Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.04.2010., 19:57   #3031
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor duuh Pregled postova
Ja sam mislio da smo u raspravi govorili o nekakvim uobičajnim i recimo novijim komponentama, slažem se da postoje iznimke (starije stvari ili iznimno skupe stvari) za koje je potreban duži rok isporuke.

Ali ako ti npr. otiđe asrockova ploča od 440kn za am3 procesor (koju je valjda uzelo i drugih milijun ljudi) oni imaju dužnost preksutra isporučit novu a ne čekat 2 tjedna.
Nemaju takvu dužnost, dapače. Starost, vrsta, model ili neka druga slična karakteristika robe ne znači da zamjena / servis može biti napravljena odmah, kao što ni starost ili "egzotičnost" robe ne znači ni da se mora čekati tjednima na servis. Sve ovisi o konkretnom primjeru i nitko tu ništa posebno ne može učiniti, "pogurati", "narediti" ili nešto slično.
Ako je nekome nešto kritično i za servis je bitno da bude "odmah" (bez obzira da li to bio isti dan, par sati itd.) takve stvari se rješavaju na druge načine.
Isto tako, unificiranjem nabave robe / koncentracijom nabave kod pojedinog dobavljača dobar dio problema se da riješiti brže.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2010., 12:35   #3032
vercetti
Premium
Moj komp
 
vercetti's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,224
Ukoliko narucim proizvod preko webshopa, platim uredno prema ponudi koju mi dostave
i onda dobijem poziv nakon 2 dana da proizvoda trenutno nema na lageru,
vec ce stici za par dana, no da ce cijena biti mozda malo veca od one sto sam uplatio.

Da li je dopusteno takvo podizanje cijene sa njihove strane, nakon sto sam uredno i na vrijeme izvrsio i platio obaveze sa svoje strane ?
vercetti je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.04.2010., 14:54   #3033
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Rino Pregled postova
Nakon 40-ak dana natezanja s EVGA USA i EU (jer grafa je za Američko tržište te ne znam kako je kao takva uopće prodana u Europi) konačno se EVGA NL ponudio da ju zamjeni neispravnu 8800GT za 9800GTX+!

Na frendu je da odluči hoće li pristati ili ne (troškovi slanja bili bi oko 130Kn)!

Da li bi prije RMA bilo pametno to javiti HR carini (račun i potvrda o RMA) tako da ga poslije ne hebu...gdje i kome to u carini prijaviti?
Update: EVGA 8800GT poslana prije 2mj...danas stigla zamjena...EVGA GTX260 SC...s 3g garancije...što reći nego respect EVGA!
__________________


Zadnje izmijenjeno od: Rino. 15.04.2010. u 15:11.
Rino je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2010., 15:07   #3034
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor vercetti Pregled postova
Ukoliko narucim proizvod preko webshopa, platim uredno prema ponudi koju mi dostave
i onda dobijem poziv nakon 2 dana da proizvoda trenutno nema na lageru,
vec ce stici za par dana, no da ce cijena biti mozda malo veca od one sto sam uplatio.

Da li je dopusteno takvo podizanje cijene sa njihove strane, nakon sto sam uredno i na vrijeme izvrsio i platio obaveze sa svoje strane ?
Ne moras prihvatiti, dapače. A ako je i plaćeno, mogu ti dati robu po toj cijeni ili vratiti pare.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2010., 15:07   #3035
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Jel platio carinu ili kakve troškove? EVGA FTW!
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2010., 15:09   #3036
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Jel platio carinu ili kakve troškove? EVGA FTW!
Oslobođen carine i PDV-a...ipak se radi o RMA!

EDIT: Šteta samo što EVGA više nema u Hr!
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2010., 19:03   #3037
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Trgovina: diskon24
Predmet: notebook
Slucaj: notebook strgan, pola displaya ispunjeno mrtvim pikselima i totalno neispravan notebook (naravno bio original zapakiran i sve)

Proslo je par dana, dali imas pravo na onih 7 dana i zamnjenu robe ili vracanje novca ili moras davati notebook u servis.

