Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.09.2013., 20:04   #391
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor Toorop Pregled postova
To je nekako i najveći gušt.. Uzet neki autić čisto da vozi i preći sve gradove, zajebavati se, onako iz gušta
Toorop ja da sam na tvom mjestu,ja bi se kod tog frenda preselio,briga me ne bi me bilo sram za GTA V malo da odigram

da,sto je cudno,pa wildlife su rekli da ce biti u igri,ima par videa gdje ga morski pas raskomada kao u Scarfaceu ili di lovi jelene itd.

ova grafika na konzolama ( ps3,xbox 360 ) bi trebala biti negdje medium na PC kao sto je slucaj sa GTA 4 ?
blava je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2013., 20:13   #392
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Treba otić do koprivnice.. Ovo što je on odigrao, rekao je : znači auti su sasvim normalni po njemu, jer kako kaže to je GTA V. Jedino eto što se ne uništava tako lako, ali je sasvim zanemarivo kada shvatiš da igraš GTA V. Grafika nije baš bajna jer igra na konzoli ali kako kažem, čovjek je još pod dojmom pa ga baš i nije briga.. Trebao sam dobiti i video igre ali je bilo previše gb pa mu se nije dalo hebat dok mi pošalje.. znam šupak je
sada imao jedan zanimljiv razgovor sa jednim dečkom koji je govorio kako će svršavat na igru i sada kada je pogledao videe, sere na sve strane.. a ja ne mogu dočekati da uhvatim igru
da, gledao sam dok je ronio neki tip i ispred njema morski pas a ja onao : ŠTAAAAA?
Toorop je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.09.2013., 21:05   #393
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Evo picio jedno 2 h igru na xboxu. A ono grafika nis posebno, nocu texture pucaju i preljevaju se u ljubicaste u zelenu, auti su solidno izvedeni, ne razbijaju se nikako, srednja zalost. Vrsta automobila ima puno, kamiona traktora ma cudesa. Jeleni izljecu po cesti, motori uletavaju u skarice. Imas rotweilera kojem bacas lopticu, trci kraj tebe kad vozis bajk. Kurvi mos platit za glabanje. Policija zajebana na 100 nacina i tesko im je utec ako neznas. Vozaci u igri su nadrndani i ako mu ogrebes neku pilu ganjat ce te dok se ne popickate. Ugl nisam impresioniran al eto to sam samo ja
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2013., 21:46   #394
NortonCommander
Orthodox file manager
Moj komp
 
NortonCommander's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 422
Od jutros sjedim pred PS3-om i ne prestajem igrati. (sreća pa se poklopilo da mi je baš ovaj vikend kompletno slobodan i od posla i od ostalih stvari)
Vjerovatno se sve ovo moze vidjeti iz videa s neta ali evo svejedno par rečenica:
UPOZORENJE: U tekstu nema spoilera ali ima par sitnica koje možda neće svi željeti znati unaprijed.

Grafika je nevjerovatna za ovu generaciju konzola, uz vrlo rijetke framedropove (glavnom kad je velika guzva na cestama). Naravno, vide se ograničenja, neke sekundarne teksture su malo isprane i aliasing je jako očit u daljini, ali svejedno je masu ispred GTA IV. Noć izgleda puuuno bolje nego u prošlom nastavku, tako da ne idem više svaki put u krevet kad padne mrak . Loading screenovi su rijetki i vrlo kratki.

Mapa je ogromna, ali i nakrcana detaljima. Svaki put kad prolazim misiju vidim naokolo gluposti koje trebam proučiti, isprobati kasnije. Npr. gledanje TV-a, sjedio sam i gledao sigurno 20-tak minuta jedan program i ništa se nije ponavljalo. Zanimljivije od naših lokalnih kanala Čini mi se da su Rockstarovci samo to dobro platili nekom.
Onda recimo Stock market: kupnja i prodaja dionica preko interneta. Čini mi se da se ponekad da naslutiti koje dionice ce rasti a koje padati, po nekim razgovorima na radiu npr. Fora je i što nekad svojim djelima po gradu možeš utjecati na pad i rast pojedine dionice.

