Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Intel
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.07.2016., 21:52   #691
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Da procesori ne podržavaju nebi pravili takve ploče za iste
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2016., 01:09   #692
Vlado nk
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: Crna Gora
Postovi: 49
Najeftinija DDR4 ploca za Intel?

Hvala na dosadasnjoj pomoci! Zanima ne koja je najftinija DDR4 ploca za Skylake i koliko kosta u eurima? Hvala!
Vlado nk je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 13.08.2016., 01:39   #693
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ne znam kako je kod tebe, ali kod nas su ovi modeli

http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=h110+ddr4
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2016., 02:02   #694
Vlado nk
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: Crna Gora
Postovi: 49
Hvala, nije skupo
Vlado nk je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2016., 10:16   #695
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Vlado, budući moje molbe na PM do tebe ne dopiru da ne trebaš za svako svoje pitanje otvarati novu temu.
Nakon PM-ova, ni infranction nije dosegao do tebe.

Valjda ban bude.

Pozdrav.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2016., 19:04   #696
Bariarnil
Aiden Fierce
Moj komp
 
Bariarnil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,171
https://youtu.be/JI4emMzvm8w poprilična razlika u GTA5 izmedu sandy i sky. Neznam jel u Sandy prebuilt sistemu postoji neki botlnek, a možda i ne postoji. U svakom slučaju razlika čak i veća nego i3 vs i5 sky(sa 1060 )
__________________
the Bariarnil
Bariarnil je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2016., 19:33   #697
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor Bariarnil Pregled postova
https://youtu.be/JI4emMzvm8w poprilična razlika u GTA5 izmedu sandy i sky. Neznam jel u Sandy prebuilt sistemu postoji neki botlnek, a možda i ne postoji. U svakom slučaju razlika čak i veća nego i3 vs i5 sky(sa 1060 )
Zato baš i ne kužim prepucavanja 1060 3gb vs 6gb i slicne rasprave (470 vs 480) sa tih 3-5fpsa kad ti proc razlika nabrije 30+fpsa

Ah...ljudi jako vole cjepidlaciti...
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2016., 18:27   #698
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
na 6700k, stock sve temperature pod Scythe Fumom su bile 72-75 pod 100% opterećenjem.
Htio sam to smanjiti pa sam gledao i vodena hlađenja, konktetno h115i. I gledam po aidi64 pod opterećenjem Vcore ide na 1.376V, što mi se čini ipak malo previše. Stavio sam sad fiksno na 1.15V i pod 100% opterećenjem temperature jezgri sad su od 54-58. Znači isti cooler, ista brzina venta, ista okolna temperatura samo je smanjen Vcore i temperatura je pala 17-18°C. Odustajem od skupljeg hladnjaka, undervoltanjem sam postigao puno bolji rezultat, i sačuvao novac
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2016., 08:39   #699
markecSMB
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Cro
Postovi: 946
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
na 6700k, stock sve temperature pod Scythe Fumom su bile 72-75 pod 100% opterećenjem.
Htio sam to smanjiti pa sam gledao i vodena hlađenja, konktetno h115i. I gledam po aidi64 pod opterećenjem Vcore ide na 1.376V, što mi se čini ipak malo previše. Stavio sam sad fiksno na 1.15V i pod 100% opterećenjem temperature jezgri sad su od 54-58. Znači isti cooler, ista brzina venta, ista okolna temperatura samo je smanjen Vcore i temperatura je pala 17-18°C. Odustajem od skupljeg hladnjaka, undervoltanjem sam postigao puno bolji rezultat, i sačuvao novac
Zašto nisi onda čuvao novac pa kupio non K i non K ploču.

Ne razumijem ti filozofiju, definitivno zanimljivo čuvanje novca.

Vjerojatno bi s boljim hladnjakom mogao i niži napon.
markecSMB je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2016., 09:07   #700
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
U Aidi 64 nemaš nijedan test koji će testirati stabilnost procesora i prave temperature na full loadu. Za to postoji prime95 ili 97.