Pitam zato jer sam imao slucaj da sam kupio Asus N6600GT GS te kako je ta grafa bila cca 2200 kn dok su recimo Gainward 6600GT GT bile cca 1600 kn...a ovi vise nisu imali nijednu Asus, odmah sam drugi dan dobio povrat novca bez problema.

Drugi slucaj: Corsair H50....receno da ima bracket za am2, ali naravno prva serija nije imala i vracena mi je lova isti dan.

Dali imas pravo na zamjenu notebook-a ili povrat novca u roku tih 7 dana?
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2010., 09:28   #3038
PH7
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zg
Postovi: 5
Situacija je sljedeca.

8800GT je prestala raditi, kao zamjena je ponudjena 9800GT sto mi ne odgovara, trebala bi mi opet 8800GT(za SLI).

Koje su moje opcije?

Je li moje shvacanje zakona da ako mi vec ne mogu dati isti proizvod kao zamjenu, da mi trebaju ponuditi karticu iste cijene koju sam ja platio za svoju graficku ispravno?

A ako to ne naprave, krse zakon o zastiti potrosaca, clanak 5, stavku 2;
"Trgovac je dužan, na zahtjev i prema izboru potrošača, proizvod koji ima nedostatak zamijeniti novim ispravnim proizvodom ili mu vratiti iznos plaćen za taj proizvod, odnosno sniziti cijenu ili, uz suglasnost potrošača, otkloniti nedostatak na proizvodu."

Zahvaljujem na pomoci
PH7 je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2010., 09:40   #3039
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor PH7 Pregled postova
Situacija je sljedeca.

8800GT je prestala raditi, kao zamjena je ponudjena 9800GT sto mi ne odgovara, trebala bi mi opet 8800GT(za SLI).

Koje su moje opcije?

Je li moje shvacanje zakona da ako mi vec ne mogu dati isti proizvod kao zamjenu, da mi trebaju ponuditi karticu iste cijene koju sam ja platio za svoju graficku ispravno?

A ako to ne naprave, krse zakon o zastiti potrosaca, clanak 5, stavku 2;
"Trgovac je dužan, na zahtjev i prema izboru potrošača, proizvod koji ima nedostatak zamijeniti novim ispravnim proizvodom ili mu vratiti iznos plaćen za taj proizvod, odnosno sniziti cijenu ili, uz suglasnost potrošača, otkloniti nedostatak na proizvodu."

Zahvaljujem na pomoci
Da, krivo si shvatio. Dužni su ti popraviti karticu ili ju zamjeniti sa ispravnom. Ako ju zamjene, dužni su ti dati novu garanciju.

9800GT = 8800GT tako da ce ti normalno raditi u SLI, a ako se misliš natezati s njima, onda pozivanje na ovaj članak ne vrijedi jer se odnosi na proizvod s nedostatkom - to smo prošli već 10ak puta.

Ugl, na njima je da ti ponude drugu karticu, ti možeš prihvatiti ili odbiti, ali na kraju krajeva oni su svoj dio obavili legalno. 9800GT nije slabija, jedino ako je riječ o nekom green modelu ili modelu sa lošim hlađenjem.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2010., 10:54   #3040
PH7
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zg
Postovi: 5
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Da, krivo si shvatio. Dužni su ti popraviti karticu ili ju zamjeniti sa ispravnom. Ako ju zamjene, dužni su ti dati novu garanciju.

9800GT = 8800GT tako da ce ti normalno raditi u SLI, a ako se misliš natezati s njima, onda pozivanje na ovaj članak ne vrijedi jer se odnosi na proizvod s nedostatkom - to smo prošli već 10ak puta.

