Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.10.2007., 16:36   #121
Conroe
Power Abuser
Moj komp
 
Conroe's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 388
sa newsa:

Citiraj:
meni samo jedna stvar nije jasna....

kako nemogu ponoviti ugodjaj UT99 ?

npr. ova DM ShangriLa mapa... sa tom zen-aromaterapija muzikom?! WTF!
I sve izgleda nekako smjesno, kao iz stripa ili crtica, gay muzika, gay
glasovi, gay pucanje, gay eksplozije...
Uz sve te milione nemogu jednostavno uzeti UT99 i nabrijati ga danasnjom
tehnologijom... ne kuzim u cemu je problem...

druga stvar, treba smanjiti mape i brzinu kretanja... nije fora pucati u
buhicu koja se nalazi 500m od tebe....

da, mape izgledaju lijepo, sve je to lijepo kad se uzme screenshot, ali
igranje je totalno ne-nabrijavajuce i nemam nikakav killing spree feeling

natrag na ut99 i sof2.
eh ti ameri...nikad neće radit igre koje se cijene, nego one koje će prodat miljunima balavaca

UT3 za ubit vrijeme ok, za ovisnost ne hvala
Conroe je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2007., 17:14   #122
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Evo nakon svih pokušaja, moram sa žaljenjem reći da me UT3 razočarao UT2k4 izgleda puno bolje (istina i šarenije), mogu ga vrtiti sve na high, 1680x1050, a ovo mi ne ide fluidno ni na 800x600. Znam da mi komp nije u cvijetu mladosti ali ako mogu normalno igrati CoD4, ETQW ne vidim razlog zašto bi UT trebao biti iznimka. Pročitao sam thread na epicom forumu i vidim da nisam jedini koji ima problema. Boje su jako čudne, isprane, kao da renda softverski, sve je nekako kockasto, čak i na visokoj rezoluciji. Tek kad stavim postproccesing na max onda scena dobije na izražajnosti (HDR?) ali naravno uz osjetan pad FPS-a.
Jednostavno ne izgleda onako dobro kako su izgledali traileri i screen shotovi. Spreman sam i na upgrade, no nekako se bojim da bi dojam kvalitete ostao isti uz veći frame rate.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.10.2007., 17:26   #123
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,358
Citiraj:
Autor Conroe Pregled postova
sa newsa:



eh ti ameri...nikad neće radit igre koje se cijene, nego one koje će prodat miljunima balavaca

UT3 za ubit vrijeme ok, za ovisnost ne hvala
Pa ni ne tražimo svi ovisnost... dovoljno je i ubijanje vremena...
Newmie je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2007., 18:37   #124
pero55
Premium
 
pero55's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Varaždin
Postovi: 158
ima tko problem u igri da mu je sve mutno, onak nije bas jako mutno nego koda igram 99 kockasto, neznam kako bi to nazvao i to vrti u 50fps,, a imam p4 300, 1gb, 9600xt, na 1024/768???
pero55 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2007., 18:38   #125
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,943
http://www.gamershell.com/download_21433.shtml -ako netko ima problema s pokretanjem na XP 64 bit ili Win 2k3 server (e taj ima muda ), Epic je upravo izbacio patch...Mislim, demo izašao jučer, patch dan iza Ovo je postalo smiješno. "We created a fix for the game not starting up on Windows XP 64 and Windows Server 2003 systems. This patch has not undergone the same amount of QA as the released demo so I strongly encourage to ONLY replace the UT3Demo.exe with the one from the patch if you are experiencing the "Modified executable code is not allowed" issue at startup."

Inače, napokon da ovo čudo pomalo vuče na nikad prežaljeni original UT, iako sam očekivao i više toga. No, i ovo mi zadovoljava apetite, a gladan sam UT-a ko...

