Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.02.2012., 15:11   #1
Alex1
Premium
Moj komp
 
Alex1's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Krapinsko-Zagorska županija
Postovi: 168
Flash player

Imam problema sa slikom pri gledaju online video materijala.
Javlja mi se da pri brzim scenama kao da framerate pada, pa izgleda kao da slika zastajkuje.
Dok recimo na you tube nemam tih problema ni na 1080p.

Mene zanima dali se može promjeniti player koji vrti online video materijale.
naime tu gdje mi zastajkuje video vrti nekakav JW player, dali je to ikako moguće promjeniti probati s drugim playerom?
Alex1 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2012., 15:24   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,322
Odi na Ninite i skini najnoviji Flash, Shockwave i druge programe iz kategorije Runtimes te usput deinstaliraj taj JW Player. Online materijal bi bez problema trebao odraditi Flash integriran u browser (koji browser koristiš?). Usput pogledaj i ovu temu.
Drugo je rješenje da raznim pluginovima za Firefox, Chrome ili Operu (npr. DownloadHelper za FF) skineš online video na svoj hard pa ga pogledaš direktno sa harda.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.02.2012., 15:51   #3
Alex1
Premium
Moj komp
 
Alex1's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Krapinsko-Zagorska županija
Postovi: 168
Koristim Chrome, skinuo sam i instalirao sve iz kategorije Runtimes. zatvorio sam chrome i ponovno pokrenuo, prvo mi je tražilo neke codece, kliknuo sam na find codecs i opet sve po starom, opet vrti JW player.
Evo neka netko proba kak kod njega ide
http://daclips.in/i6199r3cfeqh
Alex1 je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2013., 03:08   #4
de sign
Premium
 
de sign's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Nije prvi puta da imam problema sa Flash playerom. Neke verzije rade žešće probleme sa firefoxom (za ostale browsere neznam).

Danas kad sam se hrabro odlučio instalirat zadnji firefox i zadnju verziju flash-a, sve se uzjebalo. Učitavanje forumskih stranica sa youtube spotovima zapinje za poludit. Procesor radi na 100% 20-25 sec. Firefox se smrzne.

Napokon sam to uspio riješiti skinuvši flash verziju 10 koja sad puno bolje radi ali vidim da još malo štuca mada je puno bolje nego prije.
Nije mi to prvi slučaj sa flash-om. Sad me već pomalo lovi fobija od novih verzija flasha za firefox.
de sign je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2013., 19:12   #5
de sign
Premium
 
de sign's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Jel ima netko problema sa zadnjim Firefox i zadnjim Flashom?

Redovito mi Firefox javlja da je flash plugin u kurcu i daje mi opciju da ga ugasim ili nastavim!?

Inače, koristim Sandfoxie umjesto antivirusa i prije kad se dešavao problem sa flashom trebalo se u flashovoj konfiguraciji nešto ubacit da stvar štima. Sada i dalje stoji ta konfiguracija al flash i dalje radi probleme.
__________________
the secret
de sign je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na