I fixed voltage je dosta loš izbor jer ne dopuštaš procesoru da spušta voltazu na 0.5v koliko je minimum kod Skylakea kada procesor ništa ne radi. Po meni je offset puno bolja opcija.

Ali Ok. Nije moj procesor a ni moj novac.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.11.2016., 20:48   #701
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
Citiraj:
Autor markecSMB Pregled postova
Zašto nisi onda čuvao novac pa kupio non K i non K ploču.

Ne razumijem ti filozofiju, definitivno zanimljivo čuvanje novca.

Vjerojatno bi s boljim hladnjakom mogao i niži napon.
Apsolutno da, ako ne trebam kupiti hladnjak od 1200 kn definitivno sam uštedio novac. Kaj ti nije jasno?
To kaj sam kupio K komponente, nek te ne sekira, to je moj problem.
Ovo zadnje kaj si napisao je u ovom kontekstu totalna glupost.



Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
U Aidi 64 nemaš nijedan test koji će testirati stabilnost procesora i prave temperature na full loadu. Za to postoji prime95 ili 97.

I fixed voltage je dosta loš izbor jer ne dopuštaš procesoru da spušta voltazu na 0.5v koliko je minimum kod Skylakea kada procesor ništa ne radi. Po meni je offset puno bolja opcija.

Ali Ok. Nije moj procesor a ni moj novac.
Daj mi pojasni kaj ti je trebalo značiti ovo poboldano?

I da, offset u mojoj situaciji nije bolja opcija. Prime je dignuo obje temperature za 3-4 stupnja tako da je razlika opet ista.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2016., 08:50   #702
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
Daj mi pojasni kaj ti je trebalo značiti ovo poboldano?

I da, offset u mojoj situaciji nije bolja opcija. Prime je dignuo obje temperature za 3-4 stupnja tako da je razlika opet ista.
Ma kazem ti si kupio taj procesor i ti si ga platio. Mozes ga koristiti kako hoces. Tvoj izbor.

Nije nista u negativnom smislu.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2016., 21:37   #703
Bariarnil
Aiden Fierce
Moj komp
 
Bariarnil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,171
https://youtu.be/LSiAcBELhOE

i5 6500 vs i3 6100

U par naslova DX11/DX12
Sa Paskalom i Polarisom
__________________
the Bariarnil

Zadnje izmijenjeno od: Bariarnil. 20.12.2016. u 09:23.
Bariarnil je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2016., 09:13   #704
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor Bariarnil Pregled postova
https://youtu.be/LSiAcBELhOE

i5 6500 vs i7 6700(K)

U par naslova DX11/DX12
Sa Paskalom i Polarisom
Zapravo su testovi i3 vs i5. i5 vs i7 tek u najavi na kraju videa.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2016., 09:22   #705
Bariarnil
Aiden Fierce
Moj komp
 
Bariarnil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor Perki Pregled postova
Zapravo su testovi i3 vs i5. i5 vs i7 tek u najavi na kraju videa.
Bio sam u sumnji pa sam ponovo bio pogledao početak da se ne zeznem. Izgleda da sam ipak krivo interpretirao.
__________________
the Bariarnil
Bariarnil je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 19:45   #706
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Prešao na Sky, kupljeno sve ima cca nešto više od 2 tjedna, ali nije se imalo vremena za prismrditi reinstalaciji Glavne Kante evo napokon dva (meni) neradna dana u nizu, i eto prilike

Uzeo sam Asrock z170 extreme4 ploču i bitna stvar za sve koji (kao i ja) računaju na non-K OC: ovo je jedina ploča za koju sam čuo (a za koju mogu i iz prve ruke posvjedočiti) da čak i sa najnovijom verzijom BIOS-a (v7.00) IMA podržan non-K overclock!

