Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.01.2010., 14:22   #31
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,553
Pa ja ne znam ni jednu igraonicu koja se nije bavila piratstvom, al to je sve bilo u pre-torrent (pre-dsl) eri. Sada ne znam tko bi plaćao za te kopije, al ajde, možda još postoji takve ekipe. Danas se i tako igre mogu kupiti preko web-a jeftinije i lakše.
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 15:35   #32
thopok
Guest
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Splity
Postovi: 3,003



Donate Now: 1-877-99-HAITI in US/Canada, or go to www.hopeforhaitinow.org


-->
Citiraj:
Autor JuVe Pregled postova
ja znam lika koji ima igraonicu vec gotovo 20g, taj je prodao vise cedejova nego li prodaju skupa svi would-be pirati u oglasniku u godinu dana...
ima par auta, motor, digao je kucu na tri kata, i prosirio se iz orginalne GARAŽE u nekoliko poslovnih prostora. kako? trebas znat "prave" ljude, dobro ih podmazivat, vjerojatno i cinkavat "kolege", time usrecujes drzavu i ubijas konkurenciju...

ontopic: upravo ovakvi likovi ce te prvi ukopat pokusas li poslovat "na njihovom terenu" i to nelegalno
valjda je sad jasno o kakvom se gradu zapravo radi(ma bolje puno ni ne pisat iako se tu radi samo o malom kraku hobotnice)

Citiraj:
Autor thopok Pregled postova
pa gotovo da je tako, ali srecom postoji jedan prirucnik
o cemu se zapravo u temi raspravlja? ma jasno je da bih sa svojim nacinom razmisljanja propao prije vremena u pokusaju otvaranja iste…

Citiraj:
Autor Dolcevita Pregled postova
Tako sam i mislio, znači od svake igre po jedan original, valjda onda neće zezati, a ako i budu gurnem im u džep i nek se nose.
to bi svakako proslo kod mene


Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
al ajde, možda još postoji takve ekipe
mozda?



Donate Now: 1-877-99-HAITI in US/Canada, or go to www.hopeforhaitinow.org



Zadnje izmijenjeno od: thopok. 31.01.2010. u 15:49.
thopok je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 18:11   #33
Dolcevita
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 17
Tko će sve pohvatati šta ste pisali ovdje...
Uglavnom, rađe bih išao na računalo sa predinstaliranim winxp nego se zezao s linuxima i tome slično. Sviđa mi se ova ideja sa ugrađivanjem računala u stol, ali mislim da bi to ljeti moglo stvarati probleme s pregrijavanjem, unatoč klimi koju mislimo staviti.
Što se tiče "klimavog" terena - igraonice - istina, većina ljudi ima internet danas, ali niste ni svjesni koliko ljudi je na start paketima i najmanjim brzinama, a to im onemogućava online igranje, a da ne pričamo o skidanju filmova, pjesama i tome slično, a dosta ljudi uopće i nema net, iz xy razloga.
Osim toga, poanta igraonice je upravo u tome da djeca dođu i u istom prostoru igraju igrice umjesto da stoji svak u svom stanu i nađu se online. Mislim da se slažemo oko toga kako je solucija s igraonicom daleko privlačnija i zabavnija, jer nisu odvojeni jedni od drugih, i unatoč igricama ipak postoji nekakvo druženje, što bi kod varijante "svak u svom stanu" bilo nemoguće.

Što se tiče ilegalne prodaje igrica, time se nećemo baviti.
thopok, kako misliš "to bi sigurno prošlo kod mene", ti si inspektor ?
Dolcevita je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 18:22   #34
Shogun5310
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Kod konzum u njemacku
Postovi: 261
U igraonicu ti nece dolazit ekipa 16+ godina nego oni ispod
Shogun5310 je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 19:49   #35
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Citiraj:
Autor Shogun5310 Pregled postova
U igraonicu ti nece dolazit ekipa 16+ godina nego oni ispod
Imam ja frenda (18 god) koji sa svojih 5-6 pajdasa "odrzava" jednu igraonicu,svaki dan su tamo(makar na 2 sata= vlasnik dobije 150kn),iako svaki kod kuce ima svoj komp i FLAT...Ali ovako kad se nadjete malo na nekom "LAN-u" bude bolji uzitak .

Bilo bi tu i starijih,ali naravno,puno manje nego mladjih.
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 15:34   #36
Dolcevita
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 17
A koje televizije preporučate za xbox, wii i ps3 ?
Dolcevita je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na