Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.01.2020., 19:23   #8341
Silvestrus
Registered User
 
Silvestrus's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 154
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
Nije istina. Na bolje se covjek brzo navikne. Druga stvar je to sto netko ne zeli probat nesto drugo/novo.
Krećemo se u različitim krugovima onda. 😂 Posljednji primjer kad me je prijateljica od žene pitala koji mobitel da uzme do 3.000kn. Ja predložio par komada s kojima bi se većina ovdje složila... A ona će "Ne, samo Samsung!"

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk
Silvestrus je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2020., 19:49   #8342
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Dok sam ja koristio Samsung SGH-600 vecina je mislila da je Samsung proizvodjac losih videorekordera

Tada je bilo,sta ce ti Samsung kad imas Motorolu ili Nokiu za kupit
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.01.2020., 19:58   #8343
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Citiraj:
Autor Silvestrus Pregled postova
Krećemo se u različitim krugovima onda. 😂 Posljednji primjer kad me je prijateljica od žene pitala koji mobitel da uzme do 3.000kn. Ja predložio par komada s kojima bi se većina ovdje složila... A ona će "Ne, samo Samsung!"

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk
znam i ja par takvih. i bitno je da je bijeli samsung, nista drugo.
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2020., 19:59   #8344
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Silvestrus Pregled postova
Krećemo se u različitim krugovima onda. 😂 Posljednji primjer kad me je prijateljica od žene pitala koji mobitel da uzme do 3.000kn. Ja predložio par komada s kojima bi se većina ovdje složila... A ona će "Ne, samo Samsung!"

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk
Nevezano o kojoj se marci radi. Ali netko ko stalno kupuje isti marku model za modelom kaj taj moze znat kako ostali rade.
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2020., 20:30   #8345
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Pa ni ne zeli znati, u tome je poanta. Mene znaju pitati koji mob zeni da kupe, ali da je Samsung jer ona samo to hoce. Ja im onda kazem "bijeli". Vecina ljudi se ne kuzi u nista i kupuju iz sasvim drugih razloga nego mi koji posjecujemo ovakve forume.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2020., 21:31   #8346
ODO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 573
Brandiranje je dugotrajan proces, i znamo šta to znači po pitanju marketinga i omjera cijene i kvalitete.
Ja imam A50, i da, znam da sam ga pretplatio za dobrih 500-tinjak kn, ali jebiga htio sam AMOLED, dobio sam AMOLED i zadovoljan sam s njim, s tim da ga punim svako 2-3 dana. (jebiga ja se ne igram po mobu)
Dakle, meni svhu ispunjava, ja zadovoljan, ali to sam ja.
Btw. imao Huawei kad 99,99% ljudi nisu znali izgovorit to ime.
ODO je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2020., 21:40   #8347
Silvestrus
Registered User
 
Silvestrus's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 154
A50 je korektan mobitel. Njega upravo i preporučujem kad me pitaju za taj cjenovni rang. Jedino što fotografije nisu na razini skupljih modela. Sve ostalo je pristojno. Imam jedan u obitelji. Ekran i baterija iznad prosjeka. I radi ok...

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk
Silvestrus je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2020., 21:48   #8348
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
Nevezano o kojoj se marci radi. Ali netko ko stalno kupuje isti marku model za modelom kaj taj moze znat kako ostali rade.
Ako želi znati, potrudi se pa sazna kako drugi rade.

No 1v@n je dobro obrazložio svoj slučaj. Postavio si je kriterije i našao mob koji mu odgovara. A kriterij mu nije bio kao kod naših ženskih primjera "samo da je Samsung". Njemu je ispalo da to šta oće bude Samsung A40. Babama je nebitan Axy nego SAMSUNG tako da se ipak takvi slučajevi ne mogu generalizirati.

I nemojte misliti da svi razmišljaju kao mi ovdje. Na ukupan broj "kužitelja" toga u HR, mi smo udio koliko je crnog pod noktom. Nebi vjerovali koliko su ljudi neupućeni i kakve pizdarije pričaju, od računalnih komponenti do mobitela, a kao prate i kuže se
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2020., 22:09   #8349
ivosimec
Premium
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Pojatno
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Silvestrus Pregled postova
A50 je korektan mobitel. Njega upravo i preporučujem kad me pitaju za taj cjenovni rang. Jedino što fotografije nisu na razini skupljih modela. Sve ostalo je pristojno. Imam jedan u obitelji. Ekran i baterija iznad prosjeka. I radi ok...

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk
Pa ako mora biti baš samsung ok ali u tom cjenovnom rangu ga xiaomi mi 9t ubija. I kamerom i performansama.

Imao sam oba i xiaomi je kao rang više.
__________________
*********************
ivosimec je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2020., 22:20   #8350
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Imate onaj M30s koji je bomba za <1500kn. AMOLED, ogromna baterija, solidan chipset, dobre kamere itd. Jedino nije baš kompaktan.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.01.2020., 22:25   #8351
elance
Banned
 
elance's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: cro
Postovi: 299
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Imate onaj M30s koji je bomba za <1500kn.
Di ga imamo? Koliko ja pratim, taj model nikada nije došao u hr, barem ne službeno.
elance je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2020., 23:05   #8352
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ako želi znati, potrudi se pa sazna kako drugi rade.

No 1v@n je dobro obrazložio svoj slučaj. Postavio si je kriterije i našao mob koji mu odgovara. A kriterij mu nije bio kao kod naših ženskih primjera "samo da je Samsung". Njemu je ispalo da to šta oće bu