Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 20.03.2015., 10:36   #4951
zupy
Premium
 
zupy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Priko Klisa
Postovi: 843
Ove slike donosi vam poznati TCLJ s720s

http://i.imgur.com/qZqUe4L.jpg

http://i.imgur.com/fJgPnFr.jpg
zupy je offline  
Staro 20.03.2015., 10:53   #4952
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
segregator je offline  
Staro 20.03.2015., 11:17   #4953
Duel
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 131
Da li tko moze dati kakvu preporuku za mobitel do cca 80€ sa EU skladišta, trenutno sam u njemackoj...

Mob za nezahtjevne korisnike poruka,poziv i viber...

Gledao sam Doogee DG330 on je nekih 75€, pa neznam da li imate mozda kakvu preporuku drugog...
Duel je offline  
Staro 20.03.2015., 13:32   #4954
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor ivca33 Pregled postova
može preporuka

redmi 2s 2gb
ZTE Blade S6 cca 2000kn
meizu m1 note cca 1900kn
samsung s4 19505 (4x1.9 snapd 600/2gbram) 1550kn - kod nas , 2 g garancije

znam da su zte i meizu po benchmarku dosta jači, ali s4 mogu od nekog ko ima pretplatu dobit pa me privlači garancija, inače imam redmi s1, pa bi nekaj s 2gb rama bar

zenfone 2 mi je tiha patnja al nekak mislim da ce cijene bit sve samo ne kaj su rekli.... bar za jače modele, vidio sam one cijene za taiwan , al dok to prođe deset ruku....
Imaš Coolpad F2 koji se ne srami usporedbe s Meizu M1 a bolji je od ZTE Blade S6 i Redmi 2 te košta osjetno manje

Evo par rezultata testova za usporedbu

Meizu M1
Quadrant: 14,881
GFXbench Manhattan: 323.3
GFXbench Manhattan Offscreen: 360
GFXbench T-Rex: 871.5
GFXbench T-Rex Offscreen: 882.3
Vellamo Browser: 2091
3D Mark Ice Storm Unlimited: 10,839

Coolpad F2
Quadrant Standard: 16530
GFXbench Manhattan: 693
GFXbench Manhattan Offscreen: 352
GFXbench T-Rex: 1355
GFXbench T-Rex Offscreen: 822
Vellamo Browser: 1979
3D Mark – Ice Storm Unlimited: 9090
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 20.03.2015., 13:46   #4955
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Imaš Coolpad F2 koji se ne srami usporedbe s Meizu M1 a bolji je od ZTE Blade S6 i Redmi 2 te košta osjetno manje
Ne znam za ostale ali kvaliteta koju meizu pruža je u višem rangu od coolpada, i hw i sw, zato i jest skuplji 50$. Kod odabira sam Coolpad prvi prekrižio jer ima očajno debeli bezel. Ako mu izgled i specifikacije nisu bitne, neka ide na jeftiniji coolpad.

EDIT: jel se može vidjeti coolpad jamstveni list ?
__________________

Zadnje izmijenjeno od: de.fang. 20.03.2015. u 13:54.
de.fang je offline  
Staro 20.03.2015., 14:23   #4956
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Usporedba bezela. Jesi siguran da je očajno debel? Jer bi onda ovaj na meizu bio samo - debel (bez očajno).
S lijeva na desno:

Xiaomi Note 4G, Coolpad F2, Meizu Note M1


Jamstveni list:
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.

Zadnje izmijenjeno od: Dakok. 20.03.2015. u 14:30.
Dakok je offline  
Staro 20.03.2015., 14:40   #4957
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Usporedba bezela. Jesi siguran da je očajno debel? Jer bi onda ovaj na meizu bio samo - debel (bez očajno). :]
onda ti treba nova dioptrija, meizu ima manji bezel od coolpada i to dosta, meni se ovo čini poprilično debelo za 2015 godinu

__________________
de.fang je offline  
Staro 20.03.2015., 14:41   #4958
tutom
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: KR
Postovi: 408
Sad se od tih kineza cini sve preskupo od kad je dolar frknuo preko 7 kn
tutom je offline  
Staro 20.03.2015., 14:49   #4959
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Imaš Coolpad F2 koji se ne srami usporedbe s Meizu M1 a bolji je od ZTE Blade S6 i Redmi 2 te košta osjetno manje
Evo par rezultata testova za usporedbu
A kad smo kod testova, ajmo pogledati najbolji i najpoznatiji , meizu u antutu preko 40000, dok f2 nema ni 30000

Uostalom, ne znam odakle ti usporedba sa meizu jer ga nisi ni vidio uživo, tako da završimo flejm "čiji je duži" prije nego li počne.

