Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Rezultati ankete: PS3 ili Xbox 360
PS3 13 32.50%
Xbox 360 27 67.50%
Glasači: 40. Ne možete glasati na ovoj anketi

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.02.2009., 10:11   #1
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
PS3 ili Xbox 360

Prošlo je podosta vremena od kad su se dotične konzole pojavile..Sigurno ima puno onih koji mogu obrazložiti zašto su se odlučili baš za nju. Zanima me vaša mišljenja i iskustva s dotičnima. Koja konzola ima svjetliju budućnost i kolko su igre zastupljenije kod jedne ili kod druge?Jel grafika usporediva međusobno i jel bolja od PC (računajući da na PC-u možemo igrati na max. high det.)? Čuo sam da se xbox 360 nerjetko zna pregrijavati?
Bravo je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 10:48   #2
gamer007
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 24
Uzmi radje Xbox360.Istina je da se pregrijavao al ove nove serije vise ne.Sto se tice igrica xbox ima daleko veci izbor a po raznim testovima koje sam gledao multiplatformski naslovi izgledaju puno bolje na xboxu nego ps3.I imas cip znaci igre mozes skidat s neta i przit na 8,5gb dvd,a kog plejke bi trebao kupovat orginale po 500kn.
gamer007 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.02.2009., 11:31   #3
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
Pa dobro nisu više po 500kn oko 350 se kreče većina...
Bravo je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 12:03   #4
gamer007
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 24
Ok recimo da se krecu po 350 al koje stare igre platinum naslovi ili polovne igre.Svi novi naslovi kostaju 500-550kn.Al i da su sve igre 350kn mislim ono racuna koliko bi potrosio para godisnje na 10ak igrica,a za xbox skines s neta
gamer007 je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 12:06   #5
Tomo
Re-Registered User
Moj komp
 
Tomo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 627
Pregledao sam cijeli net i svasta sam procitao i jedino kaj ti objektivno mogu rec je ovo:

1) Uzmi PS3 ako ne brijes na igrice (godisnje do 5komada) i ako zelis od PS3-ja imat multimedia centar
2) uzmi x360 ako brijes na igrice

Ako ti nije problem placat igrice 200-500kn, onda PS3, a ako je onda X360
Tomo je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 12:07   #6
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Mišljenja su podjeljenja oko tog u neku je ruku box dobar a u neku ps3...Dajem prednost ps3 iz mnogo razloga..Što se tiće igri,zamjena rabljenih igri se vrši na veliko što po forumimam što po oglasnicima...
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 12:48   #7
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
PS je šampion imo u svakom pogledu.Ali taj faktor da nema čipa već dvije godine od izlaska,me tera da se pitam hoće li ga uopće biti.Naravno,konzola od 4000kn,za koju još moram kupovat igre kojima je cijena čisti bezobrazluk,ne prolazi.
Znači,na mjestu autora teme bi nevoljko kupio XBox i glasam za to.

Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Mišljenja su podjeljenja oko tog u neku je ruku box dobar a u neku ps3...Dajem prednost ps3 iz mnogo razloga..Što se tiće igri,zamjena rabljenih igri se vrši na veliko što po forumimam što po oglasnicima...
Neke igre bi ja osobno makar htio sačuvat.Za 550kn po DVD ne postoji isprika.Od svih platformi PS3 je najbezobrazniji po tom pitanju.
Inače,prejeben sig.Gdje si ga našao?
žile je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 13:08   #8
velorien
Premium
Moj komp
 
velorien's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 347
PS3 je napredniji što se featuresa tiče (BlueRay dvd, dobar je za media centar) no čipa/moda za backup kopije vjerojatno neće nikad biti zbog sustava zaštite. Imho, PS3 zbog Media Centra se ne isplati jer je skup, za tu cijenu sklepaš puno, puno bolji računalni media centar.

