Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.09.2009., 13:38   #31
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
@tomek@vz - naravno da u Linksu nisu krivi za taj batrljak od šarafa koji se u pakiranju potkrao u bundle, tu je svakako proizvođač dežurni krivac, nitko ne očekuje od maloprodajne trgovine da kod zaprimanja robe na skladište otvara sve moguće kutije i broji sve šarafe i limiće. Kako je već sugerirano, treba poslati mail supportu CM-a, ništa ih e košta poslati par šarafa i komad lima, a dobit će zadovoljnog kupca na kraju krajeva...
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 13:45   #32
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Nemaš se šta bakcati sa Linksom, oni su dobili takav proizvod, ybga, i mogu ti samo iz dobrote duše zamjeniti taj

Direkt mail supportu u CM, vjerujem da će ti poslati nove šarafe, ako ne i cijeli bundle

Inače, imam taj cooler i instalacija mu je odlična, čak puno bolja od ostalih coolera jer sa su vijci fiksni (a oni koji su se nastavljali i naskidali hladnjaka znaju kako to zna biti korisno) i samo se sa zadnje strane steže maticom.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 13:59   #33
Sharkyxxl
Premium
Moj komp
 
Sharkyxxl's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 29
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Nemaš se šta bakcati sa Linksom, oni su dobili takav proizvod, ybga, i mogu ti samo iz dobrote duše zamjeniti taj

Direkt mail supportu u CM, vjerujem da će ti poslati nove šarafe, ako ne i cijeli bundle

Inače, imam taj cooler i instalacija mu je odlična, čak puno bolja od ostalih coolera jer sa su vijci fiksni (a oni koji su se nastavljali i naskidali hladnjaka znaju kako to zna biti korisno) i samo se sa zadnje strane steže maticom.

Ma da su htjeli zamjeniti mogli su ili oni ili feniks i poslati u CM opis i vjerojatno bih dobio novi, ali cooleru nakon izletanja komplet šarafa nije bilo pomoći (osim ljepljenja) jer su navoji otišli kvragu (a u bakru su), btw veoma glupo kaj su šarafi čelični a navoj bakreni, taj dio di se šarafe trebali su projektirati od nečeg tvrđeg.
Sharkyxxl je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 14:02   #34
Sharkyxxl
Premium
Moj komp
 
Sharkyxxl's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 29
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Slažem se sa većinom da links nema veze sa time i da si u principu sam kriv za to što ti se dogodilo.
Što se tiče nastale štete, trebaš se obratiti direktno CM-u, a nikakvom uvozniku/lokalnom dealeru/preprodavaču jer je greška isključivo njihova što si dobio jedan šaraf kraći od drugih i zbog toga shebao sve.
Ok a zakaj onda služe oni, jel ti koji puta crko telefon ili nekaj slično i jesi li onda slao pritužbe u kajaznam Japan, Finsku, Švedsku ili ti je ovlašteni uvoznik koji mora imati support i servis to rješavao ?
Sharkyxxl je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 15:02   #35
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,528
Citiraj:
Autor Sharkyxxl Pregled postova
Nisam ga vidio na vrijeme a šarafi su tak sitni i nestandardni da sam ih jednog po jednog pažljivo iz vrećice vadio da kojeg ne izgubim.
Kak rekoh loše napravljeno u startu i onda još taj glupi šaraf.

Vidiš, tu je tvoja krivica - trebao si sve provjeriti prije nego si probao instalirati.
Štoviše, trebao si otvoriti paket kod preuzimanja i sve provjerit na licu mjesta. Ne može dućan biti kriv za ono što je došlo zapakirano od strane proizvođača. Ne očekuješ valjda da oni otvore svaki artikl i provjere jel sve ok?