Priča je odlična, za sada samo pratim glavnu nit, ali mislim da bih ipak trebao ići polakše i istraživati grad. Ima dosta zanimljivih sitnih side-misija koje se nasumično pojave dok se vozim po gradu. Sprječavanje ulične pljačke, zlostavljanja i sl. Nekad za nagradu ne dobiješ ništa, nekad dobiješ nekakav sitan iznos, a jedan put me iznos šokirao. Humor je konstantno prisutan i kvalitetan. Dijalozi su odlični, nikad dosadni.

Jedna zamjerka je fizika automobila. Netko je već spomenuo, kao da se radi o R/C autićima, pri velikim brzinama skreću trenutno bez problema, a na drugim mjestima pri niskim brzinama proklizavaju i gube kontrolu. Avioni su ok, naravno arkadni, ali s dovoljno detalja koje vožnju čine zanimljivom (npr. iznenadni naleti vjetra kod kojih se treba malo pomučiti da se ne izgubi kontrola). Vožnja motora mi je za sada katastrofa, izbjegavam ih kad god mogu .

Neću ići više u detalje, ako koga nešto zanima neka pita.

Zadnje izmijenjeno od: NortonCommander. 14.09.2013. u 22:01.
NortonCommander je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2013., 22:35   #395
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Norton - jel ima mozda customizacije motora ? kakvi su vremenski uvjeti,jel utjecu na neki nacin na voznju,kakva je voznja po snjegu ? da li recimo vremenski uvjeti ( nevrijeme,oluje ) uopce postoje i imaju li kakvog utjeca na AI ljudi u igri ?
ima li kakve destrukcije okoline,kakva je prica ako si krenio igrati,da li je istina o prebacivanju likova da ih zateknes ziveci svoj zivot ?
kakve su mini igre ( video igre,kuglanje,tenis,golf,padobranstvo itd. ) ?

blava je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2013., 22:53   #396
NortonCommander
Orthodox file manager
Moj komp
 
NortonCommander's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 422
1. Ima puna i opsežna customizacija vozila, i izgled i performanse. Motor, kočnice, prijenos, ojačana karoserija, bulletproofing i sl. Neke stvari su povoljne a druge, logično, bezobrazno skupe.
2. Kiša i snijeg utječu na vožnju, lakše se klizi i sl. Voznju po snijegu sam samo malo u pocetku dozivio i cini mi se da je malo lakša nego što bi trebala biti. Ali opet, sve to ovisi tko je za volanom. Likovi imaju svoje specijalnosti. Neki su kriminalni vozaci pa je s njima teško voziti npr. Postoje povremene kiše s olujom i grmljavinom, ali nisam išao za tim da li ljudi to registriraju ili samo nastavljaju svojim poslom kao da je vani 35 stupnjeva. Javim kad vidim.
3. Ima destrukcije okoline, ali ne pretjerano. Mozes soriti neke građevine, ali nema govora o nekakvom rušenju zgrade i sl (osim ako nije skriptirano).
4. Da, ako se prebacis iz jednog lika u drugi, često ga zatekneš u pola nekog posla, fora.
5. Mini igara ima tonu, probao sam arkadnu igru (Qbert), vozio sam se na vlaku smrti (iz prvog lica, najs), bio sam na vrtuljku, ronio sam. Tenis sam vidio na netu, djeluje jako detaljan. Prošao sam kraj golf terena za vrijeme jedne misije i vidim da se može igrati, ali nisam još probao. Vidio sam da se može igrati biljar, gledati filmovi u kinu, ici u strip klub i bacati novcanice (jednu po jednu ili paper shower ), itd.
NortonCommander je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2013., 22:59   #397
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Ok, super sve to, znači ima se što raiditi?

Jer badave mi ogromna mapa kao što je u Just Cause 2 kada se nema što radit.

