Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.08.2021., 09:54   #14821
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,773
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Osim BB i Game of Thrones (koje su mi ujedno i top 2 serije ikada), ne znam jel mogu na prste jedne ruke nabrojati seriju koja drži istu razinu kvalitete kroz sezone.

Pad je normalna stvar, ali toliko drastičan pad da serija u jednoj sezoni je odlična u drugoj negledljiva, to ne mogu shvatiti niti oprostiti. Pod oprostiti mislim, ne gledam više i nikad više neću.

Imdb meni samo služi tu da ne gledam ono što već na prvu vidim da bi moglo biti sranje. Nađem neki film na Netflixu koji ima onako, ok opis i najavu. Mene intrigira, ali bacim oko na imdb. Tamo vidim 4.3 ocjenu, bez obzira na botove i klince, film je sranje. I ne gledam to.

Vikinge npr. samo sam neki dan pogledao odakle je cijela glumačka ekipa i dobio informacije o broju epizoda u kojima se pojavljuju... Plus, čitam tu komentare za serije i eto, zbrojiš 2 i 2 i možeš zaključiti da mogu očekivati pad kvalitete. Nisam tražio ocjenu po sezonama, nisam tražio ocjenu po epizodama, nego jednostavno upijaš informacije i tako dobijaš generalnu sliku o tome.
Ne velim ništ za tebe, nego općenito kak je došlo toga da se danas većina sadržaja konzumira "u hodu", te uz obavezan mobitel u ruci, dok se s jednim okom prati film ili serija.

To da ima sranje serija i filmova kojima su onda i ocjene prikladne - ima itekak, ali isto tak dosta toga je izmanipulirano, pa se ljudi stvarno drže po strani, ako ocjena nije 8 ili više.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2021., 10:11   #14822
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Ne velim ništ za tebe, nego općenito kak je došlo toga da se danas većina sadržaja konzumira "u hodu", te uz obavezan mobitel u ruci, dok se s jednim okom prati film ili serija.

To da ima sranje serija i filmova kojima su onda i ocjene prikladne - ima itekak, ali isto tak dosta toga je izmanipulirano, pa se ljudi stvarno drže po strani, ako ocjena nije 8 ili više.
Sve jasno

Ma ja gledam sve kaj mi se da/sviđa.

Ako mi se gleda Rockov film taj dan, gledam, bez obzira na ocjenu.

Kad pogledaš tisuće i tisuće filmova u životu, znaš već nekako odabrati što se isplati gledati a što ne.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2021., 10:15   #14823
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Ja priznajem da se vodim time da ne gledam serije ispod ocjene 8.

Prvo, zato što za vrijeme cijelog svog života neću pogledati sve iznad ocjene 8 pa mi ne pada na pamet gledati serije ispod ocjene 8. Također, pod ovo spada i to da nemam puno vremena za gledanje i sad da ja to malo vremena potrošim na sranja (što većinom jesu).

Drugo, priznajem da sam prije gledao serije ispod ocjene 8 i ja se iskreno ne mogu sjetiti niti jedne da bi nekome preporučio.

Treće, serije ispod ocjene 7 su prepune glupih radnji koje me užasno nerviraju, a to npr. Zombi film/serija i imamo ekipu i među ekipom je neka glupa ženska koja svojim glupim postupcima dovodi u opasnost cijelu ekipu, patetika, cringe, glupi postupci likova tipa uhvate bad guya i imaju ga priliku ubit i naprave neku glupost da on uspije pobjeći..

Naravno, ovih problema ima i u serijama iznad ocjene 8, ali u puno manjoj mjeri.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2021., 10:23   #14824
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Ako tko voli naivne humorne policijske serije na foru 80tih i 90tih, vani su dvije epizode serije Turner & Hooch
Kvalitativno je dosta nisko, ali je meni super. Nostalgija
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2021., 10:56   #14825
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
IMDb je odlican, vec sam pisao o tome i salzem se s tim da ima manipulacija ali moras biti spreman ih prepoznati. Recimo filmovi s crncima su napuhani, LGBT i takvi imaju isto malo visu ocjenu. Odgledam ih, ali ako je na granici 6/10 onda sigurno necu gledati.

