Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.10.2020., 17:17   #2251
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Mislim da ti prigovor neće proći, zadnja 2 koja sam pisao 24paketu zbog prekoračenja roka dostave su glatko odjebali s izlikom korone itd.
Stavka od 5kn je dostava na kućnu adresu kada se šalje paket normalnom poštom. Da si slao 24paketom nebi toga bilo
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 17:24   #2252
elzel
Premium
Moj komp
 
elzel's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zlatar Bistrica
Postovi: 747
Ako je dostava na kućnu adresu stavka "Uručiti osobno primatelju", ona nije označena na Potvrdi o primitku pa ako je to to možda prođe.
elzel je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 18:45   #2253
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Iz tih razloga i glupost od Hrvatske pošte, naplaćivanje vjetra i npr povrata love na tvoje ruke kada je u pitanju otkupnina, više niti ne koristim usluge ljepe naše Hrvatske pošte iliti paket24.

Njuškalo - overseas...i mila majka. Em je jeftinije, em nema gluposti ovakvih.

Tako da, ovaj put šalji na taj način... ili gls https://gls-group.eu/HR/hr/privatni-.../posalji-paket
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 18:49   #2254
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Možemo nazad na temu da se ova ne raštrkava s uslugama pošte. Gospoda iz protisa drugi dan odbijaju odgovoriti na mail “tick tock Mr. Wick, No time to dilly-dally, Mr. Wick“
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 19:27   #2255
elzel
Premium
Moj komp
 
elzel's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zlatar Bistrica
Postovi: 747
Meni nisu odgovorili uopće na mailove od prošlog tjedna a nije bilo ništa nego sam tražio neke informacije, tako da mislim da oni mailove ni ne gledaju, osim narudžbi, tak nekak, ne da im se na obični mail odgovorit, di će tebi kad je odgovornost nekakva u pitanju.
Ne želim nagađat o tome jel ih premalo ili šta, ali su pokazali neprofesionalnost previše puta, što čitam na raznim mjestima, izgleda da je to njihov uobičajen način poslovanja.
elzel je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 19:34   #2256
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
A gle, dobili ste najbolju cijenu u Hrvatskoj. Nemrete sada očekivati i najbolju uslugu.

Sve ima svoju cijenu

Samo polako, strpite se malo, i riješiti će oni to već nekako sve.
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 22:25   #2257
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Možemo nazad na temu da se ova ne raštrkava s uslugama pošte. Gospoda iz protisa drugi dan odbijaju odgovoriti na mail “tick tock Mr. Wick, No time to dilly-dally, Mr. Wick“
Super samo neka ne odgovaraju. Vise materijala za prijavu. Koji klošarluk.

