Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.11.2022., 18:29   #43351
Tichma
Premium
 
Tichma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 164
ekipa moze savjet nedavno me zena zgazila s autom i sjebala mi totalno bajk srecom ja bez ozljede ugl. obe felge s diskovima i straznje brzine iskrivljeno i unisteno, sad me zanima jel se isplati kupovati sve te dijelove ili uzeti novi bajk? taj pregazeni bajk je bio treking bajk od cca 5k.

mozete i poslati neki link na pouzdan shop u DE ili negdje vani jer vjerujem da su cijene i ponuda bolje dosta nego kod nas?
Tichma je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2022., 19:49   #43352
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor Tichma Pregled postova
ekipa moze savjet nedavno me zena zgazila s autom i sjebala mi totalno bajk srecom ja bez ozljede ugl. obe felge s diskovima i straznje brzine iskrivljeno i unisteno, sad me zanima jel se isplati kupovati sve te dijelove ili uzeti novi bajk? taj pregazeni bajk je bio treking bajk od cca 5k.

mozete i poslati neki link na pouzdan shop u DE ili negdje vani jer vjerujem da su cijene i ponuda bolje dosta nego kod nas?

https://dsg.hr/ghost-square-cross-base-proizvod-2511/
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2022., 10:18   #43353
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Evo malo materijala s jucerasnje voznje, cisto da razbijem monotoniju foruma na kojem se sve manje pise o voznjama...a kad se samo sjetim kako je bilo prije.
Skupilo se na kraju cca 36km i 1060mnv.
Jos uvijek se igram s novom igrackicom, pa cete vidjeti kako izgleda materijal snimljen u full frame omjeru i max rezoluciji (8:7 i 5.3K) izrezan i prekodiran u 16:9 i 4K

Koja fotkica:








i filmek:


Zadnje izmijenjeno od: Nik. 13.11.2022. u 10:26.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2022., 10:28   #43354
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,792
Evo da i ja razbijem monotoninu i odjavim se s teme

Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Taj bike koliko god da je uredan i nadograđen ne vrijedi previše novčano ali zato vrijedi uporadno jer je solidno posložen. Rekao bih oko 4500 - 5000 kn, jer već za oko 7000 kn+ idu noviji ht-ovi sa thru axle osovinama...
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
imho 5k max.
Otisao kolegi za 4500, ja sretan jer nisam morao ici na njusku, on jos sretniji. Da me stezalo oko srca, je. Ne znam dal sam se ikad tako tesko rastao od iceg materijalnog
Citiraj:
Autor vga killer Pregled postova
Istu stvar sam napravio sa istom modelom, cifra na kraju je bila preko 20k kuna.
Evo vozim ga 2 put godisnje i gledam kak mi treba Sid i XT kočnice za do grada i nazad
Sad vidim ovaj post. Upravo to. Od straha ga nisam ni vozio po gradu jer ga nisam imao muda vezati okolo
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2022., 11:11   #43355
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Jbg ja se prebacio na discord, brze i aktivnije.
Nisam jos testirao go pro, nesto sitno snimao okolo i naokolo. Slika je dobra, a baterija bi mogla biti za nijansu bolja. Ali posto su u bundleu dosle dvije i to nece biti problem na nekim druzim voznjama. 😁
Dobre slike skicnem video malo kasnije.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2022., 14:17   #43356
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Nik - odlično izgleda snimka, pogotvo u 4k, jako mirno i čisto

xlr - sad moraš uzeti još ozbiljniji bike :P

Vozi se vozi stalno, sad još i počela zimska liga tako da je uživancija

SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2022., 23:29   #43357
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Prave snimke tek slijede, kad bude suncano i kad bude sareno a ne sve u zemljanim tonovima i bez sunca, i po mogucnosti sa visina iznad 2k m
Samo treba ici u ozbiljna brda i maknuti se sa Sljemena.

Ukljucio se i ja u discord...na prvu mi djeluje konfuzno, moram proci fazu privikavanja i malo popratiti kako to funkcionira pa da vidimo.

Sto se tice GoProa, jako dobra igracka, napredak u odnosu na staru Osmo Action mi je i veci nego sto sam ocekivao, i slazem se glede baterije - bas sam komentirao ekipi kako mi se cini da se nekako brzo prazni - tu bi mogli poraditi u buducnosti. Dvije koje se dobiju u prosirenom paketu ce biti sasvim dovoljne i to je to.
Iako sam se prvotno nabrijao bas na novu DJI, nije mi ni najmanje zao sto sam na kraju udomio GoPro 11 black.

Posto sam ove godine slabo turirao iz raznoraznih razloga, sve se urotilo protiv bicikla a onda i mene , tako da od iduce sezone puno ocekujem, a sav potrosan i rezervan materijal i dijelovi su vec u garazi, a oni koji nisu stizu iduci tjedan
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2022., 17:53   #43358
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
Prave snimke tek slijede, kad bude suncano i kad bude sareno a ne sve u zemljanim tonovima i bez sunca, i po mogucnosti sa visina iznad 2k m
Samo treba ici u ozbiljna brda i maknuti se sa Sljemena.

Ukljucio se i ja u discord...na prvu mi djeluje konfuzno, moram proci fazu privikavanja i malo popratiti kako to funkcionira pa da vidimo.

Sto se tice GoProa, jako dobra igracka, napredak u odnosu na staru Osmo Action mi je i veci nego sto sam ocekivao, i slazem se glede baterije - bas sam komentirao ekipi kako mi se cini da se nekako brzo prazni - tu bi mogli poraditi u buducnosti. Dvije koje se dobiju u prosirenom paketu ce biti sasvim dovoljne i to je to.
Iako sam se prvotno nabrijao bas na novu DJI, nije mi ni najmanje zao sto sam na kraju udomio GoPro 11 black.

Posto sam ove godine slabo turirao iz raznoraznih razloga, sve se urotilo protiv bicikla a onda i mene , tako da od iduce sezone puno ocekujem, a sav potrosan i rezervan materijal i dijelovi su vec u garazi, a oni koji nisu stizu iduci tjedan

Da, jedini minus zasad dajem bateriji. Iako je nisam jos istestirao do kraja kak se spada, ali baterija bi mogla biti bolja. Rekao bih da je cak imati dvije must have.

Sto se tice discorda ufurat ces se, skupio sam skoro 400tinjak ljudi u prvih par dana. Samo da kompletno zazivi i bit ce super. Neki dan ih se 10ak naslo za voznju, tako da. Bude to dobro
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2022., 12:50   #43359
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Jel ima netko preporuku koji djeciji bicikl uzeti s 14'' kotacima? Gledao sam u Decathlonu neki dan i spusteni su sa nesto ispod 1000kn na 750kn ali mi se cine bas jako teski pa gledam alternative.
hash je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2022., 10:24   #43360
Tichma
Premium
 
Tichma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 164
pozdrav ekipa!

zanima me jel ima tko iskustva s privatnim tuzbama u slucaju prometne nesrece za koju je kriv biciklist?
vozac automobila koji me udario na pjesackom prijelazu (nije bilo biciklisticke staze) trazi od mene da mu platim limarske radove na haubi zbog tog sto sam zavrsio na haubi kad me udario autom, prema policiji ja sam kriv jer nisam sisao s bicikle na pjesackom prijelazu.
znam da nisam duzan platiti osim ako vozac automobila ne podigne privatnu tuzbu protiv mene za materijalnu stetu, i sud presudi u njegovu korist, jel ima neko neke informacije ili iskustva sa sudskom praksom u takvim slucajevima?
Tichma je offline   Reply With Quote