Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.03.2014., 12:01   #301
brisani
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: ST
Postovi: 280
Ja sam isproba sve ove Ruske romove, koje sam naša za 4040, a onda je Z Poljak našao ovaj rom koji se bazira na stocku, samo je dodan busibox i neke skripte, koje omogućuju da se koriste neke aplikacije, koje se nisu mogle koristit na stock romu (crome, mobile opera i sl). Ja sam napravio samo neke sitne korekcije kako bi izbacija ruska slova iz dialera i sl.
brisani je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2014., 14:21   #302
cyclone
life is a rollercoaster..
Moj komp
 
cyclone's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Sl Brod
Postovi: 552
Pozdrav ekipi na ovoj temi. Upao mi u ruke jedan PAP4300 sa stock ROM-om, softverski u tvornickom stanju. E sad, htio bi ubaciti neki drugi ROM unutra pa me zanima koji od trenutno dostupnih ROM-ova je najstabilniji i najpouzdaniji, da se ne dogadjaju failovi raznih procesa i slicno? Poceo je praviti probleme ovaj stock (svako malo ne radi data promet i slicno) pa bi ga vracao na tvornicke postavke, a vec kad to radim da ubacim drugi ROM unutra
cyclone je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.07.2014., 23:40   #303
brisani
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: ST
Postovi: 280
Imaš na prošloj stranici link od 4pda foruma. Sve je na Ruskom, ali snađi se (google prevodioc i sl.) Ja nemam taj model pa ti nemogu pomoć. Prije svega napravi backup stock roma. Pozdrav!
brisani je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2014., 23:16   #304
Boro Butcher
Assassin
Moj komp
 
Boro Butcher's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 37
Citiraj:
Autor cyclone Pregled postova
Pozdrav ekipi na ovoj temi. Upao mi u ruke jedan PAP4300 sa stock ROM-om, softverski u tvornickom stanju. E sad, htio bi ubaciti neki drugi ROM unutra pa me zanima koji od trenutno dostupnih ROM-ova je najstabilniji i najpouzdaniji, da se ne dogadjaju failovi raznih procesa i slicno? Poceo je praviti probleme ovaj stock (svako malo ne radi data promet i slicno) pa bi ga vracao na tvornicke postavke, a vec kad to radim da ubacim drugi ROM unutra

probaj skinuti KitKat V3 .. ja sam ga stavio sebi i jako sam zadovoljan.. baziran je na 4.2.2.
__________________
History Corrector
Boro Butcher je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2014., 12:15   #305
Slash2
Registered User
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 4
Citiraj:
Autor cyclone Pregled postova
Pozdrav ekipi na ovoj temi. Upao mi u ruke jedan PAP4300 sa stock ROM-om, softverski u tvornickom stanju. E sad, htio bi ubaciti neki drugi ROM unutra pa me zanima koji od trenutno dostupnih ROM-ova je najstabilniji i najpouzdaniji, da se ne dogadjaju failovi raznih procesa i slicno? Poceo je praviti probleme ovaj stock (svako malo ne radi data promet i slicno) pa bi ga vracao na tvornicke postavke, a vec kad to radim da ubacim drugi ROM unutra
Ja sam probao sa MIUI V4/3.2.22 (to ti je Xiaomi-ev softverski proizvod) i za sada radi sve okej, jedino nikako ne mogu naći gdje se pale/gase postavke GPS-a konkretno A-GPS i EPO. Inače, puno se više stvari dade podešavati nego na stock-romu, naravno
Slash2 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2014., 12:19   #306
brisani
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: ST
Postovi: 280
https://www.dropbox.com/s/hwiiq4jfuc..._2014.zip?dl=0 Evo novi link, umjesto onog sa prošle strane.
brisani je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2014., 19:29   #307
spockvk
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 4
Hvala
spockvk je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2015., 23:04   #308
francesko251
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Da li netko može uploadati cwm recovery.img i stock recovery.img od pap4300?
francesko251 je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2015., 12:11   #309
zsenjak6
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2015
Lokacija: slavonski brod
Postovi: 6
Kao prvo, moje iskreno poštovanje pc ekspertima. Da ne otvaram novu temu, pitanje ću postaviti u ovoj i nadati se što bržem i preciznijem odgovoru. Dobio sam od kolege prestigio 4300 duo smartphone na kojemu je izbrisan OS. Kada ga upalim samo stoji njegov logo i ne mogu ništa više, a da bih ga ugasio moram izvaditi bateriju. Mogu ući u TWRP v2.3.2.3, ali ne znam što dalje. Da li se uopće može nanovo instalirati OS i na koji način preko TWRP- a? Molio bih sve znalce koji mogu i hoće mi pomoći osposobiti mobitel za sina (naravno ako se može) da mu ne moram kupovati novi jer mu se ovaj sviđa. Unaprijed hvala.
zsenjak6 je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2015., 12:08   #310
zsenjak6
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2015
Lokacija: slavonski brod
Postovi: 6
Riješeno. Skinuo firmware "from all to 1.0.11", bez unzipanja ga stavio na sd karticu (koju sam spojio preko drugog telefona, te ju vratio u prestigio), ušao u TWRP i instal from sd card. Eto, ako bude nekome trebalo. Pozz
zsenjak6 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na