A što se tiče nekakvih nazovimo ih RPG elemenata, tipa bildanje, kondicija da se brže i dulje trči?
Dali se ima što za sakupljati po gradu?
Dali se ima općenito što pametno raditi po onim planinama i jezerima?
Side misije su dobre i ima ih puno različitih?
E da, jesi vozio bicikl, skakao sa padobranom?
Znači pas je uz tebe i može napasti bilo koga koga ti odabereš, daš mu neku naredbu ili?
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2013., 23:11   #398
NortonCommander
Orthodox file manager
Moj komp
 
NortonCommander's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 422
Da da, ima masu stvari za raditi.
Probao je brat maloprije tenis, u rangu je s Virtual Tennisom, samo s povremenim psovkama. Sad je u kinu, gleda film "The Lonliest robot in Great Britain" Bolesni crtić koji slobodno može na Adult Swim iza ponoći. Traje oko 15 min, nakon čega ide neki stari francuski film . Ne znam da li sva kina imaju isti program, moram to provjeriti.
Nisam još vidio da se nešto moze skupljati, znam da ima dosta stuntova za izvesti, ako se to računa.
Side misije su za sada zanimljive i raznolike, ne znam da li ce se ponavljati kasnije, pretpostavljam da će ipak biti varijacije na temu s vremenom.
Vozio sam bicikl, dosta zabavno, ako ne paziš gdje ideš lako se dobro ubiti.
Imaš psa, i za sada sam ga jednom koristio u misiji da pronadjem gdje se sakrio jedan tip kojeg sam lovio. U tom slučaju sam gledao iz perspektive psa. Miris se manifestira kao neko zamućenje u zraku (kao kad je vruće) i po tome ustanoviš lokaciju. Van misije se nisam još igrao sa psom, on inače stoji doma ako ga ne zeliš sa sobom vucarati. Znam da ga možeš dresirati i da s vremenom može raditi masu stvari. (igra to na brzinu objasni)
NortonCommander je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2013., 23:28   #399
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,726
ima ko u san andreasu,frizure,teretana,tetovaže??
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2013., 23:33   #400
NortonCommander
Orthodox file manager
Moj komp
 
NortonCommander's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 422
Da da, ima tetovaza, frizura i odjece, ali nisam jos probao. Teretanu nisam jos vidio, ali tek sam otkrio 15% mape. Sve ovo sto sam do sada opisao je u jednom gradu. Kako napredujem s pricom, tako se otkljucavaju mogucnosti po gradu
NortonCommander je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.09.2013., 23:37   #401
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Piši još malo, saaaaamo malo, samo što nisam......
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2013., 23:40   #402
dzajko
Premium
Moj komp
 
dzajko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Ehhhh
Postovi: 460
Citiraj:
Autor NortonCommander Pregled postova
Da da, ima tetovaza, frizura i odjece, ali nisam jos probao. Teretanu nisam jos vidio, ali tek sam otkrio 15% mape. Sve ovo sto sam do sada opisao je u jednom gradu. Kako napredujem s pricom, tako se otkljucavaju mogucnosti po gradu
Mogu li doći bacit 5 min gameplay-a hahahaha...

Čekaj ove sve životinje, psi jeli te napadaju??
dzajko je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2013., 23:52   #403
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Jelen ti izleti pred auto i opizdis ga bez problema, ko u RL .Psu bacas lopticu i igras se s njim
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2013., 00:14   #404
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
sve mi ovo djeluje impresivno, ali mi fizika i destrukcija automobila predstavlja veliki problem ako je tako loše to izvedeno kao što Xulos i Norton kažu...nadam se da ću se uvjeriti u suprotno kada probam igru, no to neće biti skoro kontam, čak sam počeo i razmišljati o nabavci nekog polovnog xboxa ali sam se ipak predomislio
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2013., 00:16   #405
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
sva sreca da sam prodao plejku, jem ti mater
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2013., 00:16   #406
NortonCommander
Orthodox file manager
Moj komp
 