Što se igara tiče ne sviđaju mi se naslovi na PS3, tj. svi koji mi se sviđaju su izašli i na Xboxu/PCu. Jest da ima Metal Gear itd., ali isplati li se zbog 2-3 ekskluzive iskeširat toliko novaca, i kasnije još toliko bacat na igre. Da ne govorimo da Sony stalno gubi ekskluzive te na kraju ispada svejedno što imaš.

Xbox 360 ima puno bolji online servis/gaming (jest da nije besplatan, ali 60 kn mjesečno nije puno), bolje igre (subjektivno afkors), puno pristupačniju cijenu i mogućnost modanja. 12 kn za igru je puno manje od 200, 350, 550 kn za jednu igru. Nedostaci Xboxa su sklonost pregrijavanju i iznenadnom rikavanju, no taj rizik je znatno smanjen s novijim generacijama konzola. Ako ti se i desi, ima raznoraznih jednostavnih fixeva, ljudi koji popravljaju takve stvari, a ako kupiš modani s garancijom i to je to. S tim da imaš raznoraznih dodataka za bolje hlađenje koji dođu 150 kn, a možeš i sam improvizirat. Rizik kvara je malen, ali postoji.

Što se grafike tiče između Xboxa i PS3 nema apsolutno nikakve razlike. Konačna presuda: Kod mene Xbox pobjeđuje jer ima bolje igre i jeftiniji je u svakom pogledu.
Na kraju završna riječ: Konzole se kupuju zbog igara, a ne zbog pranja suđa i kuhanja kave.
velorien je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 13:11   #9
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
@žile klikni na sig..Što se tiće ps3 igri,ja obično se mjenjam s ekipom a i opet imaš rabljenih igri od 100-350kn..A i opet vani kupiš igru po 350kn dok je kod nas 550..tak da...
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 13:20   #10
velorien
Premium
Moj komp
 
velorien's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 347
A opet platiš 12 kn koju god hoćeš igru na Xboxu i za jednu rabljenu od 100 ti kupiš 8 komada. I da ne govorimo da se moraš namučit ko hors da bi uopće našao neku rabljenu igru za 250 kn, a kamoli 100. A ako hoćeš izvana kupovat komotno uračunaj put/poštarinu u tu cijenu. Za zamijene pričate kao da se svi na svijetu hoće mijenjat za bilo koju igru.
velorien je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.02.2009., 13:31   #11
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor velorien Pregled postova
A opet platiš 12 kn koju god hoćeš igru na Xboxu i za jednu rabljenu od 100 ti kupiš 8 komada. I da ne govorimo da se moraš namučit ko hors da bi uopće našao neku rabljenu igru za 250 kn, a kamoli 100. A ako hoćeš izvana kupovat komotno uračunaj put/poštarinu u tu cijenu. Za zamijene pričate kao da se svi na svijetu hoće mijenjat za bilo koju igru.
sve to stoji,ali...zaboravi na online igranje s tim piratskim igrama,a ban ti je zagarantiran,samo je pitanje vremena,a i s tim kolko si rekel da ptreba plačat mjesečno?60kn..čuj možda nije puno al nije ni malo,pošto sve to imam badava na ps3,a da ne govorim da ne moram strahovat kad če me ko "skinut"dok igram online radi piratizacije..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 14:06   #12
velorien
Premium
Moj komp
 
velorien's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 347
Pa zato ako hoces igrat online kupis original, kao i na bilo kojoj drugoj platformi. Fora je da imaš opciju igranja backup igara.
Sto se Xbox Livea tice ne znam, nisam igrao na njemu i ne znam u cemu je u prednosti nad PS3, no obicno je konsenzus da je online gaming nesto prejebeno na Xboxu i da se PS3 može slikat. Ne kažem to ja, nego eto ljudi koji su imali prilike igrat na oba sustava.