Kada je film ispod 6, a idem ga gledat onda znam na cemu sam i sto mogu ocekivat. obicnomi je onda mobitel pri ruci.

Sto se tice serija, e tu su problemi. Neke serije, odnosno masa njih s vise sezona gubi kvalitetu i onda ljudi nafilaju dobre ocjene za prve dvije sezone a kasnije sezone su lose, a ispadne serija 8.5/10, a zadnje sezone trash.

Tu preporucam pogledat pojedinacno seriju na IMDB u sezoni i ako je drasticno niska tipa 7.5/10onda nesto ne stima.

IMDB je odlican filter servis jer kao sto kolega kaze ispod 8/10 serije ne gleda,ja ne gledam ispod 8.1, pogledao sam neke zanimljivog sadrzaja koje su bile blizu ili na 8 i onak mlacna voda. Ispod 7 neznam sto bi se trebalo dogoditi da idem gledat seriju...

I da, jos da spomenem indijce, njihovi filmovi i gdje su oni unutra su isto napumpani, politicki filmovi gdje se amerikanci djele na republikance i demokrate ili one koji su za ili protiv nesto , e to pogledam ako je ocjena i malo niza jer znam da je izmanipulirano i ovako i onako...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2021., 11:12   #14826
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,773
Evo, primjera radi, Halloween (2018.) na IMDB-u ocjena 6.5, dakle film je sranje, a meni je odličan, jer em volim horrore i općenito takav slasher žanr, em sam cijeli serijal pogledal ko zna koliko već puta.

Hush (2016.) na IMDB-u ocjena 6.6, odnosno još jedno sranje u boji, ako ćemo se voditi ocjenama, a riječ je o jednom od boljih horror thriller filmova u posljednje vrijeme.

Nema te ocjene koja mi može pokvariti doživljaj, ako je to materijal koji me zanima. Onda sljedeći primjer, serija The Fall (2013.) na IMDB-u ocjena 8.1 i također serija je meni odlična, em je britanska, em su radnja i likovi super.

I šećer na kraju, The Walking Dead (2010.) na IMDB-u ocjena 8.2, a serija je od samog početka takvo smeće da riječi to ne mogu opisati. Tak da ima svega, a ja se i dalje vodim za onim kaj volim pogledati, umjesto ocjenama.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2021., 11:45   #14827
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Meni Halloween nije sranje, 6,5/10 je gledljivo, ali taj film iskreno ne zavredjuje visu ocjenu. Hush nisam gledao. Ali dadae se to isto isfiltrirat, to su ovi low budget akademski filmovi, kod njih isto paziti s ocjenama, ponekad ti artisti bezveze glasaju, a filmnije zabavan, barem ih ja gledam iz tih razloga vise manje.

The walking dead prvih par sezona OK i ocjena mu je onda bila preko 8.5, ali je palo, ne dovoljno jer ovi kojisad gledaju sezone 7,8,9,10 ti neidu na imdb dat 1/10 pa je ukupna ocjena sezone previsoka.

Kazem, treba paziti s IMDB, ali da me spasio sranja, sigurno me je. Jer par puta nisam slusao IMDB i u vecini slucaja sam pozalio. Dakle ja ga vecinom koristim kao filter sto ne gledati, ovoiznad pogledam,nekad je Ok, nekad manje OK, ali prolazi.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2021., 11:54   #14828
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Dakle, svoj ukus gradite prema prosjeku tuđih ocjena?

Probao sam gledati Game of Thrones (9.2), Friends (8.9), Loki (8.5), Walking Dead (8.2), Vikings (8.5), Schitt's Creek (8.5), True Detective (8.9), Downton Abbey (8.7) i još dosta te imdb elite s ocjenom 8+.