I da, mergao sam dvije teme, treću zatvorio. Dobra je igra, ali tri teme nam ne trebaju

Zadnje izmijenjeno od: tor. 14.10.2007. u 20:14.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2007., 22:50   #126
konj
Premium
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Split
Postovi: 344
Ma ovaj demo je totalna glupost. Ne kazem da nevalja ( igrivost je ok )ali cijela poanta demoa je da navuce ekipu da uzme cijelu igru ( sto me kod nekih demoa iznerviralo jer me demo totalno napalio na igru a kada nabavim cijelu skuzim da je u demu sve sto igra nudi ). E sad problem je sto demo izgleda losije od bioshocka, stalkera, i da ne duzim svega ostaloga spomena vrijednoga. Epic kaze da je izbacio detaljne teksture i ostali eye-candy da smanji velicinu demoa ( danas???? kada svi, cak i mi u hrv imamo "pristojan" bandwith ) sto mi nije bas lako povjerovati kada u igri nemogu upaliti AA i slicne stvari??? Uglavnom nakon svih onih slika i filmova mislio sam da ce grafika biti takva da da se neda opisati ( a ni pokrenuti na aktualnom hardweru ). A dogodilo se upravo suprotno. Grafika je najblaze receno bezveze. Kompletno razocarenje. Ok, ovo jest demo ali cemu sluzi ako ne pokazuje kakva ce igra biti???? Nakon ovog demoa ne vidim bas neki preveliki napredak u odnosu na ut2004. Mislim da bi epicu bilo pametno izbaciti pravi demo sa svim grafickim slasticama da nebi bilo upitno sto to oni pokazuju na onim filmovima i screenshotovima. Dali je ono sve samo laganje i varanje, sto nikada ne bih od epica ocekivao, ali nakon ovoga demo neznam sto da mislim jer mi je to njihovo pravdanje totalno sumnjivo. Ako nisu mogli bolji demo napraviti onda ga nisu trebali ni raditi pogotovo samo mjesec dana prije izlaska ( navodnog, tko zna mozda opet odgode ) cijele igre. Nemojte se ljutiti na ovako dugom postu ali kupio sam novu tastaturu pa se privikavam, vjezbam
__________________
Swine graphic card!!!
Sto si pametniji na internetu to si gluplji u stvarnosti?
konj je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2007., 22:59   #127
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
tor: Dobro da si mergao, već sam htio reći da je glupo otvarati novu temu a ova već postoji, no ispalo bi da sam subjektivan.

konju Slažem se, par postova iznad tvoga sam napisao jednake dojmove kao i ti, jedino što nisam znao o izbacivanju detaljnih tekstura... Ako je to točno i ako igra ipak bude izgledala kao na trailerima i ss onda možda ima nade, ovakva kakva je u demou izgleda i radi lošije od prvog ut-a a kamoli 2k4.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2007., 23:05   #128
Conroe
Power Abuser
Moj komp
 
Conroe's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 388
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
tor: Dobro da si mergao, već sam htio reći da je glupo otvarati novu temu a ova već postoji, no ispalo bi da sam subjektivan.

konju Slažem se, par postova iznad tvoga sam napisao jednake dojmove kao i ti, jedino što nisam znao o izbacivanju detaljnih tekstura... Ako je to točno i ako igra ipak bude izgledala kao na trailerima i ss onda možda ima nade, ovakva kakva je u demou izgleda i radi lošije od prvog ut-a a kamoli 2k4.
pa zato su ga nazvali beta demo

možda se u međuvremenu pojavi i pravi demo
Conroe je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2007., 23:19   #129
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,189
Oj evo igram na 20fps, konfa je:
Orleans 3200 @ stock
1gb ddr2
HD 2400 pro Radeon @ stock

ono. radi mnogo bolje od moje 7100 gs
osim sto mi treba min i pol da zapravo udjem u igru, ucitavanja su u roku od 10sec gotova. Dobro je , igrivo je.
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2007., 01:43   #130
konj
Premium
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Split
Postovi: 344
Da bas "beta" demo a igra bi kao trebala izaci za mjesec dana

