Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.11.2012., 20:06   #181
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
brane - dečec, smiri malo strasti..

alcem -btw,
SII: 125.3 x 66.1 x 8.5 mm
4300: 127 x 68 x 11

Da, širi je i deblji.. Neznam, evo ja ću ga uzeti nadam se ubrzo pa ću se također baciti na potragu za futrolu.. Ako što nađem postam ovdje
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2012., 20:10   #182
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
brane - dečec, smiri malo strasti..

alcem -btw,
SII: 125.3 x 66.1 x 8.5 mm
4300: 127 x 68 x 11

Da, širi je i deblji.. Neznam, evo ja ću ga uzeti nadam se ubrzo pa ću se također baciti na potragu za futrolu.. Ako što nađem postam ovdje
Dakle, probao sam jedno 10ak futrola, i izgleda da ga bas ta 2 - 2.5mm debljine hebu za bilo koju futrolu. Jedino zabavno u svemu tome je bila jedna prodavacica koja je cudno gledala mob i komentirala: "Da veliki vam je."
alcem je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.11.2012., 20:20   #183
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
brane2 - imaš pravo, oprosti što sam tako glupo reagirao.. Nekad tako glupo banem, a nema smisla.

alcem - ta voli velike,a? Valjda ćemo nać odgovarajući kondom za njega.. Potražit ću ja malo na iBeju ovih dana, lako naručim par komada..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2012., 20:35   #184
brane2
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: ivanec
Postovi: 6
Talking

Omerta sve pet...nisam takvo zlopamtilo...nećemo se ljutiti jedan na drugog nego ćemo uspjeti saznati što više možemo o ovim uređajima...ako nešto saznaš staviš ovdje...

Mene više zanima ovaj PAP 4040
brane2 je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2012., 20:52   #185
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Evo u elipsu kupih etui taman za 4300, 30kn, crn spuzvast, nije navlaka ali pase ko saliven, ima patent za zatvaranje. Izgleda da sa novim firmware-on kamera ne tilta, tj ne smrzava se kad se prebacuje prednja prednja zadnja.
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2012., 21:12   #186
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
Evo u elipsu kupih etui taman za 4300, 30kn, crn spuzvast, nije navlaka ali pase ko saliven, ima patent za zatvaranje. Izgleda da sa novim firmware-on kamera ne tilta, tj ne smrzava se kad se prebacuje prednja prednja zadnja.
U elipsu i ja vidjeh neki etui... ima kao neke kockice po sebi ili mozda kao plocice bez fuga? Totalno mi gay izgledalo, kao etui za manikir pribor pa nisam uzeo, a i neprakticno je kad je na patent.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2012., 21:54   #187
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Meni osobno su najbolje one futrolice koje imaju "jezičak" koji malo viri van, povuče se i mob "iskoči" iz futrole.. Takvu imam trenutno i takvu ću imati uvijek Mob se ultra brzo vadi van, ne može ispasti prilikom tog procesa, itd itd..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Zadnje izmijenjeno od: Omerta. 02.11.2012. u 22:12.
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2012., 21:58   #188
mad pepper
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Osijek
Postovi: 2
Pozdrav svima, model Prestigio PAP 4040. Zanimaju me iskustva sa baterijom jer sam totalno razočaran. Uz par kratkih poziva, 10-tak okinutih fotki i par puta pregledanog interneta, baterija jedva izdrži 12h Vidljivi su i nagli skokovi postotka baterije sa npr 66% na 51% i sl., te kad ju napunim do kraja, u prvih 20 min standby -a, 100% skoči na 92%. Baterija je bila napola puna prilikom prvog uključivanja (da li je to tvornički tako?)..

Molim iskustva drugih i eventualne prijedloge, da li imam koristi od garancije?

Zahvaljujem.
mad pepper je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2012., 22:51   #189
peltierzg
Premium
 
peltierzg's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 70
Nadogradio firmware na PAP4300DUO.20120907.v1.0.07 sve prošlo bez problema za 5 min.
Javim jel ima kakvih poboljšanja vezano za isti.