Nijednoj od navedenih ne bih dao više od 3, jer mi nijedna nije uspjela zadržati pozornost nakon 2-3 epizode koliko svakoj dajem šansu.

Od masovno nagrađivanih serija: L.A. Law 7.0, Murphy Brown 6.8

Serije zbog kojih su mase sjedile pred ekranima :
Santa Barbara 5.7, Dinastija 6.3

Ako stisnete na ocjenu na imdb, dobijete nekakav demografski presjek pa možete vidjeti recimo da Santu Barbaru obožavaju žene od 45+ godina, a ne vole dečki 18-29, dok Walking Dead obožavaju maloljetni dečki i 45+ žene, a ne vole maloljetne cure

I kako da danas imdb ocjena bude relevantna za svakog od nas, kad svatko može dati ocjenu koju hoće, bez ikakvog zadovoljenog uvjeta.

Isforsiran i loš humor, bedasti dijalozi, eksplozije i golotinja = recept za 8.5+

Imdb mi služi za pogledati storyline, na drugo se ne obazirem previše.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 02.08.2021. u 12:00.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2021., 12:38   #14829
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Jebaj ga, nisi takav lik, zato i imamo paletu proizvoda gdje može svatko sebi odabrati što želi.

Ali generalno, gausova krivulja bi pokazala da na temelju uzorka od par milja ljudi, serije koje si ti naveo bi preporučila velika većina. Imdb je samo grafički prikaz tih podataka ja bi rekao.

Nisi jedini koji ne voli GoT, znam ljude koji ga preziru i vjerojatno imaju razlog.

Ali eto, za mene, najbolja serija ikad (uz Breaking Bad). I stvarno mi je sjela, volim taj polu fantasy štih, volim knjige (čitao 2 puta), i odgovara mi to. Breaking Bad je priča za sebe, rijetko tko ne voli to. Bitch!

Ali npr. Seinfeld ne mogu smisliti. Meni on ne zaslužuje ništa iznad 3 npr.

Loki je priča za sebe, nikakvih 8+ ne zaslužuje kao i sve drugo što je ikada izašlo iz MCU tvornice, ali globalna idiotizacija filmske industrije i pristup streaming servisima je MCU diglo na razinu filmskih remek-djela (bar po ocjenama i gledanosti), a ustvari dobivaš jedan od glupljih serijala filmske industrije gdje se svi naslađuju na "zabavno" i slučajno ne smiješ propitkivati njihovo mišljenje o filmu. Ponavljam svoju referencu, Avengersi imaju istu ocjenu kao i Shutter Island; meni dovoljno.

Ali tako je sa svim, ne bi htio da ode sad ovo dalje u raspravu, tu smo, raspravljamo (takva je i tema u suštini), imamo tisuće filmova i serija za gledati, svakome nešto.

Mommy out!

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 02.08.2021. u 15:14.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2021., 12:39   #14830
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Znaci LA Law i Murphy Brown (jel to crtic?)

I ove sapunice su bolje od gore spomenutih serija?

Ovo sto si ti napisao je meni samo potvrda da IMDB ocjene itekako dobro rade , barem za mene, nekom kome je Murphy Brown bolji od GOT se salzem da bolje da ne gleda IMDB ocjene , a vjerojatno i bilo koje druge...