@Pupo
Ja bih, trgovina bi. (sori ali bode me u oči)
Kupca uopce netreba zanimat odnos između dobavljača/distributera i trgovine. Ako piše na webu i ponudi jedna cifra (garancija ili nesto drugo tak nebitno) nemože na računu pisati drugačija cifra na štetu kupca. Amen
Master_Hrc je online   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 08:26   #2258
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Sifra artikla je : 1330652. Jamstvo je 36 mj kod Asbisa i to je provjereno. Bez toga da na vašem računu piše 36 mj jamstva ili jamstvenog lista na kojem to isto piše, tko meni garantira da će te preuzeti karticu na servis ako bude neispravna u zadnjoj godini jamstva ?Naravno da nitko, jer kako kažu bez računa se ne računa.Ako upisuju jamstvo koje je navedeno sa jamstvenog lista onda ste krivo upisali jer je jamstvo na jamstvenom 36 mj a na računu 24. Da nešto muljate ili Vam ne radi sustav, vidi se iz prvog posta na prethodnoj stranici gdje sve komponente koje imaju 24/36 mj jamstvo označavate na računu sa 24 mj, a one koje imaju manje to uredno i navodite. To što vi meni ili asbis Vama ne želi isporučiti račun/jamstveni list na kojem je navedeno stvarno trajanje jamstva nije moj problem, niti želim pamtiti koliko koja komponenta ima jamstvo. Uostalom ne radi se ni o jeftinoj komponenti da bih tek tako odustao od 3g jamstva. Do petka imate rok poslati prepravljeni racun ili jamstveni list kako sam i naveo u mailu. Komunikaciju s Vama cu nastaviti mailom. Krajnji ishod budem postao ovdje. LP
za navedeni artikl jamstvo je 36 mjeseci i jamstveni list se nalazi na kutiji (zaljepljen). Nismo jos imali slucaj da je naljepnica otpala sa kutije medutim ukoliko je tako mozete dostaviti kutiju u poslovnicu pa cemo ju reklamirati dobavljacu i narucit novi jamstveni list
Protis je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 08:37   #2259
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor elzel Pregled postova
Poslao sam Protisu robu za povrat novca na navedenu adresu u Sisak kao hp paket, platio poštarinu 70kn i danas mi dolazi mail od cijenjenog direktora cijenjenog Protisa d.o.o. kako je poštar njima htio naplatiti poštarinu te da nisu bili u mogućnosti preuzeti paket jer ne snose troškove dostave i ne posluju s gotovinom pri prijemu pošiljaka. Zvao službu za korisnike hp-a gdje je službenica provjerila da nema nikavih davanja s primateljeve strane pri preuzimanju te me uputila u PU gdje je službenica zvala 5 brojeva da bi joj rekli da Protis tamo ne želi primati robu i da takve pošiljke redovito odbijaju.
Iznos koji su trebali platiti je 5kn za dostavu paketa. Nije mi jasno zašto oni išta trebaju plaćati ako sam ja platio poštarinu (dostavu). Zvao sam nazad Protis može li se to nekako riješiti uplatom na račun tih 5kn pa da preuzmu paket. Rečeno mi je da ne. Sad će mi se paket vratiti zbog tih 5kn, te ću pri preuzimanju platiti još 35kn za slanje natrag meni. Službenica u PU mi je rekla da kod paketa24 Protis ne moraju ništa platiti, da moraju 1 lipu, ne bi. Ne znam je li tako dobijaju na vremenu da istekne rok od 14 dana za povrat, pa im ovih 5 kn ide u prilog. Bilo kako bilo, Protisov slogan je "inteligentan odabir". Drugi put ću imati neinteligentan odabir te ih zaobići u širokom luku kod kupnje ičega.
Kolege, pripazite kako im šaljete robu nazad, dakle bez ovih 5kn
zao nam je na nastaloj situaciji medutim odgovornost dostave proizvoda je na kupcu, probleme imamo samo sa HP-om dok druge dostavne sluzbe dostave pakete bez problema. Iz kojeg razlog naplacuju tih 5 kn ne znamo. Sa gotovinom ne radimo a kartice ne primaju ali to nije problem nego je problem sto nam ne mogu izdati racun za tih 5 kn koje bi navodno trebali uplatiti.

Svim kupcima koji traze informacije oko slanja paketa savjetujemo da posalju overseasom kao nejjeftinija opcija ili GLS-om kao najbolja i najsigurnija opcija
Protis je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 09:55   #2260
elzel
Premium
Moj komp
 
elzel's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zlatar Bistrica
Postovi: 747
Citiraj:
Autor Protis Pregled postova
zao nam je na nastaloj situaciji medutim odgovornost dostave proizvoda je na kupcu, probleme imamo samo sa HP-om dok druge dostavne sluzbe dostave pakete bez problema. Iz kojeg razlog naplacuju tih 5 kn ne znamo. Sa gotovinom ne radimo a kartice ne primaju ali to nije problem nego je problem sto nam ne mogu izdati racun za tih 5 kn koje bi navodno trebali uplatiti.

