Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.03.2015., 08:28   #1
cdanijel
Premium
 
cdanijel's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 267
Notebook pitanja/problemi

Lijepi pozdrav,
Imam par brzinskih pitanja pa bih cijenio svaku pomoć oko rješavanja.
a) Na Lenovo ThinkPadu X240 je jednostavno odvojiti vanjsku bateriju i koristiti samo unutarnju (autonomija pada sa nekih 8 sati na 3, ali mi je to nebitno, naglasak mi je na težini i veličini). Zna li netko gdje dobaviti poklopac za kučište koje ostane otvoreno nakon skidanja baterije jer je inače konektor za beteriju i još par stvari pomalo neugodno izloženo (ne pogledima nego mogućim utjecajima izvana).

b) Na Lenovo ThinkPadu T440 ne radi kontrola intenziteta svjetla; prije nekog vremena sam znao za rješenje, ali nekako je s vremenom znanje ishlapilo. Kako problem nije rijedak, molim dobru dušu da pomogne savjetom.

c) Povremeno radi posla moram sa sobom vuči priličnu količinu spisa, ali i HP EliteBook 8760w radnu stanicu. Ima li netko ideju gdje povoljno kupiti aktovku s kotačima ili bez u koju se to može staviti. Količina spisa je obično dimenzija 2-4 naslagana bunta papira.

d) Ima li netko ikakva iskustva s Lenovo ThinkPad Edge 540/550 serijom; konkretno me zanima robusnost i izdržljivost.

Hvala unaprijed na odgovorima,
Danijel
cdanijel je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2015., 10:31   #2
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Citiraj:
b) Na Lenovo ThinkPadu T440 ne radi kontrola intenziteta svjetla; prije nekog vremena sam znao za rješenje, ali nekako je s vremenom znanje ishlapilo. Kako problem nije rijedak, molim dobru dušu da pomogne savjetom.
Ovo bi moglo biti do drivera/sw-a za upravljanje funkcijskim tipkama. Nesto poput onog sto ima HP (quick launch buttons) pa kreni od toga.
Cuky je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.03.2015., 15:57   #3
cdanijel
Premium
 
cdanijel's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 267
Citiraj:
Autor čuks Pregled postova
Ovo bi moglo biti do drivera/sw-a za upravljanje funkcijskim tipkama. Nesto poput onog sto ima HP (quick launch buttons) pa kreni od toga.
Reinstalirao već.
cdanijel je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2015., 15:59   #4
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Gpu driver, monitor driver su ok (od proizvodjaca, ne od microsofta)?
Cuky je online   Reply With Quote
Staro 18.03.2015., 08:21   #5
cdanijel
Premium
 
cdanijel's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 267
@Čuks
Da, video driver je od Intela, monitor driver je od Lenova. Oba su skinuta s Lenovo support sajta.
cdanijel je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na