Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.01.2008., 04:39   #1
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
jel napajanje KRIVO?

Bok, frend mi ima intela 2.2GHz neznam točno koji model (nema niš OC) 8600GTS, 2GBDDR2 i DVDRW,300GB HDD seagate.
Evo i problema, na tu konfu je stavio ATA disk 160GB i normalno on je na slave, prža na master i IDE kabel tako je i spojen u njih, i sad kad upalim komp baš kad se treba dizat windowsi (kad se treba vrtiti ono ko kad se louda-kužite me) tu stane ni ne dođe do tog, a kad isključimo pržilicu radi, i kad isključimo hard isto radi, pa me zanima jel napajanje krivo????
A napajanje ima neko sa kučištem, jako loše valjda lošije od MAX POWER-a, !!!
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2008., 04:45   #2
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Bok, frend mi ima intela 2.2GHz neznam točno koji model (nema niš OC) 8600GTS, 2GBDDR2 i DVDRW,300GB HDD seagate.
Evo i problema, na tu konfu je stavio ATA disk 160GB i normalno on je na slave, prža na master i IDE kabel tako je i spojen u njih, i sad kad upalim komp baš kad se treba dizat windowsi (kad se treba vrtiti ono ko kad se louda-kužite me) tu stane ni ne dođe do tog, a kad isključimo pržilicu radi, i kad isključimo hard isto radi, pa me zanima jel napajanje krivo????
A napajanje ima neko sa kučištem, jako loše valjda lošije od MAX POWER-a, !!!
Je li sve podešeno u BIOS-u za te uređaje? I napajnje bi moglo izdržat još 10W. Ako niste sigurni spojite nešto drugo umjesto HDD možda još jednu pržu!
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.01.2008., 05:00   #3
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Je li sve podešeno u BIOS-u za te uređaje? I napajnje bi moglo izdržat još 10W. Ako niste sigurni spojite nešto drugo umjesto HDD možda još jednu pržu!
Budemo probali, ali kod mene je tak indentično spojeno i radi, ma slabo je napajanje čak ima i samo jedan konektor za napajanje SATA HDD-a, pa hard više troši od DVD-a, možda zbilja nema dosta struje za još jedan HDD??
danc00 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na