Ugl, na njima je da ti ponude drugu karticu, ti možeš prihvatiti ili odbiti, ali na kraju krajeva oni su svoj dio obavili legalno. 9800GT nije slabija, jedino ako je riječ o nekom green modelu ili modelu sa lošim hlađenjem.
Ok, thnx.

Ponudjen je green model u zamjenu za golden sample, sto je problem jer je jezgra za 100MHz sporija itd...
Sto sada?
PH7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.04.2010., 11:01   #3041
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Reci da nisi zadovoljan, da želiš model koji je po frekvencijama i hlađenju jednak ili bolji od reklamirane kartice, ili predloži neku drugu karticu u zamjenu.

Koja trgovina je u pitanju?
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2010., 15:39   #3042
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
9800GT = 8800GT tako da ce ti normalno raditi u SLI, a ako se misliš natezati s njima, onda pozivanje na ovaj članak ne vrijedi jer se odnosi na proizvod s nedostatkom - to smo prošli već 10ak puta.

malo sam proguglao i nalazim samo da to nije moguce bez bios flasha....
Nije da sam se pretrgnuo od pretrage... pa me ispravi ako grijesim.

Ali ako je tako - ja bi tu trazio identicnu u zamjenu jer zamjena nije +adekvatna situaciji.
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2010., 14:12   #3043
PH7
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zg
Postovi: 5
Evo javljam se sa malim zakasnjenjem.

U pitanju je ADM, kartica je poslana nazad u ovlasteni servis(ne znam kod koga, tko je uvoznik za Gainward? Asbis? ) jer ja nisam pristao na zamjenu, vidjet cemo daljnji razvoj situacije.
PH7 je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2010., 19:20   #3044
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor PH7 Pregled postova
Evo javljam se sa malim zakasnjenjem.

U pitanju je ADM, kartica je poslana nazad u ovlasteni servis(ne znam kod koga, tko je uvoznik za Gainward? Asbis? ) jer ja nisam pristao na zamjenu, vidjet cemo daljnji razvoj situacije.
Nemoj ni pristati ili bar nek kompenziraju nekako (recimo boljom karticom koja nadmasi taj sli)...
Ukoliko nedaju ja bi napisao prijavu jer zamjena je neadekvatna tvojim potrebama.

Obvezno napisi tu sta je bilo.....

Zadnje izmijenjeno od: Alfa_R. 23.04.2010. u 19:34.
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2010., 14:56   #3045
extremepc
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Okolica Zagreba
Postovi: 306
Dosao sam do zakljucka da jako puno robe/komponente koje kupim su prakticki otvorene, tj originalna amabalaza je otvorena/maknuta. Tako npr uzmem jucer Z-2300 u technomaxu i vidim da je kutija zatvorena trakom REN PROM (veleprodaja) i mislim si ok zatvorili su kutiju svojom trakom da se zna da je roba od njih a ne originalno od logitecha. Dođem kuci otvorim kutiju i imam sta vidjeti, apsolutno sve je vec bilo otpakirano i na vrlo jeftin nacin je opet bilo zapakirano, cak su se jos vidjeli tragovi prstiju na subwooferu s obzirom da je crne boje.

Ok zvucnici rade, nisu osteceni ali pitam se sa kojim pravom i zbog cega oni uopce imaju otvarat te kutije??? Zasto stvari koje otpakiraju i nedaj Boze koriste smatraju i nazivaju pod novim??? Za mene nesto sto je otvoreno vise nije novo??

Još bih razumio da su isti bili kao predlozak u ducanu pa su bili izvadeni i vraceni nakon nekog vremena ali sam saznao da su u biti apsolutno svi bili otvoreni kao i moji (kolega je kupio koji dan prije).


Isti slucaj s vemilom danas unus mediom puno puta sam kupio komponente koje nisi zapakirane celofanom, isto npr u admu sam uzeo maticnu plocu, nije imala originalnu ambalazu na sebi i jos su mi unutra ubacili hard disk koji sam takoder narucio pa sam ga trazio dobrih pola sata u praznim kutijima dok nisam skuzio di je...


