Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.07.2007., 17:13   #1
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
GRAW 2

jel ko igral dotičnu igru?
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2007., 19:28   #2
death13
Worldeater
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak/Zagreb/Požega
Postovi: 80
Ja probao demo, kratko sam samo igrao. Čini mi se ok i mislim da je bolje optimizirana od prethodnika. Jedino mi je malo žao što nisu uzeli sustav zaklanjanja iz R6 : Vegas kao što su najavljivali...
death13 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.07.2007., 20:35   #3
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
evo ja nabavil dotičnu,grafika je ajmo reč možda bolja neg u jedinici,a mogu reč i da je hard.zahtjevna ja ju vrtim sve na high 1280x1024 oko 60fps -5+...
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2007., 20:40   #4
Mattko
Registered User
Moj komp
 
Mattko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Earth
Postovi: 14
da igra nije losha iako je ja ne mogu bash vrtit sve na high....
Mattko je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2007., 21:40   #5
death13
Worldeater
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak/Zagreb/Požega
Postovi: 80
a ne znam, meni je jedinica bila katastrofa, ne zbog gameplaya (koji je dosta dobar) već zbog konstantnog trzuckanja i izbacivanja. nije pomogao ni patch ni smanjivanje/povećavanje detalja, ništa... Bio je laganini uninstal...
Demo GRAW 2 mi je išao glatko, tako da ovu možda upiknem...
death13 je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2007., 21:48   #6
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
ja sa jedinicom nisam imal nikakvih problem...
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2007., 09:52   #7
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
dali možete stavit texture quality na high?pošto mi je na medium nemrem nikak na high stavit vrati me na medium,dok stavim na high veli mi:"these settings may not to bi for optimal performance..a za onaj phsycs mi je na normal,nemrem birat..kak je kod vas?
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2007., 11:58   #8
death13
Worldeater
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak/Zagreb/Požega
Postovi: 80
ja sam mogao stavit na high. physix nisam dirao. samo da kažem da mi je reza 800x600, ništa posebno, jednostavno tako sam navikao i ta mi je reza u većini igara.
death13 je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2007., 12:23   #9
death13
Worldeater
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak/Zagreb/Požega
Postovi: 80
Zaintrigirao si me s tim problemom :-). uglavnom, na sluzbenom forumu ima slican problem i evo šta kaže tehnical support :

Hello,

We will try adjusting your video card settings if the game is still not running correctly:

- Browse to Start, select Control Panel and then Nvidia Control Panel.
- Select 3D settings from the category page (ensure you have Advanced view selected rather than Standard).
- Click Adjust image settings with preview.
- Now below the spinning nvidia logo select Use my preference and move the slider completely to the left for Performance.

Now try launching the game again.

link ti je : http://forums.ubi.com/eve/forums/a/t...2/m/4811029665

nadam se da je pomoglo...
death13 je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2007., 13:22   #10
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor death13 Pregled postova
Zaintrigirao si me s tim problemom :-). uglavnom, na sluzbenom forumu ima slican problem i evo šta kaže tehnical support :

Hello,

We will try adjusting your video card settings if the game is still not running correctly:

- Browse to Start, select Control Panel and then Nvidia Control Panel.
- Select 3D settings from the category page (ensure you have Advanced view selected rather than Standard).
- Click Adjust image settings with preview.
- Now below the spinning nvidia logo select Use my preference and move the slider completely to the left for Performance.

Now try launching the game again.

link ti je : http://forums.ubi.com/eve/forums/a/t...2/m/4811029665

nadam se da je pomoglo...

kaj to mene ide
nema pomaka,idem dalje tražit rješenje...
zvonac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.07.2007., 15:32   #11
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
igra je dobra,jedino mi je znalo framrate past na 10 fps..pa sam moral sve živo smanjivat,al sam posle opet vratil kak je bilo....
al onaj problem još nisam riješil,kak je kod ostalih?
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2007., 23:07   #12
EvilM@ster
Ev1LMa5ter
Moj komp
 
EvilM@ster's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 675
I ja imam taj problem al ga jos nisam ni probao rjesiti, ako uspijem javim
__________________
androidhrvatska.com
EvilM@ster je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2007., 17:30   #13
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Danas sam nabavio igru i imam problem. Kad pokrenem Training ili onu prvu misiju Act1 Search and Destroy pokazu mi se artefakti, to jest slika bude sva siljasta i razbacana, slicno kao kad se pokrene fraps kod skeniranja artefakta u Ati Toolu.
U memiju je sve normalno. Kad mi ude u misiju, kad se pokazu artefakti, ako stisnem Esc, pokaze mi se meni od igre i u njemu je sve u redu, no kad opet stisnem Esc opet budu artefakti, to jest dal su to uopce artefakti, il igra mozd ne radi kako spada.
Probao sam komp vratiti na default, stavit najnovije drivere 162.18 sa nvidia.com, pogledao sam dal mi nije mozda antialiasing forsan u driverima al nije, stavio sam 1.04 patch i isto bude.
Dal je mozda jos netko imao slican problem, i dal mozda zna rjesenje?
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2007., 15:14   #14
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
Danas sam nabavio igru i imam problem. Kad pokrenem Training ili onu prvu misiju Act1 Search and Destroy pokazu mi se artefakti, to jest slika bude sva siljasta i razbacana, slicno kao kad se pokrene fraps kod skeniranja artefakta u Ati Toolu.
U memiju je sve normalno. Kad mi ude u misiju, kad se pokazu artefakti, ako stisnem Esc, pokaze mi se meni od igre i u njemu je sve u redu, no kad opet stisnem Esc opet budu artefakti, to jest dal su to uopce artefakti, il igra mozd ne radi kako spada.
Probao sam komp vratiti na default, stavit najnovije drivere 162.18 sa nvidia.com, pogledao sam dal mi nije mozda antialiasing forsan u driverima al nije, stavio sam 1.04 patch i isto bude.
Dal je mozda jos netko imao slican problem, i dal mozda zna rjesenje?
aha,fino zbrisi te najnovije drivere od grafe i stavi 94.24 na kojima igra radi fenomenalno i nema nikakvi artifekata.Mislim da su nekaj zasrali sa tim driverima za 7900 seriju.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2007., 15:35   #15
marko_1
Premium
Moj komp
 
marko_1's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 750
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
Danas sam nabavio igru i imam problem. Kad pokrenem Training ili onu prvu misiju Act1 Search and Destroy pokazu mi se artefakti, to jest slika bude sva siljasta i razbacana, slicno kao kad se pokrene fraps kod skeniranja artefakta u Ati Toolu.
U memiju je sve normalno. Kad mi ude u misiju, kad se pokazu artefakti, ako stisnem Esc, pokaze mi se meni od igre i u njemu je sve u redu, no kad opet stisnem Esc opet budu artefakti, to jest dal su to uopce artefakti, il igra mozd ne radi kako spada.
Probao sam komp vratiti na default, stavit najnovije drivere 162.18 sa nvidia.com, pogledao sam dal mi nije mozda antialiasing forsan u driverima al nije, stavio sam 1.04 patch i isto bude.
Dal je mozda jos netko imao slican problem, i dal mozda zna rjesenje?
iskljuci dynamic shadows, tak je meni bilo...

Uglavnom danas sam igru izbrisao sa osmjehom na licu dok mi se u glavi motala misao "koje smeče e", prešao sam 4 misije, svaka na isti kalup, igra je prezahtijevna za onu grafiku smiješnu, atmosfera u igri je jadna i totalno umarajuća...
marko_1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na