Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.05.2010., 11:50   #31
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Si ih cuo?Djeluju impresivno zaista.
Jučer dobio tek narudžbu(zahtjev za slaganjem/izborom/štoveć) PC spikera i budžet,koliko sam pročitao o njima,ulaze mi najuži izbor,500kn imam na raspolaganju. Pitam se samo gdje nabaviti AMP. Speakeri sami za sebe su 330kn,pokušati ću sa ebay-em za kutijicu. Očekivana cijena je također 300tinjak kuna,sa speakerima prelazi 500 pa sam malo zahebao,ali pokušati ću to ugurati u budžet,možda ima polovnjaka.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2010., 12:01   #32
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,507
A budjeti i postoje da ih se probije Tekstovi na netu i mene zaintrigirali totalno,posebno pojacalo sigurno daje itekako rezultate,ali opet imam neku skepsu prema svima tim natpisima jer ko zna koliko toga je zapravo presutno sponzorirano,ovdje kad netko napise nesto iz prve ruke vjerujem da ne bude pod 'utjecajem',a dotad i genijalci hf500a ce sluziti svrsi.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2010., 12:24   #33
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Tako i ja računam,dok sve iskemijam,spojim,pritom nešto i shebem,pojesti će mi i tih 50tak kuna koliko mogu zaraditi fušarenjem,pa ebay,pa simo tamo, ideja je primamljiva i volio bi čuti rezultat kemijanjem sa pojačalom i tim spikerima,ali na kraju se izbor za 500kn obično svede na 3000A Geniuse,Stereo i analogno spajanje na komp.

Vidjet ću dal se može kod nas dobaviti uopće taj AMP,ako ne,skeptičan sam pomalo prema takvim stvarima sa ebaya,plodno tlo su za otvaranje, točno izraz koji sam rekao - fušarenje po njima,i slično,na kraju izvana izgleda savršeno,a unutra trećerazredne komponente. I prodaje se pod novo,ofc.

Da,ovi 500 su zgodni,sutra idem po njih. Ali idu odmah dalje,neću ih raspakiravati nažalost,volio bi rastegnuti malo spikere od 180kn,da vidim jel to čemu,i svojim ušima. Po tekstovima izvana,i onih poljaka,što li su već, koje sam opalio link,jesu. Itekako isplativi.

http://www.100mega.cz/obrazky/092009...D%C3%ADsla.jpg

Poljaci,Česi,whatever kad dođu na more..
thedream je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na