Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 19.12.2016., 00:34   #901
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Složio bih se sa Pandom. Iako ne navijam top tier klubove (osim Milana i ManUTDa nekad), nebi mi gušt bio da mi klub tako igra i prolazi kao Arsenal.

Jasno mi je da ovi kaj se lože na Real, Barcu, Bayern... im bude smak svijeta kad ispadnu iz LP ili doma ne dignu kantu, ali su to takvi klubovi koji će već iduću godinu dignuti neš od toga ako ne i oboje, dok Arsenal osvaja nešto kao i Dinamo u Jugoslaviji.
Brko je offline  
Staro 19.12.2016., 00:37   #902
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Ne znam iz koje godine si ti Panda ispao, ali nogomet je danas samo okretanje novaca što je brže moguće i u što je u većim količinama moguće.

Arsenal to radi konzistentno. Navijači ne vode klub, nego oni kojima je to u interesu. Dok je tako, politika kluba se neće mijenjati, kao ni trener.

To je već i pticama na grani jasno...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.12.2016., 00:38   #903
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Ono malo navijaca Arsenala sto znam su uglavnom prestali bas aktivno pratit tj. odustali, mislim nije da su odustali od kluba, ali jednostavno pun im je k Wengera i ne zele vise pratit klub s njim. Poprate rezove, ako slucajno pogledaju prokomentiraju i tjt. nema vise onog pravog navijanja kod njih. Ne razumijem samo to sa cijenama ulaznica i tko to kupuje kad nikad nista nece osvojit dok je ovaj u klubu.

Edit: Milan top tier

@1v@n

Sve je to u redu i naravno da se vrti sve oko para, ali pogledaj ostale klubove, uz zaradu cilj je i osvojit nešto. Zašto su dovodili Ozil-a za 50 milijuna, sigurno nisu da bi zaradili na njemu jer vise od 50 sigurno ne mogu dobit, nego eto da im pomogne da zadrze to 4. mjesto s kojim ih svi sprdaju. Ko da bi zarada prestala ako se trener promjeni, a mogli bi i nesto osvojit uz tu zaradu da ovaj mamlaz ode.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline  
Staro 19.12.2016., 00:39   #904
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Da i? I zato bi fanovi trebali biti sretni? "Ko ga jebe kaj nismo niš osvojili na terenu 13 godina. Bitno da koljemo na burzovnim i Forbes listama"

Sorry, ali da, zvuči kao vic

Vlasnicima je OK. Moj inicijalni post je upućen navijačima, a ne upravi.
Brko je offline  
Staro 19.12.2016., 00:46   #905
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Kad su Henrya prodali u Barcelonu, i kad je počela era 1001 dodavanja i ulaska igrača s loptom u gol, prestalo je i moje aktivno praćenje Arsenala.

Ako ne pratite, zašto je bitno tko prati i zašto? Jesu opet Barcelona vs Real i Kiki vs Messi postale zabranjene teme, pa je sad došao Arsenal na tapetu...jer nije ništa osvojio?

Nisu ni mnogi drugi, pa?

Zašto ljudi prate i navijaju za Williams u F1? 20 godina su bez naslova i zato bi Frank Williams bi trebao dić ruke od svega?

Valjda i navijači Arsenala imaju svoje razloge i na lokalnoj bazi manje bandwagonera nego u 'rvackoj

Za Arsenal sam oduvijek bio zbog brzog i atraktivnog nogometa koji se bazirao na kontrama. Nažalost više nije tako, ali mi je ostao u lijepom sjećanju iz doba Seamana, Adamsa, Campbella, Ljungberga, Bergkampa, Piresa i Henrya.

Mogu biti i zadnja rupa danas, ali sjećanje na ovakve stvari mi uvijek izvuče smiješak i sjećanje da je nekad nogomet bio puno ljepši nego danas. Gledam opet ove rakete od udaraca koje i kamere teško prate i uspoređujem s današnjim kilavljenjem i "plasiranjem". Ma...

__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 19.12.2016. u 01:08.
1v@n je offline  
Staro 19.12.2016., 00:55   #906
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Mirko, da, Milan top tier. Milan ne postoji zadnjih 10 gorina otkad su u qrcu.
Ako si ti krenuo sa Realom nakon 9. titule LP 2002 kao i neki veliki Realovci koje znam, jasno mi je da ne znaš što je bio Milan 1990tih. Uz Juventus, najjači klub Italije i jedan od najjačih u Europi. Ako to nije top tier klub bio tada, ne znam onda koji je bio u to vrijeme.

@ivan

Nemreš F1 uspoređivat sa nogometom. Pravila se mjenjaju konstantno i uvelike o uspjehu ovisi mašinerija. Pobjedi onaj tko se najbolje snađe ili kao RedBull/Ferrari plati/ucjenjuje.
U nogometu je malo drugačije. Arsenal će nekad opet biti prvak. Samo je pitanje kada.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 19.12.2016. u 01:04.
Brko je offline  
Staro 19.12.2016., 01:01   #907
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Krivo sam protumačio riječ "nekad"
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline  
Staro 19.12.2016., 01:08   #908
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Krivo sam protumačio riječ "nekad"
Ok onda. Nekad je to bilo tako. 200 km od nas se igrala najjača nogometna liga u svemiru. Danas skoro ni jedan klub u ligaškoj utakmici ne napuni stadion.
Nestalo love i sponzora, namještalo se i ode liga u klinac. Juve još ajde de nešto napravi van Italije. Ostali su tragikomedija. Ne znam jel koji sadašnji Milanov igrač vidio stadion van Italije u svom dresu zadnjih nekoliko godina.
Brko je offline  
Staro 19.12.2016., 08:47   #909
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Mada im se vratilo u polufinalima 2010 i 2012 di su tragikomično ispadali.