Citiraj:
Autor tutom Pregled postova
Sad se od tih kineza cini sve preskupo od kad je dolar frknuo preko 7 kn
ima ih isplativih u rangu oko 100$ i nekoliko skupljih koje možeš prebrojati na prste obe ruke...
__________________
de.fang je offline  
Staro 20.03.2015., 14:57   #4960
tutom
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: KR
Postovi: 408
Daj mi nekoliko tih do 100 Usd... da pogledam pa mozda i uzmem
tutom je offline  
Staro 20.03.2015., 14:57   #4961
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor tutom Pregled postova
Daj mi nekoliko tih do 100 Usd... da pogledam pa mozda i uzmem
thl t6s znam da je ok, lenovo a850+ isto tako, rade besprijekorno već više od pola godine.
__________________
de.fang je offline  
Staro 20.03.2015., 15:05   #4962
tutom
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: KR
Postovi: 408
OK hvala... nesto sam gledao oko Jiayu F2... Kako se to cini? Jel ima kakva recenzija?
tutom je offline  
Staro 20.03.2015., 15:58   #4963
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor de.fang14 Pregled postova
onda ti treba nova dioptrija, meizu ima manji bezel od coolpada i to dosta, meni se ovo čini poprilično debelo za 2015 godinu...[/IMG]
Citiraj:
Autor de.fang14 Pregled postova
A kad smo kod testova, ajmo pogledati najbolji i najpoznatiji , meizu u antutu preko 40000, dok f2 nema ni 30000

Uostalom, ne znam odakle ti usporedba sa meizu jer ga nisi ni vidio uživo, tako da završimo flejm "čiji je duži" prije nego li počne.
..
Usporedba s Meizu mi je za bezele odavde i za testove odavde. Kakve veze ima gledanje mobitela uživo sa specifikacijama i rezultatima testova?

Ajmo činjenice:

Coolpad F2 ima veći bezel od M1 i ima manji bezel od Xiaomi Note 4G (jedan od najprodavanijih kineza krajem 2014.). Čemu vrijeđanje s oftamologijom? Pa stavio sam gore slike da se vidi koliki su odnosi ekrana (jednaki 5" ekrani) i tijela mobitela.

Testovi - ako tvrdiš da je antutu najbolji test za performanse mobitela, onda OK. Teško mi je pobiti takva uvjerenja.

Da ne izgubimo iz vida početak rasprave:
Rekao sam da se Coolpad "ne srami usporedbe" s Meizu M1, a ne da je jednako dobar ili bolji.
Rekao sam da bezel na F2 "nije očajno debel" jer da je očajno debel, na M1 bi bio samo debel a na Xiaomiju bi bio katastrofalno debel.

Dakle, Meizu M1 je bolji mobitel i Coolpad F2 ima deblji bezel od njega.
Zadovoljan?
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 20.03.2015., 17:12   #4964
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
ispada da je coolpad jednako dobar kao i meizu, a sa meizu se ne moze mjeriti cisto po specifikacijama, valjda je to jasno ako nista drugo onda po 50usd razlike u cijeni. Coolpad je u klasi sa jiayu s3

__________________

Zadnje izmijenjeno od: de.fang. 20.03.2015. u 17:19.
de.fang je offline  
Staro 20.03.2015., 17:55   #4965
cyclone
life is a rollercoaster..
Moj komp
 
cyclone's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Sl Brod
Postovi: 552
Da se ukljucim u raspravu "svaki cigo svog konja hvali" pa da pitam po cemu je to F2 u klasi sa Jiayu S3? Jiayu S3 ima skoro identican hardware kao i Meizu, uz zamjenjivu bateriju i SD utor.
cyclone je offline  
Staro 20.03.2015., 18:05   #4966
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
jedva čekam neki novi Cubotov model, nisu dugo izbacili... čudno ?
chief_wolfinjo je offline  
Staro 20.03.2015., 18:16   #4967
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor cyclone Pregled postova
Da se ukljucim u raspravu "svaki cigo svog konja hvali" pa da pitam po cemu je to F2 u klasi sa Jiayu S3? Jiayu S3 ima skoro identican hardware kao i Meizu, uz zamjenjivu bateriju i SD utor.
Točno. I dodajem da F2 nije moj konj .
@de.fang14 - koliki je 2D i 3D antutun score sa tog testa (screenshot)?