Oni služe tome da reklamiraš artikl prije nego ga uništiš ili oštetiš. Stvarno ne znam tko bi ti uvažio reklamaciju nakon što uništiš navoje na nosaču...
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 15:07   #36
stopalo9
Premium
 
stopalo9's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 763
proizvodjac je kriv zbog isporuke krivog sarafa, ali sjebani navoji tj "nepravilna montaza" ne prolaze pod garanciju tako da zamjenu kulera nisi ni mogao dobit
stopalo9 je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 15:37   #37
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,872
Mislim da Links nije kriv za tu krivu isporuku šarafa. To se vjerojatno potkrala greška samom proizvođaču, kod pakiranja. Vjerojatno je stavljen šaraf iz neke druge serije.
Ja iam stvarno dobra iskustva sa Linksom (u Zagrebu), uslužne i gostoljubive osobe, sve ti lijepo objasne ak te zanima i fino te savjetuju. Sve bi bilo super samo da imaju svoje parkiralište.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 15:58   #38
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Citiraj:
Autor Sharkyxxl Pregled postova
Hmm jesi ti čitao kaj sam ja napisao ?
Da jesi s razumjevanjem onda ti nebi bio problem skužiti da
sam vidio da je kraći kad je bilo kasno.
Uglavnom sad je moja krivica kaj je kinez stavio krivi šaraf,
vjerojatno kad kupuješ novi auto zavučeš se ispod i sve detaljno provjeriš ?
Pa ak kojim slučajem turčin na novom autu made in Njemačka ne zašarafi dobro lajtung od kočnica pa se ti skoro ubiješ i dalje je tvoja greška, kaj nisi
provjerio ha ?
Ovo ti je samo primjer koji se meni desio u rl i di su mi isplatili fine pare na konto toga samo da se ne zbrukaju po novinama.
A koja je uopce svrha ovog topica?
Ides blatit jednu firmu zbog kraceg sarafa?

I kakve su to glupe usporedbe sa autima? Jel ti mozda dobijes auto u dijelovima kad ga kupis pa ga sam sastavljas?

Ti si decko dobio dijelove koje treba sastaviti, nisi uocio da nesto s njima ne stima, da si reagirao prije sastavljanja reklamacija bi ti bila uvazena, ovako si ti pogrijesio i ne znam sta sad oces?

Bolje da si naslov teme stavio 'Ne budite sljepi ko ja kod montiranja opreme', a ne blatit jednu od rijetkih firmi koja jos valja.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 16:10   #39
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Dobro, ovdje je ocigledno, no sta da saraf ima krivi navoj, a istu duzinu? bi se i tada reklo da links nije kriv? links nije kriv, ali on je nositej garancije prema kupcu, i meni je normalno da oni prosljedjuju uvozniku, a uvoznik dobavljacu. Kakav je njihov medjusobni deal (na kome je odgovornost za reklamacije) nije uopce briga kupca. Carina i spedicija i sta jaznam sta isto tako.

Da nije bilo ocigledno, naravno da links treba prosljediti reklamaciju dalje.. Mislim, sta da su slucajno uz ffb volan isporucili adapter za 110V only... i sad se sve sprzi? Rekli bi - sta nisi citao na adapteru? Naravno da ne - salji proizvodjacu pa nek on ganja kinezica koji je sve pobrkao...
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 16:14   #40
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Meni je links jedna od definitivno boljih firmi......Ali im je servis postao prilično neozbiljan.....
Frend je napravio konfiguraciju kod njih pa su ga oni slozili i nisu uopce upalili da vide da li je sve okej....Komp se nije dizao jer mema nije mogla raditi na default postavkama....Komp se vratio, promjenila se mema, kao testirala se i na kraju frendu idem instalirati vindoze, da mi na kraju kod instaliranja grafičkih drajvera prijavljuje da naponski kabel nije uštekan u grafu. I budući da je iza nakeljena naljepnica, moram nositi natrag u servis pa da oni spoje kabel

Mogao bi i ja, znam da ide garancija na komponente ali onda ak se nekaj desi onda si ja moram razbijat glavu sto je crklo umjesto da links razbija glavu o tome (jer ako se ima garancija na konfiguraciju onda se ne plaća dijagnostika)....A buduci da ljudi čiji je komp ne znaju previše, garancija na konfu im je bolja stvar ak neš crkne....