Poanta:
Kome IMDB ocjene sljakaju nek ih koristi kome ne, moze probati kontra njih ili ih ignorirati...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2021., 15:52   #14831
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Prvo treba odabrati žanr koji te zanima. Narcos,Walking dead, BB me ne zanima.ni 5%. Čak ni Supernatural. Da, pogledao sam par epizoda i ne vuče me. GOT sam pogledao 3 sezone, bilo mi je ok i ohladio se. Trenutno gledam Blacklist i sada mi je super, prije 15 godina bih okrenuo glavu. Stvar je godina, preferenci, gušta, teme itd. Nema univerzalne preporuke. Gledao sam Life of Pi u kinu i uživao prije par godina. Da sam gledao kad sam imao.20, izasao bi na po filma. Izbor serije i filmova je kompliciran, zato trwba pogledati sve preporuke i IMDB,i trailere i forum ali SAMO ako te takva tema zanima. Inace zaobiđeš i bok.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2021., 17:21   #14832
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Tocno tako, ja sam gledao Supernatural prije kakvih nekoliko godina i odustao odmah na prvi epizodi. Onda sam drugi put poceo gledati, i zena je gledala i gustali smo svih 15 sezona, da smo nakon kraja bili malo u bedu sto je zvrsilo.

Na forumu gledam ako netko nesto dobro preporuci pa bacim oko na IMDB i ak je ok gledam. Pogledao sam dosta filmova s foruma koje nebih da sam koristio samo IMDB. A i serija, ovih danskih.

No, najednostavnije je ono pogledat ocjene i procitat reviewse i ak pase gledas, ak ne preskocis.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2021., 21:29   #14833
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Osim BB i Game of Thrones (koje su mi ujedno i top 2 serije ikada), ne znam jel mogu na prste jedne ruke nabrojati seriju koja drži istu razinu kvalitete kroz sezone.
GoT drži kvalitetu kroz sezone? kvalitetu čega, CGI-a? bez da se sad vraćamo na bolne teme, ali zadnja sezona, pogotovo sam kraj serije je teško sranje.

serije za koje mislim da drže kvalitetu kroz sezone su House, Dexter, 24, Sherlock, Oz, taman ih ima za prste jedne ruke.

BB ne da drži kvalitetu, nego svaka iduća sezona je bolja od prethodne.

Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Probao sam gledati Game of Thrones (9.2), Friends (8.9), Loki (8.5), Walking Dead (8.2), Vikings (8.5), Schitt's Creek (8.5), True Detective (8.9), Downton Abbey (8.7) i još dosta te imdb elite s ocjenom 8+.

Nijednoj od navedenih ne bih dao više od 3, jer mi nijedna nije uspjela zadržati pozornost nakon 2-3 epizode koliko svakoj dajem šansu.
slažem se, jebo IMBD i te ocjene.

NHF, ali zadržavanje pozornosti nema ama baš nikakve veze s kvalitetom serije. možda ti je pozornost lako otklonjiva ili previše gledaš u mobitel dok gledaš seriju?
True Detective prve 2 sezone su remek djelo, daj im drugu šansu, a ako nisi, pogledaj prvu sezonu Farga.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2021., 21:43   #14834
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
2. sezona True Detective remek djelo? Ovo prvi put čujem.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2021., 22:47   #14835
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461


lol jebate, daleko daleko
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 02.08.2021., 23:31   #14836
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Znaci LA Law i Murphy Brown (jel to crtic?)
Crtić?
Bar si mogao copy pasteati pa pogledati. Murphy Brown je institucija
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
NHF, ali zadržavanje pozornosti nema ama baš nikakve veze s kvalitetom serije. možda ti je pozornost lako otklonjiva ili previše gledaš u mobitel dok gledaš seriju?
True Detective prve 2 sezone su remek djelo, daj im drugu šansu, a ako nisi, pogledaj prvu sezonu Farga.
Ako mi serija ne drži pozornost, onda krenem raditi druge stvari ili ugasim i obrišem. Ne krećem gledati nešto s mobitelom u rukama, jer to odmah u startu znači da me ne zanima i da ne želim ni dati šansu.

True Detective me je ubio već na prve 3 epizode prve sezone i dao do znanja da se više ne družimo.

