npr dok gledam 4K UHD materijal u kodiu, slika nije tako detaljna i čista kao preko VLC playera npr. Možeš li pogledati i vidjeti da li ima razlike kod tebe? Ja sam primjetio.

Osim preko kodi-a, preko čega gledate filmove? VLC, MX player ili nešto treće?

Na telku sam spojio K400 tipkovnicu i u integriranom kodi-u sam uspio postaviti HR raspored i uredno prikazuje naša slova. Na samom televizoru nisam uspio, da li je to uopće moguće? Npr da u youtube ili browser upišem naša slova (čćšđž)? Očito negdje griješim, ali mi nije jasno gdje.

Hvala!
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2018., 19:57   #10515
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Citiraj:
Autor tascam Pregled postova
a niti jednostranačje
Pa gledajući sa strane, ti si isto zapeo za oled ko ostali za lcd. Oled je i meni bolji, no ne gubim vrijeme drugim ljudima pokušavati objasnit da na njihovim novim sonyima slika ne valja. Ak je njima dobra, kraj priče. Isto tako, kad spomeneš oled, ispada da su svi savršeni. Bogte, pa imaš oled za ispod 10 k kn, a bome imaš i za 50 k kn. Pa valjda ima između njih nekakve razlike, dakle postoje bolji i lošiji.

Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
Ne znam jesi li detaljno čitao ali idem opet napisati.

Stick je ovaj (32GB):
http://www.adata.com/us/feature/145
Znači stick je dovoljan.
Televizor plus integrirani kodi šteka.
Vorke Z6 media player plus kodi ne šteka. Isti file, isti stick, samo sam ga premjestio na player.
Samim time vidiš da je stick dovoljno brz i da nije problem u njemu.

Film koji trza je ovaj:
Interstellar.2014.4K.UltraHD.BluRay.2160p.x264.DTS-HD.MA.5.1.AAC
!
Dobro jesi ti probao pokrenut još koji uhd film ili sve zaključke temeljiš na tom Interstellaru? Meni se na grundigu zna dogodit da jednom u 6 mjeseci naletim na film koji trza. Provučem ga jednom kroz mkvtoolnix i problem riješen. Možda je taj interstellar kodiran na neki način koji tvoj tv nemre provarit.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE

Zadnje izmijenjeno od: fanATIk. 11.03.2018. u 20:06.
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2018., 20:26   #10516
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
ne, ne temeljim sve zaključke na jednom filmu, ali na tom konkretnom je to jako izraženo. Zamolio sam kolege koji imaju tv kao i moj (ili sličan) da probaju, čisto da znam da li to kod njih trza.

Zadnje izmijenjeno od: alengrosevic. 11.03.2018. u 20:43.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2018., 20:44   #10517
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
Ne znam jesi li detaljno čitao ali idem opet napisati.

Stick je ovaj (32GB):
http://www.adata.com/us/feature/145
Znači stick je dovoljan.
Televizor plus integrirani kodi šteka.
Vorke Z6 media player plus kodi ne šteka. Isti file, isti stick, samo sam ga premjestio na player.
Samim time vidiš da je stick dovoljno brz i da nije problem u njemu.

Film koji trza je ovaj:
Interstellar.2014.4K.UltraHD.BluRay.2160p.x264.DTS-HD.MA.5.1.AAC

Potraži ga na netu, ima ga na par mjesta. Stavio bih link ali ima ovdje korisnika kojima su takvi linkovi opasni. Maknuo sam ih iz tog razloga.

Drugo, ti gledaš film preko integriranog kodi-a. Vidio sam da npr dok gledam 4K UHD materijal u kodiu, slika nije tako detaljna i čista kao preko VLC playera npr. Možeš li pogledati i vidjeti da li ima razlike kod tebe? Ja sam primjetio.

Osim preko kodi-a, preko čega gledate filmove? VLC, MX player ili nešto treće?

Na telku sam spojio K400 tipkovnicu i u integriranom kodi-u sam uspio postaviti HR raspored i uredno prikazuje naša slova. Na samom televizoru nisam uspio, da li je to uopće moguće? Npr da u youtube ili browser upišem naša slova (čćšđž)? Očito negdje griješim, ali mi nije jasno gdje.

Hvala!
Slika ti je drugacija preko kodia jer ne podrzava hdr a ti pustas hdr koji vlc podrzva a to vidis kad stisnes action menu i picture dal je hdr signal prepoznat.Pise u kutu gornjem desnom hdr.U kodiu te baca u njegov menu i gotovo.

Meni je za youtube dovoljan samo glas.x9005 fantasticno radi sa glasom.Doslovno sve kaj mu kazem pretvara u tekst bilo na engkeskom ili hrv jeziku.Browser prek telke je katastrofa.

Ja koristim archos video player i njegove codece sa marketa i radi fantasticno.Sam skida titlove sa open subtitles.Obavezno iskljucit audio boost u playeru jer trza zvuk i slika onda.

Ako netko zna bolji player nek vice.
Ali s automatskim skidanjem titlova

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2018., 20:50   #10518
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
Slika ti je drugacija preko kodia jer ne podrzava hdr a ti pustas hdr koji vlc podrzva a to vidis kad stisnes action menu i picture dal je hdr signal prepoznat.Pise u kutu gornjem desnom hdr.U kodiu te baca u njegov menu i gotovo.