Uglavnom moram dva puta trčati jer oni nisu mogli komp upaliti i vidjeti jel sve normalno radi....
denied je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 16:26   #41
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,383
razlika u dužini je premala da bi se to primjetilo prilikom montaže.

iako nije links odgovoran da reklamira robu koja je oštećena prilikom montaže od strane kupca, u najmanju ruku bi bilo korektno da pokuša izaći u susret kupcu i da mu pomogne riješiti problem, makar uz nekakvu manju nadoknadu (tipa da se naruči neispravni nosač i naplati nešto sitno).

preoptimistično je očekivati da će bilo koji trgovac ovakav slučaj riješiti bez "pranja" od odgovornosti.

mislim da je kupac ovdje imao krivi nastup i da je, umjesto da se poklopi ušima i zamoli links da riješe problem, krenuo "na nož" što se vidi iz njegovih postova.

Zadnje izmijenjeno od: mymoon. 04.09.2009. u 16:33. Razlog: pravopis
mymoon je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 16:27   #42
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Dobro, ovdje je ocigledno, no sta da saraf ima krivi navoj, a istu duzinu? bi se i tada reklo da links nije kriv? links nije kriv, ali on je nositej garancije prema kupcu, i meni je normalno da oni prosljedjuju uvozniku, a uvoznik dobavljacu. Kakav je njihov medjusobni deal (na kome je odgovornost za reklamacije) nije uopce briga kupca. Carina i spedicija i sta jaznam sta isto tako.

Da nije bilo ocigledno, naravno da links treba prosljediti reklamaciju dalje.. Mislim, sta da su slucajno uz ffb volan isporucili adapter za 110V only... i sad se sve sprzi? Rekli bi - sta nisi citao na adapteru? Naravno da ne - salji proizvodjacu pa nek on ganja kinezica koji je sve pobrkao...
A sta da su slucajno ugradili bombu u kuciste, i ti dodjes doma, ukljucis komp i buuum...

Ajmo sad šta bi bilo kad bi bilo...
khm je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 16:41   #43
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,528
Citiraj:
Autor mymoon Pregled postova
mislim da je razlika u dužini premala da bi se to primjetilo prilikom montaže.
Tek sam sad iša otvoriti sliku i slažem se da to nije velka razlika. Čini mi se da ima dovoljno navoja da se šaraf uspješno zašarafi.

Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Dobro, ovdje je ocigledno, no sta da saraf ima krivi navoj, a istu duzinu? bi se i tada reklo da links nije kriv? links nije kriv, ali on je nositej garancije prema kupcu, i meni je normalno da oni prosljedjuju uvozniku, a uvoznik dobavljacu.
Da nije bilo ocigledno, naravno da links treba prosljediti reklamaciju dalje..
To ovdje nije uopće u pitanju, to bi trebalo biti jasno. Da je lik došao u links reklamirat premali šaraf prije nego što je išao instalirati cooler, mogli bismo razglabati o tome kako je links servis postupio i da li je to dobro ili loše.


IMO, ovdje je riječ o nestručnom rukovanju i ništa više. Gotovo sam siguran da su navoji uništeni lošim zatezanjem i da zbog toga se sve razleti.

No, čak uzevši i to u obzir, kad čovjek dođe u servis (ne mislim pritom samo na links) sa stavom dečki zajebo sam - pomozite, u većini slučajeva će u servisu probat nešto riješit, barem potražit šaraf. Ako dođeš sa stavom vi ste krivi za ovo, dajte mi novi cooler, onda to malo drugačije izgleda.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 16:44   #44
@qu@burn
Premium
 
@qu@burn's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 55
LOL

Kakve veze ima Links sa tvojim šarafom????? Imam samo dobra iskustva sa njima i sa njihovom robom.

Tvoja je krivica sto nisi gledao kada si ga isao montirati.