Gdje su vremena kada bi demo izasao skoro pola godine prije, bio bez bugova i slicnih hendikepa, i bio sam po sebi zabava od par sati a danas cijele igre traju par sati. Izgleda da ni epic nije vise ozbiljna firma koja radi kako treba nego idu na stancanje za ( bez uvrede nije osobno ) tupaste konzole. Npr. gears of war koji je izasao za konzole a koji je jos i pucacina. Sad kada bi ga izdali za pc situacija se zakomplicirala jer na pcu su standardi malo rigorozniji i gears of war nikako nebi dobro prosao pa ga sad pokusavaju poboljsati i graficki i sto se igrivosti tice. Vec prvi previewi ne slute na dobro a to je ipak igra koja je proglasena igrom godine!! Sve mi se cini da kada kompanija pocne raditi igre za konzole pocne snizavati svoje standarde kvalitete a danas je tesko "opstati" bez novca koji nude sony i microsoft da bi svoje igre radili za njihove konzole. I to mi se cini kao najveci razlog patnje pc gamera. Navikli smo na bolje i ovo dode kao ona kletva: "Da bog da imao pa nemao." Jer igrivost i inovativnost se nemoze naci elektronskim mikroskopom a ni huble teleskopom u zadnje vrijeme. Bioshock ruku na srce nije bio bas neka inovativnost da budemo sami sebi iskreni. Jedino sto od igara danas ocekujemo sve bolja grafika (vise se ni ne nadam necemu drugom) i samo o tome se vecinom vremena prica. Ma u biti to je sve o cemu se uopce prica. Dakle kada vidimo na sto smo spali na taj prokleti eye-candy i onda izade ovakav demo UT3 dode mi da sve posaljem u tri PM kupim 15" lcd 800x600, pentium 133, instaliram win95/dos i zaboravim na proteklih 8 godina koje su donjele postupan ali konstantan pad kvalitete igara. A za sve krivim ( opet bez uvrede nije osobno ) konzole i konzolase koji su postali vecina i pogurali igre u neki komercijalni mainstream iz kojeg nema bijega. Jedinu nadu vidim u nintendu koji se trudi raditi kvalitetne igre kao sto je pokazao sa svojom wii konzlom i izgleda da bi to mainstream trziste nekim cudom cak moglo prihvatiti (sto prodajni rezultati pokazuju). Sony vec umire sa ps3 jos samo da microsoft odustane od xboxa360 i moglo bi krenuti na bolje. Uglavnom epic mi je uvijek bio pokazatelj gdje se tehnlogija krece i dali mi je komp spreman za sljedecu generaciju igara. A sad neznam dali da stavim oglas na trznicu da mijenjam cijelu konfiguraciju za neki xbox360 jer me dosada bar tijesilo kada puste pare trosim na pc da je na pcu grafika bolja a sad vise ni to nemogu reci. Uglavnom iz posta se vidi da sam vrlo ljut i frustriran sto vise igram ut3 a epic nije osoba koji jednostavno mogu opaliti u vilicu da mu izbijem sve zube iz glave pa neznam kako da dobijem neku zadovoljstinu nakon ove najobicnije prevare kako sad stvari stoje.
__________________
Swine graphic card!!!
Sto si pametniji na internetu to si gluplji u stvarnosti?
konj je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.10.2007., 02:30   #131
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
Angry

Citiraj:
Autor konj Pregled postova
Da bas "beta" demo a igra bi kao trebala izaci za mjesec dana