Meni je za youtube dovoljan samo glas.x9005 fantasticno radi sa glasom.Doslovno sve kaj mu kazem pretvara u tekst bilo na engkeskom ili hrv jeziku.Browser prek telke je katastrofa.

Ja koristim archos video player i njegove codece sa marketa i radi fantasticno.Sam skida titlove sa open subtitles.Obavezno iskljucit audio boost u playeru jer trza zvuk i slika onda.

Ako netko zna bolji player nek vice.
Ali s automatskim skidanjem titlova

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Hvala na informacijama, to me zanimalo.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2018., 21:21   #10519
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
A ja svoj monitor (dell u2515h) spojio na dvb-t tuner i vanjski stereo sistem (harman kardon hk3370 + zvčnici mission m62i). Iako nisam očekivao čuda ipak me dell monitor iznenadio prilično kvalitetnom slikom domacih sd kanala. Koliko je zapravo bitno naletjet na dobru ips matricu sa solidnim kontrastom i prikazm boja ovdje je vise nego očito. Prema mom misljenju za sd ovo je bolje nego samsung tv 40mu6402 sto sam imao do nedavno, iako dotični ima razvikaniji va-panel
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2018., 21:28   #10520
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Pa onako, za ocekivati bi bilo da 2.5x veca povrsina izgleda losije u SD bez obzira na panel ili kontrast.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2018., 21:39   #10521
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Detaljnost slike je definitivno bolja na monitoru a takodjer prikaz boja mi se čini bolji. Sa mrvicom ambi svjetla u prostoriji slika je stvarno odlična. U mraku je crna nesto slabija nego na samiju ali ne puno. Ono sto je najbitnije ne primjecujem gutanje detalja u sjenama. Kod samsungovog tv-a me zivciralo malo kaj se za sd signale ne može isključiti overscan tj slika je uvjek zumirana po vertikali.
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2018., 13:16   #10522
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,155
Kodi ne podržava hdr? Hm, to bi objasnilo neke stvari, npr. zašto mi se nije činilo da hdr videi izgledaju išta bolje od sdr. Pripisao sam to i tome što sam jako smanjio brightness pošto ovaj tv bude tako svijetao da bole oči. Hm, vrijeme za daljnje igranje...

VLC sam probao kad sam tek kupio TV i trzao mi je. To su napisali i na rtingsu i onda sam ga maknuo jer sam mislio da je Kodi savršen program. Em mi je sve što postoji progutao bez i najmanjeg trzanja, em automatski skida titlove, em ima strašno brzo sučelje.
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2018., 13:44   #10523
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
Trebala bi mi 2 TVa za apartmane, po mogućnosti SmartTV do 1500-2000 kn/kom. Plaćanje kešom, "pickup" in-place ili online- svejedno. Any suggestions?
Naštancate dnevno postova u ovoj temi da vas se ne može popratit
Bullet1 je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2018., 16:49   #10524
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
Citiraj:
Autor Odinarius Pregled postova
Kodi ne podržava hdr?
podržava, ali ne svi uređaji. osim nvidia shielda ima ih još:
MINIX U9
Zidoo X9S
Himedia Q5/10
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2018., 21:58   #10525
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
podržava, ali ne svi uređaji. osim nvidia shielda ima ih još:
MINIX U9
Zidoo X9S
Himedia Q5/10
Pa kodi kao software ne podrzava hdr.Ni shield ni nijedan nece dat hdr sliku ili se varam?
Ima netko sa shieldom ovdje?

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2018., 19:58   #10526
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
mora radit kvragu.
ili ja krivo čitam.
pogotovo s912 i s905x procesori.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2018., 13:07   #10527
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
Citiraj:
Autor Bullet1 Pregled postova
Trebala bi mi 2 TVa za apartmane, po mogućnosti SmartTV do 1500-2000 kn/kom. Plaćanje kešom, "pickup" in-place ili online- svejedno. Any suggestions?
Naštancate dnevno postova u ovoj temi da vas se ne može popratit
Itko išta?
Bullet1 je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2018., 14:56   #10528
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
A za taj budzet, smart ili ne, stvarno se mozes voditi onom kupi onaj s najduljom garancijom kojeg mozes naci
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2018., 21:05   #10529
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
mora radit kvragu.
ili ja krivo čitam.
pogotovo s912 i s905x procesori.
Ali to je za komp.Ja sam mislio za android verziju kodia.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2018., 23:33   #10530
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Može preporuka neke dalekovidnice cca 4000-4500kn
Razmišljao sam o nekih 49". Znam da je pravilo "što veća to bolja" ali stvarno ne bi išao preko 49" jer sa 2,8m SD slika izgleda ko palačinka.

Smart funkcija mi nije bitna jer u bližoj budućnosti planiram složiti neki Linux media centar koji će biti spojen na nju.

ako se za spomenuti novac može dobiti nešto kvalitetnije u 43" dijagonali onda bi to kupio.

Znam da ću na kraju potrošiti više nego planiram ali ajmo reći da je 4500kn maksimum.
skitnica je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na