Plus toga KAKO DA TI LINKS DA DRUGE SARAFE!! PA NEMAJU ONI SKLADISTA SA REZERVNIM DIJELOVIMA I SARAFIMA OD COOLERA I PLUS TOGA NEPRAVE ONI TAJ COOLER!

Za takve stvari imas uvoznika!!!

btw. usporedba sa autom bas i nema smisla
@qu@burn je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 16:51   #45
v3rbatim
Banned
 
v3rbatim's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 46
Ovdje nije problem saraf, on je nesto krivo napravio, ili prejako stegnuo pa ostetio navoje ili ko zna sto je radio.

Sto je najjace, on je uvjeren da je saraf koji je kraci 1 mm uzrok 'razletanja' - nije.

Uzrok je nestrucno rukovanje, njegova greska, reklamacija se s pravom ne priznaje, ali, kao sto netko kaze, ako se dodje reklamirat neki proizvod, bitan je sam stav doticne osobe, prodavaci cesto znaju izaci u susret ljudima i kad ne bi trebali.
v3rbatim je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 17:07   #46
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor khm Pregled postova
A sta da su slucajno ugradili bombu u kuciste, i ti dodjes doma, ukljucis komp i buuum...

Ajmo sad šta bi bilo kad bi bilo...
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 17:17   #47
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,307
Citiraj:
Autor Sharkyxxl Pregled postova
Hmm jesi ti čitao kaj sam ja napisao ?
Da jesi s razumjevanjem onda ti nebi bio problem skužiti da
sam vidio da je kraći kad je bilo kasno.
Uglavnom sad je moja krivica kaj je kinez stavio krivi šaraf,
vjerojatno kad kupuješ novi auto zavučeš se ispod i sve detaljno provjeriš ?
Pa ak kojim slučajem turčin na novom autu made in Njemačka ne zašarafi dobro lajtung od kočnica pa se ti skoro ubiješ i dalje je tvoja greška, kaj nisi
provjerio ha ?
Ovo ti je samo primjer koji se meni desio u rl i di su mi isplatili fine pare na konto toga samo da se ne zbrukaju po novinama.
Ja kad nešto kupim ja najprije dobro provjerim što sam dobio i kako to namontirati posebno kad se radi o nečem ovakvom gdje su mogući zahebi na sitnicama. Dobra navika,vjeruj mi
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 17:19   #48
@qu@burn
Premium
 
@qu@burn's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 55
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Ja kad nešto kupim ja najprije dobro provjerim što sam dobio i kako to namontirati posebno kad se radi o nečem ovakvom gdje su mogući zahebi na sitnicama. Dobra navika,vjeruj mi
@qu@burn je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 17:20   #49
Sharkyxxl
Premium
Moj komp
 
Sharkyxxl's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 29
Citiraj:
Autor khm Pregled postova
A koja je uopce svrha ovog topica?
Ides blatit jednu firmu zbog kraceg sarafa?

I kakve su to glupe usporedbe sa autima? Jel ti mozda dobijes auto u dijelovima kad ga kupis pa ga sam sastavljas?

Ti si decko dobio dijelove koje treba sastaviti, nisi uocio da nesto s njima ne stima, da si reagirao prije sastavljanja reklamacija bi ti bila uvazena, ovako si ti pogrijesio i ne znam sta sad oces?

Bolje da si naslov teme stavio 'Ne budite sljepi ko ja kod montiranja opreme', a ne blatit jednu od rijetkih firmi koja jos valja.
A fala bogu da si ti tako pametan i maš vremena na bacanje (vjerojatno još od staraca žicariš pare), jednostavno nemam vremena za gubljenje i gledanje šarafića od pola cm jel kraći za dva navoja ili ne, s nijednim drugim mi se to nije desilo, da je bio ok šaraf do toga nebi došlo i basta, ko to treba rješiti boli me ona stvar, po meni links jer sam kod njih kupio, njihove optužbe da sam ja sjebo stvar ne stoje jer je proizvod došao neispravan i amen.
Btw. prije par mjeseci sam ih čekao mjesec dana za testiranje ploče od frenda i kad su stvarno vidjeli da je krepala, ponudili zamjensku uz doplatu od 200kn jer kao ova moja je pojeftinila bila, ja reko nebih fala dajte mi onda ploču za onoliko para za kolko je kupljena prva, uglavnom bilo je natezanja i kad je frend počeo pas mater i slično dobio je drugu za taj rang cjene cca. 900kn.
Tak da su za k...c postali a ti ih brani kolko očeš, više para i dućana i odjednom se zbahatiš ko razni šroteksi i muljevi kaj sad zatvaraju dućane po HR.
Taj cooler je najskuplji i ja za te pare očekujem da se nemoram ništa razmišljati jel ovakav ili ne a ti idi di očeš i nek te strižu di stignu.
Sharkyxxl je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 17:27   #50
Sharkyxxl
Premium
Moj komp
 