Svim kupcima koji traze informacije oko slanja paketa savjetujemo da posalju overseasom kao nejjeftinija opcija ili GLS-om kao najbolja i najsigurnija opcija
Kako je to redovita praksa kod vas da se paketi vraćaju radi tih 5kn, mogli ste već savjetovati svoje kupce putem vaših internetskih stranica kako da šalju odnosno ne šalju za povrat novca.
elzel je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 10:00   #2261
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Možemo nazad na temu da se ova ne raštrkava s uslugama pošte. Gospoda iz protisa drugi dan odbijaju odgovoriti na mail “tick tock Mr. Wick, No time to dilly-dally, Mr. Wick“
Evo ti odgovora
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 10:26   #2262
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
I bilo bi pozeljno da se kupce pri kupovini uredaja koji nemaju jamstvo u RH, obavijesti o istom.
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 11:11   #2263
zalosnasova
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: bvk
Postovi: 227
Plaćena narudžba 28.09.,kućište i neki switch,ništa specijalno,još nije ni blizu dostave,valjda s Marsa dolazi roba.Mobitel mi je iz Amerike skupa s čekanjem carine bio u kući za 13 dana.
zalosnasova je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 11:20   #2264
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
Citiraj:
Autor elzel Pregled postova
Kako je to redovita praksa kod vas da se paketi vraćaju radi tih 5kn, mogli ste već savjetovati svoje kupce putem vaših internetskih stranica kako da šalju odnosno ne šalju za povrat novca.
A mogli su i tebe u pošti informirat da će primatelj morati nešto platiti.
100x sam slao poštom i ako nije pouzeće nikada primatelj ništa nije morao platiti.
Dakle, prvo traži informaciju u pošti kakva je to naknada od 5 kn i drugi puta nemoj slati s tom opcijom.
Valjda imaš i neku potvrdu na kojoj piše što si točno platio.
Ovdje trgovina uopće nije kriva.
Pentel33 je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 15:31   #2265
elzel
Premium
Moj komp
 
elzel's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zlatar Bistrica
Postovi: 747
Slažem se da su mi trebali reći ako primatelj mora još išta platiti ako sam ja platio poštarinu (dostavu). Kao što sam napisao ranije, u PU mi je rečeno da je tih 5kn dostava. . Kod korisničke službe HP-a sam dobio informaciju da oni u sustavu kod dotične pošiljke nemaju nikakvu stavku koju primatelj mora platiti. Odakle dostavljaču tih 5kn naknade za dostavu koju primatelj treba platiti, ne znam. Slat ću prigovor.
Možda to što sam napisao nekoga poštedi problema, izgubljenog novca i vremena.
Ajmo više ne pisati u vezi toga, mislim da je sve napisano.
elzel je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2020., 12:52   #2266
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Evo ti odgovora
Službenu komunikaciju s njima obavljam isključivo preko maila, ne pikam nikakva piskaranja preko foruma, tu mi mogu dat samo kvazisavjet i to nakon 7 danas. Odg na mail im je i dalje jamstvo piše na jamstvenom listu. Čuj da im šaljem kutiju, može, uz plaćanje dostave prema njima i nazad meni uz pismenu izjavu da će je vratit s jamstvenim nazad. Uostalom slučaj je prebačen na mingo pa neka se s njima dogovaraju. Nemam vremena za ovakve gluposti.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2020., 15:22   #2267
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Super samo neka ne odgovaraju. Vise materijala za prijavu. Koji klošarluk.



@Pupo

Ja bih, trgovina bi. (sori ali bode me u oči)

Kupca uopce netreba zanimat odnos između dobavljača/distributera i trgovine. Ako piše na webu i ponudi jedna cifra (garancija ili nesto drugo tak nebitno) nemože na računu pisati drugačija cifra na štetu kupca. Amen
U europskom zakonu u potrošačkim pravima piše da 24 mjeseca ide zajamčeno jamstvo trgovca,ostatak je komercijalno jamstvo koje može biti 3 mjeseca ili 10 godina koje daje proizvođač. Znači prodavatelj može napisati na webu da uređaj ima jamstvo 24 mjeseca i dodatnih 12 od dobavljača ili proizvođača. Ali mora napisati. Ako napise samo 36 mjeseci onda trgovac daje 36. mjeseci i mora pisati ne nužno na računu ali negdje mora pisati ako kupac to zahtjeva. Zato postoje jamstvene naljepnice na kutijama. Samo tu je caka. Ima još stavaka o 6 mjeseci ,i nakon 6 mjeseci,troškovi dostave itd ali to je za drugu temu.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2020., 15:49   #2268
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Službenu komunikaciju s njima obavljam isključivo preko maila, ne pikam nikakva piskaranja preko foruma, tu mi mogu dat samo kvazisavjet i to nakon 7 danas. Odg na mail im je i dalje jamstvo piše na jamstvenom listu. Čuj da im šaljem kutiju, može, uz plaćanje dostave prema njima i nazad meni uz pismenu izjavu da će je vratit s jamstvenim nazad. Uostalom slučaj je prebačen na mingo pa neka se s njima dogovaraju. Nemam vremena za ovakve gluposti.
Postovani,