Dakle, nema zajebancije sa godinu i više starim BIOS-ima, bugovima.. svaka čast Asrock-u (zadnje tri generacije ploča su kod mene sve Asrock i jako sam zadovoljan do sada)

Uzeo, naravno, i5 6400 i roknuo mi na početku IntelBurn Testa na 1.14V pa sam ga digao 1.15V za takt od 4.32GHz, evo upravo vrti dok ovo pišem.
So far-so good

Mislim, pomalo me bilo strah onih priča o lošijoj kvaliteti silikona u ovoj doslovno bazičnoj i5 kategoriji, ali srećom ni traga od toga. Dapače!
Temperature...malo je problematično pratiti iste.
Meni ui BIOS-u, dakle za idle state, UEFI prijavljuje 45C za CPU.
U windowsima jedino mi HWiNFO javlja za core, i on kaže 28C.
Load je na 41,5C max (dakle delta je cca 12C) što znači čak i da je ona temp. iz BIOS-a točna, ukupno u opterećenju na max. postavkama za IntelBurn Test iznosi 57C. Predobro, imo, to čak i za ljetno razdoblje neće trebati ništa dirati.
Hlađenje osigurava Meghalem, tu nema (tj. ima) zime

Jedan mali problemčić: krenuo sam sa 1.3V očekujući svašta i čitajući razne testove po netu, toliko ljudi stavljaju za cca 4.3-4-4GHz.
E sad: probao sam i 1.32V ali neće mi čak niti boot-ati na 4.4GHZ (znači svega 80MHz više od sadašnje stabilne frekv/napona )
Clocka se, jasno, preko BLCK-a.... ovo je drito 160.
Napon (vcore) očito nije razlog ali nešto drugo jeste (ne, nije ni mema, provjereno).
Šta da promijenim od parametara za viši BCLK, pošto ovu vrijednost nisam nikada ranije mijenjao (sve bili "K" procesori)?
Ja nemam ideje, a ni iskustva sa time, pa me zanima savjet od nekoga tko je već prćkao po tome
Svi ostali parametri su na automatici, a po pitanju napona.

Zahvaljujem, i nadam se da sam nekome pomogao sa ovim bazičnim osvrtom na non-k OC iz prve ruke
  Reply With Quote
Staro 01.01.2017., 13:11   #707
shar
Overclocker
 
shar's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Otiš'o sam, morao sam
Postovi: 523
Provjeri FCKL postavke, moguće da ti zbog toga ne želi bootat. Ako je postavljeno na auto ili x10 (1000), probaj postaviti na x8 ili 800.
shar je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2017., 01:55   #708
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Da, znam za to, to je isključeno među prvima kao razlog, nešto drugo koči...
Svejedno hvala na pokušaju
  Reply With Quote
Staro 02.01.2017., 18:33   #709
Rocky Rocastle
Premium
Moj komp
 
Rocky Rocastle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Unknown
Postovi: 247
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova

Uzeo sam Asrock z170 extreme4 ploču i bitna stvar za sve koji (kao i ja) računaju na non-K OC: ovo je jedina ploča za koju sam čuo (a za koju mogu i iz prve ruke posvjedočiti) da čak i sa najnovijom verzijom BIOS-a (v7.00) IMA podržan non-K overclock!

Dakle, nema zajebancije sa godinu i više starim BIOS-ima, bugovima.. svaka čast Asrock-u (zadnje tri generacije ploča su kod mene sve Asrock i jako sam zadovoljan do sada)

Zahvaljujem, i nadam se da sam nekome pomogao sa ovim bazičnim osvrtom na non-k OC iz prve ruke
Dobar info!

Prije nekih 8-9 mjeseci uzeo sam istu ploču i 6500, ali nisam bio pri lovi za pošten cooler, niti mi je bila potreba u tom trenutku, pa sam samo posudio Scythe Mugen od frenda na dan-dva i malo se igrao... U svakom slučaju, bio sam zadovoljan rezultatima, s tim da tad nisam nadograđivao BIOS.

Enivej, pod borom se našao Arctic Freezer 13 Limited Edition, tako da ću se opet (ovaj put trajno) poigrati s BIOS-om i procom.
Rocky Rocastle je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2017., 18:55   #710
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
tolko para za plocu i proc a nema se za posten kuler
mogo si uzet bolji
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2017., 19:09   #711
Rocky Rocastle
Premium
Moj komp
 
Rocky Rocastle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Unknown
Postovi: 247
jbg

Uletilo još neplanskih troškova pa mi u tom trenutku nije bila tolika hića oc-ati.