NortonCommander's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 422



Vozim po gradu da vidim sto sveima, i vidim u daljini dva tipa trpaju neku zensku u auto, ona skriči sto na sat. Krenem za njima, hvatam ih po gradu, izbacim ih s ceste i poubijam. Cura se zahvaljuje, i zamoli me da je odvedem doma jer nema nista sa sobom, ni novca ni isprave ni mobitel. Sjednemo u auto i krenemo. Cijelim putem (~4km) mi detaljno priča kako je upala u to neko loše društvo i sl. I pri kraju puta nas odjenom napadnu tri tipa s motorima (prijatelji otimača). Nakon 4 min bježanja i pokušavanja da ih koknem, ubiju me. S obzirom daje riječ o side missionu, nema retrya . Tako da neću nikad saznat što je bilo s curom.

-->
Haha, da da, u gradu nema zivotinja, ali kad voziš van grada treba pazit jer ima jelena, lisica, vukova i sličnih s.anja koja se bacaju pod auto.
Evo jedan mini polovični spoiler (ne price nego jedan radnom side mission):



Vozim po gradu da vidim sto sveima, i vidim u daljini dva tipa trpaju neku zensku u auto, ona skriči sto na sat. Krenem za njima, hvatam ih po gradu, izbacim ih s ceste i poubijam. Cura se zahvaljuje, i zamoli me da je odvedem doma jer nema nista sa sobom, ni novca ni isprave ni mobitel. Sjednemo u auto i krenemo. Cijelim putem (~4km) mi detaljno priča kako je upala u to neko loše društvo i sl. I pri kraju puta nas odjenom napadnu tri tipa s motorima (prijatelji otimača). Nakon 4 min bježanja i pokušavanja da ih koknem, ubiju me. S obzirom daje riječ o side missionu, nema retrya . Tako da neću nikad saznat što je bilo s curom.

NortonCommander je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2013., 00:25   #407
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
kaj mislis kaje bilo isto ono kak bi i ti zavrsio s njom

ipak je to gta
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2013., 00:30   #408
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
To je sto sto su pricali o random eventima ko u stvarnom zivotu,pre*ebeno

jel ima pljackanja trgovina kao u Vice Cityju ili kradje po kvartu telkaca i tih stvari kao u SA ?
jesi probao tenk voziti,sta je sa punih 5 zvjezdica,vojska opet ili ?

nesto su pricali da murja reagira na tvoju voznju,prolazak kroz crveno itd.jel to istina mozda ?
jel ima kakve koristi od mobitela itd. osim kao u SA samo za misije ?

hvala na opseznom infou
blava je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2013., 00:37   #409
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Kad smo kod životinja, evo jedne ovce koju pobere biciklist Loša kavliteta filmića, ali jedva čekam vozit
http://www.youtube.com/watch?v=erqvXb1jASU

EDIT: evo još jedan filmić koje upravo gledam, i na početku kada auto padne sa planine, vidi se posve zadovoljavajuće oštećenje, baš se ok ošteti
http://www.youtube.com/watch?v=KxqCl-sdU6U
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2013., 00:49   #410
NortonCommander
Orthodox file manager
Moj komp
 
NortonCommander's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 422
Što se pljačkanja tiče, za sada sam imao jednu misiju s pljačkanjem i taj je aspekt odlično napravljen, ali necu u detalje da ne spoilam. Ukratko, nije bas kao Payday 2, ali ima sitnica koje dizu stvar na visi nivo.
Policija je za sada blaga, nije me jos hvatala radi crvenog svjetla ili brzine, samo zbog kradje vozila i tučnjave. Najvise sto sam navukao na sebe su bile 3 zvjezdice i tada im je prelako pobjeći, jednom mi je uspjelo i s kamionom. To je mozda jedna mana, ako im nakratko pobjegnes i stanes na neko mjesto od kojeg je najbliza cesta udaljena 100m, vjerovatno te neće pronać. Doduše, kasnije dolaze helikopteri u pricu, pa i to pada u vodu.
E da, mobiteli
Sluze za primanje e-mailova (spam, obavijesti o dionicama, reklame za novotvorene ducane, itd.) SMS-anje, pozive, surfanje i kupovanje dionica, provjeru bankovnog računa, fotografiranje (ima i mod za selfiese ), checklist i quick save. Svaki lik ima drukčiji mobitel, jedan ima iPhone knockoff, drugi Android, treći WP7 . Mogu se mijenjati teme, ringtonovi, ukljuciti vibracija i slicne gluposti (ne sjecam se da li je iPhone u igri jailbreakan da i na njega idu teme )
NortonCommander je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2013., 00:54   #411
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
quick save?
Sejva samo recimo ako nešto pokupiš, opljačkaš i slično? Ili sejva usred misije?
Kad smo kod toga, vjerojatno se ne sejva usred misije, nego postoje checkpointi usred misija, kako su napravljeni, dali su veliki razmaci između njih ili ih ima dosta?

