Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.06.2009., 11:00   #1
Barracuda
Registered User
Moj komp
 
Barracuda's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 14
*NOB*Mrcine traže igrače IL-2 Sturmovika 1946

Sve ljubitelje avio simulacije IL-2 Sturmovik 1946,

u ime klana *NOB* Mrcine, pozivam da nam se pridružite u našu letačku eskadrilu. Traže se piloti lovci koji imaju želju za timskim letenjem, treniranjem i sudjelovanjem u coop misijama sa i protiv drugih eskadrila a prije svega koji su željni dobre zabave i druženja u zraku sa letačkom simulacijom IL-2 Sturmovik 1946.
Od vas se traži samo ozbiljnost i poštivanje timskih kolega a zabave i zezancije će biti na bacanje.

Inače, klan *NOB* Mrcine jedan je od najpoznatijih multigaming klanova u Hrvatskoj te se je nakon pet godina postojanja, kako na domaćoj tako i na stranoj gaming sceni, odlučio na otvaranje još jedne sekcije pod nazivom Mrcinačka IL-2 eskadrila uz već postojeće (CoD4, HL2 mod - Insurgency, Ka-50 Black Shark).
Trenutno IL-2 sekcija broji šest članova koji svojim marljivim radom i treningom nastoje biti sve bolja i brojnija. Rezultati će doći sami po sebi dok potencijala i volje ima na pretek. Naravno da se možete prijaviti i za druge sekcije, bilo bi nam izuzetno drago ali ovaj put naglasak stavljam za IL-2 sekciju čiji sam ujedno i zapovjednik. Ako vam se svidjelo letjeli u single playu protiv AI, online iskustvo je neizmjerno bolje, a znanje stečeno protiv kompjutera upotrijebite protiv žive sile, i to je to. Nikakva filozofija.

Za sve ostale informacije oko pristupa eskadrili ili bilo čega vezano za klan *NOB* Mrcine, slobodno nas posjetite na našoj web adresi www.mrcine.org ili me kontaktirajte na:

MSN: barracuda_051@hotmail.com
mail: pegasus051@yahoo.com
xFire: barracuda444

Obrazac za prijavu

Stojim vam na raspolaganju 24/7.

Očekujemo vas da barem probate. Ništa ne možete izgubiti već će te biti bogatiji za jedno novo iskustvo. Tek tada sami procijenite da li je to za vas ili nije. Nemojte odbaciti nešto što niste ni probali. Nitko ne grize, viče niti vrijeđa nekoga. Poštovanje i prijateljstvo na prvom mjestu, naravno uz veliku dozu zabave.

Za sada toliko i veliki pozdrav u ime svih *NOB* Mrcina.

Zapovjednik Mrcinačke IL-2 eskadrile
*NOB* Brane "Barakuda"

__________________

Barracuda je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2009., 12:36   #2
Hunt.ONE
ЬГΛY.Z0ИЗ
Moj komp
 
Hunt.ONE's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Sisak
Postovi: 258
mogao si dodati i za COD4 sekciju odmah :P
__________________
This post is copyrighted ©
Hunt.ONE je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.06.2009., 13:23   #3
Barracuda
Registered User
Moj komp
 
Barracuda's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 14
__________________

Barracuda je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2009., 13:28   #4
Barracuda
Registered User
Moj komp
 
Barracuda's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 14
Citiraj:
Autor Barracuda Pregled postova
Naravno da se možete prijaviti i za druge sekcije, bilo bi nam izuzetno drago....

Da si malo bolje čitao .......


__________________

Barracuda je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na