Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.12.2008., 17:44   #1
<Gogz>
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 138
FLAC na WMP

Pozz!

Postoji li za skinut FLAC codec za Windows Media Player? WMP ga pusti, ali ne prikazuje trajanje pjesme i pjesmu je nemoguće premotati unaprijed (pomicanje seekera reseira pjesmu). Također bude problema sa kategoriziranjem u Library-u. . .

HELP!
__________________
Problem with the common sense is that is not so common anymore.....
<Gogz> je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2008., 19:56   #2
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
FLAC & WMP je grijeh spomenuti u istom kontekstu.

Ako već misliš slušat FLAC, onda bolje uzet kvalitetan player tipa Foobara. Podrazumjeva se ako si skinio FLAC da imaš dobru opremu, a zašto ga onda zeznuti sa najlakšim dijelom toj softwareom
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.12.2008., 06:22   #3
<Gogz>
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 138
od opreme nemam bog zna što, ali kvalitetno je. pre amp i amp na 2 kutije 5-sistemaca, drtio u matičnu. nisam promijenio puno playera, ali od onog što sam prešao, WMP najmanje iskrivljuje zvuk, pa sam na tome... foobara, ha?
__________________
Problem with the common sense is that is not so common anymore.....
<Gogz> je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2008., 10:12   #4
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Probaj jetAudio
http://www.cowonamerica.com/download/
Imaš i sound extension pack za njega, ali drugi su to putevi
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2008., 21:17   #5
mrga
all you need is freeware
Moj komp
 
mrga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Stolica
Postovi: 896
Pa s K-Lite packom flac uredno radi na WMP


Apropo plejera, meni je winamp i dalje bog i batina. Doduše, ja sam jedan od onih koji zna što želi slušati trenutno pa su mi library-ji i slične fore totalno bezveze. Plejer mi koristi isključivo za puštanje mjuze i ništa drugo. Al svakom njegovo.
__________________
Ovo je potpis.
mrga je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2008., 02:40   #6
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Pregled postova
od opreme nemam bog zna što, ali kvalitetno je. pre amp i amp na 2 kutije 5-sistemaca, drtio u matičnu. nisam promijenio puno playera, ali od onog što sam prešao, WMP najmanje iskrivljuje zvuk, pa sam na tome... foobara, ha?
Pa to je sada stvar playera i podešenja.

Ako nisi probao Foobar, probaj i nećeš više poželjeti WMP (naravno daj mu šansu na par dana). Imaš čak i ovdje na forumu par tema o namještanju Foobara

Citiraj:
Apropo plejera, meni je winamp i dalje bog i batina. Doduše, ja sam jedan od onih koji zna što želi slušati trenutno pa su mi library-ji i slične fore totalno bezveze. Plejer mi koristi isključivo za puštanje mjuze i ništa drugo. Al svakom njegovo.
Winamp je samo hrpa SWa kao i Nero, koji su iz verziju u verziju sve sporiji, a u biti rade isto ako i 5 verzija prije

Isto tako ako imalo imaš znanja/volje za konfiguriranje i upoznavanje Foobara, te kasnije proširivanje prema svojim potrebama neće ti pasti drugi programi na pamet

Što se tiče kolekcije, volim da su urednu tagovi, isto tako i file nameovi, a prema tome i importana kolekcija. Isto tako lakše mi je nešto nać, pod nekim izvođačom, i još po albumima, nego tražit u Folderu, Uknown Artist... Isto tako tu Foobar pokazuje svoju moć
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2008., 02:51   #7
nino_z
Premium
Moj komp
 
nino_z's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Valpovo/Osijek
Postovi: 267
Ja sam nedavno poceo koristiti MediaMonkey i odlican je, a i moja kolekcija je sto se tice tagova i imena u besprijekornom stanju
nino_z je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2008., 03:01   #8
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor nino_z Pregled postova
Ja sam nedavno poceo koristiti MediaMonkey i odlican je, a i moja kolekcija je sto se tice tagova i imena u besprijekornom stanju
Isto odličan program, probao sam ga
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2008., 07:57   #9
mrga
all you need is freeware
Moj komp
 
mrga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Stolica
Postovi: 896
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Winamp je samo hrpa SWa kao i Nero, koji su iz verziju u verziju sve sporiji, a u biti rade isto ako i 5 verzija prije

Isto tako ako imalo imaš znanja/volje za konfiguriranje i upoznavanje Foobara, te kasnije proširivanje prema svojim potrebama neće ti pasti drugi programi na pamet

Što se tiče kolekcije, volim da su urednu tagovi, isto tako i file nameovi, a prema tome i importana kolekcija. Isto tako lakše mi je nešto nać, pod nekim izvođačom, i još po albumima, nego tražit u Folderu, Uknown Artist... Isto tako tu Foobar pokazuje svoju moć
Ma sve to stoji, ali meni to jednostavno ne treba. Moja kolekcija je uredno tagirana i rinejmana (Artist - Album\Track Number - Track Title), thumbnailovi, lyricsi i slično su mi apsolutno nepotrebni, libraryji isto, tak da jednostavno nemam potrebu za nečim boljim od winampa. Kužim ja što ti govoriš i zašto je tebi i hrpi ljudi foobar mrak, ali meni plejer služi isključivo za pustiti mjuzu, drugo mi niš ne treba.
__________________
Ovo je potpis.
mrga je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na