posaljite PM sa adresom i kontakt mobitelom gdje se moze preuzeti posiljka (kutija) pa cemo poslati dostanu sluzbu da ju preuzme i reklamirati distributeru. Ukoliko se ustanovi da jamstvenog lista nije bilo trazit cemo novi i dostaviti ga zajedno sa kutijom.
Protis je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2020., 16:08   #2269
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Stiska Mingo ))))

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2020., 18:00   #2270
svetac.svetac
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 319
Citiraj:
Autor henri_007 Pregled postova
http://newsletter.protis.hr/index.ph.../vl501nz1dz84e



Kućište i ovo hlađenje za notepad su skuplji 35kn od ovoga što je reklamirano. I to bi rekao da su jučer ili danas dignuli cijene. Malo neozbiljno.....
kolko sam ja skužio oni ti imaju nekakav tracker koji prati određeni proizvod tj. posjeta na webu na određeni proizvod i ako ima puno posjeta (statistika) vjerovatno zaključe da su kupci zainteresirani i onda dignu cijenu preko noći
svetac.svetac je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2020., 09:42   #2271
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor svetac.svetac Pregled postova
kolko sam ja skužio oni ti imaju nekakav tracker koji prati određeni proizvod tj. posjeta na webu na određeni proizvod i ako ima puno posjeta (statistika) vjerovatno zaključe da su kupci zainteresirani i onda dignu cijenu preko noći
Postovani,

nemamo nikakve trackere ni nesto slicno, cijene se mijenjaju svakih pola sata ovisno o stanju na trzistu. Sto se tice cijena u newsletteru navedene cijene vrijede do prodaje zaliha ili do navedenog datuma, uglavnom stavljamo 7 dana. Ako cijena nije ista kao u newsletteru razlog moze biti ili da se sve prodalo ili se vjerojatnije radi o nenamjernoj pogresci (do sada se to dogodilo samo dva puta prema nasim saznanjima)
Protis je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2020., 20:36   #2272
tomycrosound
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 281
Protis.hr (infomacije i iskustva)

Ne kontam zašto se (ne samo u Protisu) placanje karticom (gotovina) ne tretira kao placanje gotovinom (popust).
Roba “raspoloživa” naručena i plaćena u utorak 13h, rekoh male šanse da isporuče isti dan, uplata neće proć, a piše “uglavnom do 12h”.. bit ce poslano sutra.
Srijeda, 9 ujutro, mail zaprimljena uplata. Sve 5, znaci ide danas..
Kontaktiram, šipčina - ide tek sutra.
Onaj dio reklame na siteu gdje stoji nešto poput “uplate za artikle zaprimljene do 12 sati salju se isti dan” bi trebalo ukloniti..
tomycrosound je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2020., 20:49   #2273
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,527
sve šta plačaš karticom .. aka POS sistem, banka ti uzme proviziju
od 1% pa naviše, kako koga naguze, navodno prosljek 1,7% pa sve do 7%



Dakle, odeš u špar, kupiš i povučeš karticu .. dučan minimalno 1% iznosa puši.
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2020., 17:00   #2274
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
Stiska Mingo ))))

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Ne znam zasto bi bila stiska, ugovor smo ispunili u cijelosti, kupcu smo isporucili proizvod sa jamstvenim listom na kojem je navedeno jamstvo u trajanju 36 mjeseci kako je i oglaseno, u suprotnom bi se odmah prilikom isporuke javio i reklamirao.

