Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.05.2023., 13:09   #61
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,157
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Dok se to potvika ja bum ga odigrao.
Više sam promrmljao sebi u bradu jer još nisam ni prethodni odigrao
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2023., 13:13   #62
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Sve u svemu igra je odlična, slično kao Doom Eternal super optmizirana i radi podjednako dobro na svemu od RX 580 4GB do RTX 4090 24GB uz visoki broj sličica u sekundi.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2023., 17:04   #63
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,426
Izgleda da zen4 3D to može jedini brute forceat.
Kažu da i na 13900K šteka kao ludo.

__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je online   Reply With Quote
Staro 01.05.2023., 19:26   #64
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,979
Ma skroz nebitno što to može vrtiti, riječ je o još jednom softverskom poluproizvodu, nastavlja se nedavno započeta linija užasa. Kako je krenulo bilo bi dobro počet arhivirati stare dobre naslove jer izgleda da za par godina više neće bit ljudi koji će bit u stanju isprogramirati poštenu igru.
I tko to spominje Dark Forces i ovo u istoj rečenici, kakvo svetogrđe
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2023., 20:33   #65
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Baš sam gledao malo da li priča i neke ideje iz dark forces 2 i ovih igara se poklapaju, rado bih odigrao tako neku igru, i onda nakon lurkanja po yt skuzim da bas i nisu iste.. čini se slično na prvu, zbog velikih mapa, ali koncept dark forces 2 je imao puno vise od samo lightsaber i push/pull forces.. od klasicnih oruzja koja skupljas jedno po jedno, preko više vrsta korištenja sile, mogućnosti biranja tamne strane i u konačnici 2 potpuno različita završetka. Tu su bile i top cut scene za to vrijeme kao gratis igrani film.

Ne muce me buggovi ako je igra dobro zamišljena, ali brijem da očekujem previše. Mislio sam probat fallen order za početak ali nekako mi se čini da bi se mogao razočarati
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2023., 19:54   #66
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970


nakon patcha
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2023., 20:06   #67
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Citiraj:
The exact same stutters occur to the same intensity and at the same locations as before. As a result, fluidity in gameplay is just as compromised as the launch version.
Napredak samo takav, ali u rikverc. Igra je prvenstveno napravljena za konzole, a i na njima radi loše, tak da se sad mogu postaviti na trepavice zajedno sa zakrpama.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2023., 21:52   #68
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
I ja sam mislil da nisu niš napravili ali ovo je ipak defitvno puno bolje, koliko se sjećam ne puno lošije od prvog dijela koji ima sttering problem koji nisu nikada riješili do kraja.
Radi to sad kod mene sasvim prihvatljhivo. Na monitoru imam 75 fpsa u 1440p uz povremeno mikro štucanje. Defitivno imaju posla ali šteta kaj igra nije barem ovakva izašla, a riječ je o par dana peglanja.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2023., 22:03   #69
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Općenito je žalosno da je postalo normalno da se ovakve igre koje kroz višegodišnji period koštaju nekoliko milijuna u razvoju izbace u čušpajz stanju kojem nisu ni htjeli prilagoditi glavni izbornik za PC.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2023., 22:08   #70
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
za to me zaboli, nisam ni taknuo miš u ovoj igri, gamepad kao i 95% ostalih igara na PC-u. I novi Diablo bu se igral na gamepad, konačno
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2023., 22:18   #71
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Da, to su ionak sve redom igre za konzole i gamepad, tak da tu nema greške, jer to tržište je zanimljivije i unosnije od klasičnog PC-a.

Bogamu, pa primarno mobilni Diablo Immortal je završil na PC-u, di ne bi jedan konzolaški Star Wars, tak da računica štima.