Evo jedne dobre usporedbe: PS3 vs. Xbox 360 - Dve godine kasnije

Zadnje izmijenjeno od: velorien. 17.02.2009. u 14:28.
velorien je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 19:45   #13
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Jel ima novi GranTurismo za PS3? Nema. Odgovor je jasan
Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 20:45   #14
Bokygs
Premium
Moj komp
 
Bokygs's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb/Gospic
Postovi: 105
Definitvno Xbox zbog istih razloga kao i drugi što ti kažu da ga uzmeš
Bokygs je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 20:51   #15
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor gamer007 Pregled postova
Ok recimo da se krecu po 350 al koje stare igre platinum naslovi ili polovne igre.Svi novi naslovi kostaju 500-550kn.Al i da su sve igre 350kn mislim ono racuna koliko bi potrosio para godisnje na 10ak igrica,a za xbox skines s neta

Dobijes RROD placas online igranje sto naravno sa igrama skinutim sa neta mozes zaboraviti...
BTW: krivo si informiran sto se tice cijena evo GT5 prologue kupio za 100 kuna, Fight Night za 150, Wipeout HD za 120 kuna, sad nabavljam MGS4 za 150 kuna, Uncharted za 150kn itd itd... (rabljene naravno)
Takoder i Killzone 2 za 260 kuna novu novcatu neotvorenu uskoro nabavljam...
Tako da ti prica o igrama od 550-600 kuna nedrzi vodu prijatelju

A sto se tice eksluziva za Xbox, skoro sve mozes na kompu mozes igrati Mass Efect, Gears of War 1 npr

PS3 all the way

A o naslovima koji tek dolaze nema potrebe previse pricati
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 21:02   #16
velorien
Premium
Moj komp
 
velorien's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 347
Skoro sve možeš igrat na kompu koji te dođe 3-4000 kn, dok Xbox platiš 1600 kn. Mislim da nije isto baš.
velorien je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 21:06   #17
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor velorien Pregled postova
Skoro sve možeš igrat na kompu koji te dođe 3-4000 kn, dok Xbox platiš 1600 kn. Mislim da nije isto baš.
Da koji model konzole? koliko sam ja upucen ARCADE sto dobijes snjim sve? (nema harda koji naravno nemozes ugraditi obicni 2.5 kao za komp nego njihovo govance neko koje 3 puta skuplje i Online nikakav) tako da si na konzoli od 1600 kuna sa arkadnim igrama, rade nadi Snes na hrelicu
Nista i 33% su ti sanse da ce crknuti
Kupovanje rabljenoga Xbox-a zaboravi jedino ako je od dobroznanoga frenda dok 60 ili 80gb PS3 ti se krecu vijene od 2200-3000 kuna najcesce...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 21:22   #18
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Xbox 360 iz raznih razloga, ali necu se svadati zato sto mi je dosta tih xbox playstation svada.
__________________
[Project] Silent Bandwidth Killer [56k Warning!]
I ja imam na ploci.
pipe je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 21:28   #19
velorien
Premium
Moj komp
 