Ono sto ovaj "kupac" nije naveo je to da karticu nikada nije ni kupio kod nas vec ju je kupio rabljenu preko njuskala. U kakvom stanju je dobio karticu i sa kojom opremom to ne mozemo komentirati.

Bili smo spremni izaci u susret i dali smo ponudu da o nasem trosku preuzmemo kutiju i reklamiramo ju te ju vratiti nazad medutim obzirom da je u meduvremenu dosla prijava od drzavnog inspektora gdje je "kupac" lazno naveo kako je putem web shopa od nas kupio karticu za koju nije dobio jamstveni list, istu ponudu smo povukli.
Protis je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2020., 17:32   #2275
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
auu zajebano
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2020., 18:21   #2276
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Ako nije kupljeno na R1 svejedno je koji je vlasnik. R1 komplicira malo.

Edit: Ovo naravno vrijedi za prava kupca, ne za gornji slučaj.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...

Zadnje izmijenjeno od: Alfa_R. 12.11.2020. u 18:31.
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2020., 21:53   #2277
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Protis Pregled postova
Ne znam zasto bi bila stiska, ugovor smo ispunili u cijelosti, kupcu smo isporucili proizvod sa jamstvenim listom na kojem je navedeno jamstvo u trajanju 36 mjeseci kako je i oglaseno, u suprotnom bi se odmah prilikom isporuke javio i reklamirao.

Ono sto ovaj "kupac" nije naveo je to da karticu nikada nije ni kupio kod nas vec ju je kupio rabljenu preko njuskala. U kakvom stanju je dobio karticu i sa kojom opremom to ne mozemo komentirati.

Bili smo spremni izaci u susret i dali smo ponudu da o nasem trosku preuzmemo kutiju i reklamiramo ju te ju vratiti nazad medutim obzirom da je u meduvremenu dosla prijava od drzavnog inspektora gdje je "kupac" lazno naveo kako je putem web shopa od nas kupio karticu za koju nije dobio jamstveni list, istu ponudu smo povukli.

To jesam li ja kupio karticu od brata, prijatelja, dobio ju na poklon, vas nije briga. Sudeci po komunikaciji s vama (namjerno malim slovom), ocito je da lazete i izvlacite na sve moguce nacine. Nigdje u prijavi nije napisano da sam ja originalni kupac, dakle lazete i pisete neistine, ili trebam screenshotati kompletnu prijavu? Ime na racunu neznaci apsolutno nista osim ako se ne radi o r1 racunu kao sto je kolega i naveo,pa cak i to nije problem osim u slucaju povrata novca, koliko sam ja upucen ne radi se o r1 racunu. Kutiju nemorate pokupiti, nebi se ni ponudili da vam nije dosla inspekcija budimo realni, zao mi je samo sto maltretirate covjeka cije je ime na racunu iako vam je receno gdje da se obratite. Kompletan bundle kartice je kod mene,svi zastitni poklopci sa konektora kartice, originalni račun, originalna ponuda, jamstveni list nije na kutiji. Cak i da je , sporan je račun na kojem pise 24 mj a ne 36. S vama sam bilo kakvu komunikaciju zavrsio do odluke inspektorata.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.

Zadnje izmijenjeno od: JuiceBox. 12.11.2020. u 22:25.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2020., 23:21   #2278
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Ovo pada u vodu i na mingu po meni, nije prva ruka i ne možeš znati da li je došla garancija sa kutijom ili nije .

Rekla-kazala situacija...

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2020., 23:25   #2279
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
A ono, uhuhu ko bi reci ko tu koga.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2020., 23:51   #2280
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Ovo pada u vodu i na mingu po meni, nije prva ruka i ne možeš znati da li je došla garancija sa kutijom ili nije .

Rekla-kazala situacija...
Slazem se.
Uvijek neki problemi s tim reklamacijama preprodanih stvari s njuskala koje glase na tudje ime i za koje ne znas povijest i sta je bivsi vlasnik radio.
Pentel33 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na