Sharkyxxl's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 29
Citiraj:
Autor v3rbatim Pregled postova
Ovdje nije problem saraf, on je nesto krivo napravio, ili prejako stegnuo pa ostetio navoje ili ko zna sto je radio.

Sto je najjace, on je uvjeren da je saraf koji je kraci 1 mm uzrok 'razletanja' - nije.

Uzrok je nestrucno rukovanje, njegova greska, reklamacija se s pravom ne priznaje, ali, kao sto netko kaze, ako se dodje reklamirat neki proizvod, bitan je sam stav doticne osobe, prodavaci cesto znaju izaci u susret ljudima i kad ne bi trebali.
Evo ti si zadnji pa tebi i svima prije o stručnosti ili ne, niti sam ja to pretegnuo niti bilo kaj slično to je sve uhvatilo kolko je i kod montiranja na ploču došlo je do kontra sile i sve se fino razletilo i taj navoj je otišo kvragu a ostala 3 dobili po nosu.
Druga stvar poučen prijašnjim dobrim iskustvom s njima fino sam došao kod njih i lijepo im objasnio što je na stvari, da bi me onda ko i vi počeli uvjeravati kak sam ja to sve pretegnuo i slično što nije istina.
Ja sam napisao točno što se desilo i da sam takav njub ond ato nebi poslije rješio puno bolje s tekućim metalom, al da nisu u redu postupili nisu, zajebo je proizvođač i mogli su mu komotno to vratiti tj. otpisati, ni prva ni zadnja neispravna komponenta.
Imam vaše nickove stručnjaci pa jedva čekam kad vam nešto uteftere i to ne radi kak se spada da vam mogu soliti pamet kak ste nestručni.
Sharkyxxl je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 17:33   #51
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Ma nema potrebe za pretjerivanje...ako nešto nedobiješ kak spada...onda reklamiraš...Baš jedino Links mogu pohvalit,od ostalih nisu me nikad razočarali,rješavali su reklamacije brzo i u roku,prodavači su stvarno uljudni,nikad problema. Išao si šemom kojom ide većina ljudi,ajd probat ću pa ako ne ide,ne ide.Nisi očekivao da će sve otići u pm. Događa se.Sljedeći put pregledaj robu,pogledaj upute i onda počni šarafat.Pravilo broj 1.
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 17:42   #52
Sharkyxxl
Premium
Moj komp
 