Gdje su vremena kada bi demo izasao skoro pola godine prije, bio bez bugova i slicnih hendikepa, i bio sam po sebi zabava od par sati a danas cijele igre traju par sati. Izgleda da ni epic nije vise ozbiljna firma koja radi kako treba nego idu na stancanje za ( bez uvrede nije osobno ) tupaste konzole. Npr. gears of war koji je izasao za konzole a koji je jos i pucacina. Sad kada bi ga izdali za pc situacija se zakomplicirala jer na pcu su standardi malo rigorozniji i gears of war nikako nebi dobro prosao pa ga sad pokusavaju poboljsati i graficki i sto se igrivosti tice. Vec prvi previewi ne slute na dobro a to je ipak igra koja je proglasena igrom godine!! Sve mi se cini da kada kompanija pocne raditi igre za konzole pocne snizavati svoje standarde kvalitete a danas je tesko "opstati" bez novca koji nude sony i microsoft da bi svoje igre radili za njihove konzole. I to mi se cini kao najveci razlog patnje pc gamera. Navikli smo na bolje i ovo dode kao ona kletva: "Da bog da imao pa nemao." Jer igrivost i inovativnost se nemoze naci elektronskim mikroskopom a ni huble teleskopom u zadnje vrijeme. Bioshock ruku na srce nije bio bas neka inovativnost da budemo sami sebi iskreni. Jedino sto od igara danas ocekujemo sve bolja grafika (vise se ni ne nadam necemu drugom) i samo o tome se vecinom vremena prica. Ma u biti to je sve o cemu se uopce prica. Dakle kada vidimo na sto smo spali na taj prokleti eye-candy i onda izade ovakav demo UT3 dode mi da sve posaljem u tri PM kupim 15" lcd 800x600, pentium 133, instaliram win95/dos i zaboravim na proteklih 8 godina koje su donjele postupan ali konstantan pad kvalitete igara. A za sve krivim ( opet bez uvrede nije osobno ) konzole i konzolase koji su postali vecina i pogurali igre u neki komercijalni mainstream iz kojeg nema bijega. Jedinu nadu vidim u nintendu koji se trudi raditi kvalitetne igre kao sto je pokazao sa svojom wii konzlom i izgleda da bi to mainstream trziste nekim cudom cak moglo prihvatiti (sto prodajni rezultati pokazuju). Sony vec umire sa ps3 jos samo da microsoft odustane od xboxa360 i moglo bi krenuti na bolje. Uglavnom epic mi je uvijek bio pokazatelj gdje se tehnlogija krece i dali mi je komp spreman za sljedecu generaciju igara. A sad neznam dali da stavim oglas na trznicu da mijenjam cijelu konfiguraciju za neki xbox360 jer me dosada bar tijesilo kada puste pare trosim na pc da je na pcu grafika bolja a sad vise ni to nemogu reci. Uglavnom iz posta se vidi da sam vrlo ljut i frustriran sto vise igram ut3 a epic nije osoba koji jednostavno mogu opaliti u vilicu da mu izbijem sve zube iz glave pa neznam kako da dobijem neku zadovoljstinu nakon ove najobicnije prevare kako sad stvari stoje.




definitivno ima tu velike istine evo samo da se vratim 8do 10godina unazad kad je duke nuken 3d vladao i doom 2 kad sam dobio prvi komp igre su bile ne samo inovativne nego zabavne ne svode se sve na isti kalup ko danas duke nukem sam praso preko 40 puta sigurno i sad ga ponovo namjeravam instalirat i igrat danas se sve svodi na komercalizaciju kad vidim blizzard i WOW place mi se jer to nije inovativno to je muznja novaca od jadnih ljudi 100kn za mj dana igranja jedne igre?! ti MMOH-a igre su bolesne nema inovativnosti toliko koliko se ljudi navuku na to sve super je to imas svijet bla bla bla ali jel igra ima kraja?! nema radi cega jer blizzard nije dovoljno novaca izmuzao od ljudi zasto ps3 kace na net da se moze igrat preko neta da povuku jos vise love kao i 360... nema dobre single player igrice vise...
Kad se sjetim samo broken sworda 1,2 ili bilo koje avanture mogao si igrati danima igru a nikako da predes a bila je velika 1.4gb a danas 14gb strangleholda i nekih mizernih 10-etak sati igre ili jos bolje MOHA 5h igre 8gb ako se ne varam ?!
ljude tjeraju da kupuju sto jaca racunala nvida je postala monopolist u toj cijelokupnoj prici i cijena nista ne pada ljudi su prisiljeni iskesirat 2500kn da se mogu igrat sa novim igrama kako treba. a prije par godina maxtor g400 1500kn imao si grafu nad grafama i sve se vrtilo iducih 1.5godine... da ne spominjem jos neke igre jer sad mi se place... GTA igra koja je nastala na PC.u sad se prvo izdaje za sugave konzole prije nego za komp!!!! igra koja je prakticki stekla slavu na PC-u sad je konzolaska igra i izgubila je smisao na kompu!!! ma ima takvih primjera koliko hoces ali za ovo me stvarno srce boli.... nadam se samo da ce mafia popravit situaciju kao i crysis
btw da spomenem jos okorijeli sam igrac HL i jos nisam igrao ep 2 jer sam cuo da traje samo 5 h?!?!? u Half-lifeu orginalnom ne bi presao ni 1/3 igre!!! uzassss ovo je odvratno komercijala teska samo gledaju kako da novce uzmu a nista novo nisu smislili godinama !!!!!!!!!!

