Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.10.2008., 13:25   #1
Kova
***2CROwded***
 
Kova's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2002
Lokacija: Cro
Postovi: 1,610
Laptop do 8.000 kn - preporuke

Da, znam da postoji super vodič, da i sam sebi sam birao dugi vremenski rok laptop, i na kraju sam si uzeo ASUS V1JP, laptop je zvijerka, ali eto ima par mana, kao i svaki drugi. Jer nema tuto kompleto sve u jednom, tj. jako teško da ćete naći za taj cijenovni rang.

Uglavnom, da ne pričamo o manama mog laptopa, imam upit kao totalni newbie Jer u ovom cjenovnom rangu ja ne znam ništa što valja, ja sam uvijek takav bio i valjda ću ostati, kupujem best buy, nije bitna cijena, već omjer uloženog dobivenog, ako za 8.000 postoji neki ok laptop ok, ali siguran sam da za 9-10.000 se dobije dosta bolji .. i što ej to ušparati koju tisuću ako će služiti 10 puta bolje, no eto, nekada su nekome te granice jako važne i ne žele preko njih.

Primjena laptopa, iskreno teško reči pravu primjenu, mora moći pokrenuti najnoviji Corel, a s druge strane poželjno je da zamjeni desktop računalo, te da se mogu igrati igrice na njemu, da radi se o obiteljskom laptopu na kojem bi tata radio za posao, a djeca se igrala ostatak dana ..

I što uzeti do tih novaca ? Može li par preporuka, bar 3 komada, pa da gledam razlike.

Ekran može biti 17", tj. to je ideja, nije bitno trajanje baterije, dakle uglavnom će biti prikopčan na struju.

I znam da je najlakše pitati ovako, no ako ima netko već tko je u tome, i zna što je dobro u ovom rangu (pošto se to stalno mijenja), bio bih vrlo zahvalan na pomoći.

Malo da za promjenu i ja tražim savjete :P
Kova je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2008., 14:10   #2
Zaramoth
Killing monsters
Moj komp
 
Zaramoth's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 435
Ja, kao Acerov fanboy, ne mogu a da ne predlozhim neshto poput ovoga:

http://www.optimum-online.hr/shop/vi...roduct=3901305
Zaramoth je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.10.2008., 10:34   #3
Kova
***2CROwded***
 
Kova's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2002
Lokacija: Cro
Postovi: 1,610
Hvala na preporuci.

A reci mi ako si Acerov fan, zbog cega si fan ?

Naime mene zanima kvaliteta izrade tih acera ? Kakvi su to materijali, valja to cemu ?
Kova je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2008., 16:37   #4
Zaramoth
Killing monsters
Moj komp
 
Zaramoth's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 435
Zashto sam fan Acera? Ok, mozhda se varam ali ipak imam feeling da se kod Acera dobije malchice vishe za ulozheni novac u odnosu na npr HP ili Toshibu, pa makar bila rijech o obichnom bluetooth modulu ili integriranoj web cameri. A po pitanju kvalitete izrade, 100 ljudi - 100 chudi. Po meni, Acer niti tu nije nishta loshiji od vech spomenutih konkurenata. Zar se nije ne tako davno i HP-u i Toshibi dogodila...losha serija laptopa?
Mogao bih nadodati kako i MSI dosta toga daje (ako gledamo primarno na komponente u samome laptopu) za svoju cijenu no, izmedju MSI-a i Acera, prednost po pitanju pouzdanosti i kvalitete izrade bih dao ovomu potonjem
Zaramoth je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na