Sharkyxxl's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 29
Citiraj:
Autor Lihto Pregled postova
Ma nema potrebe za pretjerivanje...ako nešto nedobiješ kak spada...onda reklamiraš...Baš jedino Links mogu pohvalit,od ostalih nisu me nikad razočarali,rješavali su reklamacije brzo i u roku,prodavači su stvarno uljudni,nikad problema. Išao si šemom kojom ide većina ljudi,ajd probat ću pa ako ne ide,ne ide.Nisi očekivao da će sve otići u pm. Događa se.Sljedeći put pregledaj robu,pogledaj upute i onda počni šarafat.Pravilo broj 1.
Hehehe kaj se tiče uputa, nikad ništa novo ne montiram a da nisam detaljno proučio upute.
Drugo mislim da je ostao cijeli jedan super prodavač od one ekipe kaj je i digla linksu ime.
A treće čini mi se da je i od stare ekipe na reklamacijama i u skladištu ostao jedan super lik onako "jače" kose koji se fakat u sve kuži, a nekad je radio i reklamacije i skladište.
Nažalost nije to više to.
EOD od mene
Sharkyxxl je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 17:57   #53
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,307
Citiraj:
Autor Sharkyxxl Pregled postova
Taj cooler je najskuplji i ja za te pare očekujem da se nemoram ništa razmišljati jel ovakav ili ne a ti idi di očeš i nek te strižu di stignu.
Hm...gle..da dođe milijun kuna opet treba to znati složiti i naravno ne pri tome biti šlampav. To ti je ko da kupiš komp za 10 soma i očekuješ da ti čita misli. Kvaliteta računala danas ovisi 30% o komponentama a 70% o osobi koja ga postavlja i održava. A takvih kao ti viđam svaki dan poprilično...tip mi došao sam kompom,kaže ne radi. Ja otvorim i vidim da je "zaboravio" staviti distancere. I kad sam mu rekao da je izgubio jamstvo na ploču (koja je radila al cvilila ko prase za kolinje) on naravno ko picek u glistu da kako je to moguće da on zna svoja prava...bla bla. Eto vidiš-tako si sad ti postupio-nisi pristupio poslu kako treba i sad prebacuješ krivnju na druge. To nije lijepo. A kaj se šarafa tiče...pa kad bi vidio da je malo kraći otišao bi u dućan sa šarafićima i kupio taj hebeni šarafić...
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 19:46   #54
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,872
Kolko teksta oko prekratkog šarafa.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 20:51   #55
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
I ja sam imao neugodno iskustvo sa linksom.
Reklamacija je bila na icybox 3.5 ladici.
Kupio prvotno Sharkoon ladicu. na kraju isao mijenjati za icybox jer je imala esata prikljucak. Uzeo icybox, ali zadnji model koji su imali je vratio covjek koji je uzeo krivu (trebala mu ide umjesto sata). Uzeo ja to sve fino u servisu. Nakon tri jeseca na ladici riknuo usb prikljucak i nosim na servis, covjek kaze nemogu zaprimiti jer nema serijski broj na kucistu. Ja mu objasnjavam da sam ladicu takvu dobio i da sa je podignuo osobno kod njega na servisu bez tog serijskog broja. A ono sto je najzalosnije naljepnica je na kucistu od diska tj na onom metalnom djelu, nema veze sa "kontrolerom". Sada cekam da uhvatim vremena i napravim novu naljepnicu u photoshopu i nosim na servis ))

P.S.
Servis im je pun ti icybox ladica
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 21:37   #56
Denzil
Secret Undercover Agent
Moj komp
 
Denzil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Parallel Universe
Postovi: 1,127
Sva sreca nitko iz Linksa nije na ovom forumu pa da vidi tvoje Photoshop avanture..

sretno
__________________
"I can resist everything except temptation"
Denzil je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 22:13   #57
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor Denzil Pregled postova
Sva sreca nitko iz Linksa nije na ovom forumu pa da vidi tvoje Photoshop avanture..

sretno
Rekao sam covjeku vec tamo da cu skinuti naljepnicu sa kutije i zalijepiti na ladicu.
Ma najgore u svemu tome je sto uzem drugu ladicu zamjenim kucista i odnesem na reklamaciju. Tolko je taj serijski broj bitan.
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 23:33   #58
electro
Premium
Moj komp
 
electro's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zapresic
Postovi: 687
stari moj ako ne osjetiš krivi navoj na ruci bolje se ne upuštaj u
montažu
stvar neadekvatnog vijka je drugi problem koji bi trebao optički primjetit te se žalit
na nepotpun bundle
electro je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2009., 00:07   #59
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
Što bi bilo kad bi bilo da dođe Tor i zaključa temu?
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2009., 15:37   #60
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Ma nema šanse kladim se da se Tor doma valja po podu od smjeha...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na