Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.11.2009., 21:21   #61
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
demo izlazi u 12. mjesec...
Di sto kako kada... daj link
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2009., 23:12   #62
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Ipak sam se zeznuo, sorry.
Demo za PC izlazi početkom 2010, a demo za PS3 izlazi uskoro...

http://www.crovortex.com/novosti/cla...Company_2.html

http://www.gamers.ba/vijest/9002/bat...ompany-2-beta-
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.11.2009., 02:28   #63
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
Citiraj:
Autor Paxton Pregled postova

evo ti jedan lijep link za M95 u BF2: http://wiki.bf2s.com/weapons/unlocks/m95
vecine tih faktora sam postao ubrzo svjestan, jer sam nakon incidenta sa kinezom nekoliko sati proveo googlajuci u soku i nevjerici. A tvoj url u biti potvrdjuje moju osnovnu zamjerku zbog koje nisam htio igrat' BF 2; "in actual practice it does the same damage to a player as the M24, requiring two hits to the torso to kill"

sto se zvuka tice, moguce je da sam djelomicno bio uskracen visa vie integruse, ali u usporedbi sa nekim drugim tada aktualnim igrama, zvuk M24 je bio totalni turnoff.
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2009., 12:54   #64
ti.le
[CTN]Mr.Ti
Moj komp
 
ti.le's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: SZ HR
Postovi: 539
Sto se tice demo/beta:

"
Not a PS3 Owner?
Coming December, we will invite players to participate in a PC open beta. Then, early next year, all players worldwide will get to experience this premier shooter when we releases a Battlefield: Bad Company 2 multiplayer DEMO on the Xbox 360, PS3 and PC"
Izvor:

http://blogs.battlefield.ea.com/
__________________
CPU: Ryzen 7 5700G / Noctua D15S; MBO: MSI B550 Tomahawk; RAM:Corsair Vengeance 2x16 3200MHz; GPU: XFX Merc 319 RX 6900 XT; HDD: 1. Samsung 970EVO 256 GB; 2. Crucial P2 500GB; PSU: EVGA Supernova G2 750; CASE: NZXT H440 White; MONITOR: Asus MG279Q; KEYBOARD: Roccat Vulcan 100; MOUSE: Razer ViperMini @ SteelSeries QCK mass; HEADPHONES: Kingston HyperX Cloud (I) - Superlux HD-681 EVO
ti.le je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2009., 20:43   #65
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Malo novosti:
http://www.gametrailers.com/video/ta...ield-bad/59044
http://www.gametrailers.com/video/ta...ield-bad/59042

Izgleda iz closed bete (koja je kako kaze developer early alpha )...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2009., 22:24   #66
xPsycho
Premium
Moj komp
 
xPsycho's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 944
steta kaj vec igra nije vani :d bas mi treba neki multy FPS ...sad kad konacno bude nesto vise slobodnog vremena izgleda hebeno
xPsycho je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 10:51   #67
mirdza
Premium
Moj komp
 
mirdza's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 30
Preorderao, cca 230 kn s poštarinom iz game.co.uk.
mirdza je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 16:23   #68
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Koja je korist od preordera, osim što ima daješ novac prije vremena? Zanima me čisto informativno, ima li neka prednost kod preordera ili ?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 16:35   #69
Beo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: United Kingdom
Postovi: 512
Eto uzeo i ja!

@Neo
Ima, eto c/p
The Limited Edition includes 6 early unlocks (pictured):
4 Vehicle Warfare Unlocks:
1. Improved Vehicle Armour – An Up-Armour package mounted on all vehicle types decreases the effect of both explosive and penetrating warheads, significantly improving vehicle survivability.
2. Vehicle Alternate Fire - Additional weapon packages mounted for the driver of all armoured vehicles, greatly expands the range of targets the vehicle can successfully engage and destroy.
3. Vehicle Motion Sensor – Upgraded Sensor to locate enemy units in direct proximity to the vehicle.
4. Tracer Dart Pistol – Launched by compressed air, this magnetic dart attaches to any vehicle surface, allows friendly shoulder launched rockets to lock on to and track moving targets even beyond line of sight.


2 Classic Battlefield 1943 Weapons:
5. M1A1 Submachine Gun – Popular with Paratrooper and Commando units in WW2 for its rate of fire and stopping power the M1A1 is still seen in the hands of paramilitaries today. Reliable but heavy this classic weapon is still a powerful force in the hands of a Battlefield Veteran.
6. M1911 Pistol – Adopted in 1911 by the US Army the M1911 saw heavy service in WW1, WW2, Korea and Vietnam. Highly customised M1911 are still favored by Special Operations forces for its reliability and the power of its large .45 calibre round.