Fargo me s druge strane držao od početka do kraja, pogledao sam sve sezone i ni u jednom trenutku mi nije bilo dosadno, iako je tu ekipa kukala kako je sve gore iz sezone u sezonu.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2021., 09:05   #14837
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
Pa valjda je svima jasno da su IMDB ocjene mjera popularnosti serija i filmova a ne kvalitete...
Samo zato jer je nešto popularno, ne mora biti i dobro.
I Kim Kradašijančić je popularna...
__________________
Franf je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2021., 09:53   #14838
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
i zato ima ocjenu 2.8 jel

Meni su uglavnom ocjene dobra referenca ali u zadnje vrijeme previše hype dizanja ili rage spustanja ocjena ima. I indijci :facepalm:
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2021., 14:59   #14839
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
Citiraj:
Autor Franf Pregled postova
I Kim Kradašijančić je popularna...
Hoćeš reći da nije kvalitetna?
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2021., 07:29   #14840
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
Ok, ok... ispričavam se
Odabrao sam los primjer. Haha.
Kim je vrh
__________________
Franf je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2021., 11:52   #14841
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Zna li itko gdje se mogu pogledati agenti shielda?Već sam se zaželio,a za skinut baš i nema, a da je neka kvaliteta?
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2021., 12:12   #14842
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Ima u videoteci.
Imaš PM.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2021., 16:14   #14843
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
GoT drži kvalitetu kroz sezone? kvalitetu čega, CGI-a? bez da se sad vraćamo na bolne teme, ali zadnja sezona, pogotovo sam kraj serije je teško sranje.

serije za koje mislim da drže kvalitetu kroz sezone su House, Dexter, 24, Sherlock, Oz, taman ih ima za prste jedne ruke.

BB ne da drži kvalitetu, nego svaka iduća sezona je bolja od prethodne.
auuuu. Oz drastično degradira nakon polovice 4 sezone, sve do tad top! Dexter prve 4 odlične, 5 već degradira, dalje sve božepomiluj uz zadnju sezonu koja je dno dna. IMO, naravno.

Također true detective prva sezona remek djelo. Dalje sve mlaka voda.

Za got se slažem.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2021., 17:53   #14844
Prijateljski
ex manki1
Moj komp
 
Prijateljski's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zwickau
Postovi: 603
Smile

Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Zna li itko gdje se mogu pogledati agenti shielda?Već sam se zaželio,a za skinut baš i nema, a da je neka kvaliteta?
I mene zanima
Prijateljski je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2021., 18:27   #14845
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
03.09. počinje 5, navodno zadnja, sezona Money Heist
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2021., 19:13   #14846
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Serije - dojmovi, komentari i preporuke

Nije nova sezona nego drugi dio sezone. I vrijeme je da to završe napokon. I dalje mi nije jasno zašto su prepolovili sezonu koja je ionako loša
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2021., 10:31   #14847
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Nije nova sezona nego drugi dio sezone. I vrijeme je da to završe napokon. I dalje mi nije jasno zašto su prepolovili sezonu koja je ionako loša
Kak misliš nije nova sezona?

5. sezona je. Bez obzira što se nastavlja na priču, nova sezona je to.

Ista spika s 1. i 2. sezonom.

Čak je i official name Part 5.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2021., 17:13   #14848
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Nije nova sezona nego drugi dio sezone. I vrijeme je da to završe napokon. I dalje mi nije jasno zašto su prepolovili sezonu koja je ionako loša

Nešto si pomiješao, zadnje je izašla 4. sezona, a 5. tek dolazi.


Šteta i za Money Heist, stvarno je bila vrh vrhova prve dvije sezone, a onda bzvz. Baš primjer kako se serija može usrati.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2021., 17:46   #14849
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Baš pogledao prve dvije sezone i zbilja nije loše.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2021., 19:41   #14850
Ico_Zg
Premium
Moj komp
 
Ico_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 537
Ja sam pogledao prvu i drugu sezonu te stao, već mi je druga sezona bila sapunjara.
Ico_Zg je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na