Jer je GTA barem meni relativno teška igra, baš zbog tih checkpointa koji nekad znaju biti na velikom razmaku, pa često gubim živce
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2013., 01:34   #412
NortonCommander
Orthodox file manager
Moj komp
 
NortonCommander's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 422
To je neki Cloud based quick save cini mi se, ne mogu ga koristiti trenutno a i ne zanima me. Inace se igra sejva kao i prije, ides u krevet i odspavaš.
Za vrijeme misija postoje checkpointovi tako da ako pogineš, ne moraš sve od početka. Po meni su dosta česti, pa je lako prijeci misije, ali mislim da je to samo u početku.

Btw, našao sam na mapi novu foru, triatlon utrku . Nisam išao, ali naravno da ću i to probati.
E da, i čini mi se da je surfanje internetom dosta detaljno odrađeno, ima masu web stranica. Najbolje je klikati "random" tipku u browseru pa gledati što tražilica izbaci.
NortonCommander je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2013., 14:21   #413
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Evo kako izgleda prebacivanje



Weed effects ( MOGUCI SPOILER )



I tuning automobila

blava je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2013., 14:22   #414
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
:facepalm: kao da za konzole ne postoji piratstvo

https://www.change.org/en-CA/petitio...of-gta-v#share
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2013., 14:29   #415
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Tak svejedno. Rađeno je za konzole ove generacije što znači da bi port bio velebni kao i GTA4
  Reply With Quote
Staro 15.09.2013., 14:40   #416
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
Citiraj:
Autor Drift_King Pregled postova
:facepalm: kao da za konzole ne postoji piratstvo

https://www.change.org/en-CA/petitio...of-gta-v#share
kaki čobani, ne mogu vjerovat, a GTA V se već 2 dana igra na XBOX-u dok se vamo prave peticije protiv PC-ja zbog piratstva
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2013., 14:55   #417
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Mah to je cista ljubomora, zbog rasprodaja, nizih cijena generalno, grafike, modova i svega a sigurno ih ima ljubomornih jer i oni ne mogu igrat takve igre. Koju god sam torent igru probao i svidjela mi se, na kraju sam je i kupio, bilo na rasprodaji, bilo normalno. Ak je autor zasluzio dobit ce ak nije nece. GTA5 bum kupio vise reda radi nego jer sam nest zaluden tom igrom.

Ima komentra za popisat se od smijeha..

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 15.09.2013. u 15:14.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2013., 15:24   #418
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Od svih stvari koje su mi bila fascinantne najbolja mi je ta kad je kolega vozio bajk po planini, odnegdje se stvorio ris i paf za vrat, na mjestu mrtav
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2013., 15:41   #419
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor Pizz Pregled postova
sva sreca da sam prodao plejku, jem ti mater
Kaj će ti ćesme!

Ja nemogu zamislit nista osim nogometa na konzoli. Sori, al bez miša nemrem pucat

I nemojte mi protiv GTAIV, nakon onih 7 patcheva se dala igrat, i bome sam se nadivljao sa onim autima, fizika voznje, pogotovo po kiši mi je bila super.
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2013., 15:43   #420
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,630
Čeka se preorder na Steamu. Što košta da košta
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na