Btw kad vidim ovu igru i CoD6 onda mi samo dodje da se nasmijem. CoD6 ko da je za predškolsku djecu napravljen
Beo je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 20:17   #70
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Evo ja se strpao za PS3 betu ... idem na baciti malo pa javim dojmove iako je to konzola pa nema prone-a i ostalih gluposti....
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.11.2009., 20:28   #71
Beo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: United Kingdom
Postovi: 512
OPa opa opA
javi obavezno
Beo je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 20:57   #72
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,756
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Koja je korist od preordera, osim što ima daješ novac prije vremena? Zanima me čisto informativno, ima li neka prednost kod preordera ili ?
Eto kolega ti je odgovorio, + sto upadas u betu, + sto im ne placas odmah nego na dan kada igra izlazi
bluefluid je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 23:58   #73
Zmalamuth
Inquisitor DeathWatch
Moj komp
 
Zmalamuth's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb-Rijeka
Postovi: 918
khm...

http://www.gametrailers.com/video/ba...ield-bad/59222

ako sam dosada i nes se premisljao.
Za vikend idem radit pre-order.

Kraj mi je najdrazi, C4 i remote detonator.

EDIT.
jer to samo meni, ili mi zvuk zvuci jako realno, gotovo filmski, sa izmjenom zvuka prilikom eksplozije i sl.
__________________


i7 4770K cooled by Noctua NH-D14
Asus Sabertooth Z87
Corsair Vengeance Pro 2x8Gb 1866Mhz
EVGA GTX 1080 - 8gb -FTW GAMING
Logitech G500 & G510 Keyboard
OCZ Vertex4 256gb/Samsung SSD 850 Evo 500G /640Gb WD Black/2TB WD Black/3x2TB WD in sharkoon docking station
LG GH22
Corsair HX620W
Corsair Carbide 678c
Arctic Bionix F140mm x3
Phillips Brilliance 240PW - 24'''
Zmalamuth je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2009., 00:38   #74
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Mislim da idem i ja na preorder
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2009., 01:29   #75
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Mogao bi i ja na preorder
Samo imam par pitanja,ako ja sa ove stranice http://www.game.co.uk/Games/PC-Games.../?added=333421 naručim igru,tu me odvelo odavde http://badcompany2.ea.com/#/reserve-limited-edition kako upadam u betu?Neki kod dobijem ili šta?
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2009., 03:17   #76
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Evo ja se strpao za PS3 betu ... idem na baciti malo pa javim dojmove iako je to konzola pa nema prone-a i ostalih gluposti....

Fuck me ! Sta je vec doslo do toga ?!? ;O

betareview asap !

umirem od zavisti !

sto se tice ovog zadnjeg filmica.. i to jos onak' casual snimljen iz neobaveznog gameplay'a

p.s. sto je ovaj baja nash'o pravo scoutersko secondary weapon, neki Colt Python derivat
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2009., 14:27   #77
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Nisam imao jucer bas previse vremena, toboze 20min prije nosto mi ovi moji hahari uletise, pa cu se danas malo vise pozabaviti igrom, toboze cijelu noc ili ako se skupi para pa na kultur shock

Prvi utisak mnogo dobro , iako je beta ima dosta bugova, neki se objekti stvaraju u neposrednoj blizini (no dosta rijetko), vizualno je mrak (pogotovo eksplozije tenkova) iako naravno to ps-u kao multiplatformska igra izgleda svakako samo ne HD ...

Oruzja mozda imaju premali recoil iako sam rijetko uspio ubiti ikoga , dok na nekoj vecoj distanci je pak nemogue kontrolirati recoil pogotovo kod pusaka\mitraljeza\smajsera kako god veceg kalibra, nisan doslovno leti svukuda samo ne na metu
Sniper mi je cudan, od prvoga pogotka nepadaju (valjda samo u glavu) i treba svaki puta spustiti sa zooma da se repetira

Sto se tice vozila (iako nisam bas bio ljubitelj prijasnjih Battlefield bas iskljucivo radi toga) tenkovi su mrak, nisam nego usao na mapu uletim sa nekim bolesnikom (ja smajser a on u tenku ) koji je tri tenka unistio dok ja nisam nikoga na smajseru ...
Probao sam se i sam u tenku malo provozati ali dosta lagano padaju, mislim da dvije zolje u njega sa boka i nebus se vise vozio, tak da nisu overpowered...