velorien's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 347
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Da koji model konzole? koliko sam ja upucen ARCADE sto dobijes snjim sve? (nema harda koji naravno nemozes ugraditi obicni 2.5 kao za komp nego njihovo govance neko koje 3 puta skuplje i Online nikakav) tako da si na konzoli od 1600 kuna sa arkadnim igrama, rade nadi Snes na hrelicu
Nista i 33% su ti sanse da ce crknuti
Kupovanje rabljenoga Xbox-a zaboravi jedino ako je od dobroznanoga frenda dok 60 ili 80gb PS3 ti se krecu vijene od 2200-3000 kuna najcesce...
Pa s Arcadeom možeš igrat koje god igre hoćeš, i nije 33% šanse nego je 6-7% šanse za krepavanjem
Nije to PS3 da moraš instalirat igre na hard. Ako hoćeš HDD uzmeš Premium sa 60gb diskom za 2200 kn.
velorien je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 22:00   #20
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Ja sam imao Xbox 360 i igrao sam dosta na PS3u i moram reći, što se tiče samog gejminga xbox je po meni bolji. Što se tiče Xbox live i ps3, najveća je razlika što kod ps3a imaš dojam ko da igraš protiv botova jer svaki 20. ima nekakav headset. Dok na xboxu (kako se djeli headset uz xbox, osim uz arcade) velika većina ga koristi.
Što se tiče multimedije(neznam za ps3) xbox je oke, dosta sam streamao videa sa kompa na xbox i jedino čime sam razočaran je u tome što ne čita .mkv, HD moraš gledat u .wmv u kojem je teško naći HD filmove. Da to riješe xbox bi bio predobar za te pare nemreš sastavit komp koji će vrtit zahtjevne igre i puštat HD bez štekanja
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 22:01   #21
gamer007
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 24
Citiraj:
Dobijes RROD placas online igranje sto naravno sa igrama skinutim sa neta mozes zaboraviti...
BTW: krivo si informiran sto se tice cijena evo GT5 prologue kupio za 100 kuna, Fight Night za 150, Wipeout HD za 120 kuna, sad nabavljam MGS4 za 150 kuna, Uncharted za 150kn itd itd... (rabljene naravno)
Takoder i Killzone 2 za 260 kuna novu novcatu neotvorenu uskoro nabavljam...
Tako da ti prica o igrama od 550-600 kuna nedrzi vodu prijatelju
RROD se dobivao na prvim serijama konzole sad su jako male sanse,a i ako dobis odneses u Sophos lab imas garanciju na modanu konzolu.Igre hm to polovne nabavljas tako jeftino i imas neke veze a ekipa koja nije tako snalazljiva a to ej nekih 70% klinaca koji idu u osnovnu koji su PS3 uzeli samo zato sto je to Sony i imali su ps2 pa nastavljaju tradiciju oni ce placat punu cijenu
gamer007 je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 22:46   #22
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
PS3,nema dileme,a sad dolazi ekskluziva godine killzone 2,demo igral,mogu reč da je to novi benchmark koji bi trebalo stavit u novi 3dmark,a mislim da je to igra kaj bu neki radi nje konzolu kupili...A večina kaj dolazi za komp,dolazi i za box...
@velorien,ne inst.cijela igra na hard,neg neka manjina,radi lakšeg učitavanja,ipak su igre na BR,spram boxa koji je na DL,a neću ni pomislit kak bu ubuduće dok bu igre bile veče,onda bu trebalo 3-4dvd-a..
Al velim,svak zna svoje,ovo je bezveze jel svak ima svog favorita,bez obzira ko kaj pričal sa strane,a ovo "rasprava"može trajat unedogled.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 22:57   #23
velorien
Premium
Moj komp
 
velorien's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 347
Pa znam, ja sam svoje rekao u pocetku (znaci ako nisi pri lovi i volis igre na Xboxu uzmes njega, ako volis igre za PS3, a i nije ti bed davat astronomske sume za igre uzmes PS3), ali sad eto kad se javljaju ljudi s raznoraznim argumentima tu sam da iznesem protuargumente. It's fun!