Vezano za silikonsku navlaku... Jel ima netko neki info? Da paše od nekog drugog telefona ili sl?

Pozz
peltierzg je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2012., 23:17   #190
salvarez
Premium
Moj komp
 
salvarez's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 269
Nisam stignul prije napisat, ali i ja imam samo riječi pohvale za model 4300. Onaj kome treba dual sim smartphone neće požalit ako si ga uzme. Prebacivanje zvanja s jedne kartice na drugu skroz jednostavno, propušteni pozivi označeni iz koje mreže su, sve kontakte lako pokazuje bilo da su sa sim kartice ili gmaila. Ja imam postavljeno da mi je preko tmobile data usage i na mjestu 1 , a vip kartica je na mjestu 2 za zvanje i poruke.
Mobitel fino leži u ruci, težak je. Jedina zamjerka su slušalice kaj dolaze s njim, kriminalno loše.
Gore je android 4.0.3 i ima 385MB memorije slobodno za aplikacije.

Evo dvije okvrine slike (nisu baš neka kvaliteta) usporedbe sa Galaxy S3 i iphone4 koje sam imao pri ruci:

S3 - http://www.pohrani.com/f/V/te/4ymZPYtw/photo.jpg
iphone4 - http://www.pohrani.com/f/2d/Ex/76Jmm...1102204409.jpg
salvarez je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.11.2012., 01:17   #191
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Ako se sefovi slazu, mozda bi bilo dobro ovu temu premjestiti pod smartfone..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2012., 01:45   #192
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Na zalost moram poreci sam sebe, prebacivanje kamere sa prednje na zadnju (i obrnuto) jos uvjek steka, tj. smrzne se program i umjesto slike koju vidi kamera ima crni ekran i tipke na ekranu ne reagiraju, tipke ispod ekrana rade pa se mogu vratit na desktop, cak i TaskManage-ru treba neko vrijeme da ugasi program zvan "fotoaparat".
Mislim da cu sutra do servisa da vide sta se da napravit po pitanju doticnog smrzavanja.
Nije mi bitna prednja mala kamera vise me brine da to nije pocetak nekog veceg kvara.
Sta se tice torbice, meni je super i nije mi "gay" ko sta lega @alcem kaze, to je pitanje ukusa, za 30 kn ce posluzit kao zastita investicije dok je u đepu + ja volim imat svog golog u ruci kad ga izvadim , a ne da mi ga nekakva futrola skriva
Jedno noob android "tačped" pitanje, jel postoji mogucnost da se tokom pisanja (sms, web, mail, itd...) ukljuce tkz kursor tipke da se mozes vratit u dio teksta koji si vec napisa da ispravis ili prepravis tekst, jer pikanje sa prstom po tekstu mi ocajno lose ide i dok naciljam riječ ili dio riječi dobijem popiz****s
Jos jeno noob pitanje, koji program preporucate za brovsanje mreze preko wlan-a (lokalna mreza doma i na poslu).
ps- admin ajde pliz preseli temu u pripadajuci dio foruma ili mozemo mi korisnici sami pocet tamo pisat, samo bi bilo dobro da se vecina postova preseli tamo radi kontinuiteta
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413

Zadnje izmijenjeno od: ante2. 03.11.2012. u 02:22.
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2012., 09:55   #193
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
1. Sta se tice torbice, meni je super i nije mi "gay" ko sta lega @alcem kaze, to je pitanje ukusa, za 30 kn ce posluzit kao zastita investicije dok je u đepu + ja volim imat svog golog u ruci kad ga izvadim , a ne da mi ga nekakva futrola skriva

2. Jedno noob android "tačped" pitanje, jel postoji mogucnost da se tokom pisanja (sms, web, mail, itd...) ukljuce tkz kursor tipke da se mozes vratit u dio teksta koji si vec napisa da ispravis ili prepravis tekst, jer pikanje sa prstom po tekstu mi ocajno lose ide i dok naciljam riječ ili dio riječi dobijem popiz****s