Sto se tice mape, prevelika je, ide kao u neki S zavoj i mislim da je oko 3km dugacka, ja sam prva dva tri spawnanja kao pavijan trckarao umjesto da si slozim na squad spawn i spawnam se u blizine borbe (sve je unistivo )

Sto se tice objectivsa, nisam bas stigao obracati pozornost na to, tih 20min pola sata sam proveo trckarajuci bezglavo,veceras budem kad nadem malo vise vremena

BTW:ako netko ima PS3 imam jedan key za US betu, znaci treba imati americanski acc da bi se igralo, nisam siguran jeli ispravan, cuo sam da je dosta tih keyeva sa fileplaneta bilo neispravno pa ako netko oce pokusat rado mu prosljedim ionako sam se ogrebao za EU betu

PS: ovo je konzolaska verzija, tko zna kakva ce biti PC, valjda cemo saznati iz prve ruke tokom 12mj. posto su najavili da bi trebala biti OPEN BETA (naspram ove konzolaske)...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2009., 15:12   #78
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Može jedno pojašnjenje, kada odem na službenu stranicu i kliknem "reserve limited edition", moram odabrati zemlju (RH nema) - koju?, retailera - kojeg?, i onda buy PC version, da li je to download verzija ili fizička, s kutijom? Jer ako je fizička onda će samo transport iz USA doći mnogo, u tom slučaju koju zemlju da odaberem? Kako ste vi to riješili ?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2009., 15:26   #79
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,756
@Zmalamuth - video je zakon!!

@Neo-ST - ma naruci s game.co.uk, imaju i oni limited edition, prilicno je jednostavno

@Veki-os - pa moras se registrirati da bi narucio igru, i moras ostaviti mail, valjda ti jave na njega
bluefluid je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2009., 17:04   #80
azymuth
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: zgrb
Postovi: 9
azymuth je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2009., 18:21   #81
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova


Sniper mi je cudan, od prvoga pogotka nepadaju (valjda samo u glavu) i treba svaki puta spustiti sa zooma da se repetira

Neee!

pa svi dosadasnji filmovi su dokazivali suprotno

Tjeshit cu se da je Gjurovski antitalent sa kontrolerom
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2009., 18:38   #82
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Samo HS rijesava sniperom odmah, to mi nije uspjelo niti jednom (a bome niti nece na gljivice, a vidim da mi i gamepad stenje skripi )
Mrak je igra (bar na PS-u), nema bas sprayanja (jedino kad mi se zaljepi enemy za facu pa u panici neskidam prst sa okidaca ), malo teze ekipa pada, a na distanci treba sa osjecajem rafale slati
Samo da ne useru za komp i naravno stave lean...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2009., 00:06   #83
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
eto preorder-ao sam i ja, 28 funti sa dostavom (cca 230kn), što je iznimno povoljno s obzirom da je limited edition, i da će kasnije koštati preko 34 funte, a u nas pretpostavljam oko 400kn kada dođe
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2009., 03:10   #84
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,266
Cim sam procitao odma sam plejku upalio, pa dok sam updejt skinio pa ovo ono poludio sam. Nasao sam demo i skidam )


EDIT- ja malo zbrejkan krenuo skidat stari bf :S

Zadnje izmijenjeno od: Zmaj000. 21.11.2009. u 03:38.
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2009., 21:45   #85
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Zar ova igra po trailerima ne izgleda kao nešto bolje od svih multija zajedno puta 2 ?

Međutim traileri su uvijek bili traileri, ali eto kad izađe prava pc beta onda ćemo vidjeti na čemu smo. Po svemu sam impresioniran osim po jednom sitnom detalju koji bi meni mogao potpuno uništiti gameplay. Ako bude , onako kako je gjurovski rekao, da sniper iz prvog hica ne ubija u torzo......... ćekat ćemo mi i kakav mod. (Iako bi u biti sapi ploće itekako izdržale jedan i više hitaca iz standardnih snipera ali nekako to smeta u igri)