Iako sam skoro uvijek simpatizirao Barcu
Ako si simpatizirao barcu onda bi trebao znat da je 2009 bila vracanje sudjenja. Pretpostavljam da znas o cemu se radi?

Tak da 2010 i nakon nemaju veze 2009.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 19.12.2016., 09:38   #910
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ne znam iz koje godine si ti Panda ispao, ali nogomet je danas samo okretanje novaca što je brže moguće i u što je u većim količinama moguće.

Arsenal to radi konzistentno. Navijači ne vode klub, nego oni kojima je to u interesu. Dok je tako, politika kluba se neće mijenjati, kao ni trener.

To je već i pticama na grani jasno...

da, zato jer je Joe Q Averageu baš toliko bitno koliko je EBITDA Arsenala itd.
baš kao što je to i prosječnom gedatelju nogometa / navijaču Arsenala svejedno.

Jedno što Arsenal konzistentno radi je da dokazuje kako je Wenger največa luzerčina europskog nogometa, a Arsenal najveći luzerski klub u europi.

dovoljno je za pogledati zadnjih par godina.
hoćeš ligu? dobiju sezonu u kojoj svi glavni konkurenti - od Uniteda preko Citya i Čelzija totalno podbace, a ligu mu onda osvoji jedan Leicester.
hoćeš ligu prvaka? nakon X godina napokon u LP ne izvuku Bayern / Barcu / Milan i onda ispadnu od Monaca

super su ti sve te floskule kako je Wenger uspješan zato što radi super posao kad je lova u pitanju.
ali to nije njegov posao - on je trener i zaslužan za igru ekipe na terenu - što očito više nije u stanju uspješno raditi.
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.12.2016., 09:46   #911
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
da, zato jer je Joe Q Averageu baš toliko bitno koliko je EBITDA Arsenala itd.
baš kao što je to i prosječnom gedatelju nogometa / navijaču Arsenala svejedno.

Jedno što Arsenal konzistentno radi je da dokazuje kako je Wenger največa luzerčina europskog nogometa, a Arsenal najveći luzerski klub u europi.

dovoljno je za pogledati zadnjih par godina.
hoćeš ligu? dobiju sezonu u kojoj svi glavni konkurenti - od Uniteda preko Citya i Čelzija totalno podbace, a ligu mu onda osvoji jedan Leicester.
hoćeš ligu prvaka? nakon X godina napokon u LP ne izvuku Bayern / Barcu / Milan i onda ispadnu od Monaca

super su ti sve te floskule kako je Wenger uspješan zato što radi super posao kad je lova u pitanju.
ali to nije njegov posao - on je trener i zaslužan za igru ekipe na terenu - što očito više nije u stanju uspješno raditi.
Ne plaćam ga ja, nit znam što mu je sve u opisu posla i na koji ga način mora obavljati.

Da mu je osnovni zadatak i imperativ osvajati domaću ligu, kupove i lige prvaka, već bi odavno letio.

Neki drugi interesi su u pitanju čim je 20 godina trener jednog te istog kluba. Vlasnici ameri i rusi trljaju ruke. Zaboli ih za tog tvog Joea
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 19.12.2016., 11:41   #912
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Što je je - Wenger je uspješan.
Možda ne u nogometu već u tome da uvjerava ljude da izvodi neke uspjehe i čudesa, ali uspješan.
Iako,koliko gos prezirao Murinja- čovjek je u pravu kad kaže da bi u svakom drugom klubu odlepršao s tog mjesta unroku mjeseci.
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline  
Staro 19.12.2016., 14:47   #913
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova

Za Arsenal sam oduvijek bio zbog brzog i atraktivnog nogometa koji se bazirao na kontrama. Nažalost više nije tako, ali mi je ostao u lijepom sjećanju iz doba Seamana, Adamsa, Campbella, Ljungberga, Bergkampa, Piresa i Henrya.
I Šukera, molim lijepo
burmuz je offline  
Staro 19.12.2016., 16:15   #914
thuNdeR
Premium
 
thuNdeR's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: na sombra
Postovi: 1,044
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Da malo prekinem Real fanbojse...nemojte se ljutit kaj vam oftopičarim ovdje

Nego, navijači Arsenala. Nisam nikad volio taj klub, ni mrzio doduše, ali stvarno tim ljudima nije lako.
A na kraju dana, ne znam što je tim vlasnicima da onog starog senilnog panja drže na klupi. Zar njima je dovoljno svake godine biti 3. ili 4. u PL i ispadati u osmini Lige prvaka?

Ok, nije ni Liverpool niš bolji, ali oni su barem mjenjali trenere. Arsenal ne mjenja. 9 bodova iza ovakvog Chelseaja je IMO nedostižno. Ovi gaze i lome sve pred sobom.
Ima nas i tesko nam je i jos uvijek se nerviramo svako kolo
S godinama se naviknes, ni ne okrenes se a vec proslo desetljece bez titule
thuNdeR je offline