Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.11.2018., 10:30   #6211
goran047
Premium
Moj komp
 
goran047's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: zg
Postovi: 135
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Tješka grješka, sad se kupuje, a ne prodaje

ma nisam prodao ali tesko mi je to gledat pa pizdim
goran047 je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2018., 13:49   #6212
FikiMrcina
Premium
 
FikiMrcina's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 128
Dokupljujem ovim redom za holdanje:
BTC, ETH, EOS, PAY, ARK, LTC
Mislim da je na long run vrhunski buy bilo sta sad zapravo...

Sto se trejdanja tice, shortao sam ZEC na 117€ i sad cu uc nazad...
FikiMrcina je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2018., 16:10   #6213
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,850
Citiraj:
Autor goran047 Pregled postova
ma nisam prodao ali tesko mi je to gledat pa pizdim
Prodaj sve i adio... Samo vječiti optimista ovdje vidi nekakvu nadu... Ovo je 1y graf...

buljaka je online   Reply With Quote
Staro 20.11.2018., 17:06   #6214
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,062
Evo pronađen krivac za kripto potop:
https://twitter.com/JimBTC/status/1064854774028427264
kopija je online   Reply With Quote
Staro 20.11.2018., 19:45   #6215
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Zar stvarno ljudi ne znaju zašto potop? pa hash wars je u tijeku, bitcoin grupe se "tuku", kad se to riješi ići će opet sve gore.
lit je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2018., 20:54   #6216
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,734
Ali gledaj... bitcoin kao takav je stvarno tehnoloski zaostao... realna vrijednost mu pada svakim danom... zato su i nastali forkovi i forkovi forkova... jer se pokusava unaprijediti tehnologija... a pola ekipe zeli, pola ne, pa se i mineri raspadnu na pola, pa nastane fork forka pa se opet i hash raspadne na dva dijela... a to sve samo steti "original" BTC... mogu se oni svadjati dokle hoce, ali istina je da BTC nema smisla za globalnu upotrebu u svakodnevnom trgovanju. Stvarno se bojim da ce kakav fork BTC-a ili XRP preuzeti nadmoc, a BTC mozda i na nulu.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2018., 22:13   #6217
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Što se mene tiče BTC može na nulu jer se slažem s time da im je tehnologija zastarjela. Ima puno boljih blockchain rješenja koja bi trebala biti na vrhu. Ovo će po meni biti kopija dot com svijeta. Yahoo, AltaVista, Geocities itd. su bili hitovi nad hitovima a danas ih nema nigdje.

Stoga siguran sam da će se to dogoditi i ovdje. Sad što će preživjeti ili čak možda i ne vidimo još prave winnere, kao što ni u vrijeme AltaViste nismo znali za Google.
Jedno je sigurno, blockchain tehnologija je tu i ostaje, kao što je tu i Web, pitanje je samo tko će preživjeti ili doći iz nule kao: PayPal, Facebook, Uber, Instagram, Whatsapp, Airbnb itd.
lit je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2018., 00:29   #6218
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,734
I ja vjerujem da će se dogoditi to i ovdje, samo se nadam "ne još"... još jedan pump BTC-a bi morao biti prije sljedećeg dumpa i nove valute, samo se možda načekamo koju godinu do tada. Svi trenutni altovi su doslovno šitcoini, mada ima ih par iole ozbiljnih, XRP, XMR, ETH, LTC, ali i ti coini su šitcoini naspram onog što nude ovi forkovi forkova BTC-a i tu bi stvarno moglo biti ozbiljne podjele ekipe.

Mene najviše brinu kineski rudari sa tisućama ASIC-a za BTC jer su svi forkovi i dalje na istom algoritmu i lako se može desiti da svi sa BTC pređu na ABC... kažem brinu jer imam nešto novaca u BTC i to hodlam, a sad je kasno za vaditi van...
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2018., 16:03   #6219
Jooco
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
BTC.. je pod manipulacijom

Ako velike banke (smart money) vide negdije mogucnost za zaradu, oni ce uciniti sve da tu zaradu poberu.
Crypto je naspram tradicionalnih burzi ipak velika prilika za brzi i veliki novac (bez obzira na ne reguliranost trzista i stoga veci rizik)..
Svi veliki potencijani ulagaci zele kupiti BTC i ostale valute kada je cijena nisko, no znaju, ako pocnu kupovati BTC sa velikim kapitalom, on ce zbog vrlo malog volumena trzista, zacas doci na 20.000 ili vise ..
Zato iniciraju manipulaciju trzista kako bi kupili BTC cim jeftinije (oni su bar stari majstori u toj igri, vec mozda 200godina..)
Zato, ne trebamo se narocito uzrujavati ako BTC padne na 3400$ ili po nekima cak i do 1800$.. To je dobro, tko moze na tim niskim cijenama dokupiti valuta, treba to obvezno i uciniti, tko ne moze, treba hodlati.
Zakljucak: svasta se moze dogoditi ali to da BTC nece ponovno nekad otici na 20.000 i puno preko 20.000$, to se ne moze dogoditi.. Sad imamo bear market i imat cemo ga jos godinu i kusur a poslije toga cemo rasti nekoliko godina.. ja to tako vidim..

Zadnje izmijenjeno od: Jooco. 22.11.2018. u 16:21.
Jooco je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2018., 17:49   #6220
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,186
ha čuj ako i fulaš projekciju a ja vjerujem i nadam se da hoćeš, ništa te ne košta otvorit novi račun na forumu
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2018., 12:50   #6221
Euhenio
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 47
Citiraj:
Autor Ziher_ Pregled postova
Samo da potvrdim da ovaj shop funkcionira. Dobio Ladger danas nakon tjedan dana. Sad ne znam dal da ga otvorim jer sam kripto pretvorio u fiat a kakva je situacija ne cini mi se mudro drzat kripto- ili druga ideja kuput nazad kripto kad se jos sroza - tak bi teoretski trebal zaradit. Hm ilj cu sve puknut na moj robot nek drobi. Ugl ladger novi neotpakirani imam i sad sta sa njim
Ali navedeni link radi pa navali narode
Euhenio je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2018., 13:23   #6222
k31k0
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 119
Imate Ledger Nano S trenutno na www.ledger.com na 50% popusta (Black Friday).

Poslano sa mog Redmi 5 Plus koristeći Tapatalk
k31k0 je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2018., 13:47   #6223
Euhenio
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 47
Citiraj:
Autor k31k0 Pregled postova
Imate Ledger Nano S trenutno na www.ledger.com na 50% popusta (Black Friday).

Poslano sa mog Redmi 5 Plus koristeći Tapatalk
mene je ovo doslo 450 kn- ne znam koliko dojde na sluzbenoj stranici sa popustom
Euhenio je offline   Reply With Quote