Po meni je to otvaranje kutija i otpakiravanje totalno nepotrebno i izbija sumnje...mogo je neko bez ikakvog problema cijelo vrijeme korisiti tu komponente pa je u trenutku prodaje samo vrati u kutiju...po meni to nije novo...i fakat ne kuzim zasto to rade...
extremepc je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2010., 16:17   #3046
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
Cesto se "ubacuje" jamstveni list unutra ili hr manual, dok se na neke artikle koje je nemoguce otvoriti bez kidanja ambalaze cesto nalijepi izvana jamstveni list (Microline, M-san).

Primjetio sam da neki cak stavljaju serijski broj (inventurni) na komponente. Na jednom racunu (Logitech z-5450) sam nasao i serijski broj control centra, sto znaci da su otvarali i vadili van da bi ocitali.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online   Reply With Quote
Staro 25.04.2010., 17:51   #3047
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor extremepc Pregled postova
Ok zvucnici rade, nisu osteceni ali pitam se sa kojim pravom i zbog cega oni uopce imaju otvarat te kutije??? Zasto stvari koje otpakiraju i nedaj Boze koriste smatraju i nazivaju pod novim??? Za mene nesto sto je otvoreno vise nije novo??
Oni mogu otvarati kutije, mogu ubacivati i izbacivati iznutra stvari po volji (recimo, kabele za pisače, jamstvene listove, uputstva itd.).
To što to za tebe nije više novo to je tvoj problem.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2010., 12:38   #3048
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
ajmo jedno pitanje pa vaš odgovor i mišljenje

frendu je crkla Gigabyte MA770-DS3 matična. kupljena, gdje drugdje nego u vemulju. i sad kreće situacija:

Zovem Unusmedia-u, objasnim im situaciju da je ploča kupljena u Vemilu u srpnju 2008, te ima jamstvo u Vemila do srpnja 2010. kaže on meni: "da, shvaćam, ali morat ćete kontaktirati Lost d.o.o. jer su oni ti koji su sada generalni distributer za Gigabyte.

Zovem Lost d.o.o., kaže lik: "da, to je njihova standardna priča. Naime, mi smo u pregovorima, nismo još ništa konkretno dogovorili za RMA. Znat će se sve kroz mjesec-dva"

Zovem opet Unuse, i kaže mi lik: "Da, vemil i informatika vrbani su u stečaju i nemaju novca za pokrivanje RMA, a unusmedia nema ugovor sa gigabyteom, te gigabyte asortiman naručuje od microlinea. Jedina opcija vam je kontaktirati Gigabyte direktno, te vidjeti sa njima kako će vam to ONI riješiti"

e sada, jel imao ko ovakvu peripetiju i kako mu se razvila? šta da se radi??? hvala.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2010., 12:48   #3049
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
pa šta ti ne piše na garantnom listu ko je uvoznik (kada je kupljena)?
ako je to lost d.o.o ,odi drito njima ,malo je blesavo jer ispada da isključivo vemil mora slat stvari na rma !što da je garancija vemila istekla al od proizvodača još vrijedi?
znači drito uvozniku na reklamaciju.

meni se ovo čini na prebacivanje loptice drugome...
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2010., 12:53   #3050
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Uvožnjak je VE-MIL d.o.o., Rudeška cesta 140, 10000 Zagreb
a za lopticu se slažem. ajde, dajte mi neki konkretan odgovor
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2010., 13:04   #3051
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
heh,zahebana situacija
vemil bivši / lost sadašni uvoznik /faza dogovora od 1-2 mjeseca (što nužno ne znači da bu bilo "partnerstva") , i ako se dogovore ...još mjesec dana čekanja dok servis napravi svoje...
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2010., 13:09   #3052
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Da, to znam i sam. više bi mi koristio kakav konkretan odgovor, nhf
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2010., 13:18   #3053
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
konkretan odgovor je, da nazalost nemas puno izbora... mozes kontaktirat direkt gigabyte rma ili mozda sacekat mjesec-dva (da se lost preuzme reklamacije)

inace uvoznici za Gigabyte u HR su: Microline, Vemil (bivsi) i Lost (odnedavno)...