@gjurovski : Molim te pogledaj par sitnica : Može li se hummerima i ostalim beštijama ako ih ima probušiti gume, može li se ubiti kroz staklo.... Da li metak prolazi kroz tanki zid..... tnx
__________________
S3 Trio 64 , Voodoo 2 , Kyro 3d , GeForce MX 440 SE , Radeon 9000Pro , 6600 GT , 9600 GT , 260GTX , 560GTX , 760GTX, 1060 GTX, 1080 GTX, 3080 RTX
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2009., 21:56   #86
Paxton
Expert from the shadow
Moj komp
 
Paxton's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Sibinj
Postovi: 687
Hitac u torzo nije ubijao ni u prijasnjim batllefieldima, ne vidim zasto bi sad bilo drugacije... Samo precizni headshot ubija neprijatelja... Hitac u torzo ga spusti na 2-5% healtha...
Paxton je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2009., 22:08   #87
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,266
Citiraj:
Autor Michel Pregled postova
Zar ova igra po trailerima ne izgleda kao nešto bolje od svih multija zajedno puta 2 ?

Međutim traileri su uvijek bili traileri, ali eto kad izađe prava pc beta onda ćemo vidjeti na čemu smo. Po svemu sam impresioniran osim po jednom sitnom detalju koji bi meni mogao potpuno uništiti gameplay. Ako bude , onako kako je gjurovski rekao, da sniper iz prvog hica ne ubija u torzo......... ćekat ćemo mi i kakav mod. (Iako bi u biti sapi ploće itekako izdržale jedan i više hitaca iz standardnih snipera ali nekako to smeta u igri)

@gjurovski : Molim te pogledaj par sitnica : Može li se hummerima i ostalim beštijama ako ih ima probušiti gume, može li se ubiti kroz staklo.... Da li metak prolazi kroz tanki zid..... tnx
Nasao beta key za plejku skinio demo igrao ... da snajp neubija jedino ak nije metak u vugla. Busiti gume nisam probao al ak se zakucas humerom u tenk mrtav si XD Metak prolazi kroz zid koliko mi se cini . I da mapa je preogromna . Kad dodjem na pola mape silazi se sa brda u grad. Onda fino sa tenkicem demoliram pola grada
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2009., 05:05   #88
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
Citiraj:
Autor Paxton Pregled postova
Hitac u torzo nije ubijao ni u prijasnjim batllefieldima, ne vidim zasto bi sad bilo drugacije... Samo precizni headshot ubija neprijatelja... Hitac u torzo ga spusti na 2-5% healtha...
a zasto nebi bilo drugacije ? Pa igre bi trebale evoluirati, a scenarij u kojemu napucas tipa ravno u trbuh sa punokrvnim taktickim sniperom i on unatoc 95 %nom ranjavanju dosprinta do tebe i zabije ti noz u celo je totalna sprdacina. Sasvim bi druga prica bila, kada bi gameplay omogucavao da te takav pogodak djelomicno izbaci iz stroja, nesto kao nekakav trajni last stand iz cod-a, znaci da kada te susne takav sniper u tijelo, nemas mogucnost da samo zalegnes iza nekog kontejnera i za 10ak sekundi istrcis k'o fenix, vec ostanes lezat eventualno sa pistoljem u ruci vristat medic ! Ali do toga ocito jos nismo dosli. Uostalom pa ovo je igra u kojoj ce pola ljudi zujat okolo u tenkovima ! Nije mi jasno sto tocno onda cniper cini takvom babarogom, da ga se mora nerealno ubit u pojam.

Pogotovo mi nije jasno inzistiranje na takvom balansiranju linijom manjeg otpora, kada postoji sijaset mogucnosti kojima se moze nerfati takvo oruzije. Npr. Drasticno otezano ciljanje u full stand polozaju nekakvim sway'om optike ili sto vec. Pojacan armor samo Nekoj od drugih klasa kao npr. engineer ili support, koji bi onda imali svojevrstan anti-sniper perk da prezive hitac u tijelo, za razliku od ostalih.. Ograniceni broj sniper kitova na pojedinom serveru koji bi sprijecavao sniper spam, Semi-Auto's < Bolt Action, Drasticno ogranicena municija - sto bi sprijecilo planinske kempere da sjede pod nekim drvetom pol sata i cwakaju sa optikom.. daj mu 20ak metaka, pa nek' onda trci 10 min. do savrsene pozicije, ako do nje uspije doci i nek' ih onda exploiterski utrosi. Mogucnostima nema kraja, da na kraju ne spominjem da si u CQB situacijama sa sniperom totalni underdog !