Nije mi se više dalo čitati recenzije, a cjenovno nije preveliki rizik, pa ćemo vidjeti na što će to ličiti....
Rocky Rocastle je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2017., 22:32   #712
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Ma, dobro će to biti, nije cooler apsolutno presudan za umjereni OC, ako je case dobro provjetren i frizerka će biti dostatna
...
Asrock je prvi krenuo sa ovim feature-om i očito i dalje pokazuju srednjak Intelu, što me neizmjerno raduje

Nego... prokljuvio sam šta me je kočilo: CPU spread spectrum. Za ne povjerovati!
Za sada sam ušao u windowse na 4.5GHz, pojma nemam dokle ide chip i šta je stabilno, ali ide preko bclk 160. Bilo me strah da je to gornji limit ploče ili nešto tako, ali nije... srećom
Ima review-ova gdje su chipovi stali na 4.2GHz i niti makac dalje.
Uglavnom, Sky je već sada iznad svih mojih očekivanja, pun iznenađenja, prostora za igru ne manjka, a mene to najviše i zabavlja. Napokon uzbudljiv komad hardware-a

EDIT:

Za sada je ovako, u tijeku detaljnija provjera stabilnosti jer će mi ovo od sada biti gaming setup za CPU:

capture

Mislim da je ovo sasvim pristojno, ploča nešto sitno OV, neda mi se sada tražiti idealni LLC za ove postavke, tako da nema veze.
Vrtim Small FFT da nagazim CPU što je više moguće, mema je čak i nešto niže od deklariranih 3000MHz tako da nema straha za nestabilnost.

Imam ja profile i za 4.7 (1.315V) i 4.8 (1.34V) no nisu još detaljno istestirani, prolaze kratke gaming probe (par rundi u WOWS) i to je to, za dalje ne znam...zona 1.3+V je zabranjena mojim procesorima iz vjerskih razloga (čitaj: nisam više u zoni sweet spot-a pa me ne zanima za 24/7).

Uglavnom, sasvim solidan primjerak, koliko se meni čini...samo da ne ispliva kakav problem, kakva nestabnilnost, pa da padne trud u vodu

Odvrtim još malo Prime95 (vrti se dok ovo pišem) pa onda idem testirati u igrama

EDIT 2:
Evo, igrao do maloprije, niti jedan problem, sve šljaka za 5, to je to, nema dalje

Uglavnom, mislim da sam pogodio ne čekajući Kaby, mislim da za tu lovu bolje ne može

Zadnje izmijenjeno od: windfucker. 03.01.2017. u 23:18.
  Reply With Quote
Staro 04.01.2017., 00:17   #713
shar
Overclocker
 
shar's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Otiš'o sam, morao sam
Postovi: 523
Pa 1.35V je sweet spot za skylake 24/7, 1.4V nekakva gornja granica za 24/7 na zraku i nakon tog napona cpu sve lošije skalira. Zapravo to što možeš vrtit 4.8 sa 1.34V znači da imaš vrlo dobar primjerak čipa jer većina skylake i5-ica treba preko 1.42V za 4.8ghz.
shar je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2017., 09:56   #714
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Ne bih se složio.
Možda sa vodenjačama, i to dobrim, to da su 1.35-1.4V sweet spot za 24/7.
Eventualno na zraku ako koga zabavlja imati urlajuću konfu u ljetnim mjesecima...mene ne.
Meni su ti naponi neprihvatljivi (osobno), jer računam na ljetno-zimske oscilacije temperature, povećanje razine buke ventova (svih, a imam ih nemali broj u big tower-u), plus još moguća degradacija sa vremenom poradi porasta napona itd, itd...
Osim toga, baš i ne vidim neki bitan benefit spram sadašnjih 4.6GHz (u igrama, to sam, jedino i probao na ovim frekvencijama).