Nije u tome problem, ali već ko zna koji put izbaciti poluproizvod i naplatiti ga - to su pizdarije.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2023., 22:32   #72
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Srećom postoje pretplate, tak da nema smisla kupovat igre. Za 15 eura uzmeš mjesec dana pretplate i kako tko ima vremena i volje odigra ovu gajnc novu igru i još poneku.
Tak da nije sve tak crno. Manja kvaliteta ali i posudba na mjesec dana za cijenu kino ulaznice + kokice
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2023., 22:43   #73
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
OK je sve to, ali nažalost većina novijih naslova je sranje, pa se isto ko i za serije i filmove, ljudi forsiraju samo zato, jer se o tome priča.

Jedino kaj su zaboravili za ovaj novi Star Wars uradak su besramne loot box gluposti, sve ostale šprance su jako fino upakirali.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2023., 11:48   #74
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,159
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
Baš sam gledao malo da li priča i neke ideje iz dark forces 2 i ovih igara se poklapaju, rado bih odigrao tako neku igru, i onda nakon lurkanja po yt skuzim da bas i nisu iste.. čini se slično na prvu, zbog velikih mapa, ali koncept dark forces 2 je imao puno vise od samo lightsaber i push/pull forces.. od klasicnih oruzja koja skupljas jedno po jedno, preko više vrsta korištenja sile, mogućnosti biranja tamne strane i u konačnici 2 potpuno različita završetka. Tu su bile i top cut scene za to vrijeme kao gratis igrani film.

Ne muce me buggovi ako je igra dobro zamišljena, ali brijem da očekujem previše. Mislio sam probat fallen order za početak ali nekako mi se čini da bi se mogao razočarati
Zadnja trećina Jedi Knighta je potpuno drugačija ovisno koju stranu izabereš, danas se tvorci igara (osim Witchera 2 koji ima sličnu foru) ne usuđuju više ići tim putem, preskupo je
To je prva igra u kojoj su izveli taj dark/light side switch, i IMHO još uvijek je najbolje. Ne sjećam se točnih riječi, nešto ovako:
"Why would I join you when I can have it all for myself?"
I na kraju ona scena kad zdrobi hologram poruku od svog oca i zaplače na tronu.
Chills, nenadmašno.
https://www.youtube.com/watch?v=r5okfbG2pRM

Ali dobar je i Fallen Order, ako je Survivor zadržao tu kvalitetu, super. 40% igre je čisti filler s povratkom kroz ista područja i iste borbe, ali eto, to je moderno doba. Ostalih 60% je prilično dobro, a kraj ima svoj mali twist koji mi je apsolutno fenomenalan
I glazba nije loša https://www.youtube.com/watch?v=oJZfEh3EciU

Zadnje izmijenjeno od: Odinarius. 03.05.2023. u 11:58.
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2023., 13:49   #75
mierdadeltorro
Premium
Moj komp
 
mierdadeltorro's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zadar
Postovi: 224
ne znam jesam li u 20 god, gejmanja na PC kupio svega 10 igara. sve igram mukte nakon što pokrpaju bugove. i sigurno ne bi dao 80€.
mierdadeltorro je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2023., 01:54   #76
stitrek
Premium
 
stitrek's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: SpaceLandia
Postovi: 335
Citiraj:
Autor mierdadeltorro Pregled postova
ne znam jesam li u 20 god, gejmanja na PC kupio svega 10 igara. sve igram mukte nakon što pokrpaju bugove. i sigurno ne bi dao 80€.
Pametno, pogotovo danas ne zasluzuju kupnju jer prodaju polu-proizvode.
Kad rijese buggove i na dobrom popustu, tek tada podrzavam studio kupnjom njihove igre.
stitrek je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2023., 11:53   #77
piydek
Premium
Moj komp
 