Sve u svemu, ako od ovoga naprave BF 2, mogao bi' se ja specijalizirati iskljucivo za AvP

p.s Zmaj & Gjurovski; kakav ste snip koristili ? M24, ili vidim da je i neki semi-auto trenutacno dostupan..
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2009., 12:36   #89
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Evo malo svjezih filmica:
http://www.pcgames.de/aid,699909/Bat...Beta/PC/Video/

Osobno nisam primjetio da je itko ubijen kroz zid, ma prevelik je kaos opcenito da bi obracao pozornost na takve stvari, jer je atmosfera brutalno dobra pogotovo kad se dode na sredisnji dio mape... strasno
Sto se tice snipera, neznam koji je to, neki default posto nikada niti nekiram sa sniperom stvarno neznam...
Samo koliko sam vidio mislim da se na svakom sniperu mora maknuti sa zooma prije nego sto repetira, bar na ova dva pocetna, tak mi se cini, nisam siguran 100%...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2009., 13:26   #90
Paxton
Expert from the shadow
Moj komp
 
Paxton's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Sibinj
Postovi: 687
Citiraj:
Autor Visitor Q Pregled postova
a zasto nebi bilo drugacije ? Pa igre bi trebale evoluirati, a scenarij u kojemu napucas tipa ravno u trbuh sa punokrvnim taktickim sniperom i on unatoc 95 %nom ranjavanju dosprinta do tebe i zabije ti noz u celo je totalna sprdacina. Sasvim bi druga prica bila, kada bi gameplay omogucavao da te takav pogodak djelomicno izbaci iz stroja, nesto kao nekakav trajni last stand iz cod-a, znaci da kada te susne takav sniper u tijelo, nemas mogucnost da samo zalegnes iza nekog kontejnera i za 10ak sekundi istrcis k'o fenix, vec ostanes lezat eventualno sa pistoljem u ruci vristat medic ! Ali do toga ocito jos nismo dosli. Uostalom pa ovo je igra u kojoj ce pola ljudi zujat okolo u tenkovima ! Nije mi jasno sto tocno onda cniper cini takvom babarogom, da ga se mora nerealno ubit u pojam.

Pogotovo mi nije jasno inzistiranje na takvom balansiranju linijom manjeg otpora, kada postoji sijaset mogucnosti kojima se moze nerfati takvo oruzije. Npr. Drasticno otezano ciljanje u full stand polozaju nekakvim sway'om optike ili sto vec. Pojacan armor samo Nekoj od drugih klasa kao npr. engineer ili support, koji bi onda imali svojevrstan anti-sniper perk da prezive hitac u tijelo, za razliku od ostalih.. Ograniceni broj sniper kitova na pojedinom serveru koji bi sprijecavao sniper spam, Semi-Auto's < Bolt Action, Drasticno ogranicena municija - sto bi sprijecilo planinske kempere da sjede pod nekim drvetom pol sata i cwakaju sa optikom.. daj mu 20ak metaka, pa nek' onda trci 10 min. do savrsene pozicije, ako do nje uspije doci i nek' ih onda exploiterski utrosi. Mogucnostima nema kraja, da na kraju ne spominjem da si u CQB situacijama sa sniperom totalni underdog !

Sve u svemu, ako od ovoga naprave BF 2, mogao bi' se ja specijalizirati iskljucivo za AvP

p.s Zmaj & Gjurovski; kakav ste snip koristili ? M24, ili vidim da je i neki semi-auto trenutacno dostupan..
bilo kakvo njihanje nišana je nepotrebno jer su puške same po sebi neprecizne dok ne kleknes ili odes u prone...
BF2 nije COD, niti zeli biti... A nece pola ljudi sjedit u tenkovima, zar si zaboravio helikoptere, avione, a na kraju krajeva i INF only, koji je i vise nego popularan u bf2... Ako cemo vec ici do tog nivoa realnosti, onda bi F35 jednim prolazom sravnio mapu, a jedan sniperski claymore pobio barem 30 neprijatelja svojim šrapnelima... Stvar je samo navike i skilla, jer te u stvari tjera da radis preciznije hice, sto po meni nikako nije nedostatak.. Uostalom ako ti to toliko smeta, koristi dragunov SVD...
Razlicite klase u BF2 imaju razlicit armor, vjerujem da ce i ovdje biti isto. Malo se informiraj prije nego krenes napadat. BF2 je bio odlicno balansiran, nijedna klasa nije imala prednost nad ostalim.

Zadnje izmijenjeno od: Paxton. 23.11.2009. u 13:38.
Paxton je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na