3. Jos jeno noob pitanje, koji program preporucate za brovsanje mreze preko wlan-a (lokalna mreza doma i na poslu).
ps- admin ajde pliz preseli temu u pripadajuci dio foruma ili mozemo mi korisnici sami pocet tamo pisat, samo bi bilo dobro da se vecina postova preseli tamo radi kontinuiteta
1. Futrola je kao što i samo ime govori.. Ti si u ovom slučaju vjerojatno mislio na neki silikonski case, ili tako neku zaštitu. Ja konkretno mislim na ovako nešto.

2. Da, to postoji naravno, samo "klikni" na text i pojavi ti se kursor kojeg držiš i "šetaš" se sa njim do željene pozicije (pored toga ako duže držiš pojave se i dva kursora sa kojima recimo možeš obuhvatiti text za copy/paste)

3. Definitivno preporuka za AirDroid (ako si na tako nešto mislio jer nisam baš shvatio što misliš reći sa "brovsanjem mreže").. Sa ovim programom se mob spaja sa kompom preko WiFi-a, preko PC-a se pristupa svemu što je na mobu, kao da je spojen kabelom na PC.. Uz to, mogu se pisati sms-ovi, i još brdo toga.. program je brz, efektivan i lijepo izgleda.. Ukoliko to nije ono što si pitao, svakako ga stavi i poslužiti će svojoj svrsi..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Zadnje izmijenjeno od: Omerta. 03.11.2012. u 10:49.
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2012., 11:27   #194
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
evo, prebacih temu u odgovarajući podforum.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2012., 12:31   #195
ivan gr_ozni
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: grad....
Postovi: 7
moze mala pomoc... prestao mi raditi mobilni internet, pokazuje mi da je ukljucen Data connection na glavnoj kartici, ali nema gore onog slova E i ne radi net naravno :/ ???
ivan gr_ozni je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2012., 13:11   #196
bokol
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Varaždin
Postovi: 31
Citiraj:
Autor brane2 Pregled postova
bokol...vidim da si iz vž-a,pa mi reci di si ti kupio svoj??
išao sam u zg. možda će ga links dobiti u skorije vrijeme

jedno možda glupo pitanje, al kako da idem u novi red dok pišem poruke? inače je tipkovnica jako slična kao u iphonea, ali tu gdje iphone ima tipku za novi red, prestigio ima neke glupe smajliće

Zadnje izmijenjeno od: bokol. 03.11.2012. u 13:19.
bokol je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2012., 20:03   #197
bad_ri
Registered User
Moj komp
 
bad_ri's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 87
Citiraj:
Autor mad pepper Pregled postova
Pozdrav svima, model Prestigio PAP 4040. Zanimaju me iskustva sa baterijom jer sam totalno razočaran. Uz par kratkih poziva, 10-tak okinutih fotki i par puta pregledanog interneta, baterija jedva izdrži 12h Vidljivi su i nagli skokovi postotka baterije sa npr 66% na 51% i sl., te kad ju napunim do kraja, u prvih 20 min standby -a, 100% skoči na 92%. Baterija je bila napola puna prilikom prvog uključivanja (da li je to tvornički tako?)..

Molim iskustva drugih i eventualne prijedloge, da li imam koristi od garancije?

Zahvaljujem.
meni baterija sa sličnim korištenjem izdrži 2 dana, ali drugi sim mi je aktivan samo za vrijeme radnog vremena
istina, nakon otkapčanja s punjača, postotak dosta brzo padne na 95, pa na 90%, ali iznenađuje me trajanje kad baterija dođe na 50%... dosta mi dobro drži i kad se približi na 15%, nije mi se ugasio nijednom.
bad_ri je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2012., 02:20   #198
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Malo sam maltretira telefon sa instalacijama i gledanjem videa i u jednom trenutku mi je javio da mu je baterija prevruca i da je izvadim van
Telefon nije bio mrtav hladan, ali bome je bio daleko od vruceg, ma ni mlak nije bio, reko bi temperatura dlana tj tjela (covjecjeg).
Jel se jos neko sretao sa ovakvom porukom ?
Nakon toga sam prestao gledati video (konkretno Supernatural ) pustio mob iz ruke i evo se "hladi" dok ovo pisem.
Hmmm jel to cijena male cijene uređaja ili mi njezno sugerira da kupim pravi tab ako ocu u krevetu gledat vido iz ruke