A sad jedna bombastična vijest - Jiayu je najavio seriju 4G mobitela po cijenama od 200, 300 i 400 yuana (235, 350 i 470 Kn). Uz nevjerojatnu cijenu ide i solidan hardver...
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 20.03.2015., 18:21   #4968
CyberDemonVZ
Premium
Moj komp
 
CyberDemonVZ's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Varaždin
Postovi: 70
Mlais M52 Red Note

Mlais M52 Red Note
http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_152602.html

Odlične specifikacije, pogotovo za one koji traže veći ekran:

5.5" ekran, 1280x720
MTK 6752; 64 bitni 1.7GHz Octa-core
2GB RAM
16GB ROM
Android 4.4 i najavljen Lolipop!

Trenutno traje presale do kraja mjeseca, i baš sam našao kod za popust:
Mlais M52 Red Note
Coupon Code: GBM52
Coupon Price: $136.98

Ovo bi mogao biti jako interesantan mobitel.
CyberDemonVZ je offline  
Staro 20.03.2015., 18:23   #4969
R3nchi
Registered User
Moj komp
 
R3nchi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 406
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Imaš Coolpad F2 koji se ne srami usporedbe s Meizu M1 a bolji je od ZTE Blade S6 i Redmi 2 te košta osjetno manje

Evo par rezultata testova za usporedbu

Meizu M1
Quadrant: 14,881
GFXbench Manhattan: 323.3
GFXbench Manhattan Offscreen: 360
GFXbench T-Rex: 871.5
GFXbench T-Rex Offscreen: 882.3
Vellamo Browser: 2091
3D Mark Ice Storm Unlimited: 10,839

Coolpad F2
Quadrant Standard: 16530
GFXbench Manhattan: 693
GFXbench Manhattan Offscreen: 352
GFXbench T-Rex: 1355
GFXbench T-Rex Offscreen: 822
Vellamo Browser: 1979
3D Mark – Ice Storm Unlimited: 9090


cemu ovi benchamrsi?? Pa nije to grafa!! I massu puta se pokazalo da je papir jedno a real life drugo
R3nchi je offline  
Staro 20.03.2015., 18:47   #4970
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova

A sad jedna bombastična vijest - Jiayu je najavio seriju 4G mobitela po cijenama od 200, 300 i 400 yuana (235, 350 i 470 Kn). Uz nevjerojatnu cijenu ide i solidan hardver...
Predpostavljam baterija losa, a ppi uzasan, za kameru vec znamo kakve su na jeftinim kinezima
RAUL je offline  
Staro 20.03.2015., 18:51   #4971
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor R3nchi Pregled postova
cemu ovi benchamrsi?? Pa nije to grafa!! I massu puta se pokazalo da je papir jedno a real life drugo
Valjda da se ima usporediti procesorska i gpu snaga mobitela.
Kako ces drugacije usporediti,a da bude objektivno ?
blava je offline  
Staro 20.03.2015., 18:53   #4972
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Sigurno da nije grafa ali nekakva smjernica jest. Papir je kad uzmeš samo jedan benchmark ali kad ih uzmeš nekoliko i vidiš da nema velikih razlika između rezultata za dva različita mobitela onda možeš očekivati i slične performanse u radu.

Real life je kad za dva mobitela sa sličnim hardverom (npr. oba mtk6752) imaš drastične razlike u rezultatima testova. Znači da jedan od njih nije dobro poštelan.
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 20.03.2015., 19:14   #4973
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor cyclone Pregled postova
Da se ukljucim u raspravu "svaki cigo svog konja hvali" pa da pitam po cemu je to F2 u klasi sa Jiayu S3? Jiayu S3 ima skoro identican hardware kao i Meizu, uz zamjenjivu bateriju i SD utor.
u cjenovnom rangu sa f2, hw ocito nije osti

@dakok
Meizu ima full hd rezoluciju pa zato moze imati i neke losije sinteticke testove od coolpada f2 koji je "samo" na hd rezi. Tako i slabija graficka u igrici moze imati bolje rezultate na manjoj rezoluciji

__________________

Zadnje izmijenjeno od: de.fang. 20.03.2015. u 19:41.
de.fang je offline  
Staro 20.03.2015., 21:00   #4974
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
E da, to smo preskočili.
Coolpad f2 ima jaču grafiku ako se ne varam?
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 20.03.2015., 21:58   #4975
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
E da, to smo preskočili. .