mozes probat kontaktirat i microline, al vjerovatno ce odbit rma...
nathan.fake je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2010., 13:25   #3054
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Jesi pokušao pitati GB?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2010., 13:41   #3055
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
to je više bilo cinizam na situaciju.
a opcija 3-kupit polovnu i čekat da se zbroje unus i lost?nakon servisa ju proda i vrati lovu/ili proda ovu polovnu?
naravno ako mu je hitno i ako ga svi otkantaju(a vjerojatno budu).
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2010., 14:59   #3056
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Microline se pravi grbav, nije njihov uvoz.
Ve-mil ne postoji, Anusmedija nema veze sa njima
Lost još za sada nebi to.

dakle, ostaje mi Gigabyte. Ma on je ovako i onako kupio novu matičnu, to mu i je cilj, da kad dođe nova da ju proda odma.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2010., 21:26   #3057
sultz34
uglymadafaka
Moj komp
 
sultz34's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: eternalrecession
Postovi: 478
E , moj Drug ..... kod mene ista spika od 10mj prosle godine

Gara istekla u 3. mjesecu , trgovina izvan Zg u kojoj je proizvod (vga Gigabyte HD3870) kupljen , prekinula biznis s Ve-Mulj , prebacuju loptu di god ( na Microline i ostale ..)
, samo nemoj njih zvat i dosadjivat' , jer oni su tu da prodaju , a za RMA ih boli kita .

Totalno ista spika , po direktivi . Joj , znate , bas tu firmu ne primamo . A sve mbo im Giga , samo 1 Asus . I grafe im Giga .
Pa koga oni hebu ... Onog tko se da , ocito.
Ne pomaze ni prijetnja drz.inspektoratom , a privatna tuzba ....hm , znaju da se 1% ljudi odluci na taj korak .

Na kraju , ipak probao majlat Gigabyte , prije ubacivanja u pecnicu na 7-8 min @ 220 C .

I kao sto to obicno biva izvan hebenog balkana , kultura do jaja i sad cekam novu grafulju , bez carine i pdv-a , nadam se ( ak je RMA , ondak ne bi trebali gulit' ).

Ak' bude dobro , pofalit' cu Điđabajt do neba . (4830 , 4770 , 5750 , ko zna )
Ak' ne , ondak poslije pice , dok je rerna topla , zna se .....

A hebeni Anus trebamo svi GRUPNO tuzit . Prijedlog da se negdje stavi na stick i skupljamo ljude , jer nas ima hrpa .

I tak u ovoj hebenoj drzavi prolazi bezobrazluk i pljacka , pa da prekinemo malo niz .
__________________
Neću žvaku, 'oću kusur.
sultz34 je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2010., 00:11   #3058
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor sultz34 Pregled postova
E , moj Drug ..... kod mene ista spika od 10mj prosle godine

Gara istekla u 3. mjesecu , trgovina izvan Zg u kojoj je proizvod (vga Gigabyte HD3870) kupljen , prekinula biznis s Ve-Mulj , prebacuju loptu di god ( na Microline i ostale ..)
, samo nemoj njih zvat i dosadjivat' , jer oni su tu da prodaju , a za RMA ih boli kita .
O kakvoj tocno trgovini izvan zg koja ne suradjuje sa vemilom je rijec? Bivsa poslovnica vemila ili sta to tocno?
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2010., 12:56   #3059
ThePornstar
Premium
Moj komp
 