Ovako kako je sada, ventovi jedva da se čuju, a to mi je vrlo bitno.
To je moje poimanje sweet spot-a

Procesor ipak ne prolazi Prime smallFFT na 4.7 niti na 4.8GHz sa gorenavedenim naponima, tako da će ipak trebati još nešto napona dodati za stabilnost u sintetici, ali prolazi Prime 2h na 4.6GHz na 1.26V u BIOS-u i, kako sam rekao, ne ruši se u igrama niti pri uobičajenome korištenju (iako će van igara ići na još niži, raniji profil od 4.32GHz/1.15V, vjerovatno ću još dodatno napraviti i niži na 4.0GHz sa "nečujnim" setupom ventova).

Znači nije baš golden sample, ali definitivno jeste natprosječan primjerak, barem prema do sada viđenome

Zadnje izmijenjeno od: windfucker. 04.01.2017. u 13:50. Razlog: Da me netko ne shvati predoslovno za NEČUJNI setup ventova pa da ne izbije rat bzvz :D
  Reply With Quote
Staro 04.01.2017., 11:15   #715
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Sweetspot ti je ona točka nakon koje moraš osjetno povećati voltažu da bi dobio nešto malo na clocku, što onda to čini neisplativim porastom. Ona će ti prije biti oko 4.4ghz +/- i sl. clockova
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2017., 13:10   #716
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Znam ja tu definiciju sweet spot-a, jednostavno tražiš koliko max. megaherca možeš izvući po jedinici (voltu) napona, i to je klasični sweet spot.
Za mene je to nešto širi pojam, da se ne ponavljam...

EDIT: Navedeno se odnosi na OC, naravno, jer postoji i undervolt sweet spot, ništa manje bitan za određene namjene, imo (HTPC mi prije svega pada na pamet).
...

Malo sam gledao forum Overclockers, dio posvećen Sky OC-u, čisto da vidim gdje sam.
I...nije loše.
Uopće nije loše

Zadnje izmijenjeno od: windfucker. 04.01.2017. u 13:46.
  Reply With Quote
Staro 04.01.2017., 16:35   #717
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Ja svog držim na 1.36 na 4.6 GHz. 24/7 stabilan u sintetici.
Fanless u idle-u na 32 stupnja.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2017., 17:11   #718
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
Ja svog držim na 1.36 na 4.6 GHz. 24/7 stabilan u sintetici.
Fanless u idle-u na 32 stupnja.
I ja sam..bivšeg
Moguće da im voltaža škodi..sve više ramisšljam o tome nakon 3 skurena proca. Sva tri rikla nakon 1-3 godine dobrane voltaže. Ok, dobim novi uvijek. Ali čisto statistika kaže tako...

Sad sam na 4.5GHz sa novim i 1.33v. Ovom treba 1.4v za 4.6GHz, starom 1.35v...nije neka sreća.
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2017., 18:53   #719
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Možda zato meni nikada nije vrisnuo CPU do sada...
A peglao sam nemilo po HWBot-u, svojevremeno, ma i mikrovalnu sam klokao onomad
Mislim da sam bio prvi na tablici među našima...
Uh, to su bili dani pravoga overclocking-a: penicil modovi, tekuće srebro, direktni lemovi...

Zato mi i znači ova epizoda sa non-k OC, zbilja sam se prisjetio nekih zaboravljenih trenutaka

Ah, dobro... sada već trabunjam bespotrebno.
Matorac, šta drugo reći...
  Reply With Quote
Staro 04.01.2017., 20:03   #720
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor RaneZ Pregled postova
I ja sam..bivšeg
Moguće da im voltaža škodi..sve više ramisšljam o tome nakon 3 skurena proca. Sva tri rikla nakon 1-3 godine dobrane voltaže. Ok, dobim novi uvijek. Ali čisto statistika kaže tako...

Sad sam na 4.5GHz sa novim i 1.33v. Ovom treba 1.4v za 4.6GHz, starom 1.35v...nije neka sreća.
Ma neka vrisne jesam ja njega kupio il on mene.
Dosad od svih pošteno peglanih procesora i ne obraćanja na voltažu svi još uredno kucaju u konfama kolega kojima sam ih prodao.

Bad luck kod tebe izgleda...
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na