Coolpad f2 ima jaču grafiku ako se ne varam?

Coolpad ima adreno 405 dok meizu ima Mali T760 MP2/700MHz GPU koji na hd kao i na full hd rezoluciji po testovima ima nešto bolje rezultate. Optimizacija je koliko ja znam za ta dva , na strani mediateka.

__________________
de.fang je offline  
Staro 20.03.2015., 22:42   #4976
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Taj Meizu je za mene klasu vise, najvise jer ima 1080p ekran a to je na 5.5 inca velki plus u odn. na 720p telefon. Meizu mi i ima neki dizajn dok mi je F2 jos uvijek malo genericki iako bolje zgleda nego mnogi.

Bitno je kak se SOC ponasa pod opterecenjem i bolje malo slabiji i stabilni, bar dok ovog jaceg ne popeglaju.
MAGARAC je offline  
Staro 20.03.2015., 22:43   #4977
#Marko#
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 48
Ako se već poizvaš na Antutu, ispada da je Jiayu S3 mrvicu bolji. Dodao bih i 50$ jeftiniji.
#Marko# je offline  
Staro 20.03.2015., 22:46   #4978
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Evo komentar autora članka gdje si skinuo sliku:

Citiraj:
MediaTekov MT6752 s Mali-T760 MP2 GPU-om (kao što je prikazano na primjeru Gionee uređaja)
ostvaruje rezultate u T-Rex i Manhattan testu koji su usporedivi s onima od Snapdragon 615.
Sirove low-level vrijednosti poput ALU, Alpha Blending and Fillrate su očito manje nego kod Snapdragon 615,
gdje samo Driver Overhead stavka ima nadmoćne vrijednosti, što ukazuje na to da nove optimizacijske ARM
tehnologije, poput ARM Framebuffer Compression i Smart Composition Transaction Elimination već imaju
pozitivan učinak na stvarne performanse...
Evo usporedba sirove procesorske snage između Mali-T760 i Snapdragon 615 GPU [GFlops]:


Izvor

P.S.
Pogledajte malo koji se modeli kineskih mobitela navode u gornjoj tablici kao primjeri za
GFXbench testove.
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.

Zadnje izmijenjeno od: Dakok. 20.03.2015. u 22:55.
Dakok je offline  
Staro 20.03.2015., 22:55   #4979
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Evo usporedba sirove procesorske snage između Mali-T760 i Snapdragon 615 GPU [GFlops]:
Kao što rekoh mediatek ima bolju optimizaciju i nešto bolje rezultate u tim testovima. Sirova snaga ne znači i bolji gpu, to je valjda jasno.

Citiraj:
Autor #Marko# Pregled postova
Ako se već poizvaš na Antutu, ispada da je Jiayu S3 mrvicu bolji. Dodao bih i 50$ jeftiniji.
mrvica na antutu ne znači ništa, pogledaj ostale specifikacije meizu m1

Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Taj Meizu je za mene klasu vise, najvise jer ima 1080p ekran a to je na 5.5 inca velki plus u odn. na 720p telefon. Meizu mi i ima neki dizajn dok mi je F2 jos uvijek malo genericki iako bolje zgleda nego mnogi.

Bitno je kak se SOC ponasa pod opterecenjem i bolje malo slabiji i stabilni, bar dok ovog jaceg ne popeglaju.
vidi se tko zna znanje
__________________
de.fang je offline  
Staro 20.03.2015., 23:16   #4980
dak0001
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Novoselec
Postovi: 276
Ovaj Maxonov fotić je nekaj najbolje kaj sam do sad imal u ruci,
ovo je slika u mrklom mraku, večeras slikana, sa automatskim postavkama
Sutra probam po danu.
dak0001 je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na