ThePornstar's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: -
Postovi: 4,394
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Microline se pravi grbav, nije njihov uvoz.
Ve-mil ne postoji, Anusmedija nema veze sa njima
Lost još za sada nebi to.

dakle, ostaje mi Gigabyte. Ma on je ovako i onako kupio novu matičnu, to mu i je cilj, da kad dođe nova da ju proda odma.
Nažalost, nemoj previše očekivati od Gigabytea, ili da budem precizniji: nemoj ništa očekivati od njih!
Najprije će te vodit kroz standardne postupke tipa ccmos, bla bla... I na kraju kad se stvarno ustanovi da ništa ne pomaže, odyebat će te u roku odmah, jer oni nisu krivi za situaciju s vemilom. Najbolje od njih će bit da kontaktiraš distributera i probaš se s njima dogovorit da, kad šalju komponente k njima, strpaju i tvoju. No naravno, to je na trošak distributeru.
Mislim piši im, ali iz mojeg iskustva Gigabyte je
__________________


CPU: Intel i5 8250u

RAM: 16 GB

VGA: Intel UHD 620

SSD1: Samsung PM981 NVMe 256 GB

LCD: 14" Innolux N140HCG-GR2 (low power, 400 nits)

OS: Win 10 Pro x64

Battery: 57 Wh internal






ROM: Android 9

Zadnje izmijenjeno od: ThePornstar. 27.04.2010. u 14:02.
ThePornstar je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2010., 16:16   #3060
sultz34
uglymadafaka
Moj komp
 
sultz34's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: eternalrecession
Postovi: 478
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
O kakvoj tocno trgovini izvan zg koja ne suradjuje sa vemilom je rijec? Bivsa poslovnica vemila ili sta to tocno?
uprav' tak' ... bivša poslovnica Ve-mila

a sto se tice Gigabyta ....danas stigao paket iz Tajvana , 0 kn
Nisam mogao vjerovat' , a sinoc mislim o tome hoce li doci sta za mjesec , dva

-------------------------------------------------------------
HD4850 512gddr3 GV-R485ZL-512H Zalman kuler i driveri , zapakirano mbo kutiju
-------------------------------------------------------------

isprobao prije sat vremena , radi sve , jedino sto nisam dobio garu ,
ali necemo preko kruva pogače tražit .
Pogotovo što sam sve otpisao , bar u Hr ,
poslano 15.04.2010 , prije doslo iz Tajvana u Hr , nego iz Zg do mene ...
tako da ... Gigabyte

odgovor na moj prvi upit .....samo pitao koje su moje opcije
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Thank you for your kindly mail and inquiry. Sorry to hear that your dealer is out of business, please provide us the following information for confirmation and handling usage:
1. Complete serial number
2. Complete model name (confirm if GV-RX387512HP is correct)
3. If possible, the copy (or image) of the receipt
4. Contact information (name, phone number, fax number, address)

Besides, please prepare the card ready that our distributor might arrange the pick up service. Sorry for the inconvenience and we appreciate your understanding as well.

Best Regards,
GIGABYTE TECHNOLOGY
----------------------------------------------------------------------------------------------------
1. mail poslao 08.04. , tek 13.04 poslao slike vga i racuna , 15.04 grafa poslana iz Tajvana , drito ...

A 6 mjeseci me u Hr vozaju ko majmuna i prebacuju lopticu .
Nacionalni sport , bili bi prvaci da uvrste u olimpijadu .

Dajte da se skupimo za tuzbu Ve-mulja aka Inf.Vrbani aka AnusMedia ...
Ne zelim ni lipe , samo da ih shebemo i pokazemo da ne mogu biti bezobrazna stoka ...
ovako nista , shebali hrpu ljudi i jos jedna Hrvatska prica vise ....
__________________
Neću žvaku, 'oću kusur.

Zadnje izmijenjeno od: sultz34. 27.04.2010. u 16:36.
sultz34 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na