Jos ovo da spomenem, instaliro sam "Hacker's Keyboard" kao zamjenu za postojecu virtualnu tastaturu i za sada mogu rec samo "jeahhhhhhhhhhh radi i ima kursor tipke jeeeee " tj ocu rec za mene prava stvar, nema vise ciljanja rijeci i borbe sa malo skrolam malo oce copy malo oce paste, ovako imas kursor tipke pa setas po tekstu kako te volja ki čovk (ovo je ispravno napisano mislim riječ "čovk")
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2012., 10:33   #199
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Evo sam i ja primjetio jedan "problem". Touch ne radi dobro dok se mob puni. Dijelom je pomoglo koristenje bolje oklopljenog USB kabela, ali nije to to.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2012., 10:41   #200
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Hmm, a sad pak.. Dobro što je to s tim bug-ovima? :/

EDIT: Što se tiče futrole, odgovara vam ona za HTC Desire HD (prema dimenzijama uređaja), ja uzimam nešto ovako (istu takvu sad imam), imate još ovo..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Zadnje izmijenjeno od: Omerta. 04.11.2012. u 11:02.
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2012., 11:03   #201
bad_ri
Registered User
Moj komp
 
bad_ri's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 87
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Hmm, a sad pak.. Dobro što je to s tim bug-ovima? :/

EDIT: Što se tiče futrole, odgovara vam ona za HTC Desire HD (prema dimenzijama uređaja), ja uzimam nešto ovako (istu takvu sad imam), imate još ovo..
ja takvih bugova na 4040 nisam primijetio. niti štekanje s prebacivanjem kamere, niti ovi problemi s touchem dok se mob puni.
bad_ri je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2012., 11:07   #202
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
A i meni se nekako čini da je taj 4040 ispoliraniji, barem po vašim komentarima.
Vi koji imate 4300, napravite onaj update firmware-a ako već niste, provjeravajte ostale update-e, možda bude koja i za android ne mora to biti naravno nova verzija, već neke sitnice i slično..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2012., 00:07   #203
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Jos malo zabave
Krenem pisati novi SMS, kliknem onaj mikrofon na tipkovnici pa kaze:
"Unfortunately, Voice Search has stopped."
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2012., 00:28   #204
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Citiraj:
Autor alcem Pregled postova
Jos malo zabave
Krenem pisati novi SMS, kliknem onaj mikrofon na tipkovnici pa kaze:
"Unfortunately, Voice Search has stopped."
Da i meni je to javio, pogasio sam sve u TaskManageru pricekao 15 tak sekundi i sve radi kako treba, to mi se dogodilo samo jednom od kad ga imam (imam ga cca 10 tak dana).
Da se razumijemo generalno telefon je super ali ima musice sta je skroz razumljivo, ni apple telefon, ni samsungovi, ni HTC a o sony-ericsson (ili samo sony) necu ni pocimat, nisu bez musica, tako da je to za ocekivat (na zalost).
Usput budi receno lega ima Samsunga Galaxi S2 i kad je skinija zadnju plastiku da nesto napravi sa baterijom, ja sam malo bacija pogled na doticni plasticni pokopac i znate sta, plasitika straznjeg poklopca na 4300 modelu je hebana pancirna kosulja prema ovoj, samsung ko da ima poklopac od papira, e ono strah te uzet ga u ruke da ne pukne od sile teze , koja smijurija, a kao Galaxi S2 je bio top model , baterija im traje isto ko i nama sa (4300)
Tako da sta vise gledam svog to mislim da smo stvarno dobro prosli sta se tice omjer cjena/dobiveno, toliko dobro da se bojim da ih veliki igraci ne zatucu jer im ruse cijene/zaradu/(šišanje ovaca).
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413