Što se tiče Killzonea 2, eto ti primjera igre koju ne volim igrat (pucačina s plitkom pričom i grafikom kao glavnim adutom), ali tko zna, možda netko voli takve (znam da sam u manjini)
Inače na Xbox možeš instalirat igre na hard i onda pokretat s njega, masovno se ubrza loading i sl.
velorien je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 23:07   #24
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
BTW: krivo si informiran sto se tice cijena evo GT5 prologue kupio za 100 kuna, Fight Night za 150, Wipeout HD za 120 kuna, sad nabavljam MGS4 za 150 kuna, Uncharted za 150kn itd itd... (rabljene naravno)
Takoder i Killzone 2 za 260 kuna novu novcatu neotvorenu uskoro nabavljam...
Tako da ti prica o igrama od 550-600 kuna nedrzi vodu prijatelju
To možda dođe tako nekim poznanstvima ovakim onakim i ljevim stranputicama.Ja naravno nemam nikako nabavit original osim u Algoritmu,kao i većina ljudi,tako da se ipak cijena iz trgovine treba uzimati kao ona meritorna.
A da ne govorimo o tome kako si tu i sa tim naslovima natuko pozamašnu svotu,a samo jedna igra vrijedi para kojima je plaćena,a to je po meni MGS4.
Ma kakvi,svaka čast Sonyu,ali bez čipa uporabljivost mu je na razini Sega Mega Drive II na žute kazetice.
Iako priznajem,da su to dvije ekvivalentno uporabljive konzole,prije bih imao Sony (čitaj da obje imaju čip),bez obzira na razliku u cijeni ja bi bez trunke razmišljanja glasao za PS3.
Mislim,naravno da vi sebi morate na neki način opravdati tu pozamašnu investiciju u PS3,ali budimo realni-bez čipa ona je promašena jer 10000kn u dvije godine iole rekreativnijeg igranja-no go
Mislim,ja imam PS2,XBox nikad nisam ni vidio,a PS3 me ne zanima niti ga mislim kupit,objektivno govorim bez trunke fanboyizma.Činjenice su na mojoj strani,a one govore da Sony sa PS3 posluje sa gubitkom.Zašto,kristalno je jasno.PS3 se uzima zbog igara.Ako one dođu petinu cijene konzole,ne postoji nikakav način kojim se to može opravdat.To je primarni razlog,a .mkv i ostale drkalame mogu samo biti bonus.Očito da niti on nije dovoljan.

Citiraj:
Autor velorien Pregled postova
Što se tiče Killzonea 2, eto ti primjera igre koju ne volim igrat (pucačina s plitkom pričom i grafikom kao glavnim adutom)
Ljudovi,kakve bogove pucačine bez miša i tipkovnice?Može li se to i s volanom igrat?
žile je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 23:28   #25
h-tomek
Scuderia Ferrari Marlboro
Moj komp
 
h-tomek's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Maranello
Postovi: 94
Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
Jel ima novi GranTurismo za PS3? Nema. Odgovor je jasan
Ima. Gran Turismo 5 Prolouge, a krajem godine bude i puno izdanje. Kupovale su mame sinekima posebno izdanje PS3 s uključenim Prologueom.
__________________
Scio me nihil scire!
h-tomek je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 23:55   #26
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Citiraj:
Autor h-tomek Pregled postova
Ima. Gran Turismo 5 Prolouge, a krajem godine bude i puno izdanje. Kupovale su mame sinekima posebno izdanje PS3 s uključenim Prologueom.
Moze ga spasiti jedino ako i cip budu prodavali u paketu

Imam takodjer PS2 i ni na kraj pameti mi nije kupovina te megapreserantske blu zrakan konzole.
Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 23:59   #27
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor žile Pregled postova
To možda dođe tako nekim poznanstvima ovakim onakim i ljevim stranputicama.Ja naravno nemam nikako nabavit original osim u Algoritmu,kao i većina ljudi,tako da se ipak cijena iz trgovine treba uzimati kao ona meritorna.
Krivo ako imas pristup internetu imas i pristup jeftinijim igrama to sto se ti nisi npr u stanju snaci je tvoj i samo tvoj problem jer na CRO-PS3 forumu admin uzima narudzbe za igre tipa killzone 2 za max 300 kuna...
Drugo mozes i sam naruciti bes ikakvih problema... ali ako se tebi vise svida odanost Algoritmu be my guest

Citiraj:
Ljudovi,kakve bogove pucačine bez miša i tipkovnice?Može li se to i s volanom igrat?
Bullshit, isto sranje kao da igras Pes recimo Boks ili neku sportsku igru na tastaturu i mis, fail na kvadrat ukoliko nemas kontroler...