EDIT da samo jos nesto spomenem sto sam zaboravio reci MP igre su okey ali jel vi vidite quake wars battlefield itd itd sve MP igre na isti kalup nema razlike ides i koljes neke likove sa neta.... LOOOL pa zar je to sve spalo na to?! ako je netko probao battlestation midway igra je zakon naspram toga u MP bila sad ako se ne varam zagasili su server jer nema ljudi katastrofa...

P.S. nemam nista protiv MP okey trebaju ga igre imat ali isto tako zasto ne puste mastu na volju pa osmisle neku super pricu u nekom FPS.u kao bioshock mislim bioshock je na gameguru.box.sk dobila 100% kod ocijene i iskreno zavrijedila je jer sa danasnjim igrama se ne moze mjeriti po orginalnosti grafici i igrivosti!!! a da je u rangu prije par godina bila bi prosjecna igra.... standard nikad nije bio nizi

Zadnje izmijenjeno od: jurbAs. 15.10.2007. u 02:44.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2007., 08:15   #132
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Ako se itko slaže sa vama, onda sam to ja. UT mi je igra koju sam najviše očekivao, zbog koje sam bio spreman mijenjati komp... Strašno sam razočaran. Nije samo zbog grafike, koja je loša, već i zbog nedostatka opcija, sporijeg kretanja lika, čudnog upravljanja vozilima, nemogućnosti zooma/odzooma kad se nalazimo u vozilima.... Kao što sam već napisao u svakom pogledu je lošiji od UT2004, neki će reći da je UT2004 šaren, ali bolje i šaren nego ovakav ispran, tmuran, nikakav.
Živimo u nadi da je ovo beta da će final biti bolji, no nekako sumnjam u to.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2007., 08:45   #133
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
ma nema UTa do UT99 sve ostalo su samo lose kopije s boljom grafikom,, treba samo malo novih mapa za ut99 srediti i malo engine doraditi i evo zabave opet,,,,, neznam vise dal uopce ima koja igra koja se proslavila kao UT da je tu slavu i zadrzala novim nastavcima!??
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2007., 08:59   #134
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Uh, kako ste me sad navukli i na ovaj demo
Inače ne skidam demo, pogotovo ne beta demo, ali kad ima bandwitha i kad vidim ovu temu
Nisam baš ljubitelj UT serijala, ali to su oduvijek bile igre za laganu zafrkanciju - dođeš lud doma nakon posla i odeš malo makljaže napraviti i sve OK.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2007., 09:23   #135
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Ček, mi te navukli a demo je loš!? Čitam komentare na službenom forumu, ljudi sa c2d i 8800gtx imaju 10-20 fps-a.
Ja sam ljubitelj ut serijala, baš zbog te zafrkancije, dinamike, brzine, zabavne makljaže...
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2007., 09:38   #136
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Ja sam ljubitelj ut serijala, baš zbog te zafrkancije, dinamike, brzine, zabavne makljaže...
I ja sam, i ne želim, i nisam nikad skinuo beta demo, nit ću sad, čekam pravi demo, onda mogu dat neko subjektivno mišljenje o igri i to ću napravit.
Igre zbog kojih bi radio upgrade konfe su UT i COD, drugo ne..
Ali ovo što vidim je žalosno, ako ne poprave to iebeš sve te trilere i SS i ostala muda pod bubrege.

Što se tiče današnjih igri za PC, mislim da je dovoljno reć, ne znam što da igram. (igram u smislu, uživanja pred kompom, par sati na dan, i tako neko vrijeme, to je nestalo, točnije nestaje...)

Šugave konzole, samo sranje nama PCijašima napravile...
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 15.10.2007., 09:45   #137
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Već dugo vremena me ni jedna igra nije zadržala duže vrijeme, R6 Vegas mi je zadnja koja je bila ok i koju sam završio a prije nje ništa dugo vremena. Zanimljivo je da baš ona koristi novi UT engine, nije mi baš letila, loše je optimizirana ali je bila zabavna.
CoD4 mi dosta dobro izgleda i dobro radi. Nikad nisam baš volio Quake serijal no ovaj ET je jako dobar i čini mi se da će zamijeniti staru ljubav UT.
Nije problem napraviti upgrade kompa ako postoji dobar razlog za to.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2007., 09:56   #138
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
e vidis sto se tice "isprane" grafike a da nije to mozda malo i zbog physicsa kojeg koliko sam vidio nitko nema,,,, mozda bi s njim sve malo drugacije izgledalo.... a sto se tice low fpsa i na totalnim zverkicama od grafa,,,,, ipak je to beta demo i sigurno nije kako treba optimizirano sve jer stvarno na SSovima i trailerima sve to drugacije izgleda i ono jedini razlog koji vidim je da su za trailere koristili physics pa da je sve tako drugacije,,,,