Zadnje izmijenjeno od: ante2. 05.11.2012. u 00:49.
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2012., 01:24   #205
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
Da i meni je to javio, pogasio sam sve u TaskManageru pricekao 15 tak sekundi i sve radi kako treba, to mi se dogodilo samo jednom od kad ga imam (imam ga cca 10 tak dana).
Znaci, tapnes onaj mikrofon i pojavi ti se popup sa Speak something ili kako vec? Meni se cini da su genijalci iz Prestigia zaboravili spicit libspeech.so u /system/lib.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2012., 14:55   #206
LUX_67A
Registered User
 
LUX_67A's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Slavonija ravna
Postovi: 56
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Hmm, a sad pak.. Dobro što je to s tim bug-ovima? :/

EDIT: Što se tiče futrole, odgovara vam ona za HTC Desire HD (prema dimenzijama uređaja), ja uzimam nešto ovako (istu takvu sad imam), imate još ovo..
Futrola za HTC Desire HD je malo presiroka i ispada van, idealna je ona za HTC Sensation ... Kosta od 39,00 do 59,00 kn ... (jednu platio 39.00, a onda trebao jos jednu i kupim u drugom mjestu za 59,00 kn ... identicne).

Mob u ovoj futroli lezi super, ne precvrsto i ne pre labavo ... idealno ... ima onu malu trakicu za povuc mob i ne moze samo tako ispasti van (kao kod HTC HD-a, provjereno).

Eto toliko oko futrola ... btw. nisam jos primjetio nikakve probleme, osim slabije kamere od dosadasnjeg moba ...
LUX_67A je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2012., 15:43   #207
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
E hvala to za futrolu.. (iako upravo čekam da mi dođe Desire HD, no više o tome kad dođe)..

Koji mob si imao prije?
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2012., 22:10   #208
Alen.megane
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Solin
Postovi: 22
znaci svakako mob za ulozeno dobiveno se isplati a piknem i ja kroz par dana 4300

evo ima i u emmezete

http://www.emmezeta.hr/multimedija/t...bilni-telefon/

Zadnje izmijenjeno od: Alen.megane. 05.11.2012. u 22:23.
Alen.megane je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2012., 00:47   #209
bokol
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Varaždin
Postovi: 31
Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
Usput budi receno lega ima Samsunga Galaxi S2 i kad je skinija zadnju plastiku da nesto napravi sa baterijom, ja sam malo bacija pogled na doticni plasticni pokopac i znate sta, plasitika straznjeg poklopca na 4300 modelu je hebana pancirna kosulja prema ovoj, samsung ko da ima poklopac od papira, e ono strah te uzet ga u ruke da ne pukne od sile teze , koja smijurija, a kao Galaxi S2 je bio top model , baterija im traje isto ko i nama sa (4300)
Tako da sta vise gledam svog to mislim da smo stvarno dobro prosli sta se tice omjer cjena/dobiveno, toliko dobro da se bojim da ih veliki igraci ne zatucu jer im ruse cijene/zaradu/(šišanje ovaca).
Taj poklopac od s2 je napravljen od posebnih materijala i nevjerojatno je fleksibilan. Nema šanse da se polomi

http://www.youtube.com/watch?v=ErXqnQKs-tA
bokol je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2012., 08:45   #210
LUX_67A
Registered User
 
LUX_67A's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Slavonija ravna
Postovi: 56
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
E hvala to za futrolu.. (iako upravo čekam da mi dođe Desire HD, no više o tome kad dođe)..

Koji mob si imao prije?
Samsung Wave ... odlican hardware, ali soft (Bada) nedoreceno, prestali s razvojem ... steta ...
LUX_67A je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na