Citiraj:
Pa s Arcadeom možeš igrat koje god igre hoćeš, i nije 33% šanse nego je 6-7% šanse za krepavanjem
Nije to PS3 da moraš instalirat igre na hard. Ako hoćeš HDD uzmeš Premium sa 60gb diskom za 2200 kn.
33% je tocna brojka faila Xbox-a kao konzole od 28milja prodanih...
Btw sto sa igrama na koje ide instal?
http://www.crunchgear.com/2008/11/24...install-sizes/
Jos jedan fail

Citiraj:
Što se tiče Killzonea 2, eto ti primjera igre koju ne volim igrat (pucačina s plitkom pričom i grafikom kao glavnim adutom), ali tko zna, možda netko voli takve (znam da sam u manjini)
Inače na Xbox možeš instalirat igre na hard i onda pokretat s njega, masovno se ubrza loading i sl.
Ocito nisi procitao niti jedan review igre, pogledao filmic niti vidio u zivo kako ta igra funkcionira...
Pogotovo kako si naglasio da se igra bazira na SP-u ti je totalni fail


No dobro povjest se ponavlja izgleda i ove generacije tako se pljuvalo i po PS-u 2 kada je izasao pa je ispalo da je najprodavanija konzola u povijesti...
Ali da budem upotpunosti iskren dosta dugo sam razmisljao i vagao dali Xbox ili PS no MGS4, God Of War 3, Wipeout, GT5, Killzone 2, Heavy Rain, Uncharted, Nadam se Shadow of Colossos 2 su odlucili naspram Halo-a Mass Efecta i gears of Wara koje sam igrao na kompu.... takoder jedna od eksluziva Dead Rising2 ide multiplatform...
Ostalo je sve multiplatform...

Citiraj:
Moze ga spasiti jedino ako i cip budu prodavali u paketu
Dizel mi smrdi na Wii
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2009., 00:03   #28
bili-rw
Superbad
Moj komp
 
bili-rw's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Milky Way
Postovi: 39
Citiraj:
Autor h-tomek Pregled postova
Gran Turismo 5 Prolouge, a krajem godine bude i puno izdanje...
hahahah da da. isto tako se govorilo da ce gt5 izaci paralelno s dolaskom ps3, pa nas evo u 2009 i ove godine MOZDA izade jupiii. koje legende
__________________
A pretty please, a pretty please, pretty please,
Get the hell away from me
bili-rw je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2009., 00:04   #29
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Ja sam zapravo iznenađen koliko je ljudi u hr kupilo ps3 s obzirom na standard i to kaj nema pirata za njega. Ovdje su Xbox i ps3 dva različita svijeta a ključne stvari u nečijem izboru neće biti koja je konzola grafički naprednija ili koje ekskluzive imaju nego jel neko voli igrat preko neta i par igara godišnje il mu je draže u startu imat odmah 100 naslova po 10kn. Da jedni druge uveravaju/razuvjeravaju kaj je bolje i isplativije stvarno nema smisla
Da se razumijemo niti jedna konzola više nema šanse da ponovi uspjeh playstationa1 i 2 na ovim prostorima. Naprimjer 2000/2001 godine kad se pojavio ps2 malo ko je zapravo doma imao računalo iz više razloga, prvo jer su u mulitimedijalnom smislu bila slabo opremljena, internet nije bio tako raširen a cijene računalnih komponenti su bile astronomske. kupit komp samo radi igranja igara je bio totalno neisplativ i tu se stvorio prostor za uspjeh relativno jeftinih konzola a jednostavna piratizacija i dostupnost igara potjerali su prodaju ps2 u nebesa.
Danas je stanje bitno drugačije, neusporedivo bolji komp se složi za puno manje para i doma ga već ima praktično svako. Možemo mi gledat ovako ili onako ali pored računala doma posjedovat i konzolu može biti normalno nama računalnim i gadget zagriženjacima ali po nekoj normalnoj logici je čista perverzija
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2009., 00:09   #30
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Dizel mi smrdi na Wii

Ma no, ako netko prodaje prethistorijski PS One, nek mi se javi na PM
Dizel je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na