piydek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Citiraj:
Autor Odinarius Pregled postova
Zadnja trećina Jedi Knighta je potpuno drugačija ovisno koju stranu izabereš, danas se tvorci igara (osim Witchera 2 koji ima sličnu foru) ne usuđuju više ići tim putem, preskupo je
To je prva igra u kojoj su izveli taj dark/light side switch, i IMHO još uvijek je najbolje. Ne sjećam se točnih riječi, nešto ovako:
"Why would I join you when I can have it all for myself?"
I na kraju ona scena kad zdrobi hologram poruku od svog oca i zaplače na tronu.
Chills, nenadmašno.
Što se tiče grananja radnje/priče/questova - u nekom doista smislenijem obliku to je prestalo postojati čim je imperativ postalo da svi likovi u igrama moraju imati snimljen govor. A stvar je dodatno otežana kasnije sa skupljim cut-scenama. Ima dosta starijih intervjua već na tu temu s legendama RPG dizajna poput Tima Caina, Josh Sawyera, Chrisa Avellonea i sl. Sve ovo danas je zapravo cinematična kuruza.
piydek je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2023., 11:57   #78
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Da, interaktivni filmovi. Zato ih i zaboravim u roku keks, jer rijetko kad treba napregnuti mozak i nekaj riješiti u takvim igrama...pa da ostane u sjećanju. Ali vjerojatno je do godina
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2023., 12:16   #79
ansha
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
ansha's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sibenik
Postovi: 1,041
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Da, interaktivni filmovi. Zato ih i zaboravim u roku keks, jer rijetko kad treba napregnuti mozak i nekaj riješiti u takvim igrama...pa da ostane u sjećanju. Ali vjerojatno je do godina
Problem je sta su to u pravilu vrlo losi filmovi..
ansha je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2023., 13:08   #80
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Citiraj:
Autor ansha Pregled postova
Problem je sta su to u pravilu vrlo losi filmovi..
Ima odličnih, TLOU, Metro serijal, Death Stranding, Dying Light 1 i 2, Days Gone, GOW, RE Village, SW iz ove teme unatoč koma optimizaciji, Red Dead II, GOW, Tomb Raideri, Unchartedi...mi prvi padaju na pamet.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2023., 13:37   #81
ansha
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
ansha's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sibenik
Postovi: 1,041
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Ima odličnih, TLOU, Metro serijal, Death Stranding, Dying Light 1 i 2, Days Gone, GOW, RE Village, SW iz ove teme unatoč koma optimizaciji, Red Dead II, GOW, Tomb Raideri, Unchartedi...mi prvi padaju na pamet.
Najbolje od toga je u vrh glave osrednji film..

A AAA naslovi po definiciji ne mogu ispast odlicne igre, ogromni novci si u igri i ide se na sigurno...
ansha je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2023., 14:08   #82
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Sigurno je sigurno.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2023., 14:38   #83
ansha
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
ansha's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sibenik
Postovi: 1,041
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Sigurno je sigurno.
Sigurno je jedino da su igre radjene na taj nacin sranje...
ansha je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2023., 15:09   #84
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Naravno.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2023., 17:11   #85
markecSMB
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Cro
Postovi: 945
Ljudi se žale na fremrejt.

Ovom je dobar....samo i9 13900ks@6.3 i 8800MT C36 memorija s 4090 oc
https://www.youtube.com/watch?v=MA2F...nel=sugi0lover
markecSMB je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2023., 19:10   #86
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Odigrao, odlična igra ali tehnički krš. Dizajn je odličan, svako malo moraš stat i razmisliti kako i kuda dalje, fajtovi su također odlični a grafika nije generička, svjetovi su zanimljivi.
Šteta. Bila bi 9/10 da je tehnički OK, ovak 6/10
28 sati za kampanju.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2023., 22:55   #87
elzel
Premium
Moj komp
 
elzel's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zlatar Bistrica
Postovi: 747
+1
Odigrao nakon što sam pričekao zakrpe. Zadnji je bio patch 5, ali i dalje na previše mjesta premala iskorištenost cpu-a i gpu-a (framerate dropovi). Na nekim mjestima radi ok čak i s RT-om (relativno stabilnih 60-70 FPS-a).
Inače je igra jednako dobra kao i Fallen Order ako ne i bolja mada ima predvidivosti dosta u priči. Šteta za tako lošu tehničku izvedbu.
elzel je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na