@Lacy kako samo uopce mozes i pomisliti staviti Quaqe ispred UTa ,,,, ovo im je jedan jedini dobar koji je izasao a za UT jos neznamo kako ce to sve na kraju biti

UT4ever
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2007., 10:03   #139
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Ček, mi te navukli a demo je loš!?
Ma vidio sam ovdje topic i stavio skidati (free bandwith na poslu jer mi je doma amis trenutno loš)
Ne očekujem puno od dema, ali i meni zaista već dugo nije ni jedna igra sjela pa ću probati i ovaj demo u nadi da bi to moglo biti to kad izađe igra...
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2007., 10:06   #140
DEEMon
Premium
Moj komp
 
DEEMon's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 166
Meni na ATI kartici radi bez problema, problem je u nvidiji.
__________________
MBO Gigabyte M56S-S3, Napajanje CHIEFTEC 450W, AMD Phenom 9650 ,3 gb ram ddr2 800mhz, ATI Radeon x4670 512 mb, HDD WD black 1 TB
www.prometna-zona.com
DEEMon je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2007., 10:09   #141
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Citiraj:
Autor speedy-3 Pregled postova

@Lacy kako samo uopce mozes i pomisliti staviti Quaqe ispred UTa ,,,, ovo im je jedan jedini dobar koji je izasao a za UT jos neznamo kako ce to sve na kraju biti

UT4ever
Da, ovo je prvi Quake koji mi se sviđa i žalosno je ali doista bolje izgleda nego ovo smeće od UT3 demoa

Edit: Ja sam zbog UT-a čak počeo gledati cijene Physx-a i GTX-a i onda mi daju ovakav usrani demo koji ni na 1680x1050 sve na high ne izleda dobro. Jednostavno kao da ne koristi grafičku.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2007., 10:29   #142
Shark89
WiMAX User
Moj komp
 
Shark89's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Kokotov Breg
Postovi: 119
meni je sve ok ovo viđeno u demou, jedino mi se malo tesko okrenuti za 90 stupnjeva pomocu misa, cini mi se da je u 2k4 to islo brze ....

P.S. kad se vidimo na netu ?
__________________

Shark89 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2007., 10:30   #143
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Lol pa podesi si sensitivity drugačije
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 15.10.2007., 10:34   #144
Shark89
WiMAX User
Moj komp
 
Shark89's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Kokotov Breg
Postovi: 119
onda se sve kretnje misem ubrzavaju, a ne samo ta

P.S. mene ni to ne prijeci da ih koljem na netu

http://www.imput.net/slike/D6p36866.jpg
__________________

Shark89 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2007., 10:41   #145
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
U igri sens a ne u winu.. Ako ti se sporo okreče miš onda je to razlog.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 15.10.2007., 10:44   #146
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
U igri sens a ne u winu.. Ako ti se sporo okreče miš onda je to razlog.
Sporije se lik kreće u odnosu na ut2k4, sve je nekako tromo kao u kvazi realnim fpsovima. Jedino se oružje brzo mijenja kao u dobrom starom ut-u.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2007., 11:17   #147
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
zanima me jel postoji mogućnost letenja u igri tj malo jačeg skakanja?pobral sam neke čizme,al ne kužim kaj s njima...a i videl sam kak frajeri skaču u zrak
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2007., 11:41   #148
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
kad pokupis te cizme onda 2x stisni jump key pa ce te cizme fino lansirati
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2007., 11:47   #149
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
zanima me jel postoji mogućnost letenja u igri tj malo jačeg skakanja?pobral sam neke čizme,al ne kužim kaj s njima...a i videl sam kak frajeri skaču u zrak
Double jump + rocket jump ?

Ne znam za novi - tek sam ga skinuo
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2007., 12:12   #150
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
baš je cool sam šteta nemreš